Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tuskooo válasza Jim Tonic (#285) üzenetére


tuskooo
addikt

Buta szőkéhez jól jöhet :D

(#302) Chris2


Chris2
csendes tag

THX a válaszokat mindenkinek! :R
Sajna megérdeklődtem az egyik szervízbe, majdnem h******k néztek, hogy abból nem hiányozhat semmi és hogy ők nem tehetnek rá más szoftvert csak a sajátot!
Hmm! Ez van! :( Marad így, ha nincs más ötlet!
Mégegyszer kösz!

????????

(#303) Gergi válasza Chris2 (#302) üzenetére


Gergi
aktív tag

Házilag a saját usb adatkábelével is meg lehet oldani a flashelést szinte 0 kockázattal, de akkor a gari ugrott. Ha érdekelnek a részeltek akkor dobj egy privit! ;)

(#304) Tices


Tices
csendes tag

Szisztok!

Voda-nál szeretnék venni v3x-et. A jelenlegi árak:

Előfizetéses bruttó ár (Ft): 42 990
Vodafone 200 Multimédia bruttó ár (Ft): 25 980*
Vodafone Tripla Multimédia bruttó ár (Ft): 36 990*
VitaMAX bruttó ár (Ft): 61 980

Tapasztalatok szerint mennyi idő múlva mennyit eshet az ár? jelentősen fog változni? vagy kifutásig már nem jelentősen? (azt esetleg tudja valaki, hogy BM (belügy minisztériumi dolgozó, tűzo. előfizetéssel) csak a telefont szeretném cserélni, hogy változik az ár? Melyik ár a mérvadó? hogy műkszik ez? voda még nem válaszolt)

Válaszokat előre is köszi

Üdv
Tices

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#305) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jó kis telefon ez! Kábé 2 hónapja használom és egyre jobban teccik. A menüt kellet egy kicsit megszokni, de mára az ég világon semmi bajom vele. Szép képeket készít, jó a hangja, gyors, és az sms írás egyszerűen tökély. Sajnos már kétszer pofára esett a drága, abból az utolsó esés egy aszfalton keletkezett ami maradandó sérüléseket okozott a készüléken(sarka, hátlap) karcos lett. A design is bejön...


[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#306) Bootsy válasza BITBOYS (#305) üzenetére


Bootsy
csendes tag

hé, Bitboys, írj pár dolgot még a telóról, ami nagyon tetszett, ki tudod használni minden lehetőségét? NEm volt vele szoftveres probléma? függetlenül vetted? Akksija meddig bírja?Köszi előre is a válaszokat!csumi

(#307) joshua7 válasza BITBOYS (#305) üzenetére


joshua7
veterán

Bill. nyomot hagy a kijelzőn?

Semper Fi

(#308) Viktor0610 válasza joshua7 (#307) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használattól függően, kissebb-nagyobb mértékben igen. :(

Samsung Galaxy A54

(#309) fabris válasza joshua7 (#307) üzenetére


fabris
csendes tag

miért hagy nyomot a billentyűzet a kijelzőn? összecsukott állapotban nyomja a kijelzőt?

(#310) Viktor0610 válasza fabris (#309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valami olyasmi.
Először még letörölhető, aztán (használattól függően) többé-kevésbé ott marad a billentyűk nyoma a kijelzőn.

Samsung Galaxy A54

(#311) BITBOYS válasza joshua7 (#307) üzenetére


BITBOYS
addikt

A billentyűzet nekem nem hagy nyomot a kijelzőn. Ha kicsit poros, piszkos lesz akkor letörlöm, ennyi. Gumi pereme van a goboknak és erre fekszik fel a display, így szerintem ritka esetben hagyhat nyomot(tartósat)!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#312) BITBOYS válasza Bootsy (#306) üzenetére


BITBOYS
addikt

Úgy érzem ki tudom használni, szoftveres problémát nem tapasztaltam eddig. Vodafone-os, meghosszabítottam az előfizetésem. Az akku kb 2-3 napig bírja, tovább semmiképp...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#313) MIK3MAN


MIK3MAN
csendes tag

Nos nekem pár napja van V3x-em, de eddig teljesen megvagyok vele elégedve. 1-2 dolog van csak, ami idegesít , persze lehet hogy én vagyok béna ezekhez: pl. ha leteszem a telefont a hangszóróval lefelé, akkor kicsit halknak találom a csörgés hangját, pedig maxon van a hangerő , valamint itt is biztos én szúrok el valamit, de ha kiválasztok 1 képet , hogy azt tegye ki külső kijelzőre , kiírja hogy OK , erre marad ugyanaz a kép, mint ami a belsőn van. Valakinek sikerült már...vagy én vagyok az egyetlen , akinek nem megy?? :O

Tedd, vagy ne tedd, de soha ne próbáld!

(#314) Bootsy válasza MIK3MAN (#313) üzenetére


Bootsy
csendes tag

én úgy tudom hogy nem is lehet külön képet kitenni a külső kijelzőre!
Engem az idegesít, hogy elég halkan hallom a beszélőpartnert és ő is halkan hall engem!
Ti is tapasztaltok ilyet?

(#315) kerdez0


kerdez0
csendes tag

Sziasztok!

Holnap szeretnék venni egy Motoroola V3 vagy v3x telefont a t nél előfizetéssel.
Miért vegyem az x-et, ha nincs szükségem se a mobil internetre se a mobil tv-re se a videotelefonra (3G)? Vagy miért ne?

Köszi a gyors választ

(#316) HXY


HXY
addikt

Akinek kell, annak itt van egy javás diktafon: [link]

A külső-belső háttérkép csere: [link]

(#317) BITBOYS válasza Bootsy (#314) üzenetére


BITBOYS
addikt

De lehet, csak már nem tudom, hogyan. Próbáld ki, hogy másolsz egy képet a telóra és mikor kérdi, hogy mit akarsz a képpel akkor lesz ott egy lehetőség, hogy külső kijelző kép cseréje....asszem, lehet, nem biztos :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#318) BITBOYS válasza HXY (#316) üzenetére


BITBOYS
addikt

aaah, köszi :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#319) SMS Help


SMS Help
csendes tag

tud valaki valami jó kis oldalt, ahonnan játékokat lehet leszedni?

THX előre is!

(#320) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Hello!

Szeretnék ilyen telefont venni a vodánál és ezért szeretném megkérdezni a Live-os V3x tulajokat hogy van-e benne vmi korlátozás a Live menü miatt? Gondolok ilyenre hogy pölö nem lehet beállítani MP3-at csengőhangnak, lejátsza-e az mp4 fájlokat? (mert sok helyen olvastam hogy le tudja játszani)

Válaszaitokat előre is köszi!

(#321) érdeklődő_02


érdeklődő_02
csendes tag

Sziazstok!
Azt szeretném kérdezni, hogy mekkora felbontású videót tud max. lejátszani?(240*320-ast lejátsza?
Előre is köszi!

(#322) szatocs válasza Tices (#304) üzenetére


szatocs
őstag

Ez engem is érdekelne..., nem lenne jó, ha most megvenném 43 - ért, aztán két hét múlva már csak 33 lenne.

=== Szatocs ===

(#323) _seth_


_seth_
veterán

A gyári füles milyen?

Ha memkariként ismeri fel a gép mennyire gyors a másolás a memkarira?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#324) _seth_ válasza _seth_ (#323) üzenetére


_seth_
veterán

Pontosítok: S200-as fülesre gondoltam :)

Trénél 43-ért nem adnak hozzá még fülest sem? (a pinknél írják, hogy van de nem vagyok ferde hajlamú ezért a kéket venném meg :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#325) HXY válasza _seth_ (#324) üzenetére


HXY
addikt

idáig még az sem tisztázott, hogy a voda mit ad hozzá... :U

(#326) _seth_ válasza HXY (#325) üzenetére


_seth_
veterán

Hmm.... lehet bemegyek egy trémobíl boltba és megkérdezem :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#327) Bootsy


Bootsy
csendes tag

Eladó egy kártyafüggetlen v3x! 2 hónapos! kifogástalan állapotban! még 10 hónap garancia van rá! Az ára 60ezer(ha eljössz érte akkor 58ezer)Tartozékok: CD, kábel,töltő, sztereó headset!Fehérvári vagyok. akit érdekel írjon ide!

(#328) lancika válasza Feenyx (#320) üzenetére


lancika
tag

Helló!
Az MP3 csengőhangok mennek rendesen nincs semmi korlátozás, az MP4-eket még nem próbáltam. A demo játékokat nem lehet kitörölni.

(#329) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Hello!

Köszi a válaszod Lancika! Gondolom neked akkor vodás van:) Szal azt szeretném kérdezni még hogy van-e benne háttérben futtatható zenelejátszó? És mit adnak a vodánál az alapcsomagban?

