Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) siege5 válasza psajti (#1100) üzenetére


siege5
aktív tag

Ez tuti, és örülj ha nem fizettél előre.

(#1102) psajti válasza siege5 (#1101) üzenetére


psajti
aktív tag

Na éppen Ez a bajom.......

[ Szerkesztve ]

(#1103) leslien válasza psajti (#1102) üzenetére


leslien
nagyúr

előre fizettél?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1104) psajti válasza leslien (#1103) üzenetére


psajti
aktív tag

Igen sajnos

(#1105) leslien válasza psajti (#1104) üzenetére


leslien
nagyúr

hétfőn reggel irány az Attila út...... :(

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1106) papi77 válasza leslien (#1105) üzenetére


papi77
addikt

Ez a szöveg fogadott: "Kedves Megrendelőink! Sajnos a Turbado.hu webáruház tevékenysége jelenleg szünetel. A függőben lévő megrendelések törlődnek. Előre kifizetett megrendelések esetén az összeget a lehető leghamarabb visszatérítjük. Köszönjük megértésüket, és mindenkitől elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt!"

Az első: NOKIA 1611

(#1107) mjani1172 válasza papi77 (#1106) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha minimális korrektség van bennük akkor fizetnek. (ebben nem nagyon hiszek)

(#1108) Sgr_A válasza mjani1172 (#1107) üzenetére


Sgr_A
addikt

10k felett ezért nem fizetek ki előre semmit, vagy utánvét vagy személyes átvétel
Nyáron vettem tőlük egy amazfit gts-t remélem azt a fél évet még kibírja ami a gariból még hátra van :D

(#1109) Vyndree válasza leslien (#1075) üzenetére


Vyndree
őstag

A románok közben levitték az árát 259k-ra az 5G verziónak. Az ukránok majdnem ennyiért adják a 4G-t.

[ Szerkesztve ]

(#1110) leslien válasza Vyndree (#1109) üzenetére


leslien
nagyúr

de. még 249k volt....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1111) papi77 válasza leslien (#1110) üzenetére


papi77
addikt

A kék még most is 249!

Az első: NOKIA 1611

(#1112) AS


AS
félisten

Nah ez viszont gond... Ha a Turbado behalt, akkor hajunkra kenhetjük a garit... :F

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1113) leslien válasza AS (#1112) üzenetére


leslien
nagyúr

egy évig jók vagyunk a Samsung nál...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1114) Vyndree válasza leslien (#1110) üzenetére


Vyndree
őstag

219k a navy, de az nem az 5G-s.

(#1115) AS válasza leslien (#1113) üzenetére


AS
félisten

De 5g-t itthon biztos nem javítanak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1116) psajti


psajti
aktív tag

Na szóval ha valami csoda folytán vissza kapom a pénzem akkor 5g FE-t honnan lenne érdemes venni? Emag esetleg laptopszalon? Utóbbinak is volt már vaj a füle mögött de nekem legutóbb simán ment a rendelésem. Vártam már nagyon a telefont remélem hamar lesz valami fejlemény, lusta vagyok balhézni, de hát majd ahogy a helyzet adja ;]

(#1117) laci062


laci062
csendes tag

Sziasztok kérdezném hogy 5G verziós Fe esetében is lehet a kijelzó hiba?

(#1118) piocasember válasza psajti (#1116) üzenetére


piocasember
tag

Emagnál nagyon kell figyelni a részletekre. Mióta számos webáruház gyűjtőhelye lett, már gyakorlatilag nem az Emagtól vásárolsz. Például az a Turbado is árult az Emag felüleltén, amelyik, mint tudod a héten bezárt. Személyes tapasztalat: Egyszer vettem készüléket az Emagon. Kicsomagoláskor derült ki, hogy használt telefon volt. Egy hónap levelezgetés után kaptam vissza a pénzem.

(#1119) Vyndree válasza psajti (#1116) üzenetére


Vyndree
őstag

Emag, Alza és a többi pénzmosó társait felejtsétek el és nem csak akkor ha nagy értékű dolgot rendeltek. Ők semmit nem forgalmaznak, mindenből mossák kezeit, garanciát nehéz náluk érvényesíteni, nem azt kapod amit rendeltél, reklamálásra gyakorlatilag nincs lehetőséged, legrosszabb esetben pedig a pénzed is lenyúlják. Annyival nem olcsóbb mint a normális helyeken Ha az előfizetésed mellé veszed, ami gondolom amúgy is van , akkor sokkal olcsóbban megkapod. Lista áron se sokkal drágább (most dominóval 225eFt) mint a netes maffia helyről rendeled. A Telekomtól vettem, havi kb 5000Ft (x22) az előfizum mellé, természetesen független és 2 év Samsung garanciával. A válaszom az hogy a mobil szolgáltatódtól jársz a legjobban, még ha ötezerrel drágább is.
psajti, ezt volt a tanulópénz és figyelmeztetés, nagyon sokan járnak úgy mint te ezekkel a keleti rabló átverős bandákkal, ezekből tanulni kell. Akkor jársz a legjobban ha messze elkerülöd őket, Ilyen drága terméket rendelni csak megbízható helyről szabad.

