Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bári válasza Viktor0610 (#99) üzenetére


Bári
tag

Mit is mondhatnék erre? Igen, jól ''elrontott'' a motorola menüje, de azért ha megnézem ez az egyik legjobb bívíthető kagyló! Mi más lehetne:
- samsung E770 - OLED a külső kijelző!
- benq-siemens EF81 - ára elég borsos
- nokia 6131 - nincs 2MP, és 3G mégis kb. ugyan ennyi az ára
- SE w300i - VGA kamera, női telefon :((( (elveszik a tenyeremben)
Ha valaki tud jobbat szívesen várom a javaslatait! (Lehetőleg privát üzenetben, mert ez már nem tartozik a témához!)

(#102) Viktor0610 válasza Bári (#101) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem teszed fel a kérdésed ide: [link]?

Samsung Galaxy A54

(#103) Bári


Bári
tag

Helló!
1. Meg tudná mondani valaki, hogy mit adnak a moto v3x alapcsomagjában? ( készülék aku...)
2. Milyen színekben kapható a készülék? (én még csak ilyen bordószerűben láttam)
3. Az mp3 lejátszás fut a háttérben?
4. Vannak ehhez a telefonhoz skinek? (a nagy felbontás miatt a normál skinek nem jók)
Előre is köszönöm a segítséget!

(#104) feketepeti válasza Bári (#96) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nekem van egy ilyenem, mégpedig úgy, hogy egy 6280-at vittem vissza 3 napos csereidő ucsó napján, mert állandóan fagyizott, arról nem beszélve, hogy valóban gyalázatosan van összerakva. 500neves telefonkönyv (a 6230i, ből nem tudtam rátolni a telefonkönyvet, mert 600név van benne)...

Az eladók azt mondták, nagyon meg fogom bánni, mert cscak a Nokia az igazi, de azóta nem tudom mi a fagyás és a beszélgetés közbeni újrabootolás.
(Igaz, az első telóm is Motorola volt, de az még SMS-t küldeni sem tudott és hívófél azonosítás sem volt benne :))))), kb 12éve, a GSM kor hajnalán és akkor került 120.000Ft-ba!!! )

Skinek vannak hozzá dögivel, bár engem marhára nem érdekel. Tetszik a telefon, a menüje teljesen jó, csak egy picit más. Angolul teljesen értelmes, de van benne pár félrefordítás.
Marha jól testre szabható, és akksival is tovább bírja.

Nekem eddig bejött.

A 2megás képek fél mega alatt maradnak és meglepően jók. Szerintem jobbak, mint a 6280 képei, bár ez nem a felbontáson múlik, hanem a szoftwerwn és az optikán.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#105) Atlantis válasza feketepeti (#104) üzenetére


Atlantis
veterán

No, már régóta vártam, hogy írj valami összefoglalót. ha van időd, részletesebben is írhatnál a telóról. ;) :B :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#106) feketepeti válasza Atlantis (#105) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Igyekszem összehozni valami kis gyakorlati beszámolót, de még nincs egy hetes és az a baj, hogy engem általában marhára nem érdekelnek a csicsák.

Egyetlen telefonomra sem raktam még egyetlen háttérképet sem, életemben nem hallgattam mp3-at telefonról és általában első dolgom, hogy szerzek rájuk valami telefon csengés szerű csengőhangot, mert nem szeretem, ha zenél.
Ennél fogva nem vagyok egy mai kor felhasználója.

Viszont az adatátvitel és a nagy telefonkönyv az nagyon fontos. Amit nagyon hiányolok a mai telefonokból, az a FAX protokoll, szinte teljesen kiveszett, pedig az email nem tudja kiváltani, az pl. ebben sincs.
Erre a célra hordom magammal az S55-öt, v. a 6310-et, mert az az utolsó Nokia, ami tudta.

