Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Erős összecsukásra én csak azt tom mondani hogy nekem szerintem attól fagy le.
Amúgy most jött egy újabb hiba is hogy akkor már összegyűjtsem itt nektek az összeset ami előfordult, na hogy nem akart kiadni hangot... lejátszóba... akármit állítottál akárhova, újraindítás megoldotta...
Aztán egy érdekes dolog... nemtudom lehet hogy valakinek odadtam a telót aztán babrált vele és azmiatt törlődött ki az összes játék a teló memóriájából de lényeg hogy megtörtént... kb volt benne 20 játék és mind eltűnt (java menübe egyébként van egy ilyen összes törlése menüpont) vicc hogy még a motorolás java-s mp3 lejátszó is......... (mondjuk ezt nem szoktam használni de néha jól jött)

(#852) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Mégse attól fagy le....
De most totál meghülyült már...
játszok kilépek becsukom és halál...
ilyenkor most mivan... ?

(#853) Viktor0610 válasza ---Lasali--- (#852) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd szervizbe.

Samsung Galaxy A54

(#854) blueMerle válasza petyus_ (#850) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem 1 hetes V3x-en ment gallyá az a bizonyos szalagkábel vagy mifene...megjavítattam és eladtam...

(#855) Viktor0610 válasza blueMerle (#854) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy hetes? :Y

Azt hittem, a Motorola átlépett már a szalagkábel problémán...
(Vagy te csűrted-csavartad úgy, h. nem bírta? :D )

Samsung Galaxy A54

(#856) blueMerle válasza Viktor0610 (#855) üzenetére


blueMerle
veterán

Lehet, nem tudom, vadonatúj volt, gyárilag fuggetlen teló, egyik kinyitásnál egyszeruen fekete maradt a kijelzö, ennyi....garis volt, szervizben azt mondták mikor mentem érte hogy szalagkábel csere. Én is csak pislogtam.

(#857) Kovaszna


Kovaszna
csendes tag

Ha letöltök egy yava játékot számitogépre, hogy lehet feltelepiteni a telcsire?
Tudna valaki segiteni? Köszi előre is.

(#858) Ripley válasza Kovaszna (#857) üzenetére


Ripley
tag

bemásolod a memóriakártya kjava alkönyvtárába a .jad és .jar fileokat, eztán a telefon java menüjében az új telepítése sor alatt megtalálod, és telepíted, elvileg ilyen egyszerű. Ha a telefon memóriájába akarsz telepíteni akkor Motomidman, de nekem azzal még csak elrontanom sikerült, szal erről kérdezz meg valaki hozzáértőbbet, mondjuk a motoportálon:[link]. Remélem segítettem!
Ui.:ha nincs jad akkor se aggódj, csak szerezz egy JAD-makert!

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#859) dani0907


dani0907
csendes tag

Valaki megmondaná nekem mi ez az aktiválási lista?

(#860) Fulmi


Fulmi
senior tag

huhu lenne egy kérdésem -próbáltam olvasni annyi hozzászólást amennyit tudtam 1 óra alatt- hogy: miért lehet az h telcsizés közben a másik fél hangját rohadt szarul hallom sistereg meg minden baja van (telcsi moto v3r)? előre is köszi a választ

(#861) Alukard válasza Fulmi (#860) üzenetére


Alukard
senior tag

Ez itt a V3x fórum, és itt az ''x'' nem az egyelnletekből megismert változó.
A V3r és a V3x két külön telefon.


dani0907

ezt mi is sokan szeretnénk tudni

https://blackfyre.ninja

(#862) blueMerle válasza Alukard (#861) üzenetére


blueMerle
veterán

Van egy olyan érzésem hogy a netröl letöltött játékohoz kell amcsiban. Érdekes módon sok amcsi telóban ez benne van.

(#863) KillDon


KillDon
tag

Szerintetek várható hogy lemegy a V3x ára?

(#864) blueMerle válasza KillDon (#863) üzenetére


blueMerle
veterán

?!?!?? Minden telefonnak lemegy az ára egy idö után. Ez nem egy alsókategóriás cucc, értelemszeruen nem fogják még egy év mulva sem 20 ezerér osztogatni.. Egyébként már most is hozzá lehet jutni 40-50K körul újonnan.

(#865) KillDon válasza blueMerle (#864) üzenetére


KillDon
tag

40-50 körül elöfizetéssel igaz? Tudom hogy nem egy alsókategória, nekem karissan már 50körül jó lenne. :R

(#866) blueMerle válasza KillDon (#865) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem. Újonnan, gyárilag fuggetlenul. Mi ennyiért áruljuk, igaz szlovákiában.
Amennyiben érdekel, adok telszámot, igaz konkurenciára mert fonok most mondta hogy az az egy darab is el lett adva.

