Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Atlantis válasza Viktor0610 (#150) üzenetére


Atlantis
veterán

Dehogy deformálódhat el, ha normális anyagból van. Sima műanyag megfelel, ahogy pl.: a z600-om van.

Jobban megnézve ez is valami gumiszerű anyag, de jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#152) Viktor0610 válasza Atlantis (#151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont ez a lényeg!
Nálam, a zsebben hordás miatt, a telefon két fele a szokásosnál jobban egymáshoz nyomódik, ez bőven elég ahhoz, h. a gumi (átmenetileg) eldeformálódjon és így a két fél összeérjen. Már kész is a ''baj''...

Samsung Galaxy A54

(#153) Atlantis


Atlantis
veterán

Kipróbálná valaki ezt a telót 192kbps-nél nagyobb bitrátájú Mp3-mal, illetve VBR kódolású Mp3-mal? Lejátsza őket rendesen?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#154) m.joco válasza Atlantis (#153) üzenetére


m.joco
csendes tag

emlékeim szerint igen

(#155) Atlantis


Atlantis
veterán

Esetleg valós tapasztalat? feketepeti nincs kedved kipróbálni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#156) [Anduriel] válasza Viktor0610 (#134) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Nekem egy v3i-m van 2-3 hete és itt is látszik a kijelzőn az 5-ös bill. meg a nyilak lenyomata, de nekem eddig simán le sikerült törölni, aztán kiderül mi lesz 1-2 év múlva.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#157) feketepeti válasza Atlantis (#155) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Hétfőn kipróbálom, hamarabb nem fog menni. De a kézikönyve szerint nem tudja.

(#158) Atlantis válasza feketepeti (#157) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor nagyon szomorú lennék...V3i állítólag tudja, ez meg nem? Várom az eredményeke, kösz, ha kipróbálod.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#159) [Anduriel] válasza Atlantis (#158) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

amit kipróbáltam zenét a v3i-n kiderült, hogy csak 192kbps, a program amivel mgenéztem a bitrátát(Tag&Rename) 320-at írt, de a winamp 192-t, most megnéztem egy 256kbps-t azzal nem birkózott meg :( De egy 182-es VBR-t szintén lejátszott probléma nélkül

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#160) Atlantis válasza [Anduriel] (#159) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez elkeserítő. Mi francnak van benne ilyen korlát?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#161) Ricardo válasza Atlantis (#160) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tudni. Ez logikátlan. :(

(#162) Viktor0610 válasza Ricardo (#161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert Motorola!!! ;]
No flame, just joking... :D

Samsung Galaxy A54

(#163) Atlantis válasza Viktor0610 (#162) üzenetére


Atlantis
veterán

Hajlamos vagyok egyetérteni. :(((

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#164) feketepeti


feketepeti
aktív tag

Van értelme a nagyobb bitrátának?

Kicsit amatór vagyok, mert az mp3 hajnalán foglalkoztam utoljára ilyesmivel, de az nem most volt :)

Főleg egy ilyen telefonon, ami nyílván nem a hifi hangzás netovábbja (mondjuk az egész mp3 nem az), tényleg van hallható különbség egy nagyobb bitrátával kódolt és egy 196-os között?

(#165) Atlantis válasza feketepeti (#164) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet, hogy nincs, de akkor is. A zenéim nagy része 256-os, most kódoljam át? Abban se vagyok biztos, hogy lehetséges. Én nem a minőségét kritizáltam a 192-eseknek, hanem hogy mi a fenének ilyen korlátot tenni a szoftverbe, ha már egyszer képessé tesznek egy telót Mp3 lejátszására.

Amúgy kipróbáltad?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#166) feketepeti válasza Atlantis (#165) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Kipróbáltam és megy a 256-os. Igaz a telefonon fülre semmi különbség a 96 és a 256 között, csak a méret.

A Neroval konvertáltam wav-ból.

(#167) #30814464


#30814464
törölt tag

uj softwaret honnan lehet rá szedni?angol nyelvü is jo

(#168) Atlantis válasza feketepeti (#166) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt meg csak most olvasom, köszönöm. Jó hír.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#169) ati888


ati888
senior tag

most összességében mi akomoly hibája ennek a telefonnak? a samsung d820 és e között variálok. karcos is lesz a kijelző vagy csak maszatos?
engem elsősorban a kijelző, akksi érdekel. nem hallgatok zenét telefonon.

köszi.