Az összes BT eszközömmel, laptop, PDA, headset, kihangosító, remekül kommunikál és nagyon részletesen konfigurálható, hogy milyen protokollra engedem az adott eszközzel csatlakozni és milyenre nem, vagy csak külön kérdés után.

A billentyűzete szerintem szuper, nagyok a billentyűk, nem kattog idegesítően és határozott a nyomáspontja, a motorola TAP rendszere, meg tényleg remek, egyébként mindíg kikapcsolok minden ''bevitelgyorsító'' lehetőséget, de ez jó.
És csoda módon tud olyat sms írásnál, hogy mondat közben olyan szót akarok írni, aminek csak az első betűje nagybetű, nem kell mindíg átkapcsolgatni, ha egy mondatba pl. ey keresztnevet akarok írni.

A menü nekem teljesen logikus, igaz nem Nokia, de pl. az SE menünél értelmesebbnek tartom, de ez inkább egyéni ízlés dolga. És gyors, soha nem tököl, igaz a 6280 sem.

A kijelzője gyönyörű, az opera minivel villámgyorsan lehet böngészni és még jól is olvasható. És ami fontos, hogy ugye összecsukva semmit sem fogyaszt.

A mail kliensét nem tudtam még életre kelteni. Papíron kezel imap ssl-t, amibe a Nokia mindíg belebukott, mert soha nem ment rajta, ezt még nem volt időm tesztelni, hogy ezen megy-e?!

Óriási pozitívum a szememben a kommersz mini USB csati, így szinte mindenhol lehet tölteni. A kezét törném el minden idióta tervezőnek, aki nem ilyet rak 2006-ban egy telefonba. Főleg ezekbe a mai vackokba, amikben kisebb kapacitású akku van, mint a jó öreg monokróm lcd-s csotrogányokban volt. Soha nem fogjuk már elérni egy 6110, v. 6310 üzemidejét.

Most röviden ennyi jutott eszembe, konkrét kérdésekre szivesen válaszolok, ha meg még valami kibuggyan írok.




[Szerkesztve]

(#107) Atlantis válasza feketepeti (#106) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszöntem, ez alapján nem kérdezlek a média-részről... :)

Akksi hogy bírja és milyen használat mellett?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#108) feketepeti válasza Atlantis (#107) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Kipróbálhatom Neked a médiát is, ha valami konkrét kérdést írsz.

A fényképezőt használom sokat, ebben meg külön jó a makró. Nem egy SE K750, de az AF nélküli mezőny egyik legjobbja.

Az akksiról: Az első töltésnél 24 órát ment pontosan, de abból kb 10 órát bt kihangosító és headset kapcsolatban elég sok beszélgetéssel, valamint kb 2 óra BT-GPRS netezés.

Most péntek reggel vettem le a töltőről és még 2 pálcikás az akksi (3ból) olyan erős átlagos használat mellett. Beszéd és net. Igaz mivel általában BT-n beszélek sokat, így jórészt csukva van a kijelző, ami ugye dobná rendesen a fogyasztást. Ez pl. várakozásomon felüli eredmény, mert a 6230i ugyanettől már lemerült volna.

Ezt sem értem a Nokiánál. Este kisüti a szememet, de nem lehet lejjebb venni a fényerőt, hogy kellemesebbb legyen és kevesebbet fogyasszon. Ennél lehet.

(#109) joshua7 válasza feketepeti (#108) üzenetére


joshua7
veterán

A méretéről mi a véleményed? Mondjuk a 6280-hoz képest mekkora? Engem elriaszt a szélessége. :(

Semper Fi

(#110) joshua7


joshua7
veterán

Emiatt gondolom, ez azért már elég széles egy z710-hez képest is :( :
[kép]
Remélem AS nem haragszik a kölcsönvett képért. :)

Semper Fi

(#111) feketepeti válasza joshua7 (#109) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nekem is sok volt kicsit a szélessége, még ''penge'' korában is.

