Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) dr_ace válasza Alukard (#650) üzenetére


dr_ace
aktív tag

bocsi ezt a részt nem olvastam el :U

moddolás: tettem a kamerába piros meg kék meg zöld effektet. ez mind :DDD

szerk:
ja meg skineket is.. de nem tetszett egyik sem, most alap moto van
ha vkinek vannak jó modding tippjei azt megköszönném ;)
ami a legjobban kellene: meg lehet azt csinálni hogy az alap moto skin 'átlátszó' legyen? tehát ha belépek a főmenübe akkor az ikonok mögött nem a gyári moto kép lenne a háttérben, hanem az aktuális háttérkép

szerk2: a másik ami nagyon jó lenne, hogyha lehetne eltérő háttérképem a belső és a külső kijelzőn. bár ez nemhiszem hogy lehetséges :(

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#652) Alukard válasza dr_ace (#651) üzenetére


Alukard
senior tag

Én személy szerint beraktam 1 saját induló, és kikapcsoló animációt :DDD

A skin háttér dolog 1 beállítás kérdése, a V3x modullal felszerelt skinner4moto -val el lehet intézni :DDD
És van rá lehetőség, hogy más legyen a háttér a külső kijelzőn, csak 1 kis seem módosítás kell hozzá, meg 1 saját gif fájl
ha kellenek a részletek el tom küldeni :DDD

https://blackfyre.ninja

(#653) dr_ace válasza Alukard (#652) üzenetére


dr_ace
aktív tag

''És van rá lehetőség, hogy más legyen a háttér a külső kijelzőn, csak 1 kis seem módosítás kell hozzá, meg 1 saját gif fájl''

szerintem te a cl.gif-es dologról beszélsz, de az teljesen más mint amire én gondolok. az a seem módosítás akkor teszi ki a külső kijelzőre azt a bizonyos gif fájlt, mikor nyitva van a flip. ennek én személy szerint rohadtul semmi értelmét nem látom.

(#654) _seth_ válasza Alukard (#647) üzenetére


_seth_
veterán

Na várjunk csak. Az, hogy digitális/analóg az mind1. A jel az jel :) Az, hogy kell egy elektronika a fülesbe az megint más dolog mert az is csak vmilyen kapott adatból dolgozik...

''Az USB porton NEM JÖN KI AUDIO JEL!!!! Semmilyen formában''
(ezt még mindig fenntartod? :)) )
Ez azért csak hülyeség.... az, hogy digit/ana mint mondtam mind1 :) A jel az lehet egy füstjelzés is nincs meghatározva, hogy milyen formátumú. És ha nem jönne ki az usb-n semmilyen jel sem akkor nem szólna még az s200-as füles sem :)

''AUDIO jelet kér a telefontól'' akkor csak jön ott audio jel nem? :)
A lényeg: az a bizonyos mondat semmilyen formában nem állja meg a helyét.
(Én spec adapterről nem beszéltem.)

Ismerem a telót, ismerem a motokat (ez a 7. össz a 14-15-ik saját telóm). Egy kicsit az elektronikához is értek (KICSIT) és arra már rájöttem, hogy gondolatátvitellel még nem továbbítanak adatot tehát ha valamit egy v3x esetében be kell dugni az usb portra különben nem működik akkor annak kutya kötelessége a jelet az usb portról kapnia :)


''Moddolás'':
Ha ez annak számít:
Trés szoft helyett olasz szoftver van rajta + magyar nyelv.
Animáció lecserélve.
Főmenü is eltér a gyáritól.
A kikapcs/letesz feletti gomb a média részt hozza be egy menüben (Témák, Kamera, Képek | Hangok, Videók, Vidokamera).
Gyári hangok/képek törölve (a többségük).
Külső kijelző világításának ideje megnövelve.
+ Már én sem tudom, hogy még mit változtattam meg rajta :)

Nektek az sms memória mit jelez ki? 100 sms van benne nekem és 1-esen van.