(#170) [Anduriel] válasza ati888 (#169) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

A kijelző nem karcos lesz hanem pl: meglátszik rajta az 5ös gomb(kicsit magasabb a többi gombnál), nekem eddig még sikerült letörölni mindíg, bár nem tudom, hogy 2 év múlva mi lesz vele. Ja nekem v3i-m van de gondolom itt is ugyanaz a probléma a kijelzőlenyomatokkal.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#171) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet átállítani a kezdő képernyőn a bal és jobb gyors gomb-ot? Sehol sem találtam a beállításoknál.

Esetleg létezik neten angol vagy magyar nagyobb részletességű kézikönyv, mint az a húsz oldalas [kalap sz*r] amit adtak hozzá?

A teló egyébként nagyon bejön, csak a nokia szoftvere menne rajta ;) Kicsit idegen nekem ez a motorola... főleg a beállításoknál gyűlt meg a bajom, keresgetnem kellett mindent.

(#172) [Anduriel] válasza Vieri8532 (#171) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Ha ugyanott van ahol a v3i-n akkor Beállítások-Testreszabás-Kezdőlap-Kezdőlap Gombok-Bal/Jobb Softgomb. A szoftver szerintem csak megszokás kérdése, és bár lehet hogy megkövznek érte, számomra nem logikátlan.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#173) Ricardo válasza [Anduriel] (#172) üzenetére


Ricardo
félisten

Van benne logika, csak teljesen más logika. Teljesen megszokható, de ennek ellenére sokaknak nem jön be. Nekem is volt motorolám. Megszoktam, de igazán megszeretni nem tudtam :U

(#174) Vieri8532 válasza [Anduriel] (#172) üzenetére


Vieri8532
csendes tag

Megkérdeztem a Motorol szervízbe és a ''3'' szolgáltató blokkolta ezta funkciót :) hihetetlen, hogy ennyire beavatkoznak a telefon menüibe. Pénteken megyek rárakatok egy szűz verziót.

Amikor megvettem csak tetszett és mindenben megfelelt az igényeimnek. Ezután óráról órára egyre jobban tetszik :D

Az anyagválasztása szerintem jó, bár egy fém keretnek én is jobban örülnék. A kijelző ugyan könnyen foltos lesz az ujjainktól meg a gomboktól, de legalább annyira könnyű letisztítani... szerintem. :)

(#175) #30814464 válasza Vieri8532 (#174) üzenetére


#30814464
törölt tag

nekem van egy elado:)csere és játszik

(#176) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Mennyi a max méret amit kezelni tud a telefon? Valahol mintha 512-t értettem volna...

(#177) [Anduriel] válasza Vieri8532 (#176) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Hivatalosan 512-t, de szerintem az 1GB-os sem probléma, mert a v3i is elvileg 512-t tud, de olvastam a motomodders-en, hogy 1Gigásat is viszi. Amúgy úgy tudom, hogy a telefon tervezésekor mindíg az akkor kapható maximális méretű kártya 2-4-szeresére tervezik a telefont. Persze, lehet, hogy ennek ellenére 512 a plafon.

[Szerkesztve]

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#178) ati888


ati888
senior tag

hello

e za a v3x aktív flip-es (fel lehet venni a telefon kinyitásával is)??
akinek van hány napig bírja az akksi normál használat mellett?

köszi.

(#179) [Anduriel] válasza ati888 (#178) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Természetesen aktív flipes.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#180) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Van máshol a fórum a neten a v3x-el kapcsolatban?

Mintha azt olvastam volna, hogy pendriveként is lehet használni... tud vki erről vmit?

(#181) Bári válasza Vieri8532 (#180) üzenetére


Bári
tag

Azért, hogy pendrive-ként használd nem érdemes megvenni. Elég drága mulatság, de igen, szinte biztosan működik így is.

(#182) [Anduriel] válasza Vieri8532 (#180) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Igen működik pendriveként, a memóriakártyát érzékeli cserélhető meghajtóként, csak mindíg magaddal kell vinni az adatkábelt, ha akarod használni ezt a fícsört.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#183) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Ha bemegyek az egyetemre azért mégis jól jön. Egy adatkábel meg elfér a táskában.

