Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46451) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Éjszakai videót valaki tudna linkelni ?
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#46452) C.Brigante válasza w333 (#46427) üzenetére


C.Brigante
veterán

szoktál kocsit is vezetni????????

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#46453) NTonee válasza eladogeppc (#46451) üzenetére


NTonee
veterán

éjszakai videó

[ Szerkesztve ]

(#46454) eladogeppc válasza NTonee (#46453) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm... ami N4-el készült. :R
Kamera fagyás még jelen van ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#46455) hYpErKe válasza NTonee (#46453) üzenetére


hYpErKe
tag

:D :D :C

Pixel --> Pixel 7

(#46456) w333 válasza C.Brigante (#46452) üzenetére


w333
félisten

Igen ... miért ? :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46457) NTonee válasza eladogeppc (#46454) üzenetére


NTonee
veterán

nálam még mindig újraindul sötétebb környezetben lőtt kép után, hangos kattogásokkal kísérve a produkciót. A gyári/google kamera appot nem is használom emiatt, a procapture app ritkábban térdel le. De meg kell jegyeznem, hogy nem stock rendszerrel használom a telót.

szerk: pedig olyan szép az a videó :) Egyébként ha tegnap szólsz, akkor csináltam volna gyorsan egyet, most be vagyok zárva a munkahelyemre. :(

[ Szerkesztve ]

(#46458) eladogeppc válasza NTonee (#46457) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi. :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#46459) dnelb


dnelb
veterán

[link]
Kiváló 3D-s grafikai teljesitmény NEXUS 4 alázás! :)

Sajna az az adreno 225 lealázza az n4et, ez van srácok .. :(

;]

(#46460) w333 válasza dnelb (#46459) üzenetére


w333
félisten

Jó vicc ... most látom csak hogy Antutu betyár ! :DDD

Kéne neki egy ilyent linkelni ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46461) twine válasza dnelb (#46459) üzenetére


twine
addikt

:C
"csere nem érdekel, mert ELADÓ!"

Majd megjelenik egyszer csak itt az N4 topicban mint friss tulaj;] :DDD

(#46462) Atish19 válasza dnelb (#46459) üzenetére


Atish19
őstag

Szerintem ezt ő sem gondolta komolyan... :D aki meg elhiszi az hát...

[ Szerkesztve ]

(#46463) #59070464 válasza dnelb (#46459) üzenetére


#59070464
törölt tag

OMG wat a jerk. :W

(#46464) baluka6 válasza dnelb (#46459) üzenetére


baluka6
aktív tag

Egy világ omlott össze bennem, ezek szerint a drágább és erősebb hardverrel szerelt telefonok mind sz@rabbak, mint az éppen aktuális csúcskészülékek? :F

(#46465) petipetya válasza dnelb (#46459) üzenetére


petipetya
nagyúr

"nincs rá lezsóidő"

(#46466) #59070464 válasza baluka6 (#46464) üzenetére


#59070464
törölt tag

Bennem is. De nem azért mert valaki alulértékel egy általam használt készülék (kit érdekel). Szimplán a hirdetés színvonala egy dupla nulla. Sugárzik az illetőből az értelem. Érződik, hogy tizenkét évesnek akar látszani, de legfelejebb csak nyolc.

(#46467) w333 válasza #59070464 (#46466) üzenetére


w333
félisten

:DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46468) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

No most már nem várok tovább, megrendelem azt a tokot még mielőtt valami baj éri a készüléket, és még mielőtt rászánom magam, hogy ráfizetéssel lecseréljem erre az LG Escape P-870 csodára :))

Ringke Fusion-t szeretnék, azt dicsértétek itt a legtöbben, és tetszik is, ReathUSA-tól érdemes rendelni, vagy egyéb helyről? ReathUSA-tól kb mennyi idő alatt érkezik meg, és ami a legfontosabb, postaköltséggel, mindennel együtt cakkumpakk mennyibe szokott kerülni?

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46469) szentkuti11 válasza A_ScHuLcZ (#46468) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem az eBay jó forrás erre. Én mindig onnan rendeltem ilyeneket, soha nem csalódtam.

(#46470) w333 válasza dnelb (#46459) üzenetére


w333
félisten

Alatta a kommenteket láttátok már ? "licitháború" :DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46471) petipetya válasza A_ScHuLcZ (#46468) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom hol láttad tömegek által dicsérni, de szerintem nagyon csúnya a bumper.