A 6280 meg vastagabb, ráadásul lötyög. Az ormótlanabbnakk tűnt és végtelenül gagyi, kínaipiacosjátéktelefon benyomást tett rám.

Zsebben mindenképp ez hordható jobban és nekem nincs is kicsi kezem.

Már egészen megszoktam a méretét, de mivel 3G telefont akartam mindenképp, nem nagyon van kisebb.

Mondjuk a k800-at még megnézném, de az sem lesz túl kicsi.
Azzal meg az a baj, hogy a kijelző rovására, annyira pici a billentyűzet, hogy szinte használhatatlan 1 kézzel.

Ekkora képernyővel vagy széttolhatós, v szétnyithatós legyen, mert különben picik a gombok...

(#112) Atlantis válasza feketepeti (#108) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi van a teló gyári alapcsomagjában?

Fényképezőt akartam kérdezni, de erről írtál. Az én céljaimra tuti elég lesz.

Mp3 lejátszásról írhatnál, tényleg nem lehet beletekerni a számokba? Csukott állapotban hogy használható a dolog, lehet-e számot léptetni, stb...EQ, vagy valami hangszínállítási lehetőség van? Hangminőség a hozzáadott headset-tel (ha adnak egyáltalán).

24 óra Bt-szal és ez jónak számít? Többet vártam volna. Gondolom akkor egy sztereo Bt-s headsettel is nagyjából naponta töltheti az ember.

Kijelző olvasható erős napsütésben? Nem csak a belső, a külső is érdekel. A külsőn milyen információk jelennek meg? Elmulasztott hívások, üzenetek, hívó fél neve, aksiállpot van?

Tényleg jelez 10 percenként, ha nem olvasol el egy SMS-t? Ez elég idegesítő lehet. Vibra milyen erős benne? Ha volt SE-d, akkor ahhoz képest.

Na, hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#113) Bári válasza feketepeti (#111) üzenetére


Bári
tag

Helló!
Végre felbukkant valaki, aki rendelkezik egy ilyen telefonnal! Végignézve a hozzászólásokat látom, hogy nem használod a média részét a telefonnak, de azért én is arra kérnélek, hogy próbáld már ki az mp3 lejátszást.
A bluetooth részt viszont nem értem. A motoroláknak híresen ''furcsa'' a kékfog kezelése. Mondjuk, hogy küldesz nagyobb fájlt (alapvetően képet, mp3-at) egy másik telefonra, akkor ezt hogy kivitelezed?
Olvastam, hogy alapvetően azért sokat használod netezésre, de ugye akkor nem zavar az EDGE hiánya? (őszintén szólva ez az utolsó funkciója amit használnék, de azért jó lenne tudni)
Előre is köszönöm válaszod!

Na ezt kihagytam: Az mp3 lejátszás elvileg fut a háttérben, mégpedig a következő képpen:
''Mp3 lejátszás a telóval.
Nem kell hozzás semmi extra program
Lépések
1.A memória kártyára feltöltöd az mp3-akat.
2.Saját fájlok -> Hangok -> Memóriakártya -> Új lista
3.kijelölöd a zenéket
4.Majd a listát lejátszod (Saját fájlok -> Hangok -> Memóriakártya )''

(A hozzászólás a v360-as topikból lett kivágva! Elnézést, de linkelni már nem volt kedvem)

[Szerkesztve]

(#114) feketepeti válasza Atlantis (#112) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Na akkor Mp3 lejátszó:

Fölcsavartam rá egy Cd-t mp3-ban. Az egyszerűség kedvéért mp3 pro, 96Kbit.

Albumot létrehozni pofonegyszerű, fut a háttérben, tökéletesen és akkor is lehet számot léptetni, valamint bele is lehet tekerni, nyitott és csukott állapotban egyaránt.

Nyitva a navi gombokkal, egyes asztali lejátszóknál megszokott módon, tehát ha röviden nyomom léptet, ha hosszan akkor teker. Azt hiszem beírhatunk egy feketepontot a tesztelőnek, aki azt mondta, nem lehet.

