Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) justmemory válasza EduCsernyi (#1947) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

most tettem egy próbát; apró fényforrást hagytam csak égve. Amit észrevettem, hogy automata módban a nagyon sötét réazek felé fordulva lassul picit; gondolom az iso emelése és a feldolgozás miatt; ahogy a "fényesebb" rész felé fordulok, akkor ugye már az élőkép minősége is jobb (gondolom kisebb az iso, ugye) és simább az élőkép mozgása is. Nem tusom ez milyen volt 10 alatt, mert ennyire sötétben nem fotózok :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1952) Vyndree válasza Fishor (#1943) üzenetére


Vyndree
őstag

Ha 28 órával később rendelted volna, akkor az új garanciális törvények vonatkoznának rá.

(#1953) eami válasza Vyndree (#1952) üzenetére


eami
addikt

gondolod holnap már kézhez is kapja? mert ha nem akkor már az új fog rá is vonatozni.

(#1954) Istvan2020


Istvan2020
aktív tag

Valaki csinált antutut, android10 el, és 11el? van különbség a 2tő között.

(#1955) Fishor válasza Vyndree (#1952) üzenetére


Fishor
senior tag

Személyes átvétellel rendeltem, és holnap már átvehetem, mert pont van az itteni boltban. De milyen gar változik? 14 napon belül elállhatok, ha akarok, bár inkább már mielőbbi használatba vétel a cél.

(#1956) patomi válasza Fishor (#1955) üzenetére


patomi
őstag

14 napon belül elállhatok, ha akarok Aligha, higiéniai termék. Ott a boltban kérdezz rá, biztos ami biztos.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1957) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

A fényérzékelő nekem is szórakozott. Kikapcsoltam a buborék értesítést és megjavult. Furcsa volt hogy frissítés után még jó volt aztán egyszercsak elromlott. Érdekes az összefüggés. Lehet csak én képzelem be.

(#1958) Poiro7 válasza Dayerdroid (#1957) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Nekem a fényérzékelő már a frissítés elött is bóhockodott egyszer, de egy újraindítás után megszünt :C

(#1959) piocasember válasza samu74 (#1942) üzenetére


piocasember
tag

És ezt hol tudtad bekapcsolni? Én nem találom a beállításokban :F

[ Szerkesztve ]

(#1960) Poiro7 válasza Fishor (#1955) üzenetére


Poiro7
aktív tag

A vásárlókat és a forgalmazókat egyaránt érintő legfontosabb változás az, hogy 2021-től a jelenlegi 1 éves jótállási idő helyett az eladási ártól függően sávosan fog változni a kötelező jótállási időtartam, mely:
- 10 ezer és 100 ezer forint közötti vételár esetén 1 év,
- 100 ezer és 250 000 ezer forint közötti vételár esetén 2 év,
- 250 ezer forint feletti vételár esetén pedig 3 év lesz.

Hát ezért ;)

(#1961) Fishor válasza Poiro7 (#1960) üzenetére


Fishor
senior tag

Így is úgy is 1 év a gar. Szóval jól van ez így.

(#1962) samu74 válasza piocasember (#1959) üzenetére


samu74
addikt

Ha a megnyitott lapokat egymásra húzod akkor azok az oldalak lent elérhetők ikonok szerint.Gondolom az android 11 alatt lett ez ilyen.

-----------

(#1963) Vyndree válasza Fishor (#1961) üzenetére


Vyndree
őstag

Miért lenne 1 év, 100 ezer forint alatt vásárolod?

Továbbá leváltásra kerülnek a papír alapú jótállási jegyek, helyettük úgynevezett e-jótállási jegy kerül majd bevezetésre. A visszaküldött termékek javítását 15 napon belül kell hogy elvégezzék, 30 nap elteltével kötelező lesz a termék cseréje, ha addig nem tudták megoldani a javítást. Ha az ismételt meghibásodások miatt a negyedik javításra is sor kerülne, akkor szintén kötelező lesz cserélni a terméket.

