Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) sai


sai
aktív tag

hali!
az érdekelne hogy 1gb os memokártyát elfogad softver frissités nélkül?vagy mindenféleképpen kell?mert olvastam hogy 1gb os kártyával is elmegy.. de valaki szerint csak softverfrissités után.esetleg valaki már vett bele 1gb osat?

(#552) THomas007 válasza sai (#551) üzenetére


THomas007
senior tag

Nekem T-s telefonom van és elfogadta simán az 1GB-os kártyát.

(#553) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
Miért van az,hogy a 3d-s java játékok szaggatnak a telefonon? Nekem 86-os Sw,vagyis a T-mobile-os verzió van fent.

(#554) ragazzo válasza THomas007 (#553) üzenetére


ragazzo
őstag

Érdemes lenne meginterjúvolni a moto ügyfélszolgálatát. 40/200-800

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#555) THomas007 válasza ragazzo (#554) üzenetére


THomas007
senior tag

Ezt találtam... [link]
Itt pedig egy petíció: [link]

Mod: Motorola software sucks. moto v3x and se w900i have same nvidia goforce 4800 but jBenchmark results are:

SE w900i

Overall Score 178

User Experience 57

CPU 27

2D Graphics Low Quality 189

2D Graphics Medium Quality 195

2D Graphics High Quality 161

3D Graphics Low Quality 324

3D Graphics Medium Quality 320

3D Graphics High Quality 14

Composite Performance Low Quality 161

Composite Performance Medium Quality 132

Composite Performance High Quality 31



v3x

Overall Score 69

User Experience 67

CPU 13

2D Graphics Low Quality 181

2D Graphics Medium Quality 20

2D Graphics High Quality Failed / Not supported

3D Graphics Low Quality 86

3D Graphics Medium Quality Failed / Not supported

3D Graphics High Quality Failed / Not supported

Composite Performance Low Quality 99

Composite Performance Medium Quality 7

Composite Performance High Quality 2


[Szerkesztve]

(#556) sai válasza THomas007 (#552) üzenetére


sai
aktív tag

rendben akkor szerintem én is 1GB os memokarit veszek bele :)

(#557) _seth_ válasza THomas007 (#553) üzenetére


_seth_
veterán

Milyen 3D-s játékkal próbálkoztál?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#558) THomas007 válasza _seth_ (#557) üzenetére


THomas007
senior tag

Racing Fever Gt, Vrally 3d, BurningTires,MotoRacingFever

[Szerkesztve]

(#559) dr_ace válasza THomas007 (#555) üzenetére


dr_ace
aktív tag

nem azért hagyták ki a mérnökök a szoftverből a goforce chip teljeskörű támogatását, mert ki akarnak b***ni velünk, hanem mert nagyon nagy meló lenne megcsinálni. viszont nem igazán áll érdekükben: nem hiszem hogy túlzottan fellendítené az eladásokat, ha akadásmentesen mennének a 3D játékok, nagyon kevés fogyasztónál számít ez szempontnak vásárláskor.
klassz dolog ez a petíció, énis aláírtam anno, de nem hiszek benne őszintén hogy lesz valami eredménye.

(#560) n@p@lm válasza _seth_ (#470) üzenetére


n@p@lm
őstag

a műanyag tokkal mennyire vagy elégedett?
és a fülhallgatóval? nem halk zenehallgatás közben?

[Szerkesztve]

(#561) _seth_ válasza n@p@lm (#560) üzenetére


_seth_
veterán

Műanyag tok nem vált be :( Nem lehet normálisan összecsukni a telefont + fényképezni sem jó mert ha kinyitom akkor belelóg a képbe a tok...

Fülhallgató szerintem egészen jó :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#562) n@p@lm válasza _seth_ (#561) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi a választ!
mondjuk én a tokot elsősorban a telefon védelmére használnám (pl. kocsiban), az hogy nem tudok benne fényképezni az másodlagos.
fülesen van hangerőszabályozó? vagy az csak a telón megoldott?

(#563) _seth_ válasza n@p@lm (#562) üzenetére


_seth_
veterán

Kocsiba én vettem csúszásgátló alátétet (gumi) és arra teszem vagy van telefontartó de legtöbbször a zsebemben van és BT headseten keresztül beszélek.