Csukott állapotban is kiírja a lejátszott szám címét, a hosszát és hogy épp hol tart. Itt is lehet léptetni és tekerni is, valamint pause is van. Szvsz teljesen jól használható.

Ha hívás jön megáll, ha vége, megy tovább.

Equalizert nem találtam, ellenben egy térhangzás és egy bass boost menüpont van, ezek több fokozatban állíthatóak. A hangzás milyenségét egy Nokia mono headseten nem igazán tudom megítélni, de ez nem is zenehallgatásra lett kitalálva.

Kijelző:
A külső kijelzőn minden lényeges infó megjelenik, akku, térerő, üzenet, bejövő hívásnál a hívó neve, elmulasztott hívás, adatkapcsolat állapota, BT állapot, óra és dátum, illetve mp3 lejátszásnál a szám címe, hossza és hogy épp holt tart..
Nem tűnt fel, hogy ne tudnám napfényben olvasni, szerintem teljesen jó mindkettő.

Szerintem tud EDGE-t mert elég gyakran a 2.5G felirat jelenik meg, ami ezt jelenti.

Valóban jelez, ha nem olvastam el egy üzenetet, vagy nem néztem meg egy elmulasztott hívást, de nekem ez pont hasznos. Még meg fogom nézni, kikapcsolható-e?

A vibra jó erős és többféle is lehet, rövid, hosszú, pulzáló stb. A tel jól össze van rakva, tehát nem rezonál vibráláskor, hanem valóban jó erősen vibrál.

Az alapcsomagban van egy mini usb kábel, egy 128-as mikro SD átalakítóval, A Phone tools 4.0 CD, töltő, kézikönyv és asszem ennyi.

Nincs most itt a doboza, de szerintem headset nincs benne. Sőt, mivel csak a mini usb csatija van, véleményem szerint drótos headset egyáltalán nincs is hozzá. BT meg nincs mellé, az tuti.




[Szerkesztve]

(#115) feketepeti válasza Bári (#113) üzenetére


feketepeti
aktív tag

A BT-ben semmi rendkívülit nem találtam. Minden eddigi eszközömmel, amivel a Nokia6230i és a Siemens S55 ment, ez is megy, csak épp ez sokkal részletesebben konfigurálható.

Annyi, hogy nem lehet fixre állítani a láthatóságot, de mondjuk én azt amúgy sem szoktam, ne küldözgessen már mindenki mindenféle hülyeségeket zsúfolt helyeken.
Viszont ha már egyszer pároztattam, akkor minden megtalálja.

Ami picit furcsa benne, hogy ha pl. egy mp3-at át akarok küldeni, akkor azt ő nem küldésnek hívja, hanem másolásnak, vagy áthelyezésnek, de ettől kezdve ugyanaz a helyzet. Kiválasztom, hogy BT eszközre másolok, ott kiválasztom, hogy melyikre és átküldi, nyílván áthelyezésnél törli az eredetit. Vagy épp fogadja.

Ez természetesen eszközönként és protokollonként konfigolható, hogy automatán fogadjon, soha ne fogadjon, mindíg kérdezzen rá, csak először kérdezzen rá.

Szvsz semmi furcsa nincs benne, sőt szerintem messze a Nokia fölött van konfigurálhatóságban, inkább van akit elriaszt a bonyolultsága.

(#116) feketepeti válasza feketepeti (#114) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Ja, kiegészíteném az mp3 lejátszást.

Szóval, van rátelepítve egy Javás lejátszó, csak nem tudom miért, mert sokkal butább, mint a beégetett. Ebben tényleg nem tudtam beletekerni, és a külső gombokkal sem vezérelhető.

A gyári sokkal jobb.

(#117) feketepeti válasza Atlantis (#112) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Azért a 24 órában elég sok 3G netezés volt, ami szippantja rendesen.

