Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

nekem jobbat tetszik ez mint a sima v3 vagy akármelyik teló :D
adatátvitelben meg a 3g-t se nagyon használom ki, aki akar ilyen mobil internetet mert pl laptoppal netezik össze vissza az meg vegyen egy olyan kártyát a gépibe azzal talán jobban jár mint a telóval, egyébként meg figyelem hogy hol merre aktív a 3g és elég szegényes a dolog, város végébe már csak 2.5g-t ír aztán kijebb megyek még egy két kilómétert aztán már 2g... közeli falukban meg máshol végig nincs 3g....
méretéről annyit hogy télleg elég nagynak tűnik másik telókhoz képest de ez így jó ahogy van, súlya az meg nem nagyon érdekel ameddig nem húzza le a nyakam vagy a zsebem, ahoz meg még elég messze van
vékonyságról meg annyit hogy nem szoktam farzsebben meg ingzsebben hordani telót XD

(#752) Xr


Xr
csendes tag

Nekem most V3-som van, de nagyon szeretnék egy V3x-et, szerintem super!!! :R

(#755) Xr válasza ---Lasali--- (#751) üzenetére


Xr
csendes tag

Azért a V3-as odavág külsőre, de tény hogy a V3x sokkal okosabb!

(#756) Alukard


Alukard
senior tag

Elhisszük, végül is ezért van V3x ünk és nem V3asunk, de nem kell minden mondatot 2x postolni....

https://blackfyre.ninja

(#760) Atlantis válasza Xr (#755) üzenetére


Atlantis
veterán

Márpedig Alukard-nak igaza van, nem kell mindent háromszor beírni és pláne nem kell zokon venni, ha valaki erre jogosan figyelmeztet.

Figyelni fogom a tevékenységet, ez a fajta viselkedés nem megengedett ezen a fórumon.

Az ismételt hozzászólásaid töröltem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#761) dani0907


dani0907
csendes tag

Nem tudja valaki véletlenül hogy a txt Fileokat olvassa e a telefon és ha igen akkor hova rakjam?

(#762) Alukard válasza dani0907 (#761) üzenetére


Alukard
senior tag

Külön JAVA alkalmazás kell hozzá, és ha már megvan ekkor elméletileg mind1

de jobban jársz, ha a ReadManiaccal vagy más hasonló programmal JAVA állományt generálsz a telóra és azt föltelepíted....

https://blackfyre.ninja

(#763) dani0907 válasza Alukard (#762) üzenetére


dani0907
csendes tag

Na Readmaniaccal sikerült megcsinálni :R
Nagyon szépen köszönöm :DDD

(#764) Genio San


Genio San
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném! Van egy T Mobile-os V3X-em. P2K Commanderrel megpróbáltam skint feltenni, persze úgy, hogy biztonsági mentést nem csináltam:( . A skinnek a mappájába amit letöltöttem, volt egy a\mobile\skin és egy system mappa, ezekben lévő fájlokat szépen át is másoltam a telóra. Viszont volt még ott egy e\Icon mappa is, amit a P2K nem látott, ezért létrehoztam egyet ''icon'' mappát az e meghajtón és belemásoltam az ikonokat. A gond ekkor kezdődött, ugyanis most az egész menürendszerem megváltozott, az ikonokat nem látom. Ha van valakinek esetleg backup-ja, vagy akármi amivel vissza tudnám hozni a régi menüt és ikonokat, az írjon légyszi. Nagyon fontos! Előre is Köszi!