(#1964) Poiro7 válasza samu74 (#1962) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Nem ez már a 10-es alatt is idegesített engem ;)

(#1965) Fishor válasza Vyndree (#1963) üzenetére


Fishor
senior tag

Most épp egy 13000 Ft os fülhallgatóról beszéltünk, ami azért került ide, mert az s20fe-nek nincs jack dugója, és ennek a kiváltásának a megoldásaként kellett ezt vennem. :)

(#1966) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Az akkura marad az 1 év gari?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1967) piocasember válasza samu74 (#1962) üzenetére


piocasember
tag

Lassan félórája húzom egyik ablakot a másikra, már sámándobot is használtam, de nálam nem történik semmi, csak eltakarja az egyik ablak a másikat :) :) :) Azért köszönöm! :)

(#1968) samu74 válasza Poiro7 (#1964) üzenetére


samu74
addikt

Akkor engem is idegesíthetett volna hamarabb. ;)
Fishor rá se ránts, van aki csak write only módban van.

piocasember pedig jobbra fent ahol meg vannak nyitva az oldalak(számláló),ott ha ráböksz a számra a megnyitott oldalon hosszan érintel, akkor rá tudod húzni egy másik megnyitott oldalra. És egy olyan csoportot tudsz rakni egy tömbbe.Ami meg egy tömbben van alul kirak egy parancsikont.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#1969) Poiro7 válasza samu74 (#1968) üzenetére


Poiro7
aktív tag

És ez volt?

(#1970) Poiro7 válasza samu74 (#1968) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Két hónappal ezelőtti írás 8. pont. - Ablakok csoportosítása ;)
Mellesleg ez a chrome új funkciója volt.
Viszont ha ez a samsung saját böngészőjébe változott akkor, igen újdonság, a chrome koppintása.

[ Szerkesztve ]

(#1971) Dayerdroid válasza Poiro7 (#1969) üzenetére


Dayerdroid
tag

Volt

(#1972) Poiro7 válasza Dayerdroid (#1971) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Pedig nem ;) Az One UI 3.0 újdonsága [link]

(#1973) maaniac válasza Istvan2020 (#1954) üzenetére


maaniac
aktív tag

Pár oldalt olvass vissza, geekbench teszt van jó pár előtte utánna, 4G és 5G verzióval is:U

(#1974) Istvan2020 válasza maaniac (#1973) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

:R

(#1975) Dayerdroid válasza Poiro7 (#1972) üzenetére


Dayerdroid
tag

Tényleg.

(#1976) Badboys


Badboys
őstag

Kipróbáltam a hívó képernyőre a kép be illesztést hát ennek mi értelme van? Nálam egy homályos kép az eredmény. Szvsz. ennek így ebben a formában semmi értelme nem lett. Sokkal értelmesebb lenne egy téma szerkesztő amivel lehetne témát készíteni. Na , de ilyent a samutól ne várjunk. Sajnos a telefon és az óra közti átviteli app mos is ratyi maradt. Pedig azt hittem, hogy az új verzióval megoldják. A rossz ebben, hogy ezért még pénzt is kérnek. A gyanútlan vevő még ki is fizeti.

[ Szerkesztve ]

(#1977) justmemory válasza Badboys (#1976) üzenetére


justmemory
senior tag

Figyi, minden rossz szándék nélkül... akkor miért használod és fikázod; miért nem adod el és veszel mást...?
Egy egzakt összehasonlításnak vagy bemutatásnak látom, látnám értelmét: mi javult, mi romlott esetleg, mi változott és így bonyolultabb, milyen funkciók kerültek ki vagy be, stb.; és ez alapján bárki eldönti, hogy akarja-e kipróbálni vagy sem. De az, hogy "ratyi", sokat nem mond. Nekem spec semmi gond az óra-telefon viszonylatban... Akkor most hogyan legyen megítélve egy gyanútlan vevő részéről...? Érteni vélem, hogy nem ilyen lovat akartál, de... na...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1978) SamiCsillag válasza SamiCsillag (#1934) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Erre esetleg egy snapis?

(#1979) samu74 válasza Poiro7 (#1970) üzenetére


samu74
addikt

Na,akkor Chrome újítás. A Samsung böngésző eleve alulra rakta a tabokat. De ez a csoportosítás jó dolog,ha 8 hónapos ha nem. ;)

-----------

(#1980) Vyndree válasza Poiro7 (#1970) üzenetére


Vyndree
őstag

Rá se ránts, egy újszülöttnek minden beállítás újdonság. :D

samu74: nem unod még a folyamatos trollkodást? Addikt létedre tanácstalanabb vagy mint az újonnan betévedtek bármelyike és az építő tanácsok helyett csak a rosszindulatú megjegyzések jellemeznek már egy ideje.

(#1981) JoHnni


JoHnni
senior tag

Sziasztok!

Nálatok hogy alakul a SOT a frissítéssel? Nekem továbbra is nagyon gyenge, 2-3 között produkál átlagos felhasználás mellett, játék nélkül.
Érdemes factory resetet csinálni, hogy ismét lefusson az akku használat tanulás?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1982) samu74 válasza Vyndree (#1980) üzenetére


samu74
addikt

Ha neked trollkodás ha ketten rádszólunk hogy a téma egy Bluetooth fülesről szólt ami 14 ezer forint...Tehát csak írtál valami okosat ,aztán még te vagy megsértődve. :)
Szóval ha segítő szándék van benned az a minimum hogy elolvasod azt a szálat amihez kommentelsz. Rangtól függetlenül. ;)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#1983) Badboys


Badboys
őstag

Azoknak akik úgy érzik, hogy a telefon fikázva vagyon érdemes lenne egy kicsit elgondolkodni ,hogy jól van ez így? A samu teljesen korrekt telefont tett le az asztalra ennyi pénzért? Ugye a kettősség sem probléma, hogy ide ezzel a processzorral hozzák. A félre értések elkerülése miatt nekem semmi bajom a processzorral. Mielőtt egyesek ebbe kapaszkodnának. Ez egy olyan kibeszélő oldal, ahol meg kellene beszélni mi a jó és mi lett rossz. Ezért nem kell mindjárt ellenséges hangnembe válaszolni. Sajnos ez egy jó Magyar szokás essünk neki a másik torkának mert az mást gondol. Pedig van egy másik ország ahol ez nem így működik. Az emberek másként állnak egymáshoz. Bocsánat akit meg sértettem a hozzá szólásaimmal és le mertem írni amit gondolok.
További szép napot mindenkinek és ettől boldogabb sikeresebb új évet.

[ Szerkesztve ]

(#1984) Fishor válasza Vyndree (#1980) üzenetére


Fishor
senior tag

Nekem sokat segített samu a választásban. Már meg is van a cucc, ki is próbáltuk, jól megáll a feleségem fülébe, jól is szól, egy rövid hívást is teszteltünk úgy, hogy közben mozgolódott a fejével, hogy zavaró e a súrlódás, de ezzel sem volt gond. Szelet nem teszteltünk, bár abban a telefon is meghal. Szóval köszi samu meg aki segített, eddig tetszik. És 12700 ert akcióban alkalmi vétel volt. Egyébként rákérdeztem a 14 napra, azt mondta az eladó él rá, de persze lehet csak bebambulta, de nem is volt célom visszaküldeni.

(#1985) leslien válasza SamiCsillag (#1978) üzenetére


leslien
nagyúr

1. semmi probléma nincs... miért lenne ?!
2. külön program kell ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1986) justmemory válasza Badboys (#1983) üzenetére


justmemory
senior tag

Szerintem ezt a "magyar szokás"-os dolgot hanyagoljuk; általában nagyon mellé megy... :(
Senki nem írta, hogy a Samsung korrekt lenne; személy szerint pont a korrekt, tényszerű leírásokat hiányoltam.
Abban egyetértünk, hogy meg kellene beszélni, hogy mi a a jó és mi nem; szerintem ezt tények mentén lehet megtenni, nem érzelmi alapon. Ennyit írtam, senki nem volt ellenséges, ahogyan neked sem ment senki; de elnézést, ha így érezted.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1987) mjani1172 válasza Badboys (#1983) üzenetére


mjani1172
addikt

A véleményeddel nagyrészt egyetértek, (mármint hogy ne csak pozitív dolog jelenjen meg, ne csak a dicshímnusz) de az országos résznél elvesztettem a fonalat. Nem tudom mire gondolsz.
Nem hiszem hogy ez "magyar szokás".

