Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Pcm válasza kenand (#750) üzenetére


Pcm
tag

Nem foglalkozom Wimboottal.
Nekem megfelel a hagyományos telepítés, miután 64 gigás a tabletem.

(#752) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A 32 gigás Chuwin ugye 7gb az Android partíció. Ebből mennyi marad szabadon alkalmazások telepítéséhez? Egyáltalán lehet arra a partícióra telepíteni bármit is, vagy ehhez SD kártya kell?

(#753) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Működik a több app egymás mellé helyezése a remixben. Tálcán jobb egér gomb, phone.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#754) #79335424 válasza Victoryus (#753) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azé! Meglepett volna, ha pont az nem megy.

(#755) Thusor


Thusor
őstag

Hol lehet az a beállítás windows 10 alatt, hogy a spotify küldje a zenét bluetooth hangszóróra alvó állapotban is? Amíg be van kapcsolva a képernyő addig megy a dolog, de amint kikapcsol a képernyő egyből leáll a zene.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#756) sing1ep1ayer válasza Victoryus (#711) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

"...feltettem a Remix Os-t....
...csak egy baj van vele: bekapcsolás után is feleslegesen nyomom a hangerő gombot, az android indul el."

Ezek szerint a Chuwi BIOS-ába sem tudsz belépni többé? Vagy közben megoldódott a probléma?

(#757) Victoryus válasza sing1ep1ayer (#756) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Billentyűzettel be tudok lépni a biosba. Azóta nem is próbáltam újra, mert megy az oda-vissza váltás mindkét oprendszerrel. Egyébként mennie kellene a hangerő gombos váltásnak is. A win10 meg azért állt le lassan a remix telepítése után, mert frissítést telepített, nem volt köze az androidhoz. Lekopogom, minden rendben mindkét oprendszerrel. A remix sokkal jobban bánik az akkumulátorral, mint a gyári. Szerintem.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#758) sing1ep1ayer válasza Victoryus (#757) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ha a BIOS-ba be tudsz lépni, az jó. De ezek szerint minden rendszerindításkor elsőként az Android indul el. Bosszantó.

(#759) Laci.M válasza sing1ep1ayer (#758) üzenetére


Laci.M
senior tag

Az alapértelmezett oprendszert ki lehet választani BIOS-ban. Félmegoldásnak jó.

Aláírás

(#760) Victoryus válasza sing1ep1ayer (#758) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az indul el amit utoljára használtam.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#761) sing1ep1ayer válasza Victoryus (#760) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Köszi, akkor én is kkipróbálom.

(#763) Victoryus válasza sing1ep1ayer (#761) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Működik a power+hangerő le gomb is, csak eleve lenyomva kell tartani mindkettőt. Én meg előbb nyomtam a powert, utána a hangerő le gombot. Szóval megvan az os választó :)
Más: én is telepítettem programokat a micro sd-re, de nem érzem lassúnak. Onnan megy a winamp, mp3direct cut, vlc, crystal disk, irfanview.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#764) kenand válasza Victoryus (#763) üzenetére


kenand
veterán

Steamet telepítettem SD-re és teljesen hanyatt vágta magát a gép, katasztrófa volt.
Pedig teszteltem a microsd-t és teljesen rendben van....

(#765) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez a Remix OS elég fapados. Az alkalmazások között nagyon klasszul lehet vele váltani, de gáz, hogy egy nyomorult widgetet sem lehet kitenni rá.

(#766) Victoryus válasza sing1ep1ayer (#765) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tenni kell rá egy Nova launchert, aztán meg van oldva a probléma :) A widgeteket meg az alkalmazások menüt én is hiányolom belőle.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#767) sing1ep1ayer válasza Victoryus (#766) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

:F Nem lehet rá másik launchert tenni.

(#768) Victoryus válasza sing1ep1ayer (#767) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Még nem próbáltam, csak tipp volt. Úgy tűnik kicsit nehezebb másik launchert feltenni, de nem lehetetlen: [link]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#769) sing1ep1ayer válasza Victoryus (#768) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Áh, nem éri meg berhelni. Semmivel nem nyújt többet, mint a stock droid. Inkább visszaflasheltem azt, már úgyis nagyon belejötem.