Hangerőt csak a telón lehet állítani, a headseten lévő gombbal fel/le tudod venni/tenni a hívásokat + asszem még jó hangtárcsázáshoz is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#564) n@p@lm válasza _seth_ (#563) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi ismét.
akkor marad a kocsiba egy ilyen tartó : http://www.mobiltelefonok.hu/uj/termekek/alpha/hr1170.jpg
vagy ilyen (tetszik hogy szellőzőrácsra is felfogadható):
http://www.mobiltelefonok.hu/uj/termekek/456789/7747.jpg
az eredeti motorola kicsit nagyon drága.

bt headset nálam is figyel.

(#565) blueMerle


blueMerle
veterán

Holnap cserélem le a 6131-esem egy ilyenre. :)
Azt hiszem Magyarországon én kezdtem el az L7 moddingot és most gözerövel rágyúrok erre is. Hajrá meglátjuk mit hozunk ki ebböl! :))

[Szerkesztve]

(#566) georgeeboy


georgeeboy
tag

Sziasztok! Sehogy sem akarja felismerni az XP a v3x-emet, pedig ugyanazon a kábelen egy v360-at szépen felismer. Mintha nem is lenne semmi az usb kábelen. Az MPT-sem találja meg így persze. Találkozott valaki ilyesmivel? A Mini usb kábel egy fényképezőé. :F
Thx.

::Ez van...::

(#567) THomas007 válasza georgeeboy (#566) üzenetére


THomas007
senior tag

Üdv
Nekem egy E398 után volt ez a probléma. Tedd egy másik usb portra és ugy add be neki a p2k driver-t,akkor menni fog.

(#568) n@p@lm válasza georgeeboy (#566) üzenetére


n@p@lm
őstag

másik kábel esetleg?
nekem canon poweshot 510-es gyári kábellel gond nélkül megismeri.

(#569) blueMerle válasza n@p@lm (#568) üzenetére


blueMerle
veterán

egyfajta usb-mini usb kábel létezik :)

(#570) n@p@lm válasza blueMerle (#569) üzenetére


n@p@lm
őstag

;)
sosenem vettem.
marad a fénykéoező kábele.
munkehylemen meg kollégám mp3 lejátszójához kapott kábellel abajgatom. azzal is gond nélkül megy.

egy kérdés : észrevettétek ha fényképezéskor zoomoltok akkor csökkenti a kép méretét? felbontásilag. elég szomorú.

(#571) blueMerle válasza n@p@lm (#570) üzenetére


blueMerle
veterán

Azt hiszem minden egyes fényképezös mobil ezt csinálja :)

(#572) Rubi@


Rubi@
csendes tag

Kiraly

rubika

(#573) Ripley válasza n@p@lm (#570) üzenetére


Ripley
tag

Ez a digitális zoom, én digitálisan számítógépen szoktam zoomolni: kivágom a megfelelő részletet. Lényegében ezt csinálja a teló is.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#574) n@p@lm válasza Ripley (#573) üzenetére


n@p@lm
őstag

:( kár.
ezt az apró negatívumot leszámítva elég jó kis teló.
ja, meg az sms visszajelzés nélkülözése alapból.

(#575) Ripley válasza n@p@lm (#574) üzenetére


Ripley
tag

''meg az sms visszajelzés nélkülözése alapból.''
Ezt, hogy érted? Nekem visszajelez a teló, az E398-am nem jelzett vissza, azt mindig kapcsolgatni kellett mielőtt elküldtem az üzit, de ezt nem.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#576) Ripley válasza Ripley (#575) üzenetére


Ripley
tag

Bocs, mégsem, tényleg ki van kapcsolva alapban, nem jól emlékeztem. Még 1x bocs!

