Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) n@p@lm


n@p@lm
őstag

van valaki aki T-s?
wappal kapcsolatban lenne szükségem infora!

(#602) Micukó


Micukó
csendes tag

lehet-e szoftvertfrisiteni a vodás v3x telonon. És holl tölthetek le ingyen alkalmazásokat!!!!

[Szerkesztve]

(#603) Alukard


Alukard
senior tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnék érdeklődni, hogy van e vkinek tapasztalata a motorola által gyártott HT820 asként fémjelzett bluetooth headset és a V3x párkapcsolatának terén?

Müxik -e? Minőség? Használhatóság? .......

https://blackfyre.ninja

(#604) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

V3x PINK eladó !

Dobozos, karcmentes, 1 hónapos, garanciális.

47K

(#605) THomas007 válasza Alukard (#603) üzenetére


THomas007
senior tag

Működni működik,de a többiről nem tudok infot...

(#606) Ripley válasza n@p@lm (#601) üzenetére


Ripley
tag

Én az vagyok és szívtam is eleget a wapbeállítással, köszönhetően a T-s segítőknek, és beállítóknak, szal kérdezz csak!

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#607) danya11


danya11
csendes tag

Sziasztok!

Két napja vettem Vodafonosat,s a G betűt a kijelző tetején nem tudom eltűntetni!hogy lehet?

köszi.üdv

(#608) Ricardo válasza .: JuSzT :. (#604) üzenetére


Ricardo
félisten

Talán az apróhírdetések rovatban hírdess :(((

(#609) THomas007 válasza Ripley (#606) üzenetére


THomas007
senior tag

A T-mobile honlapjáról eltöltött pdf file szerint állítsátok be és menni fog. Sajnos a hellomoto.com-ról lekért beállítással nekem nem akart működni.

(#610) n@p@lm válasza Ripley (#606) üzenetére


n@p@lm
őstag

ojjje!
te vagy az én emberem.
szóval:
nekem nem web n walk, nem opera mini hanem WAP kell.
méghozzá szért mert a cib bank csak ezen hajlandó kommunikálni velem.
ha felmegyek operával, vagy wnw-al a cib-re az szól nekem hogy interneten keresztül vagyok fent és az nem megengedett biztonsági okokból.

várom az ötleted hogy tudok ténylegesen wapozni a telefonnal.

előre is köszönöm.

(#611) danya11


danya11
csendes tag

Sziasztok!

Én nem kaptam telepítő CD a Voda-nál,s így nem tudok USB-vel csatlakozni a PC-hez!
Hogy lehetne,hogy rá tudjak tenni cuccokat a PC-ről kábel használatával!
Milyen progi kell hozzá,s honnan tudom beszerezni INGYEN!? :(

köszi üdv

(#612) n@p@lm válasza danya11 (#611) üzenetére


n@p@lm
őstag

semmilyen.
rádugod a gépre és az megismeri mint új meghajtó.

(#613) rdi


rdi
veterán

sziasztok, ilyen gépet akarok venni, és végigböngésztem a topikot a hiba, gond, elromlott, szervíz szavakra, de úgy néz ki szinte semmi gond nem volt senkinek.
Mire kellene odafigyelnem amikor megveszem?

Fej! Tor! Potroh!

(#614) Viktor0610 válasza rdi (#613) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben használtan veszed, arra figyelj, minél kevesebb (~0) külsérelmi nyom legyen rajta, ne látszódjon az akkumulátor alatt a csavarokon szerelés nyoma, lehetőleg ne utólag függetlenítettet vegyél.
A készülék akkumulátora alatt lévő ÍMEI-szám olvasható legyen, a matrica sértetlen és fontos még, h. egyeznie kell a *#06# kóddal a készülékból előhívható sorozatszámmal.
Hirtelen ennyi. :)

Samsung Galaxy A54

(#615) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Re all.
Topic elején még főszereplő voltam, akkor keresgettem a tagokkal még az árakat meg hogy hol lehet kapni ezt a cuccot, mert az első képek alapján már beleszerelmesedtem, és azóta se gondolkodok másik telóba csak éppen az ára az ilyen ilyen MEF kategória volt (''más emberek fizetése'' Woody Allen), nameg motorola forevör.