(#330) lancika válasza Feenyx (#329) üzenetére


lancika
tag

Az MP3 lejátszó külön téma. :B
Van benne egy MP3 lejátszó, ha összecsukod a telót, akkot is fut, de nem lehet a háttérbe rakni és közben pl. játszani, de....ha a Hangok mappában az mp3-akat egy listába rendezed, akkor ugyan úgy lejátsza őket, mint az MP3 lejátszó(ugyan úgy be lehet állítani a basszust, ismétlést, stb.), és ezt a háttérben is lehet futtatni. :D

(#331) lancika válasza Feenyx (#329) üzenetére


lancika
tag

Ja az alapcsomagot elfelejtettem. Az egy külön történet, hogy nekem hogy van a vodától. Tőlük van, de nem más csomagban kaptam. Mind1.
Úgy tudom adnak hozzá természetesen fülhallgatót és adatkábelt (ha nem lenne benne, mondd, hogy az Ő propektusukban olvastad, hogy minden 3G-s telefonhoz jár!). Más pluszról nem hallottam.

(#332) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Gondolom a füles sztereo:) ugye? és van benne háttérben futtatható mp3 lejátszó neked?

(#333) HXY válasza lancika (#328) üzenetére


HXY
addikt

ki lehet törölni... pcn

(#334) HXY


HXY
addikt

vettem én is egyet: szupi teló, csodás kijelző

a westendben lévő vodánál vettem, és extraként csak headset-et adtak hozzá

a játékokat számítógépről lehet törölni, meg újakat is rárakni, de más telefonokról is tud fogadni bt-n keresztül

mp3 háttérben is fut, a külső kijelzőn irja a szám cimet, meg az előadót

a hangerőgombokkla lehet számokat váltani, meg a hangerőt állítani

(#335) lancika válasza Feenyx (#332) üzenetére


lancika
tag

A füles persze hogy stereo!
Az mp3-as dolog, pedig csak alább leírtakban fut a háttérben.

(#336) HXY


HXY
addikt

valakinek sikerült a flash-t lementeni ?

(#337) Gergi válasza HXY (#336) üzenetére


Gergi
aktív tag

Én úgy tudom, hogy azt csak komoly szervízfelszereléssel (box) lehet! :U

(#338) HXY válasza Gergi (#337) üzenetére


HXY
addikt

szerintem elég egy sima USB kábel, van egy kis progi rá, de állandóan vmi hibával elszáll... :U

(#339) Gergi válasza HXY (#338) üzenetére


Gergi
aktív tag

Pont ezért kell a szervízbox! :D

(#340) HXY


HXY
addikt

LOL, az drágább, mint maga a telefon....

a korábbi v3, v3i, V6, V8-at simán lehetett, akkor ezt miért nem???? :O

(#341) Neo78 válasza HXY (#336) üzenetére


Neo78
csendes tag

Szia HXY!!! Flasht lehet lementeni a Random féle Flash Backup-al, de csak a legújabb 3.0-ás verzió ismeri a V3x-et. [link] Itt találod jobb oldalt felül. Van rajta korlátozás még pedig az, hogy csak 15-ször tudod elindítani, dehát ez ugye nem probléma! :Y

Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#342) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Hy!

Köszi a válaszokat lancika!

(#343) lancika válasza Feenyx (#342) üzenetére


lancika
tag

Szívesen! :D
Na, megveszed?

(#344) doki79


doki79
csendes tag

Hello

nemrégóta van ez az úgynevezett csodatelefonom - v3x -, az első kérdésem az lenne, hogy minden ilyen készüléknek max 1-1.5 napot bír az akisja? Mert akkor talán mégsem olyan penge! Várom a tapasztalatokat!

Üdv.: doki79

(#345) HXY válasza doki79 (#344) üzenetére


HXY
addikt

igen, ha hallgatsz rajta mp3-at akkor 1 nap,
ha csak egy kis beszéd, egy kis MP3, akkor 2 nap

(#346) HXY válasza Neo78 (#341) üzenetére


HXY
addikt

:R

(#347) HXY válasza Neo78 (#341) üzenetére


HXY
addikt

Ezekről tudsz vmit?

Motorola Explorer

Funlight Editor

(#348) doki79 válasza HXY (#345) üzenetére


doki79
csendes tag

Köszi gyors segítséged! Az igazság az h nem igen hallgatok rajta mp3-at. Inkább fotózok és képeket küldök + sms. Ez is ennyire merítheti?

Üdv: doki79

(#349) tuskooo válasza doki79 (#348) üzenetére


tuskooo
addikt

A fotózás elég rendesen meríti.

(#350) HXY


HXY
addikt

a billentyűzet nektek is búg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.