Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) kenand válasza egopista (#800) üzenetére


kenand
veterán

Nem, csak ha veszel rá. Vagy a reklemációval tudsz valamit intézni. De egy nem OEM Win 8.1/10 a gép árával vetekszik...
De egyébként akinek van, annak sem teljesen tiszta, mivel ugyan azt a kulcsot jónéhány gépnél megadták a kis Kínaiak....

[ Szerkesztve ]

(#802) Flashget válasza kenand (#801) üzenetére


Flashget
félisten

msdn kulcs dehogy kerül egy gép árába..még egy klavi árába se.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#803) Thusor válasza kenand (#801) üzenetére


Thusor
őstag

Ennyiből kijön a windows 10 home kulcs ami elég a tablethez. Szóval annyira azