Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Alukard válasza robyjee (#700) üzenetére


Alukard
senior tag

Ha végre megtudom, hogy tehetem át a telómat bootloader módba, akkor csinálok róla nyelvi fájlt

https://blackfyre.ninja

(#702) _seth_ válasza robyjee (#700) üzenetére


_seth_
veterán

[link]

V3x nyelvi fájlok ;)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#703) Ripley válasza Alukard (#701) üzenetére


Ripley
tag

* + # + ki/bekapcs gomb, persze kikapcsolt állapotban

[Szerkesztve]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#704) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Sziasztok!
Sikerült vennem egy Motorola v3x et, és az a bajom hogy az olasz 3 szolgáltató eléggé átszabta a menüt meg még pár dolgot.Hogyan tudnám eltűntetni?Ha szoftverfrissítéssel lehet akkor azt én is megtudom csinálni kábellel vagy csak a motorola?
:R :R

(#705) dr_ace válasza Blero2 (#697) üzenetére


dr_ace
aktív tag

hali!

sikerült valahogy megoldani ezt a nyomtatásos dolgot? mert most megnéztem az enyémen és nálam is fagy. eddig nem volt rá szükségem, de most lenne és zavar hogy nem működik.
unbranded szoftver van fönt egyébként.

(#706) Alukard válasza dr_ace (#705) üzenetére


Alukard
senior tag

Nekem is fagy a nyomtatás... lehet a 85ösz széria miatt.... 86osra meg azért nem akarok váltani mert még nem találtam magyar nyelvi csomagot hozzá...
Mondjuk elég sokat változtattak a 86oson a 85öshöz képest...


Fancy-boy: Félek a problémád, csak flasheléssel oldható meg (ami mint tudjuk gari vesztéssel jár... ha otthon csinálod). Amúgy meg lerántasz 1 monsterpackot a netről, szerzel 1 nyelvi fájlt, meg a 3.2es RSD -t, + persze az USB mazzagot, aztán uccu neki :DDD (igen, otthon is elvégezhető művelet)

https://blackfyre.ninja

(#707) robyjee válasza Alukard (#706) üzenetére


robyjee
csendes tag

es ezt 3.2 es RSD - t honnan lehet letolteni legyszi egy linket :R

(#708) Alukard válasza robyjee (#707) üzenetére


Alukard
senior tag

Sorry, csak annyit mondhatok, hogy internet+google :(
de sztem a motoportal.hu -n találhatsz vmi annak megfelelőt :DDD

https://blackfyre.ninja

(#709) Bodz válasza Alukard (#708) üzenetére


Bodz
nagyúr

Találni fog... :)

(#710) dr_ace válasza Alukard (#706) üzenetére


dr_ace
aktív tag

''Mondjuk elég sokat változtattak a 86oson a 85öshöz képest...''

le tudod írni nagyjából, hogy miket? vagy link is jó. de tényleg érdekelne, mert ha megéri váltani, akkor nekem a nyelvi csomag hiánya nem akadály.

(#711) Alukard válasza dr_ace (#710) üzenetére


Alukard
senior tag

Javítottak az iTap -en, maga az SW gyorsabban reagál, kivették a gyors tárcsázást, a hangtárcsázás nyelve választható lett, és végül de nem utolsó sorban 1 csomó JAVA kompabilitási problémát megoldottak.

Ha jók az infóim akkor a Trémobilos V3x eken már a 86os SW van, de még gyári (független) kiadásról nem tok

https://blackfyre.ninja

(#712) n@p@lm válasza Alukard (#711) üzenetére


n@p@lm
őstag

az enyém t-mobile
R25227LD_U_86.31.34P

(#713) Alukard válasza n@p@lm (#712) üzenetére


Alukard
senior tag

igen és ott a baj, hogy trémobilos, még nem csinálták meg a 86os szériát más kiadásban, pl gyári

https://blackfyre.ninja

(#714) dr_ace válasza Alukard (#711) üzenetére


dr_ace
aktív tag

''Javítottak az iTap -en, maga az SW gyorsabban reagál, kivették a gyors tárcsázást, a hangtárcsázás nyelve választható lett, és végül de nem utolsó sorban 1 csomó JAVA kompabilitási problémát megoldottak.''

