Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) szatocs válasza _seth_ (#800) üzenetére


szatocs
őstag

Nincs nálam, ezért is kéne az usb:U :B

=== Szatocs ===

(#802) Alukard válasza szatocs (#801) üzenetére


Alukard
senior tag

Ha kikapcsolava rádugod az usbre akkor be kéne lépnie töltés üzemmódba autómatikusan...

https://blackfyre.ninja

(#803) szatocs válasza Alukard (#802) üzenetére


szatocs
őstag

Kéne, de nem. Mint már írtam, 5 percig monoton világítást csinál a kék sávban, utána meg bekapcsol, és kéri a pin - t. Hálózati töltésnél villog a kék, nem monoton, és azt mondtátok, hogy ugyanazt kéne tapasztalni, mint hálózatinál.

Milyen szoftver kéne nekem akkor, meg honnan?

=== Szatocs ===

(#804) Ripley válasza szatocs (#803) üzenetére


Ripley
tag

Valami érdekes dolog történt ott nálad, mert szerintem ilyent nem kellene neki csinálni, de sajnos nem tudok ésszerűbb dolgot mondani, mint Alukard és Seth. Egy „Mindent nulláz” esetleg még segíthet, de ha már be sem kapcsol akkor nem nagyon tudod véghezvinni ezt sem.
Motorola PT4: [link] SCARICA ORA-ra kattintani a letöltéshez!

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#805) Alukard válasza Ripley (#804) üzenetére


Alukard
senior tag

A közhiedelemmel ellentétben sem az MPT sem a P2k Driverek nem kellenek ahhoz, hogy tudd tölteni gépről a telót. Ha nem tölt USBröl és nem csináltál vele semmit, akkor ott más lehet a gond forrása... A legjobban úgy úszod meg ha elviszed 1 moto márkaszervízbe, ott kb 20 perc alatt megtudják neked csinálni.

https://blackfyre.ninja

(#806) szatocs válasza Ripley (#804) üzenetére


szatocs
őstag

Ezt letöltöm, aztán megnézem, hogy mi van.
Holnap valszeg már megyek a hálózatiért, ha azzal feltöltöm, majd megmondom, hogy mi milyen állásban volt. Mint pl amit mondtatok, a memkártya vs adatkapcsolat. De nincs is benne micro sd, ezért sztem nem állítódott át magától, és én sem állítgattam.

=== Szatocs ===

(#807) dani0907


dani0907
csendes tag

*.swf file-ket olvas a telefon? mert annak megörülnék

(#808) szatocs


szatocs
őstag

Ma végre kezembe került a hálózati töltőm, és feltöltöttem a telót. A probléma, ami miatt nem töltött usb - ről megoldódott azzal, hogy memkártya kapcsolatra állítottam. Thx a segítséget (drivert letöltöttem ugyan, de nem tettem fel, de lám, nem is kellett volna).

=== Szatocs ===

(#809) Alukard válasza dani0907 (#807) üzenetére


Alukard
senior tag

nem

1általán minek flash a telóra?

https://blackfyre.ninja

(#810) KillDon


KillDon
tag

Szerintetek érdemes várni hogy lemegy a V3x ára, végülis a V3 is magasról indult és most már 30 alatt van?

(#811) Viktor0610 válasza KillDon (#810) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván esni fog, ahogy jönnek be az újak (főleg a Vodafone jár élen ebben), de kérdés, megéri-e addig várni?

Samsung Galaxy A54

(#812) KillDon


KillDon
tag

Milyen színekbe létezik a V3x?

(#813) dani0907


dani0907
csendes tag

én egy hónapja vettem 52ezerért. Létezik fekete, kék, ezüst (vodafone), rózsaszín, narancs

(#814) KillDon válasza dani0907 (#813) üzenetére


KillDon
tag

És megvagy vele elégedve? Milyen színűt vettél?

(#815) BGábor


BGábor
csendes tag

Szasztok.
Apropó színek. Úgy tudom lehet kapni hozzá eredeti, meg utángyártott elő és hátlapokat is, csak szerelése egy kicsit macerás. (3 féle speciális csavarhúzó ????)