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#655) Alukard válasza _seth_ (#654) üzenetére


Alukard
senior tag

Mind ez amit felsorol 1 nagy rakás .... inkább nem mondom mi, képzeld el :DDD
Csak, hogy tudd, hogy mi alapján javítalak ki, és rúgok föl minden amit mondtál. Végzett elektrotechnikai technikus vagyok, és Mérnök Informatikusnak tanulok :DDD

A digitális jel és az analóg közt igen sok az eltérés, míg a digitális jel nagyjábol 2 értéket vesz föl, addíg az analóg folyamatosan változik. Ha digitális jelet kötsz a hangszóróra akkor csak annyit hallanál, hogy katt-katt-katt-katt semmi többet, de igazábol ezt sem hallod mert olyan gyorsan megy végbe, hogy a membránnak nincs ideje visszatérni.
A te példáddal élve (füstjelzés) a füstjel az 1 analóg jel, a füstjelző berendzés először lefordítja magának digitális jellé mintavételezéssel, a füst intenzitásától függően társít mellé 1 jel értéket (1 jel sorozatot pl a 0001, vagy 0010, ez rendszer függő), ha a rendszer központi vezérlésü akkor az érzékelő tovább küld 1 (digitális)jelet a központba, hogy a füst intenzitása túllépte a határértéket (még sem lenne jó, ha szál cigi füstjére eláztatna a rendszer). Erre a központ beindítja a tűzoltó berendezést...

Az USB eszközöknél digitális az adatforgalom (ami jelen esetünkben nem mind1), ez érvényes a telefonokra is. Konkrét eset V3x és az s200 -as. A telefon és a headset elektronikája közt digitális az adatforgalom, de az elektronika miatt, az elektronika és a fülhallgatók közt már analóg a jel, mivel, hogy a hangszórók nem képesek megbírkózni a digitális jellel, a másik fele, hogy az emberi agy nem képes feldolgozni a digitális jelként érkező információt (1előre).
Az írásod alapján alapvető technológiai ismeretekben szenvedsz hiányt. Pl a headset esetén az elektronika határozza meg milyen tartalmu jelet kérlyen az ezköztől.

https://blackfyre.ninja

(#656) _seth_ válasza Alukard (#655) üzenetére


_seth_
veterán

Amit leírsz az szép és jó de még mindig tartod, hogy semmilyen audio jel nem jön ki az usb porton?

(Ha már tanulunk: 1 év műszaki infó + másodéves mérnök infós vagyok + elsős informatikus és szakigazgatási agrármérnök :) (2 szak egyszerre) ha nem vettek volna fel gimibe akkor elektroműszerész is lennék).


Én szenvedek hiányt ismeretekből???

''Az USB porton NEM JÖN KI AUDIO JEL!!!! Semmilyen formában'' te írsz ilyeneket nem én...

A digitális/analóg jel ugyanúgy lehet audio, a kis chipet ne keverjük bele, arról én sem írtam... te állítod, hogy az usb porton nem jön ki audio jel... na de akkor nem is szólna a füles sem... az, hogy digitálisból analóggá alakítja az már mind1 mert csak kijön a telóból...

Az USB portnál maradjunk és onnan, hogy mi van tovább azt el is felejthetjük.

Átalakít persze de csak ha van mit... ha nem jön ki jel akkor nincs is mit átalakítania.

Azhhoz térj vissza amire elsőnek reagáltam ne menjünk el más irányba...

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#657) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Szevasztok!

Nektek nem kezdett el kopni az navigyűrű középső gombja küröl a fémes rész? Mert nekem eléggé kezd kopni. És elég zavaró hogy ilyen hiba előfordulhat egy ilyen drága telefonnál. :((( Szerintetek ha visszaviszem garanciába akkor elküldik szervízbe vagy pedig engem küldenek melegebb éghajlatra?

(#658) Ripley válasza _seth_ (#654) üzenetére


Ripley
tag

_seth_: Nekem 120+ SMS és szintén 1-est ír ki.
Moddolás:
Animációcsere
[kép]
[kép]
Továbbá ki és bekapcsoló hangok cserélése egyedire, valamint egyedi skin, amit a gyári silverből alakítottam, de egyáltalán nem hasonlít már rá.

Alukard
: A külső kijelző moddolás érdekel, ha a cl.gif-eken kívül van valami más megoldásod is, mert azt ismerem.