És a Nokia 6230i, egy tök új gyári akksival kevesebbet bír!

(#118) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne küldj, légy szíves, rövid időn belül új hsz.-okat.
Használd a MOD-gombot, öt percig modosíthatod a hozzászólásaid.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#119) feketepeti válasza Viktor0610 (#118) üzenetére


feketepeti
aktív tag

O.K. bár más felhasználóknak ment a válasz, direkt raktam külön.

(#120) Bári válasza feketepeti (#115) üzenetére


Bári
tag

Köszönöm a válaszod!
A pontos és részletes Bt konfigurációt végül is meg lehet tanulni. Az mp3 lejátszónak igazán örülök :D . végre egy hasznos darab! A moto menüt akkor meg lehet szokni, legalább ez vigasztal :DDD .
Nos a telefon nekem nagyon tetszik, egyedül az ára a hátulütője. Te mennyiért vetted? Kérlek linkeld már be a bolt weboldalát (lehetőleg privát üzenetben).

[Szerkesztve]

(#121) feketepeti válasza Bári (#120) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nekem a cég vette, jó drágán, bruttó 92.000 volt, ennél sokkal olcsóbban is hozzá lehet jutni.

Nekem a Moto menüvel semmi bajom, 3 nap alatt megszokható, több évnyi Nokiázás után is.

(#122) Atlantis


Atlantis
veterán

Én is köszönöm a válaszokat, meglepett, hogy van Bass Boost, ráadásul többlépcsős. Ezt sehol nem említették. Csukott állapotban melyik gombokkal lehet léptetni/pörgetni? gondolom nem a hangerővel... :(

Az is meglepett, hogy nincs headset hozzá, bár végülis jobb, mintha valami vacakot adnának hozzá. Van egyébként a Motonak hozzávaló madzagos headsetje.

V3i-nél írták, hogy a szoftvert nem igazán dolgozták át a nagyobb felbontáshoz. Itt ilyen gond nincs ugye? Értem ezalatt, hogy a menük ''teljes képernyősek'', nem pedig egy ablakban valahol a képernyő közepén van a hasznos terület, a többi meg kihasználatlan. nem tudom jobban leírni a dologt, remélem érthető, mire célzok.

Még egy banális kérdés: milyen színű a háttérvilágítás? Látni pirosat is, de a V-sorozatban eddig kék volt. Ja és a te V3x-ed milyen színű? Csak hogy milyet lehet itthon beszerezni.

Ez az EDGE dolog érdekes, a Mobile-review tesztjében is írják, hogy a korai darabokban nincs EDGE, viszont a kijelzőről készült képeken meg nekik is világít a 2,5G ikon. most akkor hogy van ez? Tuti, hogy a 2,5G jelenti az EDGE-t?

Ára meg azért volt gondolom drágább, mert a cégednek rendes számla kellett róla, nem 0%-os.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#123) feketepeti válasza Atlantis (#122) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nincs gond a menükkel, teljes képernyős mindegyik.

A telefonom kék és független. A háttérvilágítás is kék.

Csukott állapotban a hangerővel lehet görgetni :) persze kombinálva az alatta lévő, ún. inteligens gombbal. Ha megnyomtat 1x az intelligens gombot, utána tekerőként funkcionálnak a hangerő gombok, a régebben leírtak szerint. Gyors, egyszerű, becsukott szemmel is megy.

A 2.5G, az Edge, ha lesz már időm lemérem az átviteli sebességet, abból rögtön kiderül, hogy tudja, vagy nem.

Drótos headset nincs a Motorola honlapján, mint tartozék. Attól még létezhet, de mivel csak mini usb van rajta, azon nem igen hoznak ki analóg hangot, dekóderrel meg már drága lenne egy drótos headset.