Néztem így ünnepek felé közeledve, hogy témobilba is meg lehet már venni, mondjuk nem reklámozzák semennyire se, sőőtt alig van belőle nekik special most egy szálse...
2 éves hűség el, meg előfizetésesen 37 pénz, annyit meg rá tudok költeni, ennyit nekem simán megér... -hogy leváltsam a v235 öt. Na meg mondjuk az gáz hogy nekem a fekete tetszik a legjobban, abból meg miért is lenne? Pink van meg kék, akkor marad a kék...

Na most pár kérdés, ugye azt írják hogy 512 es kártyát rakhatsz bele max, na most itt olvasgattam áruljátok 1 gigás kártyával meg minden, na most zene hallgatásra is akarnám főként használni, ahogy írtátok úgylátom alkalmas is rá, legalábbis senki nem cáfolta meg, szal akkor egy ilyen kis s200 as headset is megvásárlásra fog kerülni... na szal kéne a memó, akkor veszek mondjuk 13 ért egy (2 gigás már 30 :Y )(SDMicro 1024Mb Micro SD Kingston) cuccost amit kb minden számtek boltba meg lehet rendelni, és akkor ezzel faxán fog menni minden? 1 gigát ki is lehet majd használni? (1 giga azt közbe 512 ig lehet rá pakolni? :DDD mee láttam már ilyet) Magyarul semmit nem jelent hogy 512 megát írnak az adatlapokra? :U

Aztán különösebb véleményt senki nem írt, hogy pl az s200 as headsettel milyen minőségbe lehet vele zenét hallgatni, pl egy 192kbps es mp3 mondjuk egy normál discmanhez vagy mp3 lejátszóhoz képes hogy szól? Egy jó kis mittomén sennheiser füleshez képest? ;]
Láttam ilyen utángyárott csodát egy lapon hogy mini usb és akkor ráküldve egy kábellel egy 3.5 ös jack dugallj, ilyen kreatív felhasználásnál lehet jól jön, pl ha a moto headset szarul szól...

Ja meg... goforce... utálom az nvidiát de sajna ebbe a telóba ponthoz ez került, ráadásul olvastam a topicba hogy le is van butítva ez a csip, és hogy akadoznak rajta a játékok? :U
Ezt hogy kell érteni? Pl egy full screen mittomén king kong, vagy price of, vagy urban gt (gameloft os ''új'') vagy ilyen játékok is akadnak mint vadbarom? :F (ezek még ilyen nagy felbontáson félig lelógva képről a v235 ösömön is elfutogatnak :D

(#616) laszka


laszka
csendes tag

Sziasztok mindenki!
Érdeklődnék, hogy az e-mail klienst, hogyan kell beállítani ahoz, hogy a csatolt állományokat is letöltse a szerkezet. (Tmobilos WebNWalk ha jól írtam :) ) A válaszokat előre is köszönöm :B ;)

(#617) n@p@lm válasza ---Lasali--- (#615) üzenetére


n@p@lm
őstag

Aztán különösebb véleményt senki nem írt, hogy pl az s200 as headsettel milyen minőségbe lehet vele zenét hallgatni, pl egy 192kbps es mp3 mondjuk egy normál discmanhez vagy mp3 lejátszóhoz képes hogy szól? Egy jó kis mittomén sennheiser füleshez képest?
én vettem ilyen fülest, nekem halk. na nem a füles hibája hanem 1xűen halknak találom.
a másik hogy mindig kipotyog a fülemből a jobbos. azon az oldalon van a mikrofon és akkora a súlya hogy kihúzza a füldugót a fülemből. (aztán lehet hogy nekem van ilyen furcsa fülem).

Ja meg... goforce... utálom az nvidiát de sajna ebbe a telóba ponthoz ez került, ráadásul olvastam a topicba hogy le is van butítva ez a csip, és hogy akadoznak rajta a játékok?
játszani számítógépen kell, ezen hallgass zenét, vagy netezz operával.