Feenyx: Szerintem simán rámondják, hogy sokat használod, és ez természetes, szóval szerintem nem sok értelme van, de próba szerencse.

Kerestem adatlapot az S200-ba levő chipekhez, de semmi, ha van valakinek valamilyen ötlete, az szóljon ez ügyben, érdekel, hogy hogyan is működik ez a kicsike. A korábban linkelt képeken látszik a számuk.

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#659) Alukard válasza _seth_ (#656) üzenetére


Alukard
senior tag

Továbbra is fenntartom, hogy klasszikus formában (analóg) audio jel NEM jön ki az USB portról. A digitális audio jel meg egészen más mint az analóg, és formailag ugyan az mint a géped és a pendrive közt. És ami kirobbantotta az egészet (a speedshopban kapható ''átalakító''), az elektronika hiánya miatt sz*rt sem ér.

1 év műszaki infó + másodéves mérnök infós vagyok

Hamár ilyen jól művelt vagy akkor ezeket nem kéne elmondanom ;]

https://blackfyre.ninja

(#660) Alukard válasza Ripley (#658) üzenetére


Alukard
senior tag

Sorry, mint jobban utána olvastam nekem is csak a cl.gif es macera van meg :(
Viszont találtam 1 oldalt arról, hogy hogyan lehet átalakítani az s200 -ast adapterré normális fejeshez. Ha érdekel megint levadászhatom :DDD

https://blackfyre.ninja

(#661) Ripley válasza Alukard (#660) üzenetére


Ripley
tag

Köszi, érdekel, bár nem csak füleshez.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#662) _seth_ válasza Alukard (#659) üzenetére


_seth_
veterán

Hehe :) Nem is mondtam, hogy analóg jel jön ki... csak az nem tetszett, hogy szerinted semmilyen formában nem jön ki audio jel ami lehetetlen lenne a kis átalakítót azt te kavartad bele az eszmefuttatásba :)
Végülis már csak eljutottunk oda, hogy a semmilyen formában helyett klasszikus audio jel nem jön ki ami mégis csak haladás :)


Átalakító: minek? Legegyszerűbb egy jó füles 2 hangszóróját átforrasztani (A925-nél pl így csináltam, philips hangszórókat kapott a gyáriak helyett a headset)... persze keresni kell olyan jó fülest amit meg lehet bontani... egyébként ez az s200 már egészen jól szól nem tudom minek kellene másikat rákötni, akinek annyira fontos a hangminőség vegyen egy jó mp3 lejátszót :) (én vettem egy thomson de ha minden igaz holnap el is adom mert nem használom + lusta vagyok 2 cuccot magammal hordani bár ezt eddig is tudtam de most beigazolódott).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#663) Alukard válasza Ripley (#661) üzenetére


Alukard
senior tag

[link]

https://blackfyre.ninja

(#664) Alukard válasza _seth_ (#662) üzenetére


Alukard
senior tag

Az s200 headstettel esetén, nekem a fülesek méretével volt a bajom, de most már csak bontanom sem kell, van 1 HT820 asom :DDD


ha ezen kiakadtál akkor ehhez mitszólsz: volt 1 srác aki azt hitte, hogy működjön a stereo BT headsetje 2 adapter/adó szükséges

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#665) _seth_ válasza Alukard (#664) üzenetére


_seth_
veterán

Az sem rossz, kipróbáltam de olyan túl nagy, nincs hova rakni ha nem használom így maradt az s200 (+ inkább semmit sem dugok a fülembe (vagyis BT headsetet igen... H350) hanem hallgatom a sony cuccost a kocsimban, több benne a mély :D )

Ilyeneket én is ismerek... sajnos... de ennél még meredekebbeket is képzelnek/kérdeznek az emberek bár mostanában ismét a gazdaságos gép + játék a menő :) miért nem megy az nfsc? ÚJ gép akkor ezen mennie kell! jah... matx lap minden ráintegrálva 256 rammal... jah és akkor jön a letölás, hogy én azt mondtam, hogy ez egy jó gép és elég lesz amire kell.... igen amire kell: net+tanulás csak ezt ugye hajlamosak elfelejteni pedig vásárlásnál még ez a cél :D ) Jah meg 3G-s telót át lehet-e állítani wifire hiszen az csak pár száz mhz-el nagyobb sáv és akkor megy róla a wifis net? :D... még a a tanárok is tudnak újat mondani néha...