[ Szerkesztve ]

(#1988) leslien


leslien
nagyúr

BUÉK!
na lássuk azt a S21... bár én nem hiszem ,h cserélni fogok..
zseniális a S20 FE üzemidőben ami mellette van a Sony Xperia 5 II..
képekben elmarad a Sony úgyhogy fő telom S20 FE..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1989) samu74 válasza leslien (#1988) üzenetére


samu74
addikt

BUÉK! :)
Az update után a melegedés is mintha kevésbé jönne elő...Lehet csak bebeszélem, de olyan. A rendszer pikkpakk így 11 alatt.

-----------

(#1990) Viper26 válasza leslien (#1988) üzenetére


Viper26
nagyúr

De neked nem Snapdragon változat van?

iPhone 14 | FR955

(#1991) leslien válasza Viper26 (#1990) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, az van....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1992) Dayerdroid


Dayerdroid
tag


Sziasztok tegnap óta eltünt az akku stat. Csak ennyit mutat, a teljes töltés se segített. Valami ötlet mielőtt gyalulom az egészet van?

(#1993) leslien válasza Dayerdroid (#1992) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam sem működik...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1994) szemy94 válasza leslien (#1993) üzenetére


szemy94
senior tag

Nálam sem, úgy látszik 2021 ezt hozza a One UI 3-al (S10 Lite)

Éés tényleeg :DDD visszaállítottam 2020.12.31 23:59-re az időt, visszajött a stat :DDD Utána vissza automatikus idő, működik :))

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1995) dionaea


dionaea
őstag

Ezzel akarják rávenni a usereket,hogy ne foglalkozzanak az aksi statisztikaval 😀

(#1996) TODI1111 válasza Dayerdroid (#1992) üzenetére


TODI1111
addikt

Note 20 ultrán is eltünt. :D

(#1997) szemy94 válasza TODI1111 (#1996) üzenetére


szemy94
senior tag

Nézd mit írtam az 1994-es számú hozzászólásban. Megjavuuult :DDD
Update: De a dátum visszaállításával végül megint eltűnt :N :(

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1998) caveman1


caveman1
tag

Sziasztok!

Ti nem tapasztaltok olyat az új android 11-es frissítés óta, hogy néha, rendszertelenül a rendzser "fluiditása" megszűnik, olyan szaggatós lesz, de igazából nem akadozik lényegében, hanem inkább olyan mintha a 120 hz visszaállna 60 hz-re, ez jelentkezik böngészés közben vagy ha pl. a képernyők között lapozok, vagy facebookot görgetek, tehát kb. mindenhol, aztán van hogy ez a jelenség egyszer csak megszűnik és minden ok akár hosszabb ideig is, aztán meg megint előjön. 😐 Újraindítás után megjavul, de aztán megint előjön előbb-utóbb.

Ti tapasztaltatok esetleg ilyet?
Egy gyári visszaállítás megoldás lehet? Wipe cache-t csináltam, azzal nem oldódott meg.

Köszi a segítséget!

Update: most annyit vettem észre hogy ha a menüben kikapcsolom a 120 hz-t és utána meg visszakapcsolom, akkor újra jó lesz minden. Csak valyon meddig? Miért csinálhatja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#1999) leslien válasza caveman1 (#1998) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt kapcsold be és hamar kiderül...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2000) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Talán a frissítés óta nem működnek a messengeren a chat fejek, sehogy nem tudom előcsalni. Pedig a beállításoknál be van pipálva. Ti nem jártatok így?

Üdv: Fishor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.