az iTap az melyik? amikor felajánlja a szavakat amikor írok? mert azt nem használom, nem szeretem. gyorstárcsázást sem használom, hangtárcsázást sem. a java kompatibilitással eddig mi volt a gond, és mit javítottak rajta? és a nyomtatás funkció működik benne rendesen? és a naptárban a szerdai nap javítva lett?
nekem már jópárszor csinált olyat a telefon, hogy aktiválva volt ébresztés, de mégsem ébresztett. pontosan nem sikerült még rájönnöm, hogy mikor/mitől csinálja ezt. másnak nem volt ilyen problémája? vajon ezt megoldaná egy 86-os soft?

bocs ha sok a kérdés, de fölöslegesen nem akarok váltani 86-ra, mert elég nagy meló lenne kivakarni a trémobilos baromságokat belőle. ;)

(#715) Alukard válasza dr_ace (#714) üzenetére


Alukard
senior tag

Igen az az iTap és szerencsére közeltsem olyan aggresszív mint a T9 :))
A nyomtatás és a Szerda probléma a telefonban jelenlévő nyelvi csomag hibája (ezt tegnap este sikeresen kiderítettem :DDD )
Nekem csak akkor nem ébresztett amikor elfelejtettem belőni :DDD
sztem 1előre még nem kell 86osra váltani... én legalábbis nem látom értelmét MÉG

https://blackfyre.ninja

(#716) robyjee


robyjee
csendes tag

nem tudna valaki segiteni hogy tegyek magyar menut a telomra legyszi aki tud segiteni az jelentkezzen
elore is kosz mindenkinek!!!! :R

(#717) THomas007 válasza robyjee (#716) üzenetére


THomas007
senior tag

Irtam privátban ,hogy honnan töltsd le!

(#718) Blero2


Blero2
tag

Tudom nem ide tartozik, de azért kiváncsi lennék, lehet hogy játék közben lefagy a teló? (v3x)
Csak mert nekem kedvesen lefagyott a Dred Brick Nitro nevű (pattogó labdát kell terelgetni) a negyven-x-edik pályán 1.751.415-nél. :W Majdnem széttörtem :O [link]

(#719) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Hi all.
Mostmár nekem is van a telóból egy. :)
Azt akarom megkérdezni hogy ha pl feltettem a memória kártyára számokat, egy albumba tartozókat külön mappába, akkor azokat hogy lehet a telóval lejátszatni egymás után? Mert ha egy albumon belül elindítom az első számot (mappákat külön ilyen kategóriának berendezi aztán lehet csillaggal meg kettőskeresztel léptetni) pl akkor lejátsza aztán cső max meg tudom vele ismételtetni annak az egy számnak a lejátszását. Vagy csinálok listát, és akkor abba belepipálgatom az összes szám közül amit egymás után le meg akarok hallgatni, ''magyarul'' csinál egy playlistet, csak ez elég körülményes módszer mert csak az összes szám közül lehet kiválogatni a listbe a számokat, nem albumokból, aztán mikor meg már van a telón vagy nemtom 50 szám akkor már hogyan döntöd el hogy melyik szám hova tartozik, meg fél óra nyomogatásba kerül megcsinálni egy pár számos listát... na erre van valami épkézláb megoldás? :)

(#720) ---Lasali--- válasza Blero2 (#718) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Raktam már rá vagy 100 játékot, mindenféle kivitelbe, sokat nem játszottam vele, de azért mindet végigpróbálgattam, és eddig még nem fagyott le a teló, se játékközben se máshogy, különben ez t-mobile-os készülék...
(játékot ha elküldöd emailba, akkor kipróbálom a telón)-(kerestem neten de sehol semmi)

(#721) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Közbe rájöttem hogy a playlisteket a teló pla formátumban tárolja, csak vagy egy óra keresgetés után se találtam ilyen pla készítő programot, pls, m3u pedig nem ismeri fel, max ha átnevezi az ember őket pla ra akkor meg tudja szerkeszteni utána a telóba hogy mi legyen benne, magyarul így már a nevet nem kell beírni de fileokat elveszti...
Egyébként megvolt az első halál is... java-s lejátszót próbálgattam majd egy számvisszaléptetés után újraindult a teló, és ilyen kisebb méretűek lettek a betűk... mondjuk ezelőtt már vagy 15. jére nyomtam rá gépre, meg nevezgettem át rajta a számokat, meg ilyen playlisteket próbálgattam...

