Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Alukard


Alukard
senior tag

[link]

https://blackfyre.ninja

(#902) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az S200-as headset nektek nem lötyög a fületekben?

Mert az én jobb fülemből mindig kilazul, gondolom a mikrofon ránthatja ki, mindenesetre séta közben marhára zavaró.

(#903) Alukard válasza (Kolombusz) (#902) üzenetére


Alukard
senior tag

nekem nem volt ilyen jellegü bajom

https://blackfyre.ninja

(#904) Ripley válasza (Kolombusz) (#902) üzenetére


Ripley
tag

A régi lötyögött, ami még az R398-hoz volt ez viszont nem.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#905) Peti_bp válasza Alukard (#889) üzenetére


Peti_bp
csendes tag

Hát... az a kérdés, hogy most venni akarsz V3x mobilt, vagy eladni, mert nagyon nem mindegy. Ha eladni akkor minnél előbb. Ha venni akkor csak azt mondanám, ha nem akarod később megbánni akkor ne tedd. Vagy fél éve van egy Mot.V3x -em és többet volt szervízben mint nálam. Lehe a Vodás software miatt, de van hogy lefagy, igaz ritkán, az ébresztőóra nem mindig jelez, ha beállíttod éjjel másnap reggelre, meg hasonló dolgokat tudok csak elmondani, ja és persze nem fog kijönni újabb szoftver a telóhoz, ezt a motorolánál már megérdeklődtem.
Aztán nem megfelelően van méretezve pl.: rendszercsatlakozó (ahová a töltöt kell dugni) nincs rendesen illesztve a házhoz, és csak a panel fogja szóval könnyedén kiszakadhat a helyéről, egy óvatlan pillanatban. Ja és azt nem kell mondanom, hogy ebben az esetben komplett panelcsere kell, és az vagy annyi mint ha vennél egy új telót.
A mikrofonról már nem is beszélve amit a tervezők pocsékabb helyre nem is tehettek volna megfogod a telót, és már le is takartad a kezeddel.
De még tudnám folytatni hosszassan.

Egyszóval aki teheti keressen más telót. Ez egy jó tanács.

(#906) Alukard válasza Peti_bp (#905) üzenetére


Alukard
senior tag

Kössz, a óvontést, de eladni akartam, és sikerült is. Lehet azért mert a te általad leírt problémák nálam nem jelentkeztek (fagyás, nem ébreszt,.....). Lehet azért mert nem volt Vodkás kiadás, hanem rendes gyári szoft volt benne amit fölfrissítettem a legfrissebb 85ös firm-re. A mikrofonnal, nem vitatkozom, velem is előfordult, hogy letakatrtam, de ez megint csak megszokás kérdése. Összességében sztem egy egész jó teló, de aki tehet ne vegyen brandosat, mert pórul járhat.

https://blackfyre.ninja

(#907) Daveboy


Daveboy
tag

Heló Mindenki! Eddig még nem próbáltam mert nem nagyon érdekelt, de hogy lehet java játékot telepíteni erre a mobilra? :F

(#908) Viktor0610 válasza Daveboy (#907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

amennyiben jól sejtem a V3-topik első hozzászólásában ([link]) találsz erről infót.

Samsung Galaxy A54

(#909) tartlev


tartlev
csendes tag

Sziasztok,

csinált már valakinek olyat a telefonja/szgépe, hogy nem ismerte fel az USB-n rádugott V3x-et? Én kb. fél éve használom USB-n keresztül a 3G-t naponta és tegnap gépre dugva lemerült a telefon, feltöltöttem és azóta hiába dugom a gépbe, automatikusan nem ismeri fel, ha keresem akkor sem találja meg, csak ha kiválasztom dirketben a %Motorola% gyártó Motorola USB modem eszközét, aztán két portra felteszi, de a Connect Me egyik modemen sem tud csatlakozni, plusz nem is tölti a telót a gép. Hm, nagyon érdekes.
Valakinél hasonló?

(#911) dani0907


dani0907
csendes tag

Más usb portokon?

(#912) n@p@lm


n@p@lm
őstag

morci vagyok a v3x-emre.
nem fogadott hívásokat nem tudom megnézni.
ha bele akarok menni a menübe, visszadob a főablakra.
ha a telefonon van olyan hogy ''a nem fogadott hívás'', kiválasztom hogy megnéz, nem csinál semmit. mintha a mégse-t nyomtam volna.
grrrr.

(#913) Ripley válasza n@p@lm (#912) üzenetére


Ripley
tag

A hibát gyanum szerint a több vonal kezelés valamilyen gixere okozza. Nekem akkor jön elő ha hívok, és közben befut egyy hívás. Megoldást nekem eddig csak az alaphelyzetbe állítás hozott.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#914) _seth_


_seth_
veterán

1 év 1 hónap után:

A kék v3x-em gumi bevonata foszlik, a 3-as gomb kicsit lökött, a memkarit hol felimeri hol nem (1 gigás tudom csak 512-es támogat de akkor is na...). Ennyi... megérett egy cserére és mivel a motonak nincs olyan ami wifis és jól néz ki így nem moto lesz a köv telóm.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#915) badacsony válasza _seth_ (#914) üzenetére


badacsony
őstag

Akkor milyen lesz? :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#916) _seth_ válasza badacsony (#915) üzenetére


_seth_
veterán

Jó kérdés... 7 moto után váltani... na de egyébként is változom :)

Nokia N80, E65, SE P990i pl amik jelenleg szóba jöhetnek... + mind1 melyik lesz mellé egy sima V3 Black is kell :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#917) Ricardo válasza _seth_ (#916) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezen is látszik a Moto "hanyatlása". Ha már te sem motot veszel. :D
A wifit nem nagyon propagálja a gyártó :(

(#918) _seth_ válasza Ricardo (#917) üzenetére


_seth_
veterán

Vagy az látszik, hogy változom... tulajdonképpen nem tudom mi a fenéért kell nekem wifi? Mire használnám? Suliban van netezési lehetőség normál méretű gépen... ha nem a suliban vagyok akkor meg minek? Itthon 2 gép is van, a notimat sem hordom sehova (igaz gép előtt is alig vagyok mostanában... nem érdekel mint sok más újabban).

Ezt a v3x-et meg azért cserélem le mert 1. meguntam, 2. vannak hibái (külső, belső), 3. csipkebokorvessző, mert csak...

Na majd lesz valahogy...

Egyébként más cégek sem alkotnak semmi forradalmit ami annyira vonzana...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#919) Ricardo válasza _seth_ (#918) üzenetére


Ricardo
félisten

Jól jön az a wifi ha épp olyan helyen vagy, és meg kell nézni valamit.

(#920) _seth_ válasza Ricardo (#919) üzenetére


_seth_
veterán

Asszem N80 lesz a P990i helyett... az már túl "kompliált" gépezet az N80 még úgy néz ki mint egy átlag mobiltelefon, abban csak a vastagság az ami kicsit gáz de tökéletes telefont sajnos nem tudok amit meg is tudok fizetni, szép, minőségi, wifis...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#921) Ricardo válasza _seth_ (#920) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó választás, bár az akku elég vérszegény :U viszont tölteni nem gond ha nem túrázni viszed.

(#922) _seth_ válasza Ricardo (#921) üzenetére


_seth_
veterán

Ha minden igaz holnap meg is lesz az N80, és a moto v3x is családban marad :)

Én moto v3x => öcsém moto v3x
öcsém moto v360 => apám moto v360
apám moto v235 => használtmobil bolt :)

Ki járt jól? Öcsém mert megkapta 10-ért a v3x-et ahelyett, hoyg beadtam volna használtboltba arról nem is beszélve, hogy 1 gb microsd, sztereó füles, 2 féle tok, 2 toltőt kap vele :) Apám is jól jár mert a v235 után a v360 azért sokkal jobb telefon és neki ingyenbe megy az upgrade :) A mobilboltos is jól jár mert olcsón beadok neki egy telót és keres rajta 5 ezret :)

Én is azért na, mégis csak jó az az n80 :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#923) badacsony válasza _seth_ (#922) üzenetére


badacsony
őstag

Így nem lett volna jobb: "apám moto v235" => tartalék ? ;)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#924) _seth_ válasza badacsony (#923) üzenetére


_seth_
veterán

Áh, abbóla telóból van kettő is, elég lesz egy belőle :) Nekem elég 1 telefon + egy LGB1200 régiség tartalékfonnak, öcsémnek van még vagy 2 régebbi mobilja, apámnak is van, anyunak alapból van a motoja + nokia céges + még valamilyen ericsson is akad neki...

Szal a moto telók száma 4-ről csökken 3-ra a családban ami ha azt vesszük, hogy 4-en vagyunk nem is rossz arány :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#925) badacsony válasza _seth_ (#924) üzenetére


badacsony
őstag

Akkó' nemszótam. :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#926) Hopsz


Hopsz
tag

Hy az a kérdésem lenne hogy 3G ből hogy váltok át 2G-re?

(#927) n@p@lm válasza _seth_ (#914) üzenetére


n@p@lm
őstag

nézem a "t" kínálatát és egyszerűen döbbenet hogy nincs normális moto a választékban.
ha most cserélnék én sem tudnék motot venni :((
de állítólag hamarosan jönni fog okostelefon a gyártótól. :)

[ Szerkesztve ]

(#928) Hopsz


Hopsz
tag

Nem tud valaki segíteni nekem? Igy 3G ben nem jó mert nagyon hamar lemerül az aksi.
pls help.

Nekem most 1év és 1 hónap, ajaj akkor veszélyben van, a gumi boritás az már snafu nálam ;] .
Most nem rég jött ki a Motorola Z8 az jó tel de én az ujabb verziórája vagyok kiváncsi a Z10-re az elvileg decemberben jön ki Amerikában.

(#929) kretusz


kretusz
csendes tag

üdv nektek!

az a problémám, ami nem is olyan régen kezdett el nagyon zavaró lenni, hogy így-úgy de maximum 20 "rövidebb" üzenetet tudok csak tárolni (kimenő, bejövő, jegyzet.. ilyesmi)
most pl csak 11 bejövő sms van, és semmi más (hoszabb sms is van köztük). már most azt írja ha érkezik 1 üzenet, hogy kevés a hely és meg fog telni a memória.
eleve a 20 üzenet is nevetségesen kevés, de hogy már 11nél is elkezdjen magyarázni az kicsit megleptt.

a memóriakártya se és a teló sincs tele. sőt.., alig van rajta valami. és mind a telefonmemó mind a kártya jól működik, szerintem.

itt tartok a kezemben egy sima v3ast, annak kimenője is és bejövője is 15 felett van, és még nem is ugat hogy bármi is megtelne.

hol az igazság?
valaki árulja el miért telik meg ilyen gusztustalan módon az üzenetközpont? (v3x)

(#930) Bootsy


Bootsy
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Lenne egy problémám!
egy ideig félre volt téve a telefonom(v3x). Imádtam csak volt közben egy céges telóm, és pihentettem a sajátot. most visszakapcsoltam, és egyszerűen nem tudom miért de nem hajlandó a saját számomat más telefonján kijelezni! A beállítások/hívás közbeni beállítások alatt pedig csak a következő hívásra tudom átállítani hogy legyen azonosító!
Amúgy független a teló de vodás szoftver van benne.
Segítsetek, hogy tudnám megoldani! Eddig ilyen problémám nem volt!
Köszönet!

(#931) Ripley válasza Bootsy (#930) üzenetére


Ripley
tag

Az opció hálózatfüggő, és lehet, hogy az azonosító a vodánál van letiltva valami miatt. Ne csak a telefont állítsd, próbáld meg az ügyfélszolgálaton is, mert lehet, hogy a hiba nem is a te készülékedben van.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#932) Viktor0610 válasza Bootsy (#930) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálat segít: 1220, 1430, 1270.

Samsung Galaxy A54

(#933) Bootsy válasza Viktor0610 (#932) üzenetére


Bootsy
csendes tag

Köszi Srácok!
remélem működni fog!

(#934) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Találtam egy új headsetet.
S280 néven fut, de nemtudom hogy jó-e ehez.
Találtam egy boltot elsőre góglébe.
Itt két típust is lehet kapni ebből az s280 ból:
[1.]
[2.]
Első Q9, V8, Második meg V6 hoz jó a lap szerint.
Valaki tud erre valamit mondani? Elsőn mintha nem is a szokásos mini usb lenne hanem valami más, a V6 oshoz ami van az viszont már hasonlít az s200 ason lévő csatlakozóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#935) Ripley válasza ---Lasali--- (#934) üzenetére


Ripley
tag

A V6-oson mini USB a V8-ason micro USB van, ez a legfőbb különbség a két headset között, a V3x-en mini USB van, mint a V6-on, és az S280-as leírásában az szerepel, hogy minden készülékkel kompatibilis, ami USB headsetet támogat, szóval a SYN1457 jelzésű (lényegében valószínűleg s280 miniUSB-vel) headset lesz neked a jó, de a vétel előtt nézd meg a csatlakozót az üzletben.
Kapható még:
[link]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#936) ---Lasali--- válasza Ripley (#935) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Oh köszi. Nagyon kimerítő válasz volt :R
Amúgy van egy S200 asom 1 éve, csak egy két dolog nem tetszik vele kapcsolatban, meg hátha jobb az újabb kivitel azért érdekelt, majd lehet veszek egyet ha lesz egy kis fölös zsém vagy behal az s200.

(#937) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Sziasztok!
V3R, T-függő. Kéne vmi unlock leírás/prg v. feloldó kód, h vodás kártyával menjen?
Kössz előre is!

[ Szerkesztve ]

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#938) Viktor0610 válasza Anakin007 (#937) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd be a szolgáltatóhoz, kérd el tőlük a feloldó kódot (pár ezer forintért megadják vagy elvégzik a függetlenítést), a többit pedig ne itt kérdezd, mert illegális, tehát nem ide való...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#939) Anakin007 válasza Viktor0610 (#938) üzenetére


Anakin007
aktív tag

Oh, ezt nem tudtam ;) Mármint h magyarországon illegal ;) Hiába, ebben az országban semmi nem működik, ami minden másutt igen...
Utánna nérztem, a T-comnál bruttó 9650Ft-ért "engedik el" a telót, a pannonnál 7200Ft, a voda a leggálánsabb, ott mindössze 2600Ft-ba kerülne ugyanez. A vicc, hogy 9600Ft-ért kapok egy ugyanilyen telótt itt a PH!-n is akár, ami valszeg "gyárilag független",amit a teló guruk a "leglális" XP-jükön tettek azzá ;]
Az a lényeg, h elmentem a Mamut-ba és az első GSM boltban kértem egy "szoftver frissítést" erre a problémára. Átvették, másnap visszamentem, 1, azaz 1ezer Ft-ot kértek érte. ;]
Hiába, ez 1 látszat ország. Nem szabad elvileg, de senki nem foglalkozik vele.

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#940) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Sziasztok!
Vki meg tudná mondani, h merre találom V3-nál az sms kézbesítő értesítőt (asszem így hívják)? Azt a funkciót keresem, amit ha bekapcasolok visszajelez, amint a címzett megkapta az sms-t. Sehogy se találom, remélem én vok a lúzer és tudja a telefon... ;)

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#941) Gabriell69


Gabriell69
csendes tag

sziasztok!
Segitsen valaki! Vettem egy Motorola V3x telot es gondjaim vannak az sms irassal.
Ha ekezetes karaktereket hasznalok nehany szo beirasa utan 2 sms-re bontja az uzenetet.
Lassan kezd koltseges lenni! :)
Irjatok ha tudtok ra megoldas!
Koszi elore is.