Az okos ember megoldja a problémákat, a bölcs elkerüli őket

(#816) Alukard válasza BGábor (#815) üzenetére


Alukard
senior tag

Amit hallottál valóban igaz, a speedshop oldaláról itthon is be lehet szerezni a lapokat, de az amazonon és az ebay en vastagabb a választék (még lila is)....

Viszont a csavarhúzókrol nem tudok megerősítést adni :(
talán a motoportal.hu -n utána tucc érdeklődni...

https://blackfyre.ninja

(#817) Blero2


Blero2
tag

Hi!

Találkozott már vki V3x-nél olyan problémával, hogy nem lehet róla hívni, ill. azt hívni, ha mégis sikerül, akkor meg véletlenszerűen elhallgat v sistereg?
Vodafone v Motorola szervízbe érdemes vinni ezzel a problémával?

Köszike a válaszokat

(#818) Alukard válasza Blero2 (#817) üzenetére


Alukard
senior tag

Olyannal már találkoztam, hogy vkit nem tudtam felhívni félperc kuss után bejött a hangpostája.... (1 bizonyos személyről van szó), de amit leírtál az új nekem :(
sztem mindenképp vidd gariba, ha teheted akkor moto márkaszervízbe, mert a vodkának a logisztikája nem a legjobb ezen a téren...

https://blackfyre.ninja

(#819) Blero2 válasza Alukard (#818) üzenetére


Blero2
tag

Hááát, a logisztikát már ismerem, sajna volt már hozzá szerencsém.
Nálam nem csak egy személyről van szó, se sms, se hívás, se semmi.
De a legzavaróbb az, hogy ha mégis sikerül hívni róla, v felhívni, akkor meg vagy szaggat a hang, vagy olyan hangokat ad ki, mintha cd lejátszóval beletekernél egy számba.
Csak játékra meg nem éppen olcsó. :(((
Azért lett vodkás, mert ingyen tudok beszélgetni 1 személlyel.
De akkor mehet szervizbe.
Köszi a választ.

(#820) Viktor0610 válasza Alukard (#818) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondjuk úgy, h. az összes szolgáltató logisztikája ilyen. Vodafone és Pannon tapasztalatom van, hasonlóképp' 3 hét körül van a szervizeltetés, gondolom, a T-Mobile is ilyesmi idő alatt javíttat.

Samsung Galaxy A54

(#821) tween válasza Viktor0610 (#820) üzenetére


tween
őstag

Megerősítem Viktort!
Több szolgáltató szervizébe hordok készülékeket és átlagban 2-3 hét mindegyik szervíz ideje.

(#822) BGábor válasza tween (#821) üzenetére


BGábor
csendes tag

Én nem akarom isteníteni egyiket sem, de a Tréjmobil viszonylag gyorsan dolgozik (1-1 1/2 hét) A Vodásokat hál' Istennek nem ismerem.

Az okos ember megoldja a problémákat, a bölcs elkerüli őket

(#823) dani0907 válasza KillDon (#814) üzenetére


dani0907
csendes tag

Kék színűt tettem magamévá:DDD És kifogástalanul műxik :)

[Szerkesztve]

(#824) drasgo


drasgo
csendes tag

hali.
remélem tudtok segíteni, szereztem témákat a telómhoz de nem tudom mit csináljak velük
köszi a helpet :R :R

waowa

(#825) Alukard válasza drasgo (#824) üzenetére


Alukard
senior tag

[link]

https://blackfyre.ninja

(#826) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Lehet hogy tévedtem mikor azt mondtam hogy a becsukás erősségétől nem függ a teló újraindulása (az a jelenség mikor a kinyitott állapotban lévő külső héttérkép beragad, majd ha kinyitjuk a teló olyan mintha kikapcsolt volna de nyomogatásra föléled elkezd fehéren világítani a kijelző majd visszaáll a rendszer) havernál volt párszor a teló és ő olyan parasztosan csukja be a kinyitható telókat, szal kb úgy ráengedi felülről aztán a teló saját maga összecsapja magát a rugójával, na és kb 4 szer volt nála és kb 4-5 ször játszotta el velem a teló ezt az újaindulósdit, de nem kizárt hogy a javával is összefüggésben van.