(#722) Alukard válasza ---Lasali--- (#721) üzenetére


Alukard
senior tag

Kérlek ne vedd rossz néven amit írok, de hát aminek ki kell jönnie :))
Kezdésnek 1 rossz hír: a *.pla -nak és a *.m3u közelt s távol 1 gramm köze nincs 1máshoz annyi sem sok. Szóval amit megcsináltál m3u fájlt winampal, az 1szerűbben megvan ha a telón csinálsz playlistet. Szóval nincs nagyon épkézláb megoldás a telón való pötyögés elkerülésére, bár lehet trükközni, mondjuk 1szerű fájlneveket adsz az mp3akanak, illetve tudod mi az amit fölraksz. Amúgy meg sztem az ember bőven tud rá időt szakítani, nem kell feltétlenül otthon a gép elött azonnal, jó az hazafelé a buszon is :DDD
Ha akarsz PLA szerkesztőt, akkor javaslom, hogy tenulj meg mondjuk C ben programozni, ismerd meg a p2k driverek működését, és írj 1 PLA szerkesztő progit, amit mondjuk megspékelhetsz azzal, hogy az mp3 ID3 tagjait is beolvassa :DDD
Mondjuk a p2k drivereket ki lehet hagyni ha csak a memkarit veszed figyelembe :)
amúgy meg ha jól emléxem az L7es is ezt használja úgy, hogy lenne rá kereslet :DDD

https://blackfyre.ninja

(#723) ---Lasali--- válasza Alukard (#722) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Azt tudom hogy köze nincs mert megnéztem hogy valójába mit tartalmaznak a fileok.
De amúgy valami köze mégis csak van, mert ha csináltam egy pls-t pl és azt raktam rá a telóra pla kiterjesztéssel akkor ha megnyitottam, még meg lehetett szerkeszteni, de ha csak simán egy eredeti tartalom nélküli pla kiterjeszésű file-t raktam rá akkor ha azt megnyitottam csak visszadobta a telót a menübe...
Találtam egy ipod forumot, itt van szó pla ról, csak nem tudtam beregisztálni... egyszerűem se .hu-s se .com os email ra nem küldenek megerősítő linket... [link]


[Szerkesztve]

(#724) Alukard válasza ---Lasali--- (#723) üzenetére


Alukard
senior tag

nekem lazán megette a gmailes címemet :DDD
itt a progi [link]
de nem fog működni, mert az m3u tartalmaz elérsi útvonalat míg a pla nem, csak fájl neveket, szóval az m3u ból ki kell vakarni az elérisi utkat vagy nem találja meg, szóval semmivel sem gyorsabbmint a telón összehozni

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#725) ---Lasali--- válasza Alukard (#724) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Oks, kösz, majd kipróbálom...
Most legújabb problémám ami tényleg idegesít és már írta más is, írtam is neki privátot csak még nem válaszolt, hogy ha a beérkezett hívások menüpontra ha rámegyek akkor visszaadja a főmenüt... erre mi a megoldás...?

(#726) Alukard válasza ---Lasali--- (#725) üzenetére


Alukard
senior tag

Új szoft, amúgy meg nincs 5letem mert nekem nincs ilyen bajom :DDD

https://blackfyre.ninja

(#727) ---Lasali--- válasza Alukard (#726) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Az faxa..
0.6.8.2, r25227LD_u_86.31.34P-t ír

(#728) _seth_


_seth_
veterán

''a lejátszó azonban sajnos nem fut a háttérben''

Ezt esetleg lehetne javítani? Csak mert nem igaz :) A beépített nem javas progi ugyanis fut a háttérben sőt a külső kijelzőt is használja valamint lehet összecsukott állapotban is irányítani, lehet listát csinál, mélyet állítanu, térbeli audiót...


[Leszedtem a kiemeléseket.
Viktor0610]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#729) Alukard válasza ---Lasali--- (#727) üzenetére


Alukard
senior tag

a gond a 86os szoftokkal, hogy eddíg csak a trémobil telókon jelentek meg, még nincs no-brand kiadásuk, és eézrt nincs semmilyen referencia, hogy hogyan is lehetne átvariálni hogy ne legyen semmi baja. Ami vinszont nem alaptalan feltételezés, hogy lehet hogy a nyelvi csomaggal van vmi gubanc (a 85ös no-brand széria magyar menüjében a nyomtatásra restart, és a naptárban nem láccik a szerda).

Σ
semmi olyan megoldás nem létezik sufni tuning megoldása nem járna gari vesztéssel. sztem vidd el 1 motorola márkaszervízbe, és ott max 20 perc alatt megvan a dolog (nekem teljes flashelés 10 percig tartott)

https://blackfyre.ninja

(#730) n@p@lm


n@p@lm
őstag

ki lehet kapcsolni valahol a bekapcsoláskor jelentkező üdvözlő zenét?

(#731) Alukard válasza n@p@lm (#730) üzenetére


Alukard
senior tag

Gyakorlatilag ki lehet kapcsolni (neked szól, nekem nem :DDD ), de sajna nem tom hogy lehet :(
talán itt több sikered lesz [link]

https://blackfyre.ninja

(#732) ---Lasali--- válasza Alukard (#726) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Felhívtam a motorola szervíz számot, erre aszondta faszi hogy próbáljam meg a mindent visszaállít funkciót de attól csak valszeg akkor fog menni ha már valamikor ment ezelőtt vagy vigyem fel pestre szervízbe aztán újraküldik rajta rencert. Aztán kipróbáltam visszaállító cuccot, erre utána próbálom még mindig nem jó, erre hívtak, beszéltem egy pár percet, aztán utána megnézem, akkor meg beengedett, jelenleg azóta megy a dolog... de előtte én meg próbálgathattam napestig, hívogattuk telót 2 telóról és semmi...

(#733) Ripley válasza n@p@lm (#730) üzenetére


Ripley
tag

Egy ötlet: letörlöd az mp3-at P2KCommanderrel, de biztonsági mentés legyen!
Egyébként valamilyen riasztási hangerő beállítással meg lehet oldani, szerintem is motoportálon kérdezősködj ez ügyben.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#734) n@p@lm válasza Ripley (#733) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi.
p2kcommanderrel nem nagyon merek kommandózni....
motoportálon már regisztráltam csak még nem aktíválták a reget.
köszi a tippet! (Alukard-nak is)

(#735) ---Lasali--- válasza Ripley (#733) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

én a v235 ösömből kikaptam azt a témobilos animációt vagymit, p2k val még régebben, skineket másolgattam fel, aztán véletlenül azis vele ment, aztán kb abba a pillanatba halálra fagyott a teló de úgy hogy aksi-t kéccer ki-be de utána már nem volt baja, és a ki és be jelentkező animáció is eltűnt... csak a v3x el nem merem már megcsinálni :DDD

(#736) Ripley válasza ---Lasali--- (#735) üzenetére


Ripley
tag

Én e398-al kezdtem, azon minden ki volt cserélve, a V3X-emen már kicseréltem a ki be jelentkezési hangot, képet, meg a skint is, mert nekem nagyon nem tetszenek a t-mobil-os egyen ikonok, csilingelések logók stb. Az E398-at a hangfileok törölgetésével tudtam kifagyasztani, de aztán rájöttem arra is, hogy hogyen lesz rendben, szóval ott az eredeti hatszázakárhány fileból fenthagytam kb 200-at, de lehet, hogy annyit sem, és a telefon teljesen stabi volt, és lett egy csomó felhasználható memóriám is (8M), ami nem tűnik soknak, de a gyári kiírás szerint ha jól emléxem akkor max 4M-nek írták.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#737) Legolas


Legolas
senior tag

Nálam produkál a telefon egy érdekes hibát (hozzáteszem már a v300-as Moto-m i csinálta)
Beszélgetés után becsukom a telefont. A képernyő elsötétül, mintha kikapcsolna. Aztán 10 mp múlva visszatér a képernyő ami tök fehér. aztán még 5 mp és kiírja, hogy nincs szolgáltatás, aztán még 5 mp és helyre áll a rend. Ezt kb minden 20-adik beszélgetés után eljátsza. (Lehet, hogy nincs semmi köze a dologhoz, de mintha tgyakrabban csinálná, ha gyorsan csukom össze a készüléket)

Más is tapasztalt már ilyet?
Ez a teló is T-mobile-os, meg a V300 az is az (jó az még Westeles volt) :)

[Szerkesztve]

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#738) Viktor0610 válasza Legolas (#737) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gyors összecsukás alatt a hirtelen összezárást érted? :F
Mert az nem feltétlen tesz jót a telefonnak.
Én mindig ''csillapítom'' az összecsukást a vége felé, h. ne csapódjon rá a fedlap a billentyűzetre.