(#1120) ImpersonatoR

Szerintem ezt az itthoni hivatalos forrásból 5g/snapdragon verziót el kell engedni, kar várni a csodát mer nem lesz.

En mar feladtam, majd jövő ev elején az s21 szolgáltatótól aztán kész, reméljük letesznek SoC ban valami értékelhetőt a haza piacon is.
Plussz ugye jövőre mar 3 ev garanciát kell adjon a telefonra.

Meg a wondamobilos [link] 128/8GB 5G verzión agyaltam.
Grand Total €620.97 postával de ugye ezen nincs volte meg csak 1 ev garancia rajtuk keresztül.
220.000 Ft. kb

(#1121) Vyndree válasza ImpersonatoR (#1120) üzenetére


Vyndree
őstag

Ezt honnan küldik és az egy év garanciát hogyan érvényesíted?
Nem mernék ilyen helyről rendelni, hacsak nem a hazai bolti nettó árának a felébe kerül. Ezzel lehet a kuponra se vagy jogosult, akkor kb ugyanott vagy mint ha itthon vennéd.

[ Szerkesztve ]

(#1122) ImpersonatoR válasza Vyndree (#1121) üzenetére

UK bol és mint írtam rajtuk keresztül el a garancia magyarán nekik kell visszaküldeni.
Snapdragon verziot 8 GB rammal nem tudsz venni máshonnan itthon szóval igazából mind1 mivel hasonlítod össze. :U (Talán Alza.cz de az valami 295.000 Ft -ra jön ki ha szállítanak ide egyaltalan)

[ Szerkesztve ]

(#1123) Vyndree válasza ImpersonatoR (#1122) üzenetére


Vyndree
őstag

Inkább beáldozod a garanciát? Mi az amit 8GBval tudsz és 6GB-val nem?
Itthon közben a román már 249k-ért adja az 5G Snapdragon-t, 2+2 év garanciával (hosszabbítható). Mondjuk tőlük se venném meg, néhány nap és máshol is ennyi lesz.

(#1124) psajti


psajti
aktív tag

Szóval ha már szóba került gondoltam írom ide is, hogy van egy Facebook csoport "akiket átvert a Turbado" néven. Ha valakinek van bukott garanciája, meg nem érkezett rendelése stb... itt talán kaphat majd megfelelő információkat.

(#1125) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

[link]
Hoppa tech2 is a turbadoról beszél.

(#1126) Vyndree válasza Rinocerosz (#1125) üzenetére


Vyndree
őstag

Köszönöm szépen, pontosan ezekről a szürkeimportból származó árukról beszéltem. Aki még ezek után is ilyen helyekről rendel, az tényleg csak magát hibáztathatja.

(#1127) leslien válasza Vyndree (#1126) üzenetére


leslien
nagyúr

azért nem minden esetben igaz amit mond...LG, Samu, elfogadta az EU-s készülék javítását ! számla ellenében... anno nekem a Partnero gsm számlával is javítottak az LG szervizben...

hétfőn utána járok a Samsung 5G verzával mi lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1128) piocasember


piocasember
tag

[link]
Aki esetleg előre fizetett a Turbadonak idézek a cikkből:

Érdemes megnézni a számlánkat, ahonnan utalva vagy fizetve lett az összeg. A bankok általában 1-2 hétre zárolják az összeget és utána kerül kifizetésre a cégnek. Ha szerencsések vagyunk és nem telt le az idő, akkor a bankkal fel tudjuk venni a kapcsolatot a pénz visszaszerzése végett. Valószínű ők is tudnak az esetről. Ha a cég addigra felfüggesztés alatt lesz és a cég által kezelt bankszámlaszám zárolva, akkor jó esetben automatikusan a kezelő bank visszautalja a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#1129) mjani1172 válasza piocasember (#1128) üzenetére


mjani1172
addikt

Bocs de ez nagy baromság.
Kb. 20 okból is.

(#1130) Vyndree válasza leslien (#1127) üzenetére


Vyndree
őstag

A külföldi szürkeimportos termékeket általában nem fogda el a Samu, kísérletezni persze lehet. Januártól VÁM mentes lesz UK, viszont a garanciális javítással gondok lehetnek.
Ez a Partnero is brit, vagy legalább az EU-ban tevékenykedik?

