Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Kali22


Kali22
csendes tag

Sziasztok!

T mint T-mobile? Hol olvastátok? Tényleg csak rózsaszínben lehet majd kapni? Furcsa lenne, és remélem lesz más színválaszték is.

(#202) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Kb két hét használat után ki merem jelenteni, hogy nagyon szuper telefon. Előtte egy N6230-am volt. Szerettem volna egy kagylós kialakítású mobilt, szép nagy kijelzővel és igényesen megszólaló mp3-as csengődallamokkal. Mellesleg a 3G is nagyon bejön :)

A hangszóró minőségétől meg csak ámuldozni tudtam. Persze nem a beépített sz*rokat kell berakni, hanem egy fél óra alatt lehet vágni pc-n kedvenc mp3 dalainkból 1-2 perces csengésnek valót.
A kijelző jól bírja, igaz maszatolódik, meg meglátszik rajta, hogy zsíros tenyérrel odacsapsz neki :) de egy kis törlés a pólóval vagy inggel és rendben van.

(#203) HXY válasza Vieri8532 (#202) üzenetére


HXY
addikt

A folyamatban lévő beszélgetést a diktafonjával fel lehet venni?

(#204) HXY válasza HXY (#203) üzenetére


HXY
addikt

Ezt találtam:

Dictaphone. You can create records from the stand by mode as well as during the talk. Dictaphone can record the whole dialogue. The maximum length for each entry - 60 seconds, however your interlocutor will hear the sounds (at first it's zoommer, followed by short beeps with a continuous interval). There is no possibility to keep more comments despite the dynamical memory present, only several records up to 60 seconds in duration (earlier the limit formed 120 seconds). The dictaphone is weak especially against a background of the rivals recording up to an hour of talks. In the listening mode a percent of the total time but not a reproduced time is shown, the discontinuity forms 5. That looks hardly comfortable since we all are used to representing record time and that seems logical.
- mobile-review.com

Most akkor egy vagy két percet lehet felvenni?
És egyfolytában nyomva kell tartani hozzá az oldalsó gombot?

(#205) Kali22 válasza Vieri8532 (#202) üzenetére


Kali22
csendes tag

Arra tudnál válaszolni, hogy a kijelző a Samsung D800-hoz képest milyen? Köszi!

(#206) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Élbőben egyenlőre még nem találkoztam a D800-al, vagy csak nem figyeltem fel rá. Aki eddig megnézte a telefont, mindenki el volt hűlve a kijelzőtől, pedig a srácoknak sem monokróm van ;)
A legjobb ha megnézed élőbe.

(#207) Bootsy


Bootsy
csendes tag

Sziasztok! az enyém most el kezdett behülyülni, mert eccerűen nem tudom megnézni a beérkezett hívásokat. ha rámegyek arra a menüpontra és kiválasztom, visszaugrik a főmenübe, és így nem tudom hogy ki hívott...tiszta gáz, a múlt héten vettem. ma viszem vissza, gondolom szoftverfrissités lesz a vége. Nem tudjátok, az mennyi idő kb?
Amúgy meg imádom, k*rva jó kis telefon. kijelző csúcs, a fényképezőgéppel nagyon szép és tiszta képeket lehet csinálni, mp3-at már én is vágtam vele, sőt már próbáltam nagyfilmeket is felrakni rá, csak még a konvertálásnál rá kell jönnöm a helyes beállításokra. Nem hiába 2006 év lejobb 3G mobilja!!! ja és az aksija pozitív csalódás, simán bírja 3-4 napig, úgy hogy fényképezés is van, meg minimum napi 20 perc beszélgetés. sőt még játszani is szoktam rajta. na ennyi :)

(#208) Vieri8532 válasza Bootsy (#207) üzenetére


Vieri8532
csendes tag

A frissítés úgy 25-30 perc :) szal a helyszínen megvárandó :)

(#209) Bootsy válasza Vieri8532 (#208) üzenetére


Bootsy
csendes tag

köszi az infót. remélem tényleg csak ez a baja!

(#210) bences


bences
tag

Hi!

Lenne 2 kérdésem:
-Akinek vodafonosított változata van: ki lehet cserélni a főképernyőn a live gombot másra?