(#618) dr_ace válasza ---Lasali--- (#615) üzenetére


dr_ace
aktív tag

''ráadásul olvastam a topicba hogy le is van butítva ez a csip, és hogy akadoznak rajta a játékok?''

ez nem igaz, nincs lebutítva a chip, azt a funkciót ami miatt a mérnökök belerakták a telefonba, azt tökéletesen ellátja (fényképezés gyorsítása, a képek hatékonyabb tömörítése). az viszont nem volt céljuk a tervezőknek hogy a 3d játékok is fussanak a telón, szóval ezeknek a támogatását kihagyták a szoftverből, emiatt tényleg nagyon akadoznak a 3d játékok. a többi viszont tökéletesen megy.
(ettől még a chip maga teljes értékű, ha esetleg készülne egy olyan szoftver V3x-re, ami támogatja a 3d játékok hardveres gyorsítását, és azt feltennéd a telcsidre, akkor tökéletesen működne ;) )

(#619) Ripley válasza n@p@lm (#610) üzenetére


Ripley
tag

Hozz létre új webkapcsolatot.
A beállítások:

Név: Akármi amit akarsz
1.Proxy:212.051.126.002
WAP 1.port: 0 <-eltérés a honlapon leírtaktól!!!
1.tartomány: 9201 vagy 8080 <-eltérés a honlapon leírtaktól!!!
1.DNS: 000.000.000.000
2.DNS: 000.000.000.000
GPRS APN: wap
Felh. Név: wap
Jelszó: Wap <-nagy betűs kezdés!!!

Állítsd alapértelmezettnek a létrehozott kapcsolati profilt.
Ha ez megvan akkor elvileg megy, ha van aktív wap elérésed, mondjuk WAP Start vagy egyéb.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#620) Alukard


Alukard
senior tag

1 kérdés:

emaillel mi a helyzet? mer nem emléxem, hogy a teszt kitért volna erre :F

https://blackfyre.ninja

(#621) oak válasza n@p@lm (#610) üzenetére


oak
tag

Itt el lehet küldeni a wapbeállításokat a telóra: [link].

(#622) Viktor0610 válasza Alukard (#620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mire gondolsz, de a cikkben esik szó az e-mail kezelésről.
Hitelesített SMTP- és csatolmánykezelés van -több most nem ugrik be. Olvasd el újra a tesztet! ;]

Samsung Galaxy A54

(#623) n@p@lm válasza Ripley (#619) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi!
beállítottam, még mindig nem megy.
holnap rácsörgök az üszi-re hogy egyáltalán aktív-e a wap-om (gprs internetem van, de lehet hogy ezt (a wapot) külön kell aktiválni)

[Szerkesztve]

(#624) Alukard válasza n@p@lm (#623) üzenetére


Alukard
senior tag

protip (legalábbis minden telónál bevált nemkem): lehet használni a GPRS Internetet WAPolásra!
Mondjuk én a VodkaFonnál vagyok, de eddíg akárhány telór lőttem be mindíg sikerült, próbáldm eg a létrehozott kapcsolatot belőni alapértelmezezz kapcsolatnak!

https://blackfyre.ninja

(#625) n@p@lm válasza Alukard (#624) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem konkrétan az a gondom hogy nincs wap böngésző a telefonban.
ha felmegyek a wap.cib.hu-ra akkor rinyál hogy http-n keresztül vagyok és az nem megengedett.
na mindjárt hívom az üszi-t.

(#626) n@p@lm válasza Alukard (#624) üzenetére


n@p@lm
őstag

megpróbáltam, nem ment

ellenben felhívtam az üszit, az leküldte sms-ben a beállításokat, most már megy flottul.
hiába volt beállítva a telóban a gprs net, az kevés volt a waphoz.

ebben minden benne van.;)

(#627) _seth_


_seth_
veterán

1 gigás memkarit használ valaki ezzel a telóval? Nincs gond vele?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#628) Alukard


Alukard
senior tag

olvastam vhol, hogy ropog a ház... ez mennyire igaz?

https://blackfyre.ninja

(#629) _seth_ válasza Alukard (#628) üzenetére


_seth_
veterán

Sajnos igaz :( Az akkufedél a bűnös mert eláll az akksitól és ott ''recseg/ropog'' én a belsejére celluxot ragasztottam és így teljesen jó :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#630) Alukard válasza _seth_ (#629) üzenetére


Alukard
senior tag

és mennyire vészes a ropogás?

https://blackfyre.ninja

(#631) THomas007 válasza _seth_ (#627) üzenetére


THomas007
senior tag

Én azzal használom és megy rendesen.