[ Szerkesztve ]

(#1131) AS


AS
félisten

A magyar samsung 2019 töl nem javit EU samukat. Valahol ez le van irva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1132) leslien válasza AS (#1131) üzenetére


leslien
nagyúr

érdekes mert 2x is mondták nekem ,h elfogadják az EU s készüléket..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1133) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Telefonban nekem anno mondták, hogy javítanak svájcit is, de személyesen kiderült, hogy nem. (pénzért sem csinálják meg, másik régió)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1134) AS


AS
félisten

Itt van: Samsung Magyarország 2019.10 havi döntése alapján nem javítja az Európai Uniós készülékeket)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1135) Poiro7 válasza AS (#1134) üzenetére


Poiro7
aktív tag

De hol? Dobj egy linket ;)

(#1136) AS válasza Poiro7 (#1135) üzenetére


AS
félisten

Itt [link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1137) leslien válasza AS (#1136) üzenetére


leslien
nagyúr

Samsung oldalon nincs leírva vhol? hétfőn hívom az Oktogon lévő szervizt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1138) ShadowLac válasza leslien (#1132) üzenetére


ShadowLac
addikt

Elfogadják, ha TE vetted az EU ban. Blokk vagy számla kell a vásárlásrol. 1 évig javítják.
Ezeket az áfázó cégeket nem támogatják avval hogy javítanak nekik.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1139) leslien válasza ShadowLac (#1138) üzenetére


leslien
nagyúr

max marad a biztosító nálam....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1140) samu74


samu74
addikt

A mostani frissitéssel picit javult az akksi kezelés,legalábbis a készenléti idő. De lehet csak bebeszélem. :)

-----------

(#1141) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Nagyon szimpatikus a telefon, gondolkodom, hogy a Honor 20 és feleségem A50-e erre lesz cserélve. Az volna a kérdésem, hogy mozgó téma esetén (gyerek) mit produkál? Én a Honor 20-al meg vagyok elégedve fénykép téren, de az A50-el nagyon tele a hócipő, mert beltéri képeket szinte lehetetlen gyerekről csinálni. Én általában fényképezőgépet használok, de a feleségem esetében a telefon jobban előtérben van. Előre is köszönöm a segítséget.

(#1142) Sn00k


Sn00k
veterán

Ez a ghost touch mennyire áll még fent ? Barátomnak ajánlottam ezt a telot egy honor 8at váltana neki, de meg en is gondolkozom a beszerzésén annyira tetszik. Viszont, ha para még ez a kijelző dolog, lehet inkább elengedem... Természetesen az e-magról az 5G-és verziót vennénk :DDD

3njoy the Lif3

(#1143) MajorPro


MajorPro
csendes újonc

Sziasztok

Szerintetek melyik jobb vásár, egy tavalyi Iphone 11 vagy az S20 Fe? Ismerem mindket rendszert, a Ti vélményetekre lennék kivancsi.

Köszi!

(#1144) Vyndree válasza MajorPro (#1143) üzenetére


Vyndree
őstag

A körte vagy az alma? A szilva.

Sn00k: nálam nincs.

Mátésum: sokkal jobb a fényképezője gyenge fényviszonyok között. Saját kép: [link] de nézz róla teszteket, nem fogsz benne csalódni.

(#1145) Bdanyy válasza MajorPro (#1143) üzenetére


Bdanyy
addikt

Én se IPS-t, se exynost nem vennék :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1146) AS válasza Bdanyy (#1145) üzenetére


AS
félisten

Én sem. Bár ha jó lesz az Exynos 2100 akkor esetleg lehet lecserélem ezt majd. ) Ez még a jövő zenéje.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1147) Sn00k válasza AS (#1146) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem jo lesz es ezzel oda fog piritani a samu. Egyszeruen nem teheti meg az ellenkezojet az eddigi visszhangok miatt...

1144Vyndree : neked exynos vagy qualcomos van?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1148) novinyul válasza AS (#1146) üzenetére


novinyul
veterán

A saját magok nélkül sokkal jobb lesz az Exynos, már a 1080 is brutál jó lett. Elvileg a 2100 még ennél is jobbat gurít, lehet hogy még a 875-l is jobb lesz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1149) Vyndree válasza Sn00k (#1147) üzenetére


Vyndree
őstag

4G-s verzió a Telekomtól, tehát Exynos.

(#1150) Sn00k válasza novinyul (#1148) üzenetére


Sn00k
veterán

A profeta beszeljen beloled :DDD

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.