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#577) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
Kinek mennyit bír a telefon akksi?
Nekem 3G-n 1 óra zene, néhány sms, 10 perc telefon=> Másfél nap
2G-n bírta az 1-2 napot. Bár ma volt rajta 45 perc java,kb fél óra zene és 5 perc telefonálás és már 1-esen volt az akksi. Egyébként abból mi igaz,hogy zárt állapotban nagyon keveset fogyaszt? (Itt én csak a tft kikapcsolására gondolok, vagy van más is?)
Sw:R25227LD_U_86.31.343P
Flex:USV3XRTMDER25227038

[Szerkesztve]

(#578) Ricardo válasza THomas007 (#577) üzenetére


Ricardo
félisten

Idézet a tesztből:
''A hátlap alatt rejtőző akkumulátor egy vékony telefonnál mindig gyenge pont. A V3x-nél ezt szerintünk jól oldották meg, ugyanis a készülék simán bírta két és fél napig is egyetlen etetéssel.''

(#579) THomas007 válasza Ricardo (#578) üzenetére


THomas007
senior tag

Olvastam a tesztet,de engem inkább a személyes tapasztalatok érdekelnének...

[Szerkesztve]

(#580) Ricardo válasza THomas007 (#579) üzenetére


Ricardo
félisten

Abban nem tudok segíteni.

(#581) _seth_ válasza THomas007 (#577) üzenetére


_seth_
veterán

Mindenki ilyen csekély üzemidőről számol be ennek ellenére nekem napközben 3G-n lóg, telefonálgatok (15-20 perc), fotózgatok vele (2-3 kép) és átlagban 3 naponta rakom fel a töltőre... (lehet én használom keveset a telót... jah a telóm ébreszt :) ))


Ha látom, hogy 1 egység van akkor ráteszem 2 nap után is de van, hogy még úgy megyek vele suliba is és nem szokott problémázni :)

Legutóbb 4,5 napot bírt úgy, hogy autós töltőn volt 2x 5 percet :)

Ma pl meglepődtem, hogy órán kikapcsolt a telóm pedig 2 napja volt töltve... nem merült le csak pdaról BT-n keresztül szórakoztam vele és vszeg lefagyott :)

A töltöttségjelzés kiváló benne... 2 napig 3 csík, 3. nap 2. csík rá 1 órára már piros és le is merül estére :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#582) Ripley válasza _seth_ (#581) üzenetére


Ripley
tag

''A töltöttségjelzés kiváló benne... 2 napig 3 csík, 3. nap 2. csík rá 1 órára már piros és le is merül estére.''

Ez minden telefonban így van, legalábbis nem igazán tudnakjobbat alkotni, mivel az ellenőrzés mindössze a kapocsfeszültség mérésére korlátozódik, az meg az akku kisülési karakterisztikája miatt sokáig szinte azonos(alig csökken), aztán hirtelen jön egy letörésszerű rész,ahol rohamosan el kezd csökkenni a kapocsfesz, és a készülék már ki is kapcsol. A tökéletes méréshez bonyolúltabb eszközök lennének szükségesek, a kapocsfesz mérése nem szolgáltat elég adatot, az üzemidő sokkal több dologtól is nagy mértékben függ, de a többi dolog mérésével irreálisan nagyra nőne a gyártási költség, és a helyfoglalás sem elhanyagolható egy kisméretű készülék esetében.

Összességében szerintem a telefon akksija jól bírja, nálam is elmegy 3 napot is, úgy hogy van hívás meg sms is, meg zenét is hallgatok. Mondjuk az is igaz, hogy minden háttérvilágítás csak minimális ideig megy, és a kijelző lekapcsolását is a mininmumra állítottam.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#583) _seth_ válasza Ripley (#582) üzenetére


_seth_
veterán

Anno a 3210-esem mérnöki pontossággal jelezte ki az akku töltöttségét :) Vater LG B2050-es telója szintén, öcsém T230-as SE telója is :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#584) Ricardo


Ricardo
félisten

A rövid üzemidő szinte boritékolható a vékony telefonok esetén.