[Szerkesztve]

(#827) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

:((
tegnap elaludtam a telón és kinyitva maradt... aztán kb a két kis gumi aminek nekitámaszkodik a kinyitható rész na az kissé összenyomódott aztán a teló teteje nekiért a teló aljának a felületéhet, kicsit be is nyomta azt, meg ahol összeértek ott lepattant egy kis helyen a gumi felület... ügyes vagyok mi?

[Szerkesztve]

(#828) KillDon


KillDon
tag

Mi a véleményetek a motorolák menüjéről? Sokaknak nem tetszik. :F

(#829) _seth_ válasza KillDon (#828) üzenetére


_seth_
veterán

''Sokaknak nem tetszik.'' igaz, de van akinek igen :) Nekem pl semmi bajom sincs vele.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#830) Viktor0610 válasza KillDon (#828) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem van a menüjükben néhány következetlenség, meg nekem néhol lassú.

Samsung Galaxy A54

(#831) Ricardo válasza KillDon (#828) üzenetére


Ricardo
félisten

A Motorola menü más loggika alapján van összerakva, de ha kiismered akkor jól kezelhető.

(#832) KillDon


KillDon
tag

Kinek milyen telója van? Aki akarja belinkeli?
Itt az enyém tokkal [link]

(#833) Ricardo válasza KillDon (#832) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez elég off lenne ebben a témában.

(#834) KillDon


KillDon
tag

Csak egy ötlet volt, megnézném kinek milyen v3x-e van.

(#835) KillDon


KillDon
tag

X-esek írjatok, ne haljon meg ez a topik...Senki nem is linkel :O

(#836) _seth_ válasza KillDon (#835) üzenetére


_seth_
veterán

[link]

Ez az én ''szettem'' :)

Ami változott:
512MB helyett 1 GB-os kártya van benne, van hozzá autós töltőm is, USB kábelből találtam egy 50 centiset ami sokkal praktikusabb.

[kép]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#837) KillDon válasza _seth_ (#836) üzenetére


KillDon
tag

Ez tuti! 1 Gb-ig lehet bővíteni, úgytudtam 512-ig. A bőr tok gyári direkt v3x-hez való?

(#838) _seth_ válasza KillDon (#837) üzenetére


_seth_
veterán

1 gigás karit minden V3x kezel, pl ami volt 512-es karim az öcsém V360-as motojába került de nem is ez az érdekes hanem, hogy az is kezeli az 1 gigás karit is :)

(512 van leírva sok helyen, hogy V3x-nek az a plafon de csak azért mert amikor a V3x elindult még az 512 volt a max microSD-ben :) )

Bőrtok: Nosson bőrtok és nem direkt V3x-hez van bár pont méret :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#839) KillDon válasza _seth_ (#838) üzenetére


KillDon
tag

Amúgy a V3x tudja a videocsengőhangot?

(#840) _seth_ válasza KillDon (#839) üzenetére


_seth_
veterán

Passz...

Jamba.hu alapján csak ezek tudják:

'' Videó csengőhangok A következő készülékek használhatók :

Nokia- 3230 6233/6234 N-Gage 6280 6125 3660 3650 6630 7370 6260 5200 6681 7610 6300 7650 6600 6131 6288 6680 N-Gage QD 6670
SonyEricsson- W850i W710i Z610i K610i K800i Z710i V630i ''

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#841) KillDon válasza _seth_ (#840) üzenetére


KillDon
tag

De nem mert pl. az LG L600V is tudja.
És a külső belső kijelzőt lehet külön konfigurálni?