Egyébként már megvan a telefon :)

(#184) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Nekem moto e398am volt és nagyon szerettem,de az nem tetszett benne, hogy külön program kellett, hogy a képeket teljes képernyőn nézzem. itt is fenn áll ez a probléma?
vagy esetleg már lehet teljes képernyőn nézi a videókat és a képeket?
:R

(#185) ati888


ati888
senior tag

én meg addig vártam-vártam, hogy megjelenjen a T-nél, hogy a végén vettem egy Nokia 6280-ast. Erre két nepra rá bejelentik, hogy 2 héten belül lesz a T-nél is. Bár nem bántam meg a Nokiát.

(#186) liquidmoon válasza ati888 (#185) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Ha látnád, hogy a T-nél milyen színben van, elsírnád magad ;]

(#187) Vieri8532


Vieri8532
csendes tag

Csak nem T színben? :) LOL

(#188) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Pink színben van és fenomenálisan undorító. :O Ezt amúgy nem tudom, hogy gondolta komolyan a T.

(#189) balint29


balint29
csendes tag

Helló!AZ lene a kérdésem hogy menyit bir az aksia a telcsinek???

(#190) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Használattól függően változhat :D :3G videotelefonálás nincs 1 óra, normál gsm hívás kb 4 óra, készenlét átlag(alatti) használattal 2-2.5 nap

(#191) Bootsy


Bootsy
csendes tag

Sziasztok, pár napja vettem én is egy v3x-et. már töltöttem le játékokat, és az lenne a kérdésem hogy ha van MPT 4.0 és adatkábel, akkor mi a módja a játékok felrakásának. Valaki azt mondta hogy futtatni kell a Java alkalmazás letöltőt a telefonon?....Köszi előre is a segítséget!
Ja amúgy szerintem nagyon jó kis teló...gyönyörű képeket csinál és videó sem rossz ha a telón nézzük vissza! Akkut még nem tudom pontosan hogy mennyit bír de vasárnap délután töltöttem és ma még mindig fullon van a jelzőcsík úgy hogy tegnap legalább fél órát telefonáltam vele.
csumi

(#192) Gergi


Gergi
aktív tag

A tulajoktól szeretném megkérdezni, h milyen funkciói vannak a teló alján lévő ledeknek? Gondolom világít töltéskor meg híváskor, de az elmulaszott eseményeknél (pl elmulasztott hívás vagy sms) is aktív? Villog készenléti állapotban, mint anno a T68-as vagy a P900-as ledje? Csak egyféle színű led van benne, vagy lehet esetleg állítani a színét? :U

[Szerkesztve]

(#193) VD válasza Gergi (#192) üzenetére


VD
őstag

Nem lehet állítani a színét! Alap kék.És nem villan fel magától. Elvégre ez nem egy fostalicska samsung buzi fölösleges fícsörökkel... ;]

Jelez elmulasztott hívásoknál és üziknél, idönként pulzál és/vagy rezeg,ez állítható funkció!!! :))

[Szerkesztve]

(#194) [Anduriel] válasza Bootsy (#191) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Játékot legegyszerűbben így tudsz feltenni: memóriakártya kjava könyvtárába másolod a .jar .jad filet. Majd telefonon játékok menü tárolóeszköz(kártya) ott telepítés(jar) filet és kész(legalábbis v3i-n ez működik, gyanítom itt is). Nem kell semmi program

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#195) Bootsy válasza [Anduriel] (#194) üzenetére


Bootsy
csendes tag

Köszi az infót. csak még nincs memkártyám de majd beszerzek egyet, próbálta már valaki bele az 1Gb-os kártyát, mert azt olvastam hogy elvileg csak 512-őt visz?

(#196) HXY


HXY
addikt

igaz, h nincs benne digtafóne? :Y

(#197) Bootsy válasza HXY (#196) üzenetére


Bootsy
csendes tag

külön nincs benne de mms-ben küldhetsz és akkor vehetsz fel.de azt még nem tudom hogy ki lehet-e menteni a hangfáljt.még túl friss a teló.

(#198) HXY


HXY
addikt

de akkor pl a hívást nem lehet felvenni :F

hát akkor ez elég gáz.... :(( ennyi pénzért én elvárnám egy telótól...

(#199) HXY


HXY
addikt

Bog az adatlapon azt írta, hogy:

Hangrögzítõ van.

Akkor?

(#200) [Anduriel] válasza HXY (#199) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Szerintem van, szinte az összes motorolában megtalálható

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.