-Lehet háttérben futtatni az mp3 lejátszót, v becsukva h megy? nem zárja be a programot. Gondolom nem lehet háttérben futtatni ekármennyi programot, nem símbian sajnos.

Köszi a választ előre is

(#211) vegh válasza feketepeti (#116) üzenetére


vegh
tag

Üdv!

Nekem vodás van.
1.Hogy lehet elővarázsolni a gyári mp3 lejátszót?
2.Hogyan tudok rá zenét tenni adatkábellel? kell hozzá valami progi? jah nincs memóriakártyám.

Egyébkét megy a lejátszó összecsükva is és a live gomb nem változtatható meg sőt a sinsémától függetlenül piros marad :(

mod: az javás nem fut háttérben



[Szerkesztve]

(#212) THomas007


THomas007
senior tag

Mától kapható T-mobile-nál is v3x Hot pink színben. :)

[Szerkesztve]

(#213) rOwLeY válasza THomas007 (#212) üzenetére


rOwLeY
őstag

Jujj! Ez súlyos!SZtem holnap boltnyitásra megyek és veszek egyet! :DD :DD

(#214) tuskooo válasza THomas007 (#212) üzenetére


tuskooo
addikt

Bakker normális színben nem lehetne?

(#215) rOwLeY válasza tuskooo (#214) üzenetére


rOwLeY
őstag

minek az?ilyen őrült világban ki igényli azt:DD:DD

(#216) bences


bences
tag

Én ezért átmennék tmobilhoz, aranytárskártyával de ilyen színben inkább nem. Ki az aki megveszi ezt ilyen színben?
remélem nagyon hamar rájönnek, h ennek így nincs keletje.

(#217) tuskooo válasza rOwLeY (#215) üzenetére


tuskooo
addikt

Bakker ha nem buzi-színben lenne, még lehet kellene is egy...hülyék ezek ott t-nél?

(#218) AAAKEEE válasza bences (#216) üzenetére


AAAKEEE
tag

Hát nemtudom ki venné meg :F :F :F
Rózsaszín.... Hát elég hülyén mutatna rajtam:D

(#219) ati888


ati888
senior tag

kell venni hozzá egy gyári előlapot meg hátlapot és kész. bár lehet, hogy így már sokba lesz, főleg ha memóriát is vesz bele az ember. pedig erre vártam egy fél éve.

(#220) AAAKEEE válasza ati888 (#219) üzenetére


AAAKEEE
tag

Szerintem beiztos lehet más színbe kapni. Max nem valameik szolgáltatótól veszed hanem függetlenül. Csak az kicsit drágább.. :)

(#221) Pompi válasza AAAKEEE (#220) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Szerintem beiztos lehet más színbe kapni.''

Biztos?! Nem lehet, hogy a cikkben szereplő modellt a mobilarénások festették rózsaszínről szürkére?

Feel Good Inc.

(#222) tuskooo válasza AAAKEEE (#220) üzenetére


tuskooo
addikt

Aki a színe miatt rinyál, az nyilván csak té-ben gondolkodik...

(#223) Gergi


Gergi
aktív tag

Kinéztem magamnak egy ilyen telót és lenne 1-2 kérdésem:
1, Milyen hosszan tud videót felvenni? Olvastam már 30s-et, 3 percet ill ameddig van szabad memória. Most ezek közül melyik fedi a valóságot? :F
2, Tudja az EMS-t? Valahol az írják, hogy igen valahol pedig azt, hogy nem. :U
3, SMS írásnál van karakterszámláló, vagy csak azt írja ki, hogy hány sms-be fér bele a szöveg?

(#224) rOwLeY válasza Gergi (#223) üzenetére


rOwLeY
őstag

1.erre sajna nem tom a választ
2.Mondd már meg nekem mi a sz*rnak neked EMS?3310-ről akarsz képüzenetet küldeni? :D
3.Tudtommal van karakterszámláló hacsak nem tér el a menü radikálisan az eddigi moto menütől!

(#225) rOwLeY válasza Pompi (#221) üzenetére


rOwLeY
őstag

lehet... :C :DD
Amugy gsmboltban néztem szürklében

(#226) Csabesz_45


Csabesz_45
csendes tag

Cső, nem kell t-mobilost venni se vodásat 68 ropi kártyafüggetlenben!!!!