(#842) _seth_ válasza KillDon (#841) üzenetére


_seth_
veterán

Nem. Azt a képet tud csak külön beállítani amit a teló kinyitott állapotában mutat de annak meg semmi értelme hiszen olyankor nincs világítása a külső kijelzőnek.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#843) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Én V3x-em most volt szervízben...
Egyszer csak a külső kijelző nem akart kiviágitani, ha becsuktam a készüléket. Meg feszigetni kellett a telefont becsukott állapotban, és akkor néha kivilágított a kjelző.
Szóval érintezési hibás lett.
Ebben csak az az érdekes, hogy 1 hónapos volt a telefon, és 1-2 kivétellel nem is csuktam be a telefont olyan durván soha, mert vigyáztam rá. Most, hogy meghozták, eléggé stabilnak tűnik, de majd joban vigyázok rá.
Amugy ki milyen erősen csukja be?
LEhet, csak én fogtam ki egy ilyen ''érzékeny'' darabot?
Ha már szétnyithatósra csinálnak egy telefont, azért ezzel számolniuk kellene, nem?

(#844) _seth_ válasza icecave (#843) üzenetére


_seth_
veterán

Enyém koppani szokott :) Bírja... amíg el nem romlik de bírnia kell.

Lehet, hogy a tiéd alapból defektes volt egy kicsit.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#845) KillDon


KillDon
tag

Én nagyon vigyázok a telefonjaimra mindig szépen finoman csukom le. :R

(#846) _seth_ válasza KillDon (#845) üzenetére


_seth_
veterán

Én is, de ezt bírnia kell...
+ sokszor csak egy kezem van kinyitni/összecsukni a telefont :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#847) Viktor0610 válasza _seth_ (#844) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy kézzel is lehet finoman összecsukni a készüléket. Persze, most mondhatod, h. a készülék van érted, nem pedig fordítva, de ha hozáteszem, h. eladáskor sokat számít, h. vigyáztál-e rá v. sem (mert a hirtelen összecsukásoktól hamarabb meglátszódhat a billentyűk nyoma a kijelzőn).

Samsung Galaxy A54

(#848) icecave


icecave
nagyúr

Hát akkor majd vigyázok rá.
NEm esik nehezemre. CSak kiváncsi voltam.

(#849) _seth_ válasza Viktor0610 (#847) üzenetére


_seth_
veterán

Lehet de akkor külön oda kell rá figyelni...

Egyébként még mielőtt írnátok, hogy mi történik, kopik, karcolódik stb stb nem kell :) Ha láttatok már olyan készüléket amit én használtam majd eladtam akkor tudjátok(tudnátok), hogy meg sem látszik rajta a használat :)

Pl ezen a v3x-en is csak a kamera plexijén van apró karc amit a 2 kis gumipöcök okoz amikor kinyitom és ennyi :) Egyébként még teljesen fitt. (adás-vétel: mivel elég sok dolgot adok veszek ezért mindig ügyelek megőrizni a cuccaimat a lehető legjobb állapotban persze csak ha olyan termékről van szó aminél ez lehetséges, a dobozokat is mindig elteszem, papírokat szintén :) )

Kijelzőnyom nincs rajta.

Utolsó telefon ami elromlott és az enyém volt az a második telóm volt: Ericsson A2618, használtan vettem és vmi baja lett de már nem emlékszem, hogy mi... régen volt, azóta telefont nem vittem vissza szervizelni pedig már volt pár darab :)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#850) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Még november vettem ilyen telót, mostanában el kezdett hülyéskedni a kijelzőkkel, de amint olvasom, ez gyakori hiba... Eddig V550-em volt, annak 2 év után ment szét a szalagkábele, ez meg már most olyat csinál, h ha összecsukott állapotban kicsit megnyomom a nyílós rész környékén akkor átvált belső kijelzőre és van h 5-10 mp-ig nem vált vissza... Meg néha lefelejt csörgetni is....
Akkor ez ilyen széria hibaezeknél a telóknál? Mind1, úgyis szervíz lesz belőle, csak az a gond, h a V550-em is 6x volt szervízben, mire megcsinálták (1 napot se bírt az aksija)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.