(#585) n@p@lm válasza Ripley (#575) üzenetére


n@p@lm
őstag

semmi gond;)

[Szerkesztve]

(#586) n@p@lm


n@p@lm
őstag

viszont a netezés nagyon 1xűen beállítható.
telefonban a szolgáltató ugye alapból beállítja.
mobile phone tools-->internet connection--> új kapcsolat.
pikk-pakk már fent is van a neten. majdnem mint egy adsl kapcsolódás. 115,2 kbps;)
bluetooth adapterrel.
mpt-ban meg meg lehet nézni a logot mennyit forgalmaztál.

egy bajom van, a telefonban nincs adatszámláló. FEKETE PONT!!! :(
ha a telefonról netezek (opera mini), akkor nem tudom követni a forgalmamat :((

(#587) Ripley válasza n@p@lm (#585) üzenetére


Ripley
tag

Viszont most hallottam valahol, hogyha az üzenetet egy kötőjellel kezded akkor kapsz visszajelzést minden egyéb kapcsolgatás nélkül is. Még nem próbáltam, de ez állítólag minden telefonon működik.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#588) Ricardo válasza Ripley (#587) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt már megoldhatta volna a Motorola :(

(#589) Viktor0610 válasza Ripley (#587) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kötőjel-dolog (tudtommal) csak a Vodafone hálózatán működik -ott viszont minden készüléknél, gyártófüggetlenül.
Erre (mármint a Motorola furcsa üzenetkezelésére :) ) azt a magyarázatot olvastam valahol, h. a Motorola amerikai cég és ott nem SMS-eznek annyit, ezért nem fektet többet a cég ebbe a funkcióba. Az értesítő hiányán kívül ide sorolható még az ékezetek ''mostoha'' kezelése is.

Samsung Galaxy A54

(#590) Ricardo válasza Viktor0610 (#589) üzenetére


Ricardo
félisten

Mennyibe tartott volna hogy be lehessen állítani.
Ez kb olyan mintha azt mondanák hogy azért rossz a hangminőség mert keveset telefonálnak vele :D

(#591) ragazzo válasza Ricardo (#590) üzenetére


ragazzo
őstag

Van igazság abban amit írsz, de én már nem lepődök meg semmin. Mármint a motorolával kapcsolatban.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#592) n@p@lm válasza Ripley (#587) üzenetére


n@p@lm
őstag

igen, ezt tudtam, de akkor is.
ne kelljen már minuszolnom magam kapásból :P

(#593) n@p@lm válasza Viktor0610 (#589) üzenetére


n@p@lm
őstag

működik a T-nél is.
ékezetek nem zavarnak, mobilon ékezet nélkül sms-ezek.
viszont nem hinném hogy annyira macerás lenne a szoftba beletenni ezt az apró fícsört. (sms visszajelzés)

(#594) athomi válasza n@p@lm (#593) üzenetére


athomi
veterán

Hi all!
Ez egy haverom kérdése lesz:
Van egy HP digitális fényképező gépem, ahhoz van egy gyári adatkábelem. Azt szeretném kérdezni, hogy jó-e a v3x-hez, mert ugyanúgy mini USB-s csatlakozású
(sztem jó-athomi). Kell-e hozzá valamilyen driver, stb.?

(#595) n@p@lm válasza athomi (#594) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem canon gépem van, annak a kábelével semmi gond nincs.
munkatársam mp3 playeréhez adott kábellel úgyszintén müxik.
elvileg ezek a kábelek szabvány szerint készülnek tehát mennie kell a többivel is.
driver nem szükségeltetik.

(#596) athomi válasza n@p@lm (#595) üzenetére


athomi
veterán

Köszöni a választ! :R

(#597) Prof01


Prof01
veterán

nem tudom ebben hogy-hogy nincs, mert nekem az Alcatel 535-ömben is van sms visszajelzés :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#598) THomas007 válasza Prof01 (#597) üzenetére


THomas007
senior tag

Van benne sms visszajelzés, csak minden sms írásakor be kell kapcsolni külön-külön.

(#599) _seth_ válasza THomas007 (#598) üzenetére


_seth_
veterán

Elküldött üzeneteknél a kézbesítetteket kipipálja :)

Vagyis mégsem... ott csak azt pipálja ki amit a telefon elküldött de, hogy megkapta-e a címzett azt nem tudja csak ha mindig beállítom, hogy értesítsen ahogy írtad.

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#600) P.Dude


P.Dude
őstag

A mobil a funkcióiban jó meg minden. De tényleg, jó képeket csinál meg videókat de a külseje a legroszabb.

Zoll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.