Nagyon nem viszik...nem is rendelunk többet.

[Szerkesztve]

(#867) KillDon válasza blueMerle (#866) üzenetére


KillDon
tag

Köszi, egyenlöre nem érdekel a dolog, ha mégis akkor szólok. Köszi. :)

(#868) Fulmi válasza Alukard (#861) üzenetére


Fulmi
senior tag

aham te rohadt jó fej vagy, csak így tovább. normálisan nem lehet válaszolni esetleg vmi okos ötletet mondani, inkább leugatni az embert. persze ez így jobb...mi magyarok tartsunk össze, nem debár?

(#869) _seth_


_seth_
veterán

MediaMarktban a múlt héten 64990 HUF volt a V3x kék színben függetlenül.

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#870) blueMerle válasza _seth_ (#869) üzenetére


blueMerle
veterán

Egész jó ár érte

(#871) _seth_ válasza blueMerle (#870) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, bár nekem ''csak'' 35-be lesz mire kifizetem (augusztusig havi 2250 huf még... szerencsére aranykártyával kamatmentes így nincs vesztenivalóm a havi 2250 pedig nem vészes).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#872) Alukard


Alukard
senior tag

Én 54 ért vettem decemberben függetlenül, és adtak hozzá mamkarit, mazzagot, s200ast, CDt :DDD

https://blackfyre.ninja

(#873) Ricardo válasza Fulmi (#860) üzenetére


Ricardo
félisten

Vidd el szervízbe

(#874) Fulmi válasza Ricardo (#873) üzenetére


Fulmi
senior tag

hát igen ebből az lesz köszi a helpet :)

(#875) dani0907


dani0907
csendes tag

Én karácsonykor még 89900nak láttam :DDD
Amúgy én is 54ér vettem, decemberben, Budapesten és én is kaptam adatkábelt,cdt,s200-t,töltőt :D

[Szerkesztve]

(#876) dani0907


dani0907
csendes tag

Kérdés: Képeket be lehet rakni Kamera-Ki képnek, mit is jelent ez?

(#877) Alukard válasza dani0907 (#876) üzenetére


Alukard
senior tag

Nagyon primitív a válasz... nagyjábol ugyan azt mint az összes 3G s telónál.
Ha nem akarsz video képet küldeni magadról videofonáláskor akkor beállíthatsz 1 egyszerü képet is. Ez a kamera-ki kép

https://blackfyre.ninja

(#878) catalano


catalano
tag

Érdekel valakit egy karcmentes V3x, sötétkék, T.Mobile-os, karcmentes, 5 hónap garanciával és a tartozékaival. 35 eFt. Szolnokon van.
E-mail: mo.csa@freemail.hu

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#879) Ricardo válasza catalano (#878) üzenetére


Ricardo
félisten

Aprohírdetések rovatban próbáld meg :(((

(#880) Daveboy


Daveboy
tag

Sziasztok! Lenne egy problémám. Motorola phone tools-szal másoltam egy mp3-at a telóra, de már nem volt több hely, ezt ki is írta, a másolást viszont már elkezdte, de félbeszakította. A telóban az illető mp3 fájlneve helyén lett egy piros áthúzott karika, olyan mint a behajtani tilos tábla. Szóval látja, de mindenre azt irja ki, hogy a fájl hibás vagy sérült. Törölni nem engedi, arra is ezt irja ki! Volt már vkinek hasonló gondja? Előre is köszi!

(#881) Alukard válasza Daveboy (#880) üzenetére


Alukard
senior tag

Vodafone os vagy?

Amúgy p2k Commanderrel sztem utána tucc nézni a telóban (amnnyiben a telóra és nem a memkaria másoltad)

https://blackfyre.ninja

(#882) Ricardo válasza Daveboy (#880) üzenetére


Ricardo
félisten

Próbáld meg törölni úgy ahogy felraktad. Nekem anno az E398 on volt ilyen gond. A telefon nem engedte törölni, de ha rádugtam a gépre ott kérdés nélkül le tudtam törölni.

(#883) Daveboy


Daveboy
tag

T-mobile-os vagyok, a telóra másoltam a cuccot. Az a gond hogy a gép se látja azt az izét, egyszerűen csak úgy ott van. Nem ismerem ezt a p2k commandert, valami extra progi? (bocs ha hülyeséget kérdeztem...)

(#884) Alukard válasza Daveboy (#883) üzenetére


Alukard
senior tag

Nézz körbe a motoportal.hu GYIK részében és meg fogsz világosodni :DDD
ha mégsem akkor ott a fórum


Sonneillon

https://blackfyre.ninja

(#885) kezman


kezman
őstag

Bocsi, ez a tel tudja kezelni a 1 gigás memoria kártyát?? köszi ;] :R :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#886) THomas007 válasza kezman (#885) üzenetére


THomas007
senior tag

Igen

(#887) Ricardo válasza Daveboy (#883) üzenetére


Ricardo
félisten

Ott van az csak nem látszik. Ami kell azt másold át,törölj ki mindent a mappából ahol van ez a fájl, és az is el fog tűnni. Aztán ami kell azt rakd vissza.

