Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) _seth_


_seth_
veterán

Próbálta már valaki BT-al összekötni egy pdaval és a pdan netezni? Azaz telefon adja a netet a pdanak bt-n keresztül... nem akar sikerülni :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#502) _seth_


_seth_
veterán

A T-Mobilos websession fájlt valaki el tudná küldeni nekem?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#503) _seth_ válasza _seth_ (#502) üzenetére


_seth_
veterán

Lemaradt: a kék változaté kellene (w'n'w).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#504) Viktor0610 válasza _seth_ (#502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A beállításokra gondolsz?
Ezek lekérhetőek a hellomoto.com-ról.

Samsung Galaxy A54

(#505) _seth_ válasza Viktor0610 (#504) üzenetére


_seth_
veterán

Nem, mint írtam ez egy fájl :) A telefon fájlrendszerének a gyökerében van és az a neve, hogy ''Websession'' és erre lenne szükségem (csak a kék w'n'w-os változaté jó).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#506) _seth_ válasza _seth_ (#505) üzenetére


_seth_
veterán

Megoldottam :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#507) sai


sai
aktív tag

hi all!!
tegnap vettem 1ilyen telot.és az a problémám hogy átmentettem pár számot simről a telefon memóriába és ha ezek közül hi valaki akkor csak telefonszámot mutatja.. pedig kép és csengöhang is van hozzájuk rendelve.de alap csörgésen csöng és nem nevet hanem telefonszámot ir ki.ez miért van?
jah és géppel nem tudom összekötni.azaz totalcomander látja mint +hajtó de nem tudok rá lépni.más programok +nem látják a telefon BT müködik rendesen.gépről telefonra,forditva + szintén nem.telefon BT je nem találja a gépét. :(
valaki tud segiteni?
elöre is köszi!

(#508) Legolas válasza sai (#507) üzenetére


Legolas
senior tag

Motorola teló: +36-al kezdődjenek a számok, különben nem fogja összetársítani a névvel!

Legalábbis a régebbi motoknál így volt.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#509) Viktor0610 válasza Legolas (#508) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Én inkább arra gondolnék, h. ha a SIM-en és a telefonmemóriában egyaránt megtalálható számokról érkezik hívás, azért nem jelzi ki a telefon nevet, mert a számok kétszer is megtalálhatóak a memóriában.

Samsung Galaxy A54

(#510) hunpeter


hunpeter
csendes tag

Sziasztok!

Nokia 6131em votl, es sajna elkelltt cserelnem egy ilyenre...

nemboldogulok vele! motorolakkal sosem jottem ki!

par kerdesem van!
kitudom-e kapcsolni a kek vialgitast mikor toltom a telot?
hogyan tudom a jobb odlali fennti gombot atprogramozni?
ogyan tudok temat felrakni? valamint alkalmazasokat?
van valami pc suite hoz hasonlo progi!?
naon koszonom elolre is!

:)

(#511) _seth_ válasza hunpeter (#510) üzenetére


_seth_
veterán

1. igen ki lehet seem módosítással (nem két kattintás)
2. A kameragombot nem lehet programozni csak a bal oldali alsót.
3. Témát: ez sem olyan egyszerű, kell egy P2K commander nevű progi amivel az a\mobile\skins mappába bemásolod a témákat
3b. alkalmazásokat a legegyszerűbben úgy tudsz rárakni ha a memóriakártyán totalcommanderrel a ''cd kjava'' parancsal belépsz a java könyvtárba és a programokat ide bemásolod (*.jar, *.jad fájlokat egyaránt) és utána az alkalmazásoknál az új telepítése menünél ott lesznek a programok csak fel kell rakni őket
4. Van, Mobile Phone Tools a neve, lehet vele a telón lévő fájlokat látni (csak zene, videó, képek), lehet vele gépről tárcsázni, szinkronizálni

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#512) hunpeter válasza _seth_ (#511) üzenetére


hunpeter
csendes tag

1.lerinad roviden, hogyhogyan!?:)
2.nem a kameragomb, hanem bal oldat a kijelzo altt van a fomenu es nalam jobb odlalt TV,e s a tvt ha elhetne, mint a nokiaknal!:)
3.ezt a P2K nevu progit honnn tudom megszerezni?
''''cd kjava'' parancs'' ezt hogyan tudom elerni?
4. ezt megcisnaltam ugy, hogya gyari kabellel, a memoirakartyan elvo dogookat cserelem,a z emgvan:0 csak remeltem van, egy jatek meg midnen egyutt progi!

eddgi is koszi a segitseget:)

(#513) THomas007


THomas007
senior tag

Szisztok!
eRightSoft Super-el átkonvertáltam avi fileokat 3gp-be. A probléma az,hogy a filmek lejátszása közben körübelül a felénél elkezdenek akadozni.
Találtam egy másik progit is,aminek a neve Xilisoft. Ehez valaki tudna nekem adni beállítást,hogy hogyan tudjam elérni a legjobb felbontást,képminőséget. Már próbálgattam vele konvertálást,de amikor a telefonon elindítom, csak törölni lehet a filet... :(

(#514) zsembi


zsembi
csendes tag

Sziasztok. Miért nem játsza le egymás után a zenéket?

(#515) THomas007 válasza zsembi (#514) üzenetére


THomas007
senior tag

Csinálj lejátszási listát,vagy használd a java-s mp3 lejátszót...

(#516) zsembi válasza THomas007 (#515) üzenetére


zsembi
csendes tag

Köszi a választ, csak még annyit hogy hogy kell csinálni lejátszási listát?
az audio Playeren sikerűlt de a telefonon nem

(#517) dr_ace válasza THomas007 (#513) üzenetére


dr_ace
aktív tag

miért 3gp-be konvertálod? az mp4 nem akadozik és a hangja is jobb ;)
meg ott van még a wmv is, bár azt én még nem próbáltam..

(#518) Viktor0610 válasza dr_ace (#517) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

WMV-t lejátszik? :F

Samsung Galaxy A54

(#519) _seth_ válasza Viktor0610 (#518) üzenetére


_seth_
veterán

Nem, csak 3gp @ mp4... az mp4 lehet akár roszabb is mint a 3gp.. a kódolás beállításaitól függ.

hunpeter: www.motoportal.hu ;) Itt regelj és kérdezhetsz is, válaszolnak részletesen mindenre :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#520) dr_ace válasza _seth_ (#519) üzenetére


dr_ace
aktív tag

de igen, lejátsza a WMV fájlokat.. ennek ellenére mégis mindenhol az mp4 formátumot javasolják, és a saját tapsztalataim alapján is ez a legjobb. mindjárt leírom egy külön postban a helyes beállításokat, hátha valaki hasznát tudja venni..

(#521) dr_ace


dr_ace
aktív tag

mp4 videó konvertálása V3x-re Total Video Converter-rel

a két leginkább ajánlott program a SUPER és a Total Video Converter (továbbiakban: TVC). mindkettő nagyon frankón konvertál, de nekem a SUPER mindig valami kis logót tesz a videó jobb alsó sarkába (lehet hogy ezt valamilyen módon meg lehet szüntetni, nem próbáltam), ezért inkább a TVCt használom. a verziószám: 3.01

1. telepítsük, indítsuk el. szép nagy kék ablak.

2. klikk a 'new task' gombra, az előugrómenüben 'import files'. tallózzuk be neki a videót amit át akarunk konvertálni.

3. a megjelenő ablakban a sok nagy gomb közül válasszuk a 'mobile' szekcióban levő 'mpeg4 video' gombot

4. ezután az ablak jobb alsó negyedében, az 'output file settings' részben klikk a 'settings' gombra
előugrik egy ablak, végigmegyünk az egyes füleken:

--Audio Option--
Audio Channel: Single Channel
Audio Codec: auto
Sampling Rate: Custom: 24000 frames/second
Bit Rate: Custom: 32 kbits/s
Volume: 400 level

--Video Option--
Video Codec: xvid
Frame Rate: Custom: 25 frames/second
Bit Rate: Custom: 254 kbits/s

--Video Resize--
Custom Size: 176x132
Aspect: Normal

lényegében ennyi. ha akarod a save&apply gombbal elmentheted valamilyen néven ezeket a beállításokat és akkor nem kell minden alkalommal megadni őket.
ezután már csak a 'convert now' gombot kell megtalálni :)
enjoy ;)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#522) HXY válasza dr_ace (#521) üzenetére


HXY
addikt

és ezekkel a beállításokkal nem szaggat?

(#523) dr_ace válasza HXY (#522) üzenetére


dr_ace
aktív tag

próbáld ki..

(#524) zsembi válasza dr_ace (#523) üzenetére


zsembi
csendes tag

Honnan töltötted le TVC???

(#525) dr_ace válasza zsembi (#524) üzenetére


dr_ace
aktív tag

[link]

itt próbáltad..?

(#526) THomas007 válasza dr_ace (#521) üzenetére


THomas007
senior tag

Végigcsináltam ezzel a programmal is a filmet, de kb. a felétől szaggat a film. Ez azt jelenti ,hogy megy 10mp-et aztán megáll... :(

(#527) zsembi válasza THomas007 (#526) üzenetére


zsembi
csendes tag

Nekem tökéletes működik a TVC!!!
Nemtudjátok hogy belelehet-e rakni 1GB Micro SD kártyát???
Állítólag csak 512-es lehet belerakni, de hallottam hogy valakinek működött 1Gb is.
Válaszokat előre is köszönöm...

(#528) dr_ace válasza THomas007 (#526) üzenetére


dr_ace
aktív tag

akkor valószínűleg az ön készülékében van a hiba. nekem egy teljes south park epizód (22 perc) végigmegy akadás nélkül.
szoftverfrissítés?

(#529) THomas007 válasza dr_ace (#528) üzenetére


THomas007
senior tag

1,5 órás filmnek a felénél jön elő a hiba... A kártya 1Gb-os,de nem hinném,hogy ez lenne a gond.