(#124) Bári válasza feketepeti (#123) üzenetére


Bári
tag

Helló!
Azért de jó ez az EDGE dolog. Van is, meg nincs is :DDD
Egyébként a speedshop-nál többféle fülest is lehet hozzá kapni. (pl.:)
[kép]
Nem csak ez a fajta van. Egyébként ha a funkciókat nézzük a telefon igen jó vétel lehet.

(#125) Atlantis válasza feketepeti (#123) üzenetére


Atlantis
veterán

Remek. Már csak utána kell néznem, Egerszegen be lehet-e szerezni újan, függetlenül.

Kösz a válaszokat. Még az EDGE-ről akkor majd várjuk az infót.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#126) Bári válasza feketepeti (#123) üzenetére


Bári
tag

Helló!
Csak még egy kérdést. Ennél a telefonnál is előjön a v széria betegsége, az hogy a billentyűzet nyomot hagy a kijelzőn?

(#127) Atlantis válasza Bári (#126) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó a kérdés. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#128) feketepeti válasza Bári (#126) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nem látok ilyen gondot.
Van 2 gumipöcök a kijelző fedélen, ami távtartó, rezgéselnyelő funkciókkal bír.

Meg talán mivel ez nem is olyan vékony, így kicsit szellősebre hagyták.

(#129) Viktor0610 válasza feketepeti (#128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azzal a gumipöcökkel egy baj van, h. idővel deformálódhat.
Okosabb helyeken (pl. Sharp) ezt műanyag távtartókkal és süllyesztett billentyűzettel oldják meg.
Bár ennél, a vékonyság miatt eltérő lehet a kivitel...
Várjuk meg a tapasztalatokat...

Samsung Galaxy A54

(#130) feketepeti válasza Viktor0610 (#129) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Annál azért keményebbnek tűnik, hogy deformálódjon.

Most direkt jól összefogdostam a kijelzőt és úgy csuktam össze, még kicsirt rá is nyomtam, de nem hagy nyomot rajta így sem.

Igaz, ha átnézek rajta, elég kicsi a légrés, de nem ér össze.

(#131) Bári válasza feketepeti (#128) üzenetére


Bári
tag

Helló!
A készülékhez lehet kapni elő és hátlapot? Ugyanis a boltban, ahol én néztem csak ilyen ''bordós barna'' színben kapható. Nekem meg kék kellene. Kapható hozzá fedőlap, vagy inkább nézzek meg egy másik boltot?

(#132) Bog válasza feketepeti (#130) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Idővel... a kezembe került egy két hónapos példány, és bizony a kijelzőn ott voltak a billentyűk nyomai, reméljük neked több szerencséd lesz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#133) Bári válasza Bog (#132) üzenetére


Bári
tag

Ezeket a lenyomatokat elvileg simán le lehet törölni, nem? Úgy értem biztos nem maradandó. Vagy igen? Ez azt jelentené, hogy jó 1,5 év múlva a kijelző használhatatlan lesz?

(#134) Viktor0610 válasza Bári (#133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem törölhetőek. :(
A két rész egymáson való, apró elcsúszásai okozzák ezeket, ott látszanak a nyomok, ahol csukott állapotban összeér a két fél.

Samsung Galaxy A54

(#135) feketepeti válasza Bog (#132) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Majd meglátjuk.

Így alig kéthetesen egyelőre steril, de majd az idő eldönti.

Igaz, engem nem nagyon izgat, minden telefonom kijelzője összekarcolódott eddig, mivel elég sokat használom őket, nem nagyon van időm finomkodni.

Általában csak zsebrevágom, aztán ami van a zsebemben, az szépen összekarcolgatja.
Valszeg még ez fog a legszebben kinézni, mivel ez az első kagylóm és ezt csak a saját billentyűzete fogja karcolni :D

(#136) Bári válasza Viktor0610 (#134) üzenetére


Bári
tag

Szóval akkor ennyi. A telefont 2 év múlva dobhatom a kukába? Vagy annyira nem zavaró a dolog? A v3i topikban azt olvastam, hogy csak akkor látszik, ha a kijelző ki van kapcsolva. Ugye ez igaz?