(#888) _seth_


_seth_
veterán

Kb 2 hete meglátogatta a telóm a T-Mobile szervízt (Debrecen, piac u 26).
Hiba: hangerő növelés, kameragomb nem működött vagyis csak ritkán és a memkarit már egyáltalán nem akarta felismerni.
Szervizes emberke elveszi a telót és bemegy egy kis szobába ahonnan kb 20-30 perc múlva visszajön, hogy kész van, gombok működnek, karit felismeri! Jah csak az alja még nem volt összerakva rendesem, szóltam, elment kb 2 percre majd visszajött a teljesen kész telóval.

A gombok porosak voltak, a memkari csatlakozójánál pedig vmi átmenő izét piszkált meg.. garis volt így egy forintomba sem került.

Megkérdeztem, hogy van-e rá újabb szotfver, megnézte mi van rajta és mondta, hogy nincs.

Kb 2 órámba került újra trémobilosítani a telót miután legutóbb a vásárlást követő napokban votl rajta gyári szoft :)

Német T-Mobile szoftver + magyar nyelv + flex módosítások, átnevezések... ennyi kellett ahhoz, hogy újra trés legyen jah és pont a legfrissebb szoftot sikerült rávarázsolnom :)

Persze nem volt tartós rajta a trés szoft...

Keresgéltem új telót, az N80-as nokia tetszene is de drága + vastag :( Na majd lesz vmi... Augusztusban már 1 éve lesz nálam ez a teló :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#889) Alukard


Alukard
senior tag

Kereszt kérdés:

Jó állapotu kék házas független V3x 1 tonna tartozékkal (MPT, USB mazzag, s200 headset, 2 memkari (64+512), doboz, leírás, kicsit több mint fél év gari, ....) és még 1 Motorolas HT820 stereo BT headset, a hozzávaló ''minden audio jelből csinálok BT jelet'' típusu ''adapterrel'' (ugyan annyi garival) szerintetek mennyit érne meg?

https://blackfyre.ninja

(#890) Bodz válasza Alukard (#889) üzenetére


Bodz
nagyúr

40-42e reális ár szerintem.

(#891) Alukard


Alukard
senior tag

most bogarásztam át a papírokat, decemberi eresztés....

hmmm... vhogy kevésnek találom, tény hogy lement az ára, hegy ennyire?
ráadásul a headset maga 20 rongy boltban és az adapter nem jár hozzá alapból..... (az megint 1 20as...)

amúgy kösz a gyors reakciót, nem tod a portál mikor fog ma megint menni?


sonneillon

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#892) Bodz válasza Alukard (#891) üzenetére


Bodz
nagyúr

Inkább 13 körül van most az a headset. A saját telód akarod eladni?

[Szerkesztve]

(#893) Alukard válasza Bodz (#892) üzenetére


Alukard
senior tag

hmmm..... télleg csúnyán lement az ára, most néztem meg más helyen is.....
Amúgy igen. Túl keveset tud :( (bár 1 darabíg elég volt), és sajnos kompabilitási problémák is fölmerültek alternatív programokkal (pl Sunbird, Thunderbird, .....)

https://blackfyre.ninja

(#894) Bodz válasza Alukard (#893) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az a baj, hogy nem igazán fogja senki megfizetni az extrákat, amiket hozzá vettél. :(

(#895) Alukard válasza Bodz (#894) üzenetére


Alukard
senior tag

Igen, én is ettől félek :O
nem is akarom, kifizessék teljesen, de legalább 1-2 xtra ezrest azért jelenthetne :W

https://blackfyre.ninja

(#896) _seth_ válasza Alukard (#891) üzenetére


_seth_
veterán

Milyen az az adapter?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#897) Alukard válasza _seth_ (#896) üzenetére


Alukard
senior tag

[link]

https://blackfyre.ninja

(#898) _seth_ válasza Alukard (#897) üzenetére


_seth_
veterán

Így már értem :) Pl hifivel, tv-vel és más eszközzel lehet összekötni ezzel a kis ketyerével.

HT820 ára kezd lemenni arra a szintre amennyit én is adnék érte :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#899) Alukard válasza _seth_ (#898) üzenetére


Alukard
senior tag

sajnos :(
de az adapter még mindíg drága :D


sztem azé 50et megér így mindennel :U

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#900) _seth_ válasza Alukard (#899) üzenetére


_seth_
veterán

Ha esetleg olcsón eladnád csak a HT820-at szólj bár jelenleg nincs rá pénzem de kitudja...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.