(#530) dr_ace válasza THomas007 (#529) üzenetére


dr_ace
aktív tag

hú hát ilyen terjedelmű fájllal még nem próbálkoztam :)
én ha egy teljes filmet tennék a telcsimre biztos hogy több darabban pakolnám fel, már csak azért is mert ha mondjuk meg kell szakítanom a filmet aztán később folytatni akarom akkor ne kelljen fél órákat tekernem benne.. ha a film felénél van gond, akkor tedd fel két részletben ;)

(#531) THomas007 válasza dr_ace (#530) üzenetére


THomas007
senior tag

Megtennéd,hogy átkonvertálsz egy filmet és megnézed,hogy nálad ,hogy megy? A tekerés elég gyorsan működik.(pillanatok alatt)

[Szerkesztve]

(#532) dr_ace válasza THomas007 (#531) üzenetére


dr_ace
aktív tag

bocs, de most nem tudok erre rászánni 2 órát
3gp-nél is jelentkezik ugyanez a probléma?
nekem még mindig a kettédarabolós megoldás tűnik a legkézenfekvőbbnek, de ha az nem felel meg akkor külföldi fórumokon olvasgass utána a dolognak, hátha szoftverfrissítéssel megoldható.. (az olasz fórumokat ajánlanám tájékozódásra, ők nagyon vágják a témát)

(#533) Ripley


Ripley
tag

Sziasztok!
Tud valaki nekem egy jó skinező progit mondani? Mert ami nekem van annak v3i-nél vége :(.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#534) koki44


koki44
csendes tag

Ma reggel magától kikapcsolt a telefonom és amikor vissza akarom kapcsolni akkor ezt írja ki és nem csinál semmit.

Boot Loader
0.6.7.1
SW Version:
R252211LD_U_85
.97.C3P

Battery Ok
Ok to Program
Transfer Mode:
Serial RS-232

Tud valaki segíteni?

(#535) Legolas


Legolas
senior tag

Le lehet valahonnan szedni a Mobile Phone Tools 4-et?
A T-mobile ugyanis még ezt is kispórolta.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#536) Ripley


Ripley
tag

Eléggé pang a topic, de azért megkérdem, hogy szerintetek ez mitől lehet? A beállításokat a szolgáltató küldte le, ügyfélszolgálaton kértem, de csak ennyit csinál:
[kép]
[link]
Az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy készülékhiba, lehet ez?

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#537) Viktor0610 válasza Ripley (#536) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor írja ki?

Samsung Galaxy A54

(#538) Ripley válasza Viktor0610 (#537) üzenetére


Ripley
tag

Csatlakozni próbálok bármilyen oldalhoz, gprs-en keresztül (pl.: www.t-zones.hu) töltöget egy ideig, majd kiírja, persze a forgalmi díjat levonja.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#539) Viktor0610 válasza Ripley (#538) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kártyát próbáld ki másik telefonnal, meg a V3x-et másik kártyával, ha teheted.

Samsung Galaxy A54

(#540) Ripley válasza Viktor0610 (#539) üzenetére


Ripley
tag

Kártya működik másik telóval, a másik verziót még kipróbálom.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#541) Viktor0610 válasza Ripley (#540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor ez készülékhiba lehet, majdnem biztos.

Samsung Galaxy A54

(#542) Ripley válasza Ripley (#540) üzenetére


Ripley
tag

Megnéztem öcsém kártyájával is, bár nem örült neki :), és azzal sem jó, sajnos. Akkor irány a szervízbe kedden.
Szerinted, ha motorola szervízbe viszem, a Retek utcába, ott megcsinálják, vagy mindenképp a T-mobil szervízbe menjek?

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#543) Viktor0610 válasza Ripley (#542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Motorolához vidd, ott is fogadniuk kell...

Samsung Galaxy A54

(#544) Ripley válasza Viktor0610 (#543) üzenetére


Ripley
tag

OK, oda fogom vinni!
Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget! Minden jót!

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#545) Legolas


Legolas
senior tag

S200 fekete sztereo headsetet hol lehet kapni?

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#546) _seth_ válasza Legolas (#545) üzenetére


_seth_
veterán

pl: speedshop.hu vagy media markt

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#547) Ripley válasza _seth_ (#546) üzenetére


Ripley
tag

Esetleg Gigatel Budafoki út.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#548) zsembi


zsembi
csendes tag

Nemtudjátok hogyan leht hogy a mp3-kat egymás után lejátsza a telefon? ( az Audio playeren sikerül)
A válaszokat előre is köszönöm

(#549) Feenyx válasza zsembi (#548) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Hy!

A hangok menüben kell egy listát létrehozni és akkor lejátsza egymás után. Ez jobb is mert fut a háttérben és a számok között csukott állapotban is tudsz váltogatni.

(#550) THomas007


THomas007
senior tag

Sikerült már valakinek Flashbackup 3-mal lementeni és visszatölteni a gyári t-mobile-os szoftvert? Lenne egy olyan kérdésem is,hogy a t-s szoftver az 86-os, erre rálehet tenni 85-öst? A Boot Loader verzio mennyire számít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.