Samsung Galaxy A54

(#739) Legolas válasza Viktor0610 (#738) üzenetére


Legolas
senior tag

Igen. Becsukom aztán csatt. Magyarul csillapítás nélkül.
Én nagyon vigyázok a cuccaimra, de elvileg ennek ezt simán bírnia kellene, hiszen erre tervezték, nem?
Viszont a probléma elvileg szoftveres.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#740) Ripley válasza Legolas (#739) üzenetére


Ripley
tag

Elvileg ott a gumi csillapítás, de azért a lassulás nem biztos, hogy kellően le van csillapítva attól. Szerintem minden eszköz megsínyli, ha odaütődik valamihez, az autóba épített alkatrészeket például elég gyakran zselészerű ragasztóba ágyazzák, mégis a legtöbb hibát a rázkódás, ütődések okozzák, letörik a vezeték stb. A kijelzőket pedig egyáltalán nem arra találták ki, hogy ilyen ütésnek lehyenek kitéve, elég nagy a súlyuk, és mechanikai szilárdságuk eléggé csekély, szóval csak óvatosan a mikroelektronikával :).

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#741) Viktor0610 válasza Legolas (#739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra készülj fel, ha így teszel, hamarabb meglátszódik majd a kijelzőn a billentyű lenyomata, illetve ez lehet forrása az ujraindulásnak is.
Főleg ezért: ''Lehet, hogy nincs semmi köze a dologhoz, de mintha tgyakrabban csinálná, ha gyorsan csukom össze a készüléket.

Samsung Galaxy A54

(#742) Legolas


Legolas
senior tag

Egy másik dolog ami nem tetszik a telóban (pedig Motofan vagyok), az az ''önpusztítás''.
Hogyan lehet úgy megtervezni egy telefont, hogy az önmagát karcolja meg?
Van az a két gumibak, ami kinyiáskor megfogja a fedlapot és hozzáér a kamerát védő plexihez. A tervezők, vizsont gondolom arra nem gondoltak, hogy a gumira tapad a por. Az én teló így már a második napon elkezdte ''megkarcolni saját magát'' először csak az egyik, majd a másik oldalon is.
Gondolom nem csak az enyémmel történt ez meg.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#743) ---Lasali--- válasza Legolas (#737) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

hasonlót az én v235 asom csinált, de szerintem semmi köze nem volt ahoz hogy hogyan csuktad össze...

(#744) THomas007 válasza Legolas (#742) üzenetére


THomas007
senior tag

Sajnos ez nálam is jelentkezett már az első napon. Kiváncsi lennék,hogy megjavítanák-e,bár akkor megint kezdődik minden előről...

(#745) Legolas


Legolas
senior tag

A V3xx-ről mi a véleményetek?
Én azonnal cserélném rá az enyémet. 2 mp-es kamera nem kell, viszont a valódi penge méret és a szép design igen. Ráadásul 3,6 Mbit/sec HSDPA!

[Szerkesztve]

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#746) THomas007 válasza Legolas (#745) üzenetére


THomas007
senior tag

Én még amikor a v3x-et vettem a v3i-n is elgondolkoztam. Mostanába próbáltam ki a v3i-t , és az volt a tapasztalatom,hogy használat közben billegett a kezemben a telefon.
Ezt a v3xx-et azért nemigazán értem,mert Hsdpa-s közbe pedig visszafejlődés is.
Nem rossz dolog a Hsdpa,de egyelőre elég drága mulatság.