(#227) vegh válasza Gergi (#223) üzenetére


vegh
tag

1. 3 perc a video limit :(
2. Szerintem nem!
3. Csak karakterszámláló van, max 450 karaktert küld el sms-ben.
Viszont az sms kézbesítési jelentést minden üzinél külön be kell állitani az opciókban alapban nem kapsz!

(#228) Gergi válasza vegh (#227) üzenetére


Gergi
aktív tag

1, Hát ez eléggé elkeserítő.... :O
2, Kár h kihagyták belőlle! :(((
3, Nem hiszem el h nem lehet ez megoldani 2006-ban, h alapba legyen kézbesítési jelentés! :( Hogy működik pontosan ez a minden üzinél külön beállítósdi? Mielőtt elküldi az sms-t megkéri h kérsz-e kézbesítési jelentést, vagy mint anno asszem a T720-ba volt olyan h egy ''-'' jellel kellett kezdeni az sms-t és akkor adott kézbesítési jelentést? :U

(#229) süti5 válasza vegh (#227) üzenetére


süti5
őstag

Az EMS tudtommal a hosszú sms, ami több sms összefűzve. Ha 450 karaktert be tudsz vinni sms-nél akkor sztem kell tudnia az EMS-t.......

(#230) Gergi válasza süti5 (#229) üzenetére


Gergi
aktív tag

Hát nem jót tudod.... :DDD Az EMS animációval, képpel (fekete-fehér) és dallamokkal föltúrbózott SMS. Az EMS nem egyenlő a Nokia féle képüzivel. ;) Az EMS-nél egy SMS-ben lehet küldeni az előbb leírt dolgokat + szöveget, míg a Nokia féle képüzi 3 SMS-be megy el. ;)

(#231) Gergi válasza Gergi (#230) üzenetére


Gergi
aktív tag

Itt egy pontos leírás az EMS-ről:

EMS (Enhanced Messaging Service)

Ez a szolgáltatás lehetővé teszi, hogy formázott szövegeken kívül
maximum 32x32 pixeles (fekete-fehér) képeket (bitkép),
hangot,
8x8 és 16x16 pixeles (fekete-fehér) animációkat (4 képből álló sorozat)
is küldjön.

A fenti elemeket együtt és külön-külön is elküldheti egy SMS-ben. Az EMS-sel a kép és a hang csengőhangként vagy képernyővédőként is elküldhető. Így olyan üzenetek jöhetnek létre, amelyek hosszúsága meghaladja egyetlen SMS hosszúságát. Ebben az esetben a telefon egyetlen üzenetté vonja össze az egyes SMS-eket.

(#232) Ricardo válasza süti5 (#229) üzenetére


Ricardo
félisten

Az EMS-nek nincs sok értelme.

(#233) Gergi válasza Ricardo (#232) üzenetére


Gergi
aktív tag

Azért szerintem jópofa dolog, főleg az animációk (azok szinesek és feletébb jópofák, legalábbis az újabb SE telókban)! Messenger feelinget kölcsönöz az üziknek. :DD Én elég sokat használom/használtam. :P

(#234) vegh válasza Gergi (#228) üzenetére


vegh
tag

Nem kérdezi meg! Minden üziben külön be kell állitani. (Opciok-->üzenetopciók-->Kézbesítési jelentés) :(

Az sms-be tudsz beszúrni animációkat képeket (szinesek, mag 32x32-esek) és nem vált át mms-re de nem tudtam tesztelni mert nincs ems-es teló a közelben.

(#235) vegh válasza Gergi (#233) üzenetére


vegh
tag

Miyet vennél? Voda? Az enyém az

(#236) Gergi válasza vegh (#235) üzenetére


Gergi
aktív tag

Igen! Vodásat vennék! Miért van vmi rossz tapasztalatod a vodás verzióval kapcsolatban? :)

(#237) vegh válasza Gergi (#236) üzenetére


vegh
tag

Nincs! Végülis nem nagyon zavar bele a live a gyári soft-ba.
Még témákat is tudsz állitani, de a live gomb marad piros :D

Van egy-két dolog ami fura de megszokható:
1. a bluetooth-t nem tudod folyamatosan bekapcsolni 3 percig vagy látható
2. A kapcsolatok-BT menüpontban a keresés csak a headsetre terjed ki, telefont keresni csak a kép-hang-video küldésénél tudsz
3. Kézbesitési jelentés
4. Nem találtam adatszámlálót (pedig illene bele mivel 3G-s) Hivásidó az van
5. Az aksija nálam 1,5 napot birt igaz sokat használtam
6. Kábelt kapsz hozzá, de progit nem
mod
7. a funkciókombok nem progarmoztahók (üzenet és live) de a nyilak igen,sőt a videokamera indító gomb is :)

Asszem ennyi a negativuma!

