Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Jó teszt!
De könyörgöm!! Ez már hol penge??
v3x
99 x 53 x 20 mm,!!!!
Ez nem penge..
ez a penge:
v3:
98 x 53 x 13.9 mm

De pesze ez nem fontos mert igy is böven jó, csak épenségel nem igaz hogy penge...

Moto kamera már megint furcsa... és megint nincs normális vaku.

LIVE?? már megint... mi történt ti már csak LIVE telot kaptok????

Hihetetlen hogy a Voda mindent LIVE-eit . még szerencse hogy Samsung D600-at nem tudta ...

Végre itt is van QVGA kijelzö.. igen ez már ilyen modelekben allap dolog...

Nagyon szép modell lett .. . csak az ára legyen normális... Se W900 3g elenfele ez,..

Motoban megint jobb kijelző, ezt gondoltam.
Moto anyagminösgében is jobb. szebb is ..
Jobann szol külsö hangszoró..
Viszont Se-nek jobb kamerálya király video felvevöje... Legjobb mp3 mobil. nagy belső memoria...

Jó ez V3x ..:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) nnivan


nnivan
tag

Bármennyire is utáljuk egymást a tesztelővel, a bevezető soraiért meg kell dícsérnem!!! Bravó! Ez így van! Remélem saját kútfőből van!?

(#3) nnivan


nnivan
tag

Amúgy sokat javúlt a tesztelő tudása a motokat illetően, de azt ezért megint kijavítanám, hogy az MP3 lejátszó FUT a háttérben, csak a JAVA alapú nem!!!

(#4) nnivan


nnivan
tag

Amúgy a tella KIRÁLY!!! PENGE!!!

(#5) Bog válasza nnivan (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezen az oldalon minden saját kútfőből van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) AS


AS
félisten

Ja és menyire Zseni vagyok..!! :D
Amikor Mamakedvence mondta lesz egy Moto teszt kapásból kitaláltam hogy ezt kapjátok egy kis számítás alapján ahogy kitaláltam a W900-at is...

Vajon mi lesz a következő..;]

Hm,,, Hm.. Hm.. (Nokia 6111)


Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) blueMerle


blueMerle
veterán

Pont azt a 2 exkluzivitásot rontotta el a Moto, ami a V3-ban megvolt: vékonyság és fém. Perszehogy, lehet az akármilyen jó minöségü müanyag, de az akkor is csak müanyag marad :( Kár érte, pedig erre szerettem volna lecserélni a 6230i-met, de nálam pont a vékonyság és a fém ház volt a sarkallatos pont. Kár érte.

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ehhh.....

felspannoljatok ez ember fijat, h Magenta RAZR, meg minden, aztan erre csak egy ''mezei'' V3x...;]:R

Nem rossz, az egyetlen negativum (szamomra) igy a tesztbol - a keszulekhaz...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) nnivan


nnivan
tag

Amúgy aszem érdemesebb megvenni a v3i-t, telejsen felesleges még ide a 3G. Amíre itt lesz 3G és lesz ekivel telefonáljak is, addig aszem egy V3i-t lepusztítok még, ha nem 2-t!!!!!!!!!!!!!!
A 2 MP meg pont az a határ amire nincs szükség, mert fényképezőgépnek kevés, telefon fényképezőnek meg sok!!!!

(#10) nnivan


nnivan
tag

Jah bocs! És bízok benne, hogy a V3i már,vagy még fémből lesz, mert az bizony ahogy a tesztelő is megjegyezte fontos nekem!!!!

(#11) AS


AS
félisten

Van enél egy még szebb moto ami hamarosan jön:
Na hogy tetszik:?
Motorola E1070:
Bővebben: link
Bővebben: link

Csak egy baj van.. 24 mm vastag....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) blueMerle válasza nnivan (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Nos, Magyarországon ha jól tudom Bp.-n és Debrecenben már van 3G, és folyamatosan bövítik, ergó nem értelek mi ez a ''ha ideér'' meg ''ha itt lesz'' kijelentések. Magyarországon már VAN 3G, és bövítik. Tehát MANAPSÁG igenis érdemes már venni 3G-s telót.

Szlovákiában a 3G meg majd valamikor 2007 végén....:(

(#13) blueMerle válasza AS (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

24mm VASTAG...ez már nagyon nagyon nem penge:(
És szintén müanyag, ez sem fém :O

(#14) nnivan válasza blueMerle (#12) üzenetére


nnivan
tag

Majd akkor szólj légyszives ha fel tudsz hívni emgem 3G-n, mondjuk Kalocsán!!!
Jóóó!!! És onnantól számítsuk a 3G-t, Mert az hogy 1-2 képviselő, meg telefontesztelő fel tudja egy mást hívni 3G-n, az nekem még nem azt jelenti, hogy van 3G!!!!!!!!!!!

(#15) nnivan válasza blueMerle (#12) üzenetére


nnivan
tag

Amúgy meg az emebrek jelentős része Bp. mellett kb. 30-40 KM es körzetben lakik, meg a nagy és kis városokat övező körzetekben!!! ÉS sok vodkás is van köztük! Ha innen nézem akkor még rosszabb a helyzet!!!!

(#16) blueMerle válasza nnivan (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Azt hiszem odairtam hogy 2 varosban :U

A gsm-et se úgy kezdték hogy mindjárt 90 százalék volt a lefedettség barátocskám :DD

Nekik érdekük kiépíteni a 3G-t, tehát hütsd le magad és nyugi, szerintem hamarosan Kalocsán is lesz 3G :)

(#17) Niquis


Niquis
aktív tag

A telefonhoz sok kommentárom nincs, mert nem kedvelem a motokat annyira, de a cikk jó lett, gratula.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#18) AS


AS
félisten

3g..........
2005 végén ez csak oylan elöétel hogy már van nekünk.
Magyarország föbb városokban és kisvároskban 2006 végére épül ki a 3g .

Azonban arol senki se álmodjon hogy a Kékestetön vagy, nagyobb érdöben tanyákon müködne.....

Szoval jó lesz de 1 max 2 évet még várjunk...:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) nnivan válasza blueMerle (#16) üzenetére


nnivan
tag

Én nem vagyok ideges haver srác. Én azt mondtam, hogy addíg lehasználok 1-2 v3i-t, nem azt hogy soha nem lesz itt 3G!!!

(#20) nnivan válasza nnivan (#19) üzenetére


nnivan
tag

Arról nem is beszélve, hogy mennyibe fog kerülni! És akkor még hol van az, hogy a kisember is lecserélje a telláját 3g-re és tudjak vele vtellázni!!!
Amit meg itt a wapról és egyéb helyekről le lehet tölteni az nálam megint csak kérdéses az ár és tartalom függvényében!!! Az Internetnél meg nem tudom mennyire fogja kiszorítani a telefonokat illetően, mert ugye a legtöbb az laptoppal használja!!! Op rendszeres tella meg megint más tészta!!!
Tehát mondja már meg valaki, miért kellene sietnem a 3G telefonnal?????????

(#21) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Számomra és ezzel így vannak még jópáran nem a videotelefonálásban csúcsosodik ki a 3G használata hanem az internetezésben. A videotelefonálás egyáltalán nem hoz tűzbe, az sokkal inkább, hogy a GPRS 4-5 kb/sec és az EDGE max 20kb/sec sebessége után 40-45 kb/sec sebességgel lehet netezni mobilon keresztül.

Az tény, hogy a 3G még viszonylag gyerek cipőben jár nálunk, viszont EDGE az már nagyon sok helyen elérhető és az is lényegesen jobb, mint a sima GPRS. Nagyon sajnálatos, hogy az EDGE támogatás ebből a tellából kimaradt!

Feel Good Inc.

(#22) nnivan


nnivan
tag

Úgy látszik, hogy egyes amerikai gyártók nem azzal foglakoznak, hogy magyaroszágon a nokia majd egyszercsak kiépíti a 3g-t

(#23) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Szuper a teszt Bog!
Egy kérdés.. Minden teszfotó álló formátumú: Csak nem álló a képszenzor a telóban, és teljes kijelzős a kereső?

(#24) nnivan válasza Pompi (#21) üzenetére


nnivan
tag

És azt sem tudom, biztosan, hogy a mai vezetékesekkel szemben a 3g mennyire alternatíva!

(#25) Bog válasza Zoltanfi (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De, álló a formátum és teljes képernyős a kereső:)
nnivan, kérlek a 3G nézeteidet egy 3G topicban osztogasd.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) adalbert1


adalbert1
veterán

A teszt jó, a telefon se rossz, gondolkoztam azon hogy a v3 utódja legyen a következő telefonom ami már 3g-s lesz, de így hogy nem fém, és hogy vastagabb is...

(#27) Pompi válasza nnivan (#24) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ki beszél itt arról, hogy a vezetékessel szemben?!
Egyszerüen vannak esetek amikor nincs közelben vezétkes net pedig használni kellene.

Feel Good Inc.

(#28) rOwLeY


rOwLeY
őstag

VÉÉÉGREEE!
KIRÁLY!
Naon jo teszt!
jok voltak a képek is olyan sejtelmes hangulatot keltett bennem!
Nah ez már kijelző mi?!
Ahogy végig olvastam a hsz-eket mindenki azon prblémázik h nem fém meg vastag?!
Figy!Igy viszonylag vastagnak tűnik de 19mm azért a többi teló között azért még mindig igen csak vékonynak számit, v3mal összehasonlítva meg mégjobban látszik h annyira nem vészes!
Najo azt elismerem h lehetett volna fém ,mert az adta a v3nak az exkluzivitását tényleg!!!
Sebaj!Végre egy Moto ami megálja a helyét!!NEM?
Szvsz a fényképek nem olyan vészesek sztem egész jok!
Na és itt egy naon jo kijelző!nemmintha eddig lettek volna gondok de akkor is...megint egy színvonalas kijelző!!

[Szerkesztve]

(#29) Tonyo


Tonyo
őstag

Szerintetek mennyire fogja lenyomni a régi V3as árát?Én olyat szeretnék majd venni....Érdemes várni?


Üdv:Tonyo

(#30) bolondember válasza Tonyo (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hat, ha engem kerdezel, vegyel inkabb v600at es vasald ki...
:D
Amugy tuti, de lehet, h elobb fog elfogyni mindenhol, minthogy leessen az ara!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31) Legolas


Legolas
senior tag

Mennyibe fog ez kb. kerulni fuggetlenul es mennyi lesz a varhato indulo ara a vodanal egy ket eves husegnyilatkozattal?

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#32) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem tom! Oszt társamnak van egy blade-je, de a teló nem több 2 hónapnál, és már szar rajta az egyik gomb, meg már nem megy a vibramotor, így le sem tudja halkítani.

Namost a srácról tudni kell, hogy eszméletlenül vigyáz a dolgaira. Van egy 4 éves discmanje, de még 1 karc sincs rajta! :Y

(#33) Athos07


Athos07
senior tag

Na, akkor én is ideírok, csak azért, hogy ne legyen ilyen egyöntetű a telefon megítélése: Nekem még mindig nem tetszik külsőleg, pedig a kamerája meg a legjobb, amit Motótól láttam, és a tudása is elég jó, de a nem egyenlő hosszúságú alsó és felső rész, a vastagság, a műanyag... szóval nálam ez egyáltalán nem olyan nagy durranás.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#34) til


til
csendes tag

_a töltőcsatlakozó szerepét átvette a készülék oldalán található mini USB bemenet_

A sima V3-on is igy van.

(#35) Polacheck válasza bolondember (#8) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Lesz az is :)

less qq more pewpew!

(#36) Digital


Digital
addikt

Kitaláltam egy jó címet az írásnak : A penge éle :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#37) rOwLeY válasza Athos07 (#33) üzenetére


rOwLeY
őstag

Most nem értelek titeket komolyan mondom!Ugy beszéltek mintha vmi übergagyi cucc lenne mert müanyagbol készül!ugy beszéltek mintha minden teló fémből készülne!
pedig az n90 a d600 meg megannyi más ''szuperteló'' is ugyanugy müanyagbol készül!azt Az pedig, h a v3hoz képest visszalépés volt a váltás az meg már megint más tészta!
nah...

(#38) Polacheck válasza rOwLeY (#37) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mindjárt megkapod AS-től, hogy a D600, az sépci szuperműanyag, és nem is hasonlítható az N90-hez. :DD

less qq more pewpew!

(#39) AS


AS
félisten

Ez igy is van a D600 anyagminöségét semmi sem közelitheti meg...
A Hátso rész szo szerint mestermű- de többi anyag is..
Jó érzés fogni...
És persze akkinek csak mutatam az elvolt ájulva..

Szoval a müanyag az nem baj,, a müanyag fajtája a baj,,
Itt Sagem kemény olcso müanyagot használnak, de Se is kivétel a W800..

Nokia kezd észhez térni már ugy láttom a 6111 és n80 személyében (beszámoltak rola nelem már)

Motorola v3 minösége is nagyon jó mivel fém és spéci fém...

Nokia n90 anyaga nem nagy szám....

Panna v3-é viszont nagyon jó...


Szoval mindengy miböl csak anyagminöség legyen jó...

Tehát több 100 fajta müanyag van...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) bolondember válasza burgatshow (#32) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

garancia a strac jobaratja?!
Ha ilyen gebasz van, irany szerviz (bar azt hozzateszem, a magyar Moto szervizzel anno a t720i idomben NAGYON sok gondom volt, de ez mas teszta...)!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41) joshua7


joshua7
veterán

Nekem tetszik. Árról és itteni (független) elérhetőségről van információtok? Asszem erre lecserélném a v525-ösöm. :R
A Vodkás menüje szvsz egy hányadék. :(((

Semper Fi

(#42) AS


AS
félisten

német vodánál már ez is kapható!!!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) joshua7 válasza AS (#42) üzenetére


joshua7
veterán

Mennyiért?

Semper Fi

(#44) pamacska


pamacska
tag

hátha tud valaki segíteni... hol lehet kapni a moto v3x-et, és mennyi az ára? thx

Carpe diem!

(#45) ---Lasali--- válasza pamacska (#44) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

De nem lehet kapniiiii :O :O :O :O :O :O
De méénem?? Ilyet akartam karácsonyra... már ha nem ilyen 100 körüli fölötti ára lenne...
Mingyá itt van karácsony... Ez a telefon meg sehol... Pedig annak idején a hírek úgy szoltak hogy a vodafone-nál már november óta lehet majd kapni...
Valahol olvastam hogy már német-be lehet kapni... mármint a német vodánál.. de én ott se láttam... meg seholse...
Slussz poén, hogy a itt PH-n már tesztelték... de máshol még nem...

(#46) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Sima V3 as meg naon állat... a tudásával ellentétbe -)) merthogy a 19 ezer forintos szímenszem kéccer többet tud...
Goldoltam hogy cserélek egy V3 ra... de inkább nem... ha cserélnék is...csak azért mert annyira tetszik... de a tudása... az nulla...

(#47) pamacska válasza ---Lasali--- (#46) üzenetére


pamacska
tag

Mellesleg megjegyezném, hogy a v3i is elég okoska... És olcsóbb is lesz.

Carpe diem!

(#48) ---Lasali--- válasza pamacska (#47) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Én meg megjegyezném hogy szerintem aztse lehet kapni :DDD
Meg az nekem nem is tetszik :P

(#49) joshua7


joshua7
veterán

Már jöhetne...

Semper Fi

(#50) pamacska válasza ---Lasali--- (#48) üzenetére


pamacska
tag

Tegnap voltam az XXLGSM-ben, és a srác azt mondta, mindent beszereznek...

Carpe diem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.