(#747) Legolas válasza THomas007 (#746) üzenetére


Legolas
senior tag

Nem akarok senkit megbántani, de aki mobillal akar rendesen fényképezni, az nem normális. Buliképekre meg 1.3 megapixel is elég. Minőségben sem hiszem, hogy sokkal rosszabb képek lennének, mint a v3x 2mp-es képei.
Szóval nálam ez nem visszalépés. Viszont ez végre nem egy ormótlanul nagy telefon és nem is nehéz.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#748) Alukard válasza Legolas (#745) üzenetére


Alukard
senior tag

Hmmm... érdekes kérdés.... Amikor megvettem a telómat (múlt hónap) akkor összefutottam a ezzel a telóval, de 1ik boltnak sem találtam a kínálatában, illetve a V3x -re több modding forrást is találtam :DDD
Amennyire tudom a HSDPA szolgáltatás csak a trémobil gondozásban érhető el, és ez nálam már alapból nem jáccik :))
de ha a vodakfon beindítja a HSDPA-t akkor már inkább a RAZR Maxx [link] mint a V3xx :DDD

2 mp-es kamera nem kell, viszont a valódi penge méret és a szép design igen

Ha nem teccik ez a teló akkor ne vedd meg, amúgy csak itthon csinálnak ügyet a teló vastagságából, itthon van ez a ''penge b*ziság''. Nekem a V3x nél többet számított az amit tud minthogy hogyan néz ki

Minőségben sem hiszem, hogy sokkal rosszabb képek lennének, mint a v3x 2mp-es képei

ezt hajlandó vagy próbára is tenni?

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#749) Legolas válasza Alukard (#748) üzenetére


Legolas
senior tag

Ez a ne vedd meg dolog nálam nem játszik, mivel (de ez szerintem a hozzászólásaimból kiderül) v3x tulaj vagyok. És alapvetően elégedett. Én sokat vacilláltam annó, hogy i vagy x legyen. Nem is a vékonyság, mint inkább a súly ugyanis szempont volt. Én az időtállóság és a gyorsabb szoftver miatt döntöttem az x mellett. De sztem az xx hozza kb az x tudását, sőt többet, gyakorlatilag az i méreteivel.
És nehogy már az legyen a fő szempont, hogy 1,3 vagy 2 megapixel. Akkor is tartom magam ahhoz, hogy fotózni rendesen csak fényképezőgéppel lehet. Namost az, hogy a nem igazán szép kép egy kicsit szebb, vagy csúnyább az már részletkérdés.
Szeretem a telefonom, de azért alapvetően egy féltégla. És mivel T-mobile-os vagyok a HSDPA is játszik.
De no offense!

[Szerkesztve]

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#750) Alukard válasza Legolas (#749) üzenetére


Alukard
senior tag

Félre értés ne essék, a kamerás részre nem azért reagáltam, mert nem értek 1et azzal, hogy aki fényképezni akar annak inkább normális fényképező, hanem a minősége az 1,3 ashoz képest kavart meg 1 picit... (arról általában nem szól a fáma, hogy nagyobb MP szám nagyobb felbontást is takar, és az nekem számít... márha évente 2x fényképezek). Én személy szerint meg vagyok elégedve a V3x el, de korábban amíg a V3 nak csak az i varinánsa volt akkor gondolkodás nélkül az i-t vettem volna, de most hogy itt a V3x (és elérhető is volt a számomra, 54ért boltban headsettel :DDD ), sztem jobban jártam, bár a szívem csücske akkor is a RZR Maxx marad (a vodkások igazán beindíthatnák a HSDPA-t).
Ha vki fényképezni is akar a telójával akkor meg ne motorolát vegyen ennyi (sony ericsson...).

De sztem az xx hozza kb az x tudását...

Szívesen belemásznék könyékig a teló szoftjába, hogy kiderüljön van-e alapja :DDD
Amit viszont sajnálok, hogy a V3x nVidia videjó csipjének a támogatását nem csinálták meg rendesen, ez sztem hatalmas negatívum, de ugyan akkor én nem jáccok a telómon (ánnál többet puskázok illetve zenét hallgatok).....

Nem is a vékonyság, mint inkább a súly ugyanis szempont volt

Ha féltégla kategóriát akarsz akkor vegyél PDA-t mondjuk 1 HTC Universal -t aztán lesz féltégla a zsebedben.... sztem az a 23g eltérés nem vészes, és az is biztos, hogy nem húzza úgy a zsebem mint az Universal.

https://blackfyre.ninja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.