(#765) Alukard válasza Genio San (#764) üzenetére


Alukard
senior tag

protip: [link]

https://blackfyre.ninja

(#766) dani0907


dani0907
csendes tag

Ne kövezzetek meg:D csak szeretnék egy két alap dolgot megtudni a P2k comanderről ha valaki elmondana néhány dolgot annak örülnék;) nem szeretném a telefonom elb****ni még egy hónapos sincs :DDD

(#767) Ripley válasza dani0907 (#766) üzenetére


Ripley
tag

Alap dolgok: S5Vi fejlesztette, gyakran megfordul az e398 topikban.
Nehéz elcseszni a telefont, ha ésszel bánsz a dolgokkal, és mindenről csinálsz biztonsági másolatot, én azzal kezdtem, hogy komplett c partíció lement a telóról, így ha bármi is eltűnik ami nem kellett volna, akkor onnan vissza lehet rakni. Olyanról még nem hallottam, hogy P''KCommander elcseszte volna valaki telefonját, inkább a meggondolatlan törölgetések, és másolgatások okoztak ilyen gondokat. Egyébként kétablakos filemanagerekhez hasonlít leginkább, de ezt gondolom tudod, működnak bent a funkcióbillentyűs parancsok, és a legújabb verziókkal el tudod érni a telefon e partícióját is. Első induláskor fel kell telepítened a p2k drivereket, melyeket a drivers alkönyvtárban meg fogsz találni, a kibontás után, majd optionsben beállítod a szükségeseket, sebesség, mely lehet a legmagasabb is, (én közepesen használom), a partíciót, amit látni akarsz, stb., majd a P''K mobile phone-ra kattintasz az ablak felett és már olvas is a progi, az olvasást várd ki, és utána már jöhet a böngészés, elvileg mindent el tudsz távolítani, másolni, stb., és tudsz a felmásolt dolgoknak attribútumot állítani, hogy ne vesszenek el mondjuk egy minden törlésnél.
Röviden, és most ennyi jutott eszembe, de kérdezz, biztos lesz ki válaszol!

Ui.: a program illetve S5VI saját fóruma: [link]

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#768) Alukard válasza dani0907 (#766) üzenetére


Alukard
senior tag

neked is tudom jaánlani a [link] -t, lehet 1 picit hamarabb kapsz választ a kérdéseidre :DDD

https://blackfyre.ninja

(#769) Ripley válasza Alukard (#768) üzenetére


Ripley
tag

Ez egészen bizonyos, mindenképp érdemes ott is körülnézni, főleg most, hogy ilyen szép új kinézet is van már.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#770) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hahó mindenkinek4 lenne egy fontos kérdésem!
Vodánál, ha jól tudom, 27e FT a sima V3! Tudom, ez V3x... De gondolom, a voda nem nagyon variál a különbözű márkák telói között (pl Sharpok ugyanúgy néznek ki...)
Ennyit megér, de a live menü...
Azt szeretné megkérdezni, hogy a LIVE MENÜ HOGY NÉZ KI MOTOROLÁN?
Akinek van, nem tudna képet küldeni a vodás displayről??? És a vodásban a jobbgomb a live oldalára mutat vagy meg lehet változtatni?
Van egy Sharp GX-17-esem... Öcsinek GX-29, meg van egy Sagem myV-55-ös munkástelója bratyónak... Plusz volt egy SE K300-unk is... Na, itt jön a lényeg: a Sony Ericsson menüje, funkciói teljesen olyanok, mint a gyári függetlennek, csak az ikonok vannak átrajzolva! A Motorolánál is így van, vagy teljesen le van butítva minden, és egy sz.r live menü van benne?
Ill., le lehet pusztítani vhogy a live-ot?
Segítségeteket előre is köszi!

(#771) Alukard válasza zolikaDB (#770) üzenetére


Alukard
senior tag

A helyzet a következő: a V3 tudásilag a közlébe sem ér a V3x nek, a V3 assal kapcsolatban a kérdéseket a V3 topicban kéne föltenni, mert mint mondtad itt a V3x röl van szó. És a V3 és a V3x közt dizájnban is igen nagy a külömbség...

Ami a live menüt illeti, semmi xtra 1 moddolt gyári szoft, annyi, hogy a DRM ki lett cserélve és a böngésző át lett nevezve Vodafone Live! ra és rögzítve lett a jobb oldali szoft gombra, na meg a vodka skin. Ennyi...