[Szerkesztve]

(#238) Gergi


Gergi
aktív tag

Hi!

Tudja esetleg valaki, hogy melyik a legújabb magyar nyelvet is tartalmazó gyári firmware a V3x-re, ill. honnan tudnám letölteni? :F
Előre is köszönöm a segítséget!

(#239) Gergi


Gergi
aktív tag

Tapasztalt valaki olyan dologot a telóval, hogy video lejátszásnál (a gyári, átküldött és a felvett videónál is) vizszintesen kb 10 oszlopba szines pöttyök jelennek meg a videón. :Y Teljes nézetben elforgatva is (olyankor a pöttyös oszlopok is elfordulnak a vidivel együtt). Most mi van ilyenkor??? :( Mi lehet a baja? :O
Szoftverfrissítés szerintem nem oldja meg mert a live-os szoftverrel is csinálta meg most raktam rá a legújabb gyárit és azzal is csinálja. :((( Vigyem vissza gariba a vodához? :U

[Szerkesztve]

(#240) Vieri8532 válasza vegh (#237) üzenetére


Vieri8532
csendes tag

Én egy GSM boltban vettem. Az olasz 3-as szolgáltató eléggé átszabta a lehetőségeket a beállításoknál meg egy idióta TV gombot is kirakott a főmenübe, amit aztán nem engedett átállítani. A megoldás a frissítés lett.

Szerintem se normálisak a T mobilnál. Ilyen hülye színben??

Kábel meg program nekem volt a csomagban. Adnak egy moto cd-t felrakod a sync progit és rádugod a gépre a telót amikor kiírják :) ennyi.

(#241) Gergi válasza Gergi (#239) üzenetére


Gergi
aktív tag

Nah, senki sem tapasztalt hasonló problémát a telóval kapcsolatban? :O

(#242) lancika


lancika
tag

Helló!

Ugye nincs benne adatszámláló.
Talált valaki erre a problémára megoldást?

(#243) [Anduriel] válasza lancika (#242) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

v3i-ben van, feltételezem ebben is. Hívásinfó-Adatmennyiségek

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#244) lancika válasza [Anduriel] (#243) üzenetére


lancika
tag

A v3x-ben nincs. Ez tuti. Ezerszer is megnéztem. Nem tlehet valahogy belevarázsolni, pl egy javaval?

(#245) Bootsy


Bootsy
csendes tag

sziasztok! gyerekek tényleg igaz, hogy a v3x-en összecsukva nem lehet elutasítani a hívást csak elnémítani? mert így elvész a kinyitom és már fel is vettem feeling! gááááz!

(#246) Viktor0610 válasza Bootsy (#245) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg igaz, mintha a V525-ömben is így lett volna.

Samsung Galaxy A54

(#247) Fresia


Fresia
csendes tag

sziasztok!

nem tudjátok, hogy cserélhető-e az előlap, illetve az egész borítás ezen a telón? mert a t-mobilenál vennék, de ott csak hot pink színben kapható..... és inkább lecserélném rajta, ha lehetne....
;)

(#248) Gergi válasza Fresia (#247) üzenetére


Gergi
aktív tag

Házilag szerintem nem lehet cserélni, max. a szervíz, vagy nagyon hozzáértő emberke tudja lecserélni rajta az elő és a hátlapot esetleg a komplett készülékházat.
Itt lehet hozzá kapni különböző színű elő és hátlapokat: [link]

(#249) joshua7 válasza Viktor0610 (#246) üzenetére


joshua7
veterán

Aktív flip kikapcsolása? :)
szerk: de ha csukva van tényleg nem tudod elutasítani, csak ha kinyitottad

[Szerkesztve]

Semper Fi

(#250) Viktor0610 válasza joshua7 (#249) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, ez nekem is eszembe jutott, de kolléga épp' ezt szerette volna elkerülni... ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.