(#632) _seth_ válasza THomas007 (#631) üzenetére


_seth_
veterán

Oks :) Akkor lehet 1 gigás lesz az enyémben is.

Alukard: mint egy átlagos telónál csak egy v3x esetében nem ezt várná a vásárló...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#633) Alukard válasza _seth_ (#632) üzenetére


Alukard
senior tag

akkor nem vészes :DDD

https://blackfyre.ninja

(#634) Alukard


Alukard
senior tag

12:30 óta büszke tulajdonosa vok 1 ilyen kis csöppségnek :DDD
Zenéhez it mit használtok, a JAVA lejáccót vagy a bepítettet?

https://blackfyre.ninja

(#635) THomas007 válasza Alukard (#634) üzenetére


THomas007
senior tag

Beépített,mivel azt bezárt állapotban is lehet használni. (Zeneváltás)
Valamint lehet közbe mást is csinálni...

(#636) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok.
Most készülök venni egy ilyen talót, de:

mp3 hallgatásra is használnám. Szóval: hogyan tehetem rá a jól bejáratott saját fülesemet?
Kell hozzá valami átalakitó? Hol lehet enni?
A másik, hogy milyen a lejátszója? LEhet állítani basszust, magasat, stb?
Hangerő megfelelő?

(#637) Alukard válasza icecave (#636) üzenetére


Alukard
senior tag

Szerencsére olyan változatot sikerült szereznem ami mellé adtak 1 headsetet is :DDD
A hangerőre nincs panaszom, basszus terén lehet állítgatni, meg autómatikus kiemelést, illetve széles hangzást.

Az átalakító miatt kukkolj be az L7es topikjába, ott elég sok szó esik róla. Csak sajnos itthon nem lehet kapni....

https://blackfyre.ninja

(#638) mouse1


mouse1
csendes tag

Hi!
Tudna valaki egy (lehetőleg magyar) használati utasítást küldeni? Hátha maradtak még előttem rejtett funkciók. ;)

(#639) mouse1


mouse1
csendes tag

Ja és még valami: csak nekem nem megy, hogy először rezeg és csak utána cseng? Az istenért nem tudom beállítani, mindenképp együtt óhajtja megtenni.

(#640) Ripley válasza icecave (#636) üzenetére


Ripley
tag

Lehet kapni átalakítót, speedshopban [link], vagy gigatelnél[link]. Nekem volt egy napig, de gyorsan be is cseréltettem s200-as headsetre, mert nem mindig látta meg a teló, és akkor csak a külső hangszóró szólt, amikor meg meglátta akkor meg tök halk volt, bármennyire fel volt hangosítva, több fülessel is próbáltam (Philips Sandisk Sennheiser fejhallgató), eggyikkel sem tudott elfogadhatót adni, viszont a saját headset meglepetést okozott, főleg az E398 fülese után, mert az elég gyengusz volt, ez ahhoz képest jó, csak az a nagy mikrofon ne lógna a jobb oldalon, túl nehéz, és mindig beleakad valamibe.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#641) danya11


danya11
csendes tag

Sziasztok!

Kérdés:Az SMS -t nem lehet úgy beállítani,hogy mindig kapjak kézbesítési jelentés???
Mindig be kell állítani ha üzenetet írok???
Vodás a teló,ez számít?
köszi :W

(#642) Viktor0610 válasza danya11 (#641) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Mindig be kell állítani ha üzenetet írok???'' - Tudtommal igen.