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#666) Alukard válasza _seth_ (#665) üzenetére


Alukard
senior tag

Te várjál, ha jól emléxem a WIFI olyan 2.4 GHz környékén megy, és a 3G max 2200 MHz -ig meg... végülis ;]

Ja és a cerka proci utánzatot se hagyd ki ;]

https://blackfyre.ninja

(#667) Ripley válasza _seth_ (#665) üzenetére


Ripley
tag

Jah, wifi, meg 3g :). A kódolás sem ugyanaz, meg a hozzáférési mód sem, ha csak a frekvencia különbözne...

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#668) Alukard


Alukard
senior tag

nem tudja vki, hogy lehet kinyrni a JAVA progik net kapcsolódási menüjét? (amikor netet kér, vagy a kamerát akarja haszánlni midíg engedélyt kér arra, hogy használhassa) L7esnél ki lehet lőni a motoMidmannel de nem akar működni a V3x nél :(

https://blackfyre.ninja

(#669) _seth_


_seth_
veterán

Azért csak próbálkozzon nyugodtan :D A wifi hálókat az elérhető hálózatoknál kereste és nem tudtam megértetni vele, hogy az nem LAN hálózat hanem GSM...

Cerka: imádom azt is... ''nekem miért lassú amikor az xy-nak 1000 mhz-el lassabb az core izé''?? Miért csak 2354324s a superpi? :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#670) _seth_ válasza Alukard (#668) üzenetére


_seth_
veterán

Passz...

Milyen progi használja neked a kamerát?

+ Nem tudom ki jött rá de Java progiknál én a telepítést úgy oldottam meg, hogy a memkari mobile/kjava mappájába bemásoltam az összes jó java progimat (jar+jad) és az új telepítésével kilistázza az összeset és lehet válogatni közülök ha megunom leszedem de az install megmarad.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#671) Alukard válasza _seth_ (#670) üzenetére


Alukard
senior tag

Röhögni fogsz... jó néhány éve kitaláltak 1 újfajta vonalkódot, de ez a kód már konkrét infókat is tartalmaz (összetevők, tápérték, és még sok féle minden). És időnként 1-2 auchanos/tesco -s terméken is látom már ezt a kódot... és végre megtaláltam azt a JAVA progit amivel vissza lehet fejteni a vonalkódokat :DDD
de ez a kisebbik probléma a JAVA progijaim 70% használ netet és kicsit idegesít, hogy minden alkalommal rákérdez

A JAVA progik telepítésére eszméletlen sok lehetőség van :DDD

BT átzavarod a jar fájlt, wapon behozod a jad ot és mellett ottvan a jar, motomidmannel feltolni, és az is amit te mondtál :DDD

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#672) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

A mai napon én is boldog tuljaj lettem egy V3x-nek.
Fel is akartam tenni vmi skint, de nem jött össze.
eállitottam, az usb beállitásoknál, hogy az alapértelmezett kapcsolat adatkapcsolat legyen (nincs memokarim).
Feltettem az usb drivert is.
Aztán p2k commandert.
De mint azt sok helyen láttam, p2k kommenderben ki kell választani az a/mobil/skins/ könytárat. Azonban, mikor kiválasztom a legördülő lehetőségek közül a legfelsőt, mindig visszaugrik a cd-rom-ra!!
Mit kell ilyenkor csinálni? Mert igy nem tudok skineket feltenni...

(#673) dr_ace válasza icecave (#672) üzenetére


dr_ace
aktív tag

van a p2k commandernél is egyszerűbb megoldás skinek telepítésére: a Skins Manager nevű progi. szerintem egy próbát mindenképpen megér, érdemes utánanézni.

(#674) icecave válasza dr_ace (#673) üzenetére


icecave
nagyúr

Szia! Feltettem, de azzal is valami para van. Most, ha csatlakoztatom telót, kiirja, hogy uj harver: motorola accessory...

Ez mi? Milyen driver kell hozzá?

Aztán meg kiirja hogy: motorola MCU data logger, és megint telepiteni akar...

[Szerkesztve]

(#675) THomas007 válasza icecave (#674) üzenetére


THomas007
senior tag

Mindig ugyanazt a drivert kell hozzaadni.

(#676) Alukard


Alukard
senior tag

Akinek még nem lenne mag ez letöltheti a V3x Modding Bibliát innen: [link]

Angolul van :DDD de a tartalmat folyamatosan frissítik, ezért érdemes 2-3 havonta lecsekkolni :D

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#677) dr_ace válasza icecave (#674) üzenetére


dr_ace
aktív tag

p2k drivert kell felrakni, anélkül semmit nem tudsz csinálni

(#678) icecave válasza dr_ace (#677) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm mindenkinek, fel tudtam rakni témákat.
A gondom az, hogy nem tudom törölni, akkor is, ha leveszem a jogosultságot.
Valamint honnan lehet még letölteni biztonságos témákat? Mert a motoportallal ma reggelre lett valami, nem tudom, mikor csinálják meg....

(#679) Alukard válasza icecave (#678) üzenetére


Alukard
senior tag

téma kell vagy skin? nem mind1

https://blackfyre.ninja

(#680) icecave válasza Alukard (#679) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát, motoportalról a skinek menüpont alatt szedtem le őket, szóval skin :)
Elsősorban symbian-os érdekel, de amugy meg eléggé techno-buzi vagyok, szóval vmi olyasmit szeretnék felrakni :)

(#681) dr_ace válasza icecave (#678) üzenetére


dr_ace
aktív tag

''Valamint honnan lehet még letölteni biztonságos témákat?''

szerintem nézz szét pl a MotoX fórum V3x szekciójában ([link])

ez pedig egy olasz oldal de van angol szekciójuk, egész jó a választék: [link]

amúgy általánosságban elmondható hogy az olasz oldalakon sok finomságot lehet találni motorolákhoz, eléggé értenek a moddinghoz ;)

[Szerkesztve]

(#682) THomas007 válasza Alukard (#664) üzenetére


THomas007
senior tag

Hello
Mi a véleményed a Ht820-asról,hogy szól?

(#683) Alukard válasza THomas007 (#682) üzenetére


Alukard
senior tag

Nekem jól :DDD

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#684) icecave válasza dr_ace (#681) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm!

Most játszottam a minigolf játékkal rajta....

Nincs meg valakinek az egész játék? Nagyon megköszönném :)

(#685) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!!

Minden sikerült, mindenkinek köszönöm.
Ki akartam szedni a live feliratot a jobb soft gombról. (Már a hekkelés része meg van csinálva, az nyilik meg, amit beállitok, csak a live felirat van még ott).
Na, leszedtem a P2k seem editort (1.5 ver)
és mikor beolvastatnám a 0032_0001-t, hogy a 006e offset-nél kiszedjem a pipát, akkor egyszerűen szétfagy a progi.

Mit tudok csinálni? Valami más ötlet?

(#686) icecave


icecave
nagyúr

KHM.....

Kiderült, hogy még a kezdeti próbálkozásaimkor felülirtam az mma_ucp és mma_dcp file-okat, mert volt malamelyik skinhez rakva...

Van valakinek eredeti ilyen file V3x-hez? VAgy ez minden telónál más?
Ha nem jön be, max visszarakom az utsót....

(#687) Alukard válasza icecave (#686) üzenetére


Alukard
senior tag

Vodkafon tapasztalat (az L7esnél ez volt), a jobb oldali soft gomb feliratát a skin tartalmazza.... az mma_ucp/mma_dcp fájlokat azért kellett átírni, hogy a gombokon a felirat változzon (illetve más skin esetén megjelenjenek), a seemet meg azért kell modosítani, hogy a beállítások közt állítható is legyen a gomb....

protip: a seemeket ne kapásból a telódon változtasd meg.... p2kmannal rántsd le, csinálj róla mentést, módosítsd, és a moddoltat töltsd vissza.

az XVI32 1 nagyon jó HEX editor ami képes a seem moddoláshoz szükséges bit manipulációra is :DDD

amúgy meg általában az mma_ucp nagyjábol a menüd elrendezését tartalmazza

https://blackfyre.ninja

(#688) Deadhorse


Deadhorse
csendes tag

Valaki tudna nekem segiteni MMS küldés/fogadás beállítása ügyében? Miket kell beállítanom hogy tudjak küldeni és fogadni, mivel jár stb... vodás vagyok.