Ha érdekel, hogy néz ki a lájv menü akkor menj el mobilarénára... (zavarba ejtő mód ugyan ide fogsz kijukadni, de) lesznek képek

https://blackfyre.ninja

(#772) Alukard válasza Ripley (#769) üzenetére


Alukard
senior tag

Most már a tartalom is igen erőteljesen szaporodik a fórumon is :DDD


sonneillon

https://blackfyre.ninja

(#773) _seth_


_seth_
veterán

[link]

Csendélet

Már csak egy sima V3-ast kellett volna szereznem :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#774) Alukard válasza _seth_ (#773) üzenetére


Alukard
senior tag

minek? :DDD

https://blackfyre.ninja

(#775) _seth_ válasza Alukard (#774) üzenetére


_seth_
veterán

:D

Akkor szebb lenne a kép :)

Majd legközelebb...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#776) Ripley válasza _seth_ (#773) üzenetére


Ripley
tag

Szép gyűjtemény, én mást gyűjtök: [link] :) Csak az a baj, hogy lassan gyűlik:(.

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#777) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Nekem is van egy V3x-em és azt akarom megkérdezni, hogy közületek vki nem használ benne 1gb-s vagy nagyobb kártyát? (Mindenhol azt olvastam hogy max. 512mb-ig, de gondoltam megkérdem, hátha.... :) )

Ja és még azt, hogy a tiéteknek mekkora a belső memóriája? Mert az enyém 128mb-s, de úgy tudtam, hogy csak 64mb. :U

Köszönom előre is a választ! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#778) blueMerle válasza Prof01 (#777) üzenetére


blueMerle
veterán

''Mert az enyém 128mb-s'' Én pedig a kínai császár vagyok :D Nagyon sok V3x volt már a kezeim közt, nekem is volt és 65 MB a belsö memo.

(#779) Alukard válasza Prof01 (#777) üzenetére


Alukard
senior tag

1szerü a magyarázat...
Gyári moto 60MB
Vodka moto 120MB de viszont macerás flashelni...

https://blackfyre.ninja

(#780) _seth_ válasza Ripley (#776) üzenetére


_seth_
veterán

:)

[link] Én is gyűjtögettem egy darabig utána autó lett belőle :D Vhogy a kp nem boldogít... de amit venni lehet belőle...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#781) KillDon


KillDon
tag

Helló! Én is szeretnék majd egy V3x-et, érdeklődnék hogy a külső kijelzőjét külön lehet konfigurálni? Külön háttér minden?

(#782) THomas007 válasza KillDon (#781) üzenetére


THomas007
senior tag

Ha a bezárt állapotra gondolosz akkor azt nem lehet,viszont a nyitott állapotban lévő képet lehet cserélni,csak bele kell nyulni a seemekbe,de szerintem semmi értelme ,mivel nyitott állapotban nem világít a külső kijelző...

(#783) Prof01 válasza blueMerle (#778) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor úgy látszik tényleg a kínai császár vagy és nem volt elég mobil a kezeid közt. :) :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#784) THomas007 válasza Prof01 (#783) üzenetére


THomas007
senior tag

Na ha valakinek 128-as a belső memória csináljon egy képet róla. Beállítások/Telefon állapot/Tárolóeszközök rész. :)

(#785) Alukard válasza THomas007 (#784) üzenetére


Alukard
senior tag

lérj 1et a motoportal.hu fórumán, hamarabb meglesz...

https://blackfyre.ninja

(#786) szatocs


szatocs
őstag

Valaki írja már meg pls, hogy hogy lehet usb - n keresztül tölteni ezt a telefont. Mert nekem 5 perc után bekapcsol magától a telefon, és nem tölt tovább, vagy azt sem tom, hogy addig tölt-e, mert addig nem úgy villog a kék led, mikor hálózatról megy, csak simán világít. Vagy kell valami más beállítás is?

