Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59151) hotibi válasza adamfriday (#59150) üzenetére


hotibi
aktív tag

unlock -ra ha nyomok akkor vagy betallózóm vagy letölti ez a két opció van? telefont ha usb -vel összekötöm PC-vel akkor tudok le/fel tölteni fileokat..akor driverek rendben gondolom? usb hibakeresés az alap erről olvastam persze.

(#59152) adamfriday válasza hotibi (#59151) üzenetére


adamfriday
senior tag

Unlock az csak kinyitja a bootloadert és mindent töröl, a flash stock után kell megadnod mit flasheljen.

(#59153) hotibi válasza adamfriday (#59152) üzenetére


hotibi
aktív tag

köszönöm! backup most fut. várom a végeredményt :U

(#59154) hotibi válasza hotibi (#59153) üzenetére


hotibi
aktív tag

drv OK. NRT látja az eszköszt. unlockra kattanva azt irja kellene látni egy képernyőt a telón ahol engedélyezem hogy nyithatja a boottloadert, de nekem pont az ellenkezője aktiv!! és nem tudom aktiválni T :-(

(#59155) hotibi válasza hotibi (#59154) üzenetére


hotibi
aktív tag

NRT nem nyit :-( sosem lesz 5.1 lilim:-( max OTA+FR :-(

(#59156) dannyl válasza Cseri0058 (#59127) üzenetére


dannyl
addikt

Amúgy mi a töknek nézegeti egyáltalán valaki a szabad memóriát?!?!? Soha a büdös életben nem néztem meg, de nem is érdekel. Sose fog betelni az a 2 giga.

(#59157) Winne


Winne
nagyúr

Urak olyanban segítsetek nekem legyetek szívesek, hogy feltettem ugye az 5.1-et, azóta nem tudok külön hangot beállítani saját hangokból a messenger hangnak, a facebook értesítőnek és a telefon értesítéseinek, ami eddig így volt. Ha valakinek van egy szabad perce kukkantson rá pls. Minden 5letemet végigjártam, tanácstalan vagyok. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#59158) dannyl válasza Winne (#59157) üzenetére


dannyl
addikt

Ébresztő hangot az alarms mappába (ha nincs, akkor csinálni kell), jelző hangokat a notifications-ba, csengőhangot a ringtones-ba.

(#59159) balhmm


balhmm
tag

Akkut honnan éri meg rendelni? Esetleg megbízható ebay link?

(#59160) Winne válasza dannyl (#59158) üzenetére


Winne
nagyúr

A messengerbe nem tudom beágyazni őket sehogy, nem jelennek meg. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#59161) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Frissîtés óta a kamerám mindig befagy ( fekete képernyő)
Aztán újra kell indîtani a telómat.

Mi lehet a gond?

(#59162) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok, gyári 5.1van fent, ota érkezett, nem volt semmi fr. Az lenne a kérdésem, hogy ha rányomtok a fotókra, nektek is tölt egy jó darabig, mire megnyitja az adott képet? Vagy feltöltötte a képeket és onnan akarja mindig megnyitni?

(#59163) niof válasza balhmm (#59159) üzenetére


niof
addikt

Az e-bay-t nem ajánlom, nem megbízható. Legalábbis én befürödtem az e-bay-es akksival. 4 hónap után kimúlt, pedig csak 99,5%-os értékelés feletti eladóktól szoktam ott vásárolni.
A második csereakksimat ez után innen rendeltem. Ez teljesen jó. Hamar ide is ért, egy héten belül kb. Vagy ha meg tudod oldani, vidd el Fagyállóhoz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#59164) petipetya válasza pityaa23 (#59162) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kb. 1 másodpercig töltött de ez így van amióta a Fotók app az alapértelmezett galéria.

"nincs rá lezsóidő"

(#59165) pityaa23 válasza petipetya (#59164) üzenetére


pityaa23
senior tag

Nekem sokkal lassabban. Mondjuk most éppen gyors, nem tudom mitől függ.

(#59166) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv! L5.1 ben névjegyzékben csoportokat hogyan lehet létrehozni? Az hogy a bootloader zárva van-e hogyan tudom ellenőrizni? köszi!

(#59167) hudyfiu válasza hotibi (#59166) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Névjegyzékben nekem a 3. Fül a csoportok.
Bootloadert pedig amikor indul a telefon, alul van egy lakat. Az mutatja...

(#59168) adabra válasza adabra (#59123) üzenetére


adabra
senior tag

Az LG központi szerviz megoldotta a problémát. "Szoftverfrissítést" csináltak bruttó 1905 Ft-ért.
Valamit olyasmit mondott a jóember, hogy ők "nem csak a firmware-t tudják frissíteni, hanem a _belső szoftver_ -t is.
Szerintem masszívan mellébeszélt, de a lényeg, hogy raktak rá egy 5.1 -es factory image -et, és ismét működik a SIM.
Én magam is megtehettem volna, ha tudom hogy ez segít. Én csak az aktuális ROM-ot húztam újra, ami egyébként egy 5.1.1 -es Chroma volt...

[ Szerkesztve ]

(#59169) #59070464


#59070464
törölt tag

CM12.1 RAM usage.
System: 343MB
Apps: 294MB
Free: 1.2GB

De nalam random meg mindig fennall, hogy WiFi-t elhagyva nincs mobilnet. Rajottem, hogy nem kell reboot, eleg 3G-rol 2G-re kapcsolni es ujra van. Ilyenkor visszakapcsolok 3G-re es megyek tovabb.

(#59170) Pompi válasza adabra (#59168) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Valamit olyasmit mondott a jóember, hogy ők "nem csak a firmware-t tudják frissíteni, hanem a _belső szoftver_ -t is."

Ja, meg gondolom a főpanelt is ;]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#59171) bpisti28 válasza adabra (#59112) üzenetére


bpisti28
csendes tag

Hol lehet beállítani h duplakoppra kikapcsoljon?

(#59172) NTonee válasza bpisti28 (#59171) üzenetére


NTonee
veterán

legutóbbi hsz-od alapján neked gyári alap romod van. Azon sehol sem. Custom romokban szokott lenni ez a feature.

(#59173) C.Brigante


C.Brigante
veterán

15dikei chroma 5.1-et hasznal valaki francoval? (alapbol ezzel megy) egyelore minden ok, masnal volt gond vele?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#59174) t181 válasza C.Brigante (#59173) üzenetére


t181
senior tag

Én használtam, hiba nélkül ment. Bár, nekem eddig egyik Chroma-val sem volt problémám.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#59175) C.Brigante válasza t181 (#59174) üzenetére


C.Brigante
veterán

4 napja megy, elejen kicsit merulgetett de kezd eszhez terni.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#59176) bpisti28 válasza NTonee (#59172) üzenetére


bpisti28
csendes tag

Köszi,igen gyári 5.1 van és nekem sem reagál a kikapcsolo gombra erre keresnék valami megoldást

(#59177) NTonee válasza bpisti28 (#59176) üzenetére


NTonee
veterán

gyári szoftverrel csak úgy lesz megoldás, ha play storeban keresel valamilyen progit/widgetet, amivel a főképernyőről altathatod a telefont (már ha van ilyen).
Ha a gombod hibás, akkor fagyalllo fórumtárs segít. Ha amúgy működik, csak egy bizonyos uptime után jön elő, akkor érdemes lenne időnként újraindítani a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#59178) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

MIUI V6

bár még 4.4 de lassan frissítik gondolom mert már van LP MIUI is

[ Szerkesztve ]

(#59179) hotibi válasza bpisti28 (#59176) üzenetére


hotibi
aktív tag

Nekem is stock 5.1 van. Smart launchert használok aminek van egy beépülője amivel dupla koppra kikapcsol a készülék. Bekapcsolásra meg gravity screen.

(#59180) bpisti28 válasza NTonee (#59177) üzenetére


bpisti28
csendes tag

Reboot után működik egy darabig,es ezt csak 5.1 alatt kezdte előtte soha nem volt baj vele

(#59181) bpisti28 válasza hotibi (#59179) üzenetére


bpisti28
csendes tag

Köszi,kipróbálom :)

(#59182) C.Brigante válasza bpisti28 (#59181) üzenetére


C.Brigante
veterán

Kikapcsolasra miert nem hasznalsz egy screen switch-et? Egyszerubb mint kopogtatni... 1 vs. 2

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#59183) bpisti28 válasza NTonee (#59177) üzenetére


bpisti28
csendes tag

Csak kikapcsolni nem engedi a képernyőt nyitni zárni tudom vele

(#59184) kozmi55


kozmi55
tag

Sziasztok.

A hétvégén sikeresen összetörtem a telóm kijelzőjét. :W

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata e-bay-es rendelésről? Vannak ilyen 11k körül illetve 15k körül is kijelzők, viszont egy barátom azt mondta, hogy ő gagyit kapott ( nem működött a közelség érzékelő, 10 % alatt kikapcsolt ).

Aki esetleg rendelt és jól működött neki minden, tudna segíteni hogy melyik hirdetőtől érdemes rendelni?

(#59185) Winne válasza Winne (#59157) üzenetére


Winne
nagyúr

Valaki 5let? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#59186) proradeon válasza kozmi55 (#59184) üzenetére


proradeon
őstag

Szia!

Ha olyat rendelsz, amilyennel fagyallo is dolgozik, akkor nagyon nem nyúlhatsz mellé.
Fagyallo hirdetési képe alapján pl.: ez megfelelő.

Persze eBay-en nem feltétlenül azt kapod, amit a képen látsz, így valamennyire mégiscsak rizikós a dolog.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#59187) t181 válasza Winne (#59157) üzenetére


t181
senior tag

Hát, fb messengerhez nekem sem sikerült sajátot beállítani, de rendszerhez igen. Amikor rámegyek a beállításokban, felajánlja, hogy választhatok a rendszer sajátjával, illetve es file explorerrel, és az utóbbival sikerül is. Bár, ha a media/audio/notifications mappába bemásolod a hangot, simán látnod kellene.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#59188) Winne válasza t181 (#59187) üzenetére


Winne
nagyúr

Bemásoltam, de nem látni, sőt, a rendszerhangot használva sem jó, mert kiválasztom, de nem ad hangot, csak rezeg. 5.0.1-ig rendben volt és azért zavar csak, mert sokan vannak a közelemben és mindig azt kell néznem, hogy most éppen az enyém szól, vagy a másé, az alap hangon kívül meg béna az összes. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#59189) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Chroma instabil, random fc-zik full wipe utan is. Euphoria viszont egy nagyon jol eltalalt, egyelore stabilnak mondhato rom.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#59190) heidricha válasza C.Brigante (#59189) üzenetére


heidricha
senior tag

Chroma (04.21) 3 napot gond nélkül elment, egy FC nem sok, annyi sem volt. Nem a Google csomag a beteg?

Utána ugyan lefagyott, de ezt most már a kernelre (HC) próbálom fogni, mert kb. minden ROM, ami kibírt 3-4 napot, utána fagyással ért véget. Kizárólag Ingress közben fordul elő, de arra mégsem foghatom, hisz csak egy app a sok közül, semmi root jog.

Most HDr van, várok pár napot.

[ Szerkesztve ]

(#59191) C.Brigante válasza heidricha (#59190) üzenetére


C.Brigante
veterán

Most ugyanazzal a gapps el hasznalom ezt is, de ez a rom nem rendetlenkedik. Mindent siman csinal akadas, gondolkodas, fc nelkul. Fejbol nem tudod ebbe a 15dikei euphoriaban alapbol mien kernel van? Nem olvastam a changelog-jat. Kozben meg is jott itt is a baj. Gmaps fc itt is. A csomaggal lehet a baj? Melyiket hasznalod, kiprobalom azzal.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#59192) heidricha válasza C.Brigante (#59191) üzenetére


heidricha
senior tag

Hát most épp 'pa modular nano 5.1 0315'. Bár mintha nem ez lenne az ajánlott. Amúgy nem biztos, hogy ez okoz eltérést, de hátha. Nálam is clean install van, előtte gyári 5.1, aztán Euphoria volt.

(#59193) Ruzcak válasza heidricha (#59192) üzenetére


Ruzcak
tag

Bocsi félre comment

[ Szerkesztve ]

(#59194) Ruzcak


Ruzcak
tag

Sziasztok,
leadtam egy nexus 4et csak proximity hibával szervizbe, és azt mondják vagy alaplap vagy elolap hiba.ez lehetséges?
Nem lehet h csak sensort kéne cserélni és leakarnak húzni? :(

(#59195) niof válasza Ruzcak (#59194) üzenetére


niof
addikt

De. Több, mint gyanús! Vidd inkább Fagyállóhoz!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#59196) petipetya


petipetya
nagyúr

Szerviz az egész világ, s Fagyallo benne minden férfi és nő.

William Shakespeare

"nincs rá lezsóidő"

(#59197) dashed


dashed
senior tag

Akinel meg volt 5.1 alatt, hogy wifirol nem, vagy nagyon nehezkesen valtott at adatkapcsolatra.

Fejlesztoi lehetosegek / Agressziv wifi-mobilhalozat atadast kapcsolja be.

Idom nem volt nagyon meg tesztelgetni, de ma mikor elhagytam a lakast, siman atvaltott. Ezelott pedig meg sose sikerult neki.
Probaljatok ki.

[ Szerkesztve ]

(#59198) heidricha


heidricha
senior tag

Chrome 0421. Első hiba:

Hívás, csörgés. Felveszem, hang semmi, letenni nem is lehet. Power gomb működik, de semmi más.
Soft reboot elég volt.

optipop-ot próbálta már valaki?

(#59199) w333 válasza heidricha (#59198) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... :( ez Moto G -n is tapasztalható ? :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59200) leslien


leslien
nagyúr

üdv urak, kérdés h lehet lecsekkolni az aksit? volt vmi kod vagy vmi
pls help :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.