(#137) Viktor0610 válasza Bári (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez attól függ, milyen mértékű a karc, mert ugye ez az...
Ne aggódj, tudsz ellene védekezni: a fóliát rajtahagyod vagy veszel egy tokot -ami ugye a külső kopásoktól is véd.

Samsung Galaxy A54

(#138) Atlantis válasza Viktor0610 (#137) üzenetére


Atlantis
veterán

Én a fóliát kapom le először a telóimról. Utálom őket. Flipes telónál meg értelmetlen is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#139) Viktor0610 válasza Atlantis (#138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mondtam, h. én rajtahagyom... ;]
Sőt, eddig tokot se vettem a telóimnak, de rájöttem, h. kell, mert sajnos, bármennyire vigyázok rá, kopik -a GX25-öm külső sarkai a sok zsebretételtől megkoptak kicsit... :(

Samsung Galaxy A54

(#140) Atlantis válasza Viktor0610 (#139) üzenetére


Atlantis
veterán

Tok az nálam is van, minden telómat övre fűzhető tokban hordom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#141) Viktor0610 válasza Atlantis (#140) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én egy, telóra tehető tokra gondoltam, mert az védi a kijelzőt is.

Samsung Galaxy A54

(#142) Atlantis válasza Viktor0610 (#141) üzenetére


Atlantis
veterán

Azok mind elcsúfítják őket. Nálam így ha megyek valahová, védve van, ha meg használni akarom, nem akadályoz a tok. Nekem bejött ez a megoldás. Persze ízlések és pofonok...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#143) Viktor0610 válasza Atlantis (#142) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mondtam, h. szép, de sajnos szükséges -nekem.
Eddig azért nem jött elő nálam a gond, mert hamarabb lecseréltem a telóimat, mint h. ez jelentkezhetett volna... :D A jelenlegi telómmal meg vagyok elégedve.
Na de off vége...

Samsung Galaxy A54

(#144) Atlantis válasza Viktor0610 (#143) üzenetére


Atlantis
veterán

Én legalább másfél, inkább két évig használok egy telót. Ezért is tökölök most annyit a cserével. Nem szeretnék rosszat választani, bár eléggé elkeserít a kínálat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#145) Viktor0610 válasza Atlantis (#144) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, a mai telefonok nem valószínű, h. addig bírnák, mint eleik... :O
Ezt nem azért írom, mert Motorola, hanem mert ez az általános véleményem a mai telefonokról...

Samsung Galaxy A54

(#146) Atlantis válasza Viktor0610 (#145) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt sajnos nekem is be kell látnom. Pedig gyakrabban nem jutok partnerkedvezményhez a Pannon-nál és ha lehet, ott vásárolok. Eddig minden telóm tőlük származott. Most gondolkodom először, hogy kivételt tegyek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#147) joshua7 válasza feketepeti (#130) üzenetére


joshua7
veterán

Nekem v525 van. Kezdetben azon sem látszott semmi, de így 2.5 év után szépen lehet látni az OK gomb karikáját a kijelzőn. Meg néhány másét is. :(

Semper Fi

(#148) Atlantis válasza joshua7 (#147) üzenetére


Atlantis
veterán

Vajh mibe került volna 1-2mm-rel magasabb távtatót tenni oda?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#149) joshua7 válasza Atlantis (#148) üzenetére


joshua7
veterán

Nos ez érdekes, mert nálam úgy van, h van rés a két rész között, de ez egyre csökken, majd el is tűnik a telefon közepe felé haladva, ergo, az OK gomb és társainál. A szélek viszont el vannak különítve, egy papírlap simán átmegy ott. :)

Semper Fi

(#150) Viktor0610 válasza joshua7 (#149) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A megoldás a süllyesztett billentyűzet volna, mert a távtartó idővel eldeformálódhat.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.