Samsung Galaxy A54

(#643) Alukard válasza Ripley (#640) üzenetére


Alukard
senior tag

Ezt már az L7es topikban is leírtam, de írom ide is.

Az USB porton NEM JÖN KI AUDIO JEL!!!! Semmilyen formában, az az átalakító amiröl beszéltem, az 1 elektronikával ellátott adapter, és itthon nem lehet kapni. E-bay en meg lehet rendelni. Illetve az s200 asat át lehet forrasztani.

Az az átalakító amit te ajánlottál az egy bóvli sz*r, és csak arra jó, hogy lehúzzák az embereket.

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#644) Ripley válasza Alukard (#643) üzenetére


Ripley
tag

Félreértettél, egy pillanatig sem ajánlottam az átalakítót, csak jeleztem, hogy lehet ilyent kapni, nekem sem jött be, és ezt le is írtam, senkit sem akartam, és szerintem nem is vezettem félre.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#645) Ripley válasza Ripley (#644) üzenetére


Ripley
tag

És imé a belső felépítés:
[link]
[link]


[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#646) _seth_ válasza Alukard (#643) üzenetére


_seth_
veterán

''Az USB porton NEM JÖN KI AUDIO JEL!!!!''

Ezt a részt nem nagyon értem... akkor mégis hol jön ki? :D Ez az egy darab csatlakozó van a telón és ide kell a headsetet is bedugni akkor csak innen jön az audió jel :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#647) Alukard válasza _seth_ (#646) üzenetére


Alukard
senior tag

Az USB porton valóban el lehet érni, hogy jöjjön ki audió jel, de ehhez kell 1 elektronika ami pl az s200 -as headsetben megtalálható. Az USB port alapértelemezett kimeneti jele (amire épít a sppedshoppban kapható adapter) NEM AUDIO JEL!!! Amit én ajánlottam adapatert (ebay -en redelhető) az rendelkezik az s200 -as módosított elektronikájával (nincs benne mikrofon, se felvevő gomb), és viszont rendelkezeik a megfelelő elektronikával amivel AUDIO jelet kér a telefontól, illetve 1 kis erősítő is ami felerősíti a jelet.
A másik fele, hogy az usb porton kijövő jel digitális jel, és nem analóg, tehát az elektronikára mindenképp szükség van, hogy analóg jelet állítson elő a hangszórókhoz. :W

https://blackfyre.ninja

(#648) blueMerle válasza _seth_ (#646) üzenetére


blueMerle
veterán

Alukardnak van igaza, alapértelmezésben onnan nem audio jel jön. Mondok egy egyszeru példát, hogy könnyebben el tudd képzelni: a pc-dhez biztos kötöttél már nyomtatót/usb kariolvasót/egeret bármit ugyanarra az USB porta. Ha nem, próbáld ki menni fog az. Mégsincs kulön USB egérport, USB nyomtatóport,... A lényeg a céleszközben van, az említett elektronika. Ez nem olyan mint a Jack dugó.

(#649) dr_ace válasza blueMerle (#648) üzenetére


dr_ace
aktív tag

srácok én ehhez annyira nem értek, szóval nyugodtan oltsatok le ha hülyeséget mondok, de szerintem nem az a lényeg hogy audió jel vagy bármilyen egyéb jel jön-e ki az ominózus csatlakozón, hanem az hogy ez a jel digitális vagy analóg formában jön-e. és az USB port mint olyan csak digitális jelet tud közvetíteni, ezért kell az a bizonyos elektronika ami az S200-as headsetben is megtalálható, hogy ezt a digitális jelet analóggá alakítsa, amiből aztán a fülhallgató (vagy hangszóró) hallható hangot csinál.
szerintem ez a lényeg, de nyugodtan cáfoljatok meg ;)

(#650) Alukard válasza dr_ace (#649) üzenetére


Alukard
senior tag

khmm.... mint már korábban írtam

A másik fele, hogy az usb porton kijövő jel digitális jel, és nem analóg, tehát az elektronikára mindenképp szükség van, hogy analóg jelet állítson elő a hangszórókhoz.

Más:
Ki kezdett bele a teló moddolásába?

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.