(#689) Viktor0610 válasza Deadhorse (#688) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hellomoto.com oldalról lekérheted a beállításokat.

Samsung Galaxy A54

(#690) dr_ace


dr_ace
aktív tag

hali

meg lehet valahogy oldani hogy ha hosszú ékezetes karaktereket írok sms-be akkor ne két sms-ben akarja elküldeni? nagyon zavaró

(#691) Viktor0610 válasza dr_ace (#690) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

(#692) Blero2


Blero2
tag

Hali!

vki tudna sgíteni?
A problémám a következő: fényépeztem párat a telóval (vodás V3x), majd 1x csak gondolt egyet és az egyik kép eltűnt, azaz átalakult vmi ismeretlen típusú fájllá, amit nem tudok törölni a telóból.
P2k commander nem is látja, a 0.9.5-ös motorola explorer látja, de nem tudja törölni.
Vki tud esetleg vmi megoldást?

(#693) Ripley válasza Blero2 (#692) üzenetére


Ripley
tag

Beállítások -> gyári beállítások -> mindent töröl

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#694) Blero2 válasza Ripley (#693) üzenetére


Blero2
tag

Kösz, sikerült. :R

Próbálta már vki a képeknél a nyomtatást? Mert nekem lefagy a teló, ha kiválaszom.
Ez általános jelenség, v szoftverhiba?
Ja, és létrehoztam egy sablont (csak egy J betű volt benne), és mikor le akarom törölni, a teló újraindul.
Vki találkozott már hasonló problémával?

(#695) Ripley válasza Blero2 (#694) üzenetére


Ripley
tag

Nekem nem fagy le a teló, de értelem szerűen nem talál nyomtatót, viszont sablont nem tudom hogy hoztál létre, de ha az előzővel nem törlődött, akkor nyomass rajt végig egy minden nullázást is, hátha

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#696) Alukard válasza Blero2 (#694) üzenetére


Alukard
senior tag

Ha ennyi probléma merül föl, sztem keress 1 frissebb monsterpackot aztán told bele...
Magyarul a szoftver frissítés lehet megoldaná a dolgot...

https://blackfyre.ninja

(#697) Blero2 válasza Ripley (#695) üzenetére


Blero2
tag

A törlés elvitt mindent, csak a nyomtatónál nem értem, h miért nem azt irja ki h nincs, inkább lefagy. Mindegy, ugysem használom. De azért nehéz lett volna megoldani motoroláéknál biztos.
De azért fura h kettőt vettem, és mindegyik fagy. Na mindegy, amire használom az működik az a lényeg. :)

Köcce a segítséget!

(#698) _seth_ válasza Blero2 (#697) üzenetére


_seth_
veterán

Sztem vidd vissza, nekem ilyeneket a gyári szoftal sem csinált a telefon.

Vodás menü van rajta? Lehet ők szúrtak el valamit...

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#699) Ripley válasza _seth_ (#698) üzenetére


Ripley
tag

Egyetértek, de azthiszem egyszerre a közpoti szervízbe mennék, nekem azt mondta ott a szervízes srác, hogy az ügyfélszolgálatokon nem értenek annyira hozzá, ez egyébként érthető is, hisz nekik mindenkészülékkel foglakozniuk kell, míg a központi szervíz csak motorolákkal kénytelen.

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#700) robyjee


robyjee
csendes tag

hello!!!!
mar vegigolvastam majdnem az egesz hozzaszolasokat de nem talaltam egy dolgot ami nekem kelle!!! :O :O
legyszives aki tud segitsen mert nekem kelle egy magyar menu ehez a telozoh!!!
egy linket ahonnan letudnem tolteni
elore is kosz! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.