(#770) jata108


jata108
csendes tag

Sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy van-e arra valami módszer, hogy a win10-et csökkentett módban indítsam? (mint a pc-nél f8-al). Csont nélkül feltettem, aztán az os váltó progit is, de attól tartok véletlenül az indítómenübe tehettem. Ahogy indul a win, még a bejelentkezés alatt le is kapcsol és indul egyből az android, egyelőre tehetetlen vagyok :/

(#771) sbwolf válasza jata108 (#770) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Ha 3* nem engeded beindulni akkor a csökkentett módnak kellene bejönni.
Betöltés közben kikapcsolod. A problémáról volt szó korábban.

[ Szerkesztve ]

(#772) Victoryus válasza jata108 (#770) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha bekapcsolás után kicsit vársz, míg elkezd tölteni a win10, majd addig nyomod a power gombot amíg le nem áll (kb 5mp) akkor a következő újraindításnál fel kell neki dobnia a bővített indítási lehetőségeket, mivel úgy érzékeli nem töltött be rendesen a windows.
Ebbe a hibába páran már belefutottunk egyébként, én is. Nekem végül magától kb 5. újraindulás után már elindult normálisan. Le kell róla törölni a program files mappából az os váltót és a másikat feltenni amit linkeltem korábban.

B verzió: bootolsz pendrive-ról, és kitörlöd a program files mappából az os váltót.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#773) jata108 válasza Victoryus (#772) üzenetére


jata108
csendes tag

Köszi szépen a segítséget, az első megoldással sikerült kikényszeríteni belőle a "sérült" módot!
A másik megoldás - hogy egy idő után magától helyreáll - sajnos nem hozott eredményt, legalább 10x próbáltam.
(bocsi, hogy már egy felmerült és megoldott problémára kérdeztem rá, valóban nem olvastam végig a fórumot)

[ Szerkesztve ]

(#774) jata108 válasza Victoryus (#772) üzenetére


jata108
csendes tag

Bocsi, még egy kérdés: hol van a link amit írsz, mert visszaolvasgattam de sajna többször is átfuthattam fölötte mert nem lelem. (a működőképes os váltóra gondolok)
köszi a segítséget.

(#775) sinak válasza jata108 (#774) üzenetére


sinak
tag

Itt egy [link]!

Ez ONDA tabokra van, de tökéletesen megy a Chuwi-val is. Én is ezt használom. Kis szépséghibája, hogy ez is elindul a Win indulásakor, de legalább nem indítja újra automatán, hanem megkérdezi és Mégsem-et tudsz nyomni.

Mivel a háttérben fut valéahol folyamatként ezért nincs benn az Automatikus indulás mappában, sőt a feladatütemezőben sem. Valahol a Regístriben kell lennie egy kulcsnak ami meghatározza az indulását. Ezt még nem volt időm megkeresni. de amint meglesz leírom hogyan kell elbánni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#776) kenand válasza Victoryus (#772) üzenetére


kenand
veterán

Nekem nem volt ilyen szerencsém, végül le kellett gyalulnom és újra telepítenem a Windowst. Chuwis OS váltót azóta messzire elkerülöm.

(#777) sing1ep1ayer válasza Victoryus (#768) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Meg kell kövesselek, tévedtem. A stock droid sokkal rosszabb a Remix OS-nél, szóval inkább visszaraktam az utóbbit. Kipróbáltam az általad linkelt hacket is 3rd party launcher telepítésére és csodálatosan működik. Így most a rootolt Remix Nova Launcherrel megspékelve egy álom, és még widgeteim is vannak.
Csak egy kérdésem maradt: erre is telepíteni kell azt a felbontás-korrigáló akármit, amiről a cikkben szó van a gyári droid kapcsán?

(#778) Thusor


Thusor
őstag

Hogy lehet feltelepíteni a legújabb biost a chuwi vi10-re, illetőleg érdemes?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#779) Victoryus válasza sing1ep1ayer (#777) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Erre nem kell! Ennek éles képe van alapból.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#780) Flashget


Flashget
félisten

Innen lehet/szabad még rendelni? mert nem látom a warehouse sem a DPD-s linket.
Itt elég sok eltűnt csomagról írnak. [link]

Realme GT Master Edition

(#781) OutsideR válasza Flashget (#780) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nekem onnan jött, a windows-al se volt gond, aktiválta magát. Kb. 10 nap alatt érkezett meg.

(#782) Vizes Tomi válasza Flashget (#780) üzenetére


Vizes Tomi
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is onnon rendeltem.Pénteken rendeltem. Múlt hét szerdán láttam először a DPD nél.hétvégén nem mozdult, és tegnap frankón megkaptam.