=== Szatocs ===

(#787) Alukard válasza szatocs (#786) üzenetére


Alukard
senior tag

Hacsak nem flashelted rá a motoportalos, vagy famonaco féle szoftot a telóra akkor töltenie kéne az USBröl

https://blackfyre.ninja

(#788) szatocs válasza Alukard (#787) üzenetére


szatocs
őstag

Nem nyúltam én semmihez, nem töltöttem semmit rá, nem frissítettem. Hogy néz ki egy töltés? Mit tapasztaltok? (usb - s)

=== Szatocs ===

(#789) KillDon


KillDon
tag

Sziasztok! Nem tudjátok a vodás V3x-hez adnak stereo fülest? És hogy szól?

(#790) szatocs válasza KillDon (#789) üzenetére


szatocs
őstag

Adnak hozzá, viszont még nem próbáltam.

=== Szatocs ===

(#791) _seth_ válasza KillDon (#789) üzenetére


_seth_
veterán

[link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#792) KillDon


KillDon
tag

Köszi a segítséget. :DD

(#793) Alukard válasza _seth_ (#791) üzenetére


Alukard
senior tag

hódít a tesztünk :DDD

https://blackfyre.ninja

(#794) szatocs válasza szatocs (#788) üzenetére


szatocs
őstag

???

=== Szatocs ===

(#795) Ripley válasza szatocs (#794) üzenetére


Ripley
tag

USB-s töltés teljesen ugyanolyan mint a sima töltés, de fel kell telepíteni hozzá azokat a dolgokat amiket első bedugáskor kér, ezek elvileg mellékelve vannak az MPT-hez, vagy a p2kCommanderhez is, ha ez megtörtént akkor a teló bejelentkezik a gépen, ha memkártya van beállítva akkor akként, ha adatkapcsolat, akkor modemként, de ezt nem írja ki, majd megkezdia a töltést, a led villog, mint a sima adapteres töltésnél, egészen addig amíg kész nincs, akkor teljesen ekvivalensen a hálózati töltővel való töltéssel megjelenik a Töltés befejezve üzenet, és megáll a töltés. Ugyanis a töltő áramkör ma már a telefonokban és nem a töltőkben van, szal ha megfelelő a fesz amit adsz neki, jelen esetben 5V akkor mindenről így fog tölteni, kivéve, ha seem módosítással kikapcsolod ezt a funkciót, akkor ha az adatvonalon érzi a számítógépet akkor nrm tölt, nem látsz semmit.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#796) szatocs válasza Ripley (#795) üzenetére


szatocs
őstag

Akkor fel kell tenni egy progit. Ha nem találom a cd - jét, akkor hol tok ilyet leszedni? (Még nem tom, hogy kaptam-e ilyet hozzá, de minnyá' megnézem)


Úgy látom, hogy nincs hozzá:U

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#797) impala válasza THomas007 (#784) üzenetére


impala
tag

nekem is 128-as. kép nélkül el sem hiszed?

(#798) _seth_ válasza szatocs (#796) üzenetére


_seth_
veterán

Eddig legalább 10-15 különböző gépre dugtam rá a telómat ebből kettőre raktam csak fel motos progikat (2 saját...) a többire rádugtam jött az Új hardver... majd telepítette is magának utána már egyből töltött is mindenféle extra driver nélkül! Memkari módban volt!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#799) szatocs válasza _seth_ (#798) üzenetére


szatocs
őstag

Most még csak be sem tom kapcsolni, annyira ki van ütve, úgyhogy nem tom, hogy milyen módban van. Ezért segítene lehet a program.

Sem az asztalival nem töltötte, sem a notival.

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#800) _seth_ válasza szatocs (#799) üzenetére


_seth_
veterán

Hálózati töltő? Töltsd fel majd amikor merül próbáld ki az usbvel való töltést.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.