(#942) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

ÉN most akarok egy ilyen telót venni!
Érdemes egy Nokia 6234est feladni érte?
Mit tud?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#943) cellpeti


cellpeti
veterán

Hogy játsza az MP3at?
Videója milyen,szép képet csinál?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#944) Viktor0610 válasza cellpeti (#942) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos vagyok benne, h. nem éri meg a csere...

Samsung Galaxy A54

(#945) cellpeti válasza Viktor0610 (#944) üzenetére


cellpeti
veterán

:R Köcce!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#946) baba90


baba90
csendes tag

Sziasztok! Nekem is v3x-em van, és az a probléma lépett fel, hogy a számsor világít, de a kijelző nem. Nem lehet bekapcsolni a telót. Az az érdekes benne, hogy a telefon még csak lesem volt ejtve. Még a szervizbe se tudták mi lehet a gond, és továbbküldték szakszervizbe. Van valakinek elképzelése mi lehet? Másnál volt már ilyen jellegű gond?

(#947) Davey7 válasza baba90 (#946) üzenetére


Davey7
senior tag

nekem vodás van eredeti szoft-tal már 1,5 éve és még nem nagyon volt gond...

Néha van mikor a kijelző világítása elmegy,de ha kilépek a főmenübe akkor visszajön...szerintem a flipnél lehet valami gond a képernyő vezetékével...

(#948) baba90 válasza Davey7 (#947) üzenetére


baba90
csendes tag

Hát igen... ez benne az érdekes hogy állítólag minden rendbe, semmi nem is mozdult el. De még lehet magánemberrel többre megyek. Köszi szépen a segítséget! :)

(#949) baba90 válasza baba90 (#948) üzenetére


baba90
csendes tag

na! megoldódott a probléma! Ezek a jó szervizesek! Küldjem szakszervizbe, mi? Egy magánember pedig egy új töltőcserét ajánlott! Ennyit a szakértőkről! Imádom a telóm!! :)
köszi azért a tippet :) happy vok!!! :C

(#950) Lasy válasza Gabriell69 (#941) üzenetére


Lasy
veterán

erre könnyü a megoldás. üzenet irásnál nyomd meg az opcio-szövegbeállítás-elsödleges szöveg-tap magyar. és már kész is. ez azért van mert 2féle ékezet van és a másikat legalább 5karakternek kezeli.

+36702778032

(#951) eszgé100


eszgé100
őstag

sziasztok!

meg tudnátok mondani, hogy mi kell ahhoz, hogy szoftvert tudjak frissíteni?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#952) kaller1 válasza eszgé100 (#951) üzenetére


kaller1
veterán

A házi frissítéshez sok minden.Nem nehéz levélnehezéket csinálni a telóból,sztem inkább vidd szervizbe. :)

.::> <::.

(#953) eszgé100 válasza kaller1 (#952) üzenetére


eszgé100
őstag

köszi, de azért felsorolnád?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#954) kaller1 válasza eszgé100 (#953) üzenetére


kaller1
veterán

P2K driverek(asszem 5 db)
v3x firmware file
flasher progi
bootloader mód bekapcsolása

Végül is minden összeszedhető hozzá egy kis guglizással,vagy olvasgass a telefon topikjában ezek után.

.::> <::.

(#955) eszgé100 válasza kaller1 (#954) üzenetére


eszgé100
őstag

ennek nincs pc suite-ja amivel könnyen lehet csinálni? pl mint a Sony Ericcson Update Service?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#957) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Sziasztok!
Tudok régen szóltak már hozzá, de hogy tudnám beállítani a telón a Gmail fiókomat? :D

(#958) botosmark


botosmark
csendes tag

szerintem jó telefon. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.