(#783) azbest válasza Flashget (#780) üzenetére


azbest
félisten

Nekem úgy tűnik, hogy volt egy rövid időszak, amikor az eu raktárból rendelt csomagokból a dpd elveszített néhányat. Ennek a kezelésével van némi probléma, mert ki akarják váratni azt az időt, amit a kínai rendeléseknél illik.
Amellett hogy valóban egy hét alatt meg kellene érkezzen euból, az is kiderült hogy a szövegértés nem erőssége az embereknek, a beidézett visszatérítési javaslat alapján.
Emellett pár ragszám nélküli levél késedelme vagy elveszése került szóba.
Nem tudom hányan rendeltünk sikerrel onnan, de a negatív kommentek ugyanattól a fél tucat embertől, ugyanazokról a küldeményekről szólnak, csak napo ta többször is beírják hogyan halad azügyük.

Szerintem az eu rendeléses részen lehet pár kedvező ajánlatuk, a szállításnál már több opció is van,. Kínából pedig átlagosnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#784) Flashget


Flashget
félisten

Köszönöm a válaszokat, továbbítom az illetékesnek.
Én pedig kívárom az újabb chuwit H10-et.

Realme GT Master Edition

(#785) rankesz válasza Flashget (#784) üzenetére


rankesz
veterán

Én os a hi10-et varom, de ha csak 2 gb ram lesz benne akkor csalódás lesz

(#786) seebi


seebi
csendes tag

Heló!!
Nem viccnek szántam tényleg fizetnék érte ha valaki feltámasztaná. :W :W :Y :Y :Y

Idestova 3 hete hete topogok környékbeli szerelők nem értenek a tabbokhoz 1 vállalta de neki még a pent se ismerte fel én sokkal tovább jutottam de jól össze karcolta.
S E G I T S É G! ! !

SEBI

(#787) sing1ep1ayer válasza seebi (#786) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Küldtem PÜ-t.

(#788) Attici válasza Flashget (#784) üzenetére


Attici
őstag

De az sokkal drágább is lesz! :K

Engem inkább ez a windows aktiválás érdekelne, hogy hogy van az, hogy az egyiken lehet aktiválni, a másikon meg nem. :F -ugye nem volt túl sok a hogy?. :B

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#789) Laci.M válasza Attici (#788) üzenetére


Laci.M
senior tag

Eddig egy ember kivételével mindenkinek sikerült a telefonos aktiválás azok közül akiknek gyárilag nem volt aktiválva.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#790) MajaG válasza Laci.M (#789) üzenetére


MajaG
senior tag

Én viszont kivertem egy 10 dolcsis kupont belőlük.

(#791) Flashget válasza Attici (#788) üzenetére


Flashget
félisten

lesz az olcsóbb is, nem rögtön venném meg.

Realme GT Master Edition

(#792) Laci.M válasza Victoryus (#725) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szia!

A remix os-es fájlokat fel tudod tölteni valahova? Sajnos nem él már a megás link.

Aláírás

(#793) Laci.M


Laci.M
senior tag

Elkezdem csinálni Ez a leírás alapján. Remélem jó lesz :)

Aláírás

(#794) Victoryus válasza Laci.M (#792) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nálam jó a link.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#795) Laci.M válasza Victoryus (#794) üzenetére


Laci.M
senior tag

Valaki kipróbálná, hogy nála működik-e?

Itt a link: [link]

Nálam ez jön be: [link]

Aláírás

(#796) pityu8 válasza Laci.M (#795) üzenetére


pityu8
tag

nekem sem elérhető a file.

(#798) Victoryus válasza Laci.M (#795) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Remix os

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#799) Laci.M válasza Victoryus (#798) üzenetére


Laci.M
senior tag

Köszönöm, ez már működik! :)

Már csak azt kell eldöntenem, hogy melyik leírás szerint csináljam...

Aláírás

(#800) egopista válasza Laci.M (#789) üzenetére


egopista
tag

Sziasztok!
Nekem a héten jött meg a 64 GB-s példányom, és sajnos sehogy nem sikerül aktiválnom, sem interneten, sem telefonon. BIOS-ban nincs MSDM fül, szóval azt hiszem meg vagyok lőve. Valakinek ötlet/tapasztalat? Lesz ebből még tiszta windows?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.