"nincs rá lezsóidő"

(#46472) A_ScHuLcZ válasza petipetya (#46471) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Ebben a topicban kerestem rá a "tok" szóra. Te melyiket ajánlod? Fólia nem lesz rajta, csak tokot szeretnék.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46473) petipetya válasza A_ScHuLcZ (#46472) üzenetére


petipetya
nagyúr

Attól függ, hogy mire kell. Van aki a leejtés ellen vásárolja, ekkor jó lehet az ilyen Ringke Fusion, mivel körben is védi. Van aki az asztalokon való tologatástól akarja védeni, mint például én - ekkor a rápattintható műanyag tokot javaslom, mert védi a hátulját és az oldalát, miközben alig lehet észrevenni a jelenlétét. Van aki mindentől védi, ám hamar látni akarja a kijelzőt - neki megfelelő egy kihajtható fedlapos tok. És van aki mindentől védi, neki a belebújtatós való.

Ez persze csak az én véleményem, amely személyenként eltérő lehet. Például van aki folyton leejti (ne kérdezd hogyan). Van, akinek tok nélkül is sértetlen a telefon. Illetve az tény, hogy ha a kijelzőre esik, akkor lehet rajta ilyen Ringke Fusion, akkor is bereped mivel azt nem védi.

Akárki-akármit mond, fólia kell rá. Ha nem teszel rá, akkor vagy bújtatóst, vagy kihajtható fedlapos tokot ajánlok neked. Mások persze előszeretettel dobálóznak azzal, hogy mindez felesleges. Könnyen teszik, mivel nem tartoznak felelősséggel a telefonod iránt. Szerintem ez könnyelműség, emellett aki ezzel dobálózik, az a saját életében is felelőtlen lehet (ez megint csak egyéni véleményem). Én nem adok neked olyan tanácsot, amiből károd származhat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46474) A_ScHuLcZ válasza petipetya (#46473) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Szeptemberben vásároltam, vigyázok rá, azóta összesen 2x esett le, egyszer szőnyegre, egyszer betonra. Sem belebújtatós, sem kihajtható tokot nem szeretnék használni, volt korábban mindkettő.

Fóliát azért nem tennék rá, mert a Gorilla Glass-t elég megbízhatónak tartom. Korábbi SGS-emet 3 évig használtam fólia nélkül, nem volt karc a kijelzőn, amikor megváltam tőle, zsebben hordtam tok nélkül.
Valamint véleményem szerint ha pont a kijelzőre esik, akkor egy fólia sem menti meg, legfeljebb kevésbé reped szét, mint fólia nélkül, nemde? :)

Milyen/melyik pontosan ez a rápattintható, amit te is használsz?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46475) petipetya válasza A_ScHuLcZ (#46474) üzenetére


petipetya
nagyúr

A fólia nem a karcok ellen van a telómon.

Nekem egy ilyen tok van rajta: ebay-es link
Kb. 6-8 hónapja lehet rajta, es csak gúvadt szemekkel lehet rajta észrevenni minimális kopást az élnél. A hátulján se karc, se kopás nincs, pedig tologatom mindenféle asztalon. Az anyaga minimálisan gumírozott merev műanyag így abszolút nem csúszik, nagyon jó a fogása. Azért is tetszik a noname, mert így semmilyen felirat nem töri meg a hátulján látható matt feketeséget.

"nincs rá lezsóidő"

(#46476) petipetya válasza petipetya (#46475) üzenetére


petipetya
nagyúr

B+ :) A fólia a karcok ellen van a telómon.

"nincs rá lezsóidő"

(#46477) szentkuti11 válasza petipetya (#46475) üzenetére


szentkuti11
addikt

És nem lötyög a telefonodon? Pont ilyet vettem, pont ettől az eladótól és szerintem egy hulladék. Ebben a kategóriában én a Poeticet tudnám ajánlani inkább. az drágább, de sokkal minőségibb.

(#46478) petipetya válasza szentkuti11 (#46477) üzenetére


petipetya
nagyúr

Abszolút nem lötyög. Igaz, hogy nem is veszem le róla. Persze ettől még érdekel az, amit vettél. Tudsz linket adni hozzá?

"nincs rá lezsóidő"

(#46479) szentkuti11 válasza petipetya (#46478) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én ilyet rendeltem. Abszolút nem az én világom ez a fajta tok, de elég sok általam kipróbált közül ez a best.

[ Szerkesztve ]

(#46480) perecc94


perecc94
tag

Nem ettől az eladótól van ugyan, de nekem ilyenem van már fél éve és nagyon jól véd. Konkrétan sikerült megvédenie a telefont attól hogy ne törjön ripityára a kijelző egy betonra esésnél, csak kisebb karcok lettek a króm kereten, de nem vészes.
Fogása nagyon jó, nem vastagítja meg nagyon a mobilt. Szóval mindenképp ezt ajánlom. :)

„Az élet kaland, ha jól alakítod."

(#46481) gzbotii


gzbotii
veterán

Ez az eltort kijelzo nagyon gaz..
Baratnom S3 Minijenek is hasonlo mod van elrepedve, de neki nyomasra sem szinezodik el a kijelzo. Nekem meg a leg enyhebb erintesre is. Ezen kivul, a repedes menten 1mm savban teljesen sarga lett. Csodas. Masok hosszu honapokig hasznaljak elrepedt kijelzovel a telefont, nekem ez egy honapot se fog kibirni. :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46482) atillaahun válasza gzbotii (#46481) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért nem cserélteted ki?

(#46483) gzbotii válasza atillaahun (#46482) üzenetére


gzbotii
veterán

Mert hosszu hetvege van?
Es jelenleg penzem sincs. Csak s kijelzo 13.300+a munka.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46484) soultrapp


soultrapp
senior tag

hy!
valaki használ olyan tokot amit kilehet hajtani oldalra?? nekem filmnèzèsre kellene.
asztalon praktikus lenne,mert gondolom meglehetne támasztani pár fokos dőlèsszögben...
vèlemèny??

(#46485) szentkuti11 válasza soultrapp (#46484) üzenetére


szentkuti11
addikt

A legtöbb embernek hosszútávon nem kényelmes, főleg fotózni az ilyen tokokkal, ugyanis ha ráhajtod, akkor eltakarod a kamerát. Ha a filmezés a fontos, akkor egy rápattintós tok mellé érdemes venni egy WC-pumpát, vagy bármi hasonló filléres állványt.

(#46486) soultrapp válasza szentkuti11 (#46485) üzenetére


soultrapp
senior tag

elèg ritkán fotózok vele,de mondjuk lehet kár lenne eltakarni,mert bármikor jól jöhet hirtelen.
lehet marad akkor ez a wc pumpás megoldás vagy valami ilyesmi :)

(#46487) petipetya válasza Algotis (#46443) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korábban mondtam, hogy gond nélkül fut a Facebook. Erre mi történt tegnap este? Csontra fagyott. :D
kép1 (ez a szürke a valóságban fehér volt)
kép2

De letojom, mivel azóta megfelelően fut. Hogy megelőzzem a dolgokat: nem használok más Facebook alkalmazást, mivel egyik sem úgy jeleníti meg az üzenőfalat, ahogyan azt gépen látom - csak ez a gyári Facebook app képes erre. A böngészőben pedig felesleges megnyitni, mivel onnan nem tudok egyszerűen képeket megosztani. Van a Facebookon egy céges oldal, amelynek a bejegyzéseit megosztom a G+-on is, és ez a leggyorsabban az androidos Facebook/Google+ alkalmazásokkal működik (számítógépen mindez nyögvenyelős). És azért nem használok ifttt vagy más hasonló alkalmazást, mivel az automatikus posztok nem úgy néznek ki ahogyan én akarom, illetve van hogy csak úgy módosítom a poszt szövegét egy ötlet hatására.Emellett a bolthoz tartozó helyszínt is mindig szerepeltetem a posztban. De ez már nagyon off.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46488) gzbotii válasza petipetya (#46487) üzenetére


gzbotii
veterán

Nálam is folyton szétfagy. Tableten és betört kijelzős telefonom is. Valamit nagyon elbaltáztak az utolsó frissitéssel.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46489) petipetya


petipetya
nagyúr

Aksi statisztika stock 4.4.2 alatt. Megint csináltam egy mérést, melynek célja a wifi+2G / mobilnet/HSDPA közti különbség pontos lemérése volt. A különbség nagyobb mint régen, hsdpa-n fele annyi kijelzőidőt biztosít a telefon mint wifin. Ez a kb. 2,5 óra különbség megdöbbentett, mivel korábban kb. 1 óra volt ez az eltérés, illetve más készülékek esetén is 1 óra különbséget tapasztaltam.

A mobilnet/HSDPA-hoz annyit, hogy a színekből látszik a térerő folymatos ingadozása (zöld = 4, homokszín = 3), amely valóban így történt annak ellenére, hogy végig ugyanabban a lakásban tartózkodtam ahol a wifis mérés alatt is. Ennyit a szolgáltatóról...

wifi/2G:
egyenletesen merül a kb. 6,5-7 óra alatt
Kijelző idő 4 óra 48 perc
top fogyasztók 1
top fogyasztók 2
Android rendszer CPU használata

mobilnet/HSDPA:
egyenletlen merülés kb. 6,5 óra alatt - amikor nyomkodtam, akkor zuhant az aksi
Kijelző idő 2 óra 20 perc (!)
top fogyasztók 1
top fogyasztók 2
Android rendszer CPU használata

Ezek az alkalmazások vannak telepítve:
appok1
appok2
appok3

A szinkronizálásoknál a fő Gmail fiókban minden be van pipálva, míg a másik háromban csak a Gmail, Naptár, Drive, Dokumetumok, Táblázatok és a címjegyzék. Fut a Google Now, Google+, Facebook, WhatsApp és még sok minden ami most biztosan nem jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46490) tomiii007 válasza petipetya (#46489) üzenetére


tomiii007
senior tag

Sajnos ezvigy van :(
Eskuszom 3g mobilnettel samsung galaxy s advance telefonom nem merul igy...
Nem ertem miert zabal ennyit a mobilnez ebbe a teloba...

(#46491) C.Brigante válasza petipetya (#46489) üzenetére


C.Brigante
veterán

kár, h tegnap nem csináltam egy screen sátot, percre ugyanenny kijelzőt csináltam 4:50 (wifi/2g) csak nálam a top fogyasztó egy erősebb fogyasztó volt (tumblr) és 20óráig mentem vele.
ja, és nem fagy nálam, legalábbis 1x sem fagyott még az új fb app. biztos, h csak nekem ennyire probléma mentes a telefon? (valamiért a cam update óta megszünt a kamera restart is) kop kop kop

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#46492) kenwood3 válasza C.Brigante (#46491) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem sincs semmi gond a teloval, az fb app nalam se fagy! Nekem a cam update elott se volt 1x se rastart, es most sincs. Most is 520 ora futasidonel jarok, es semmi hibat nem tapasztalok :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#46493) C.Brigante válasza kenwood3 (#46492) üzenetére


C.Brigante
veterán

jó ilyet is olvasni. :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#46494) aizen92 válasza C.Brigante (#46493) üzenetére


aizen92
addikt

szerintem, akinek minden jól megy, az nagyon ritkán ír be, hogy minden fasza. És csak akkor jön a topicba. ha nagy a gebasz.
Mondjuk ez sok topicra elmondható. :B

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46495) kenwood3 válasza C.Brigante (#46493) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerencses vagyok :) Nekem csak az aku teljesitmenye nem szimpi, illetve a kjelzo, de azzal se volt semmi bajom addig, amig meg nem vettem az optimus G-t a menyasszonyomnak. A G aksi idoben is jobb, pedig abban is ugyanakkora van ( az is lehet, hogy ugyanaz) mint az n4-ben :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#46496) atillaahun válasza aizen92 (#46494) üzenetére


atillaahun
veterán

Akinek minden jól megy az már annyira unja, hogy vett magának egy 13 magos csamszungot és hetente cserélgeti rajta a jobbnál jobb Rom-okat. :D

(#46497) C.Brigante válasza aizen92 (#46494) üzenetére


C.Brigante
veterán

a "minden jól megy" relativ, lehet, h csak azt hiszi! nem mindegy :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#46498) atillaahun válasza C.Brigante (#46497) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért mi az amiről azt hiheted hogy jól megy, oszt közbe meg rosszul. :F

[ Szerkesztve ]

(#46499) C.Brigante válasza atillaahun (#46498) üzenetére


C.Brigante
veterán

soha nem gondolkodtál még ezen, megakadtál? írj ha megvagy.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#46500) atillaahun válasza C.Brigante (#46499) üzenetére


atillaahun
veterán

Én megtettem, most rajtad a sor. Vagy nem fog menni az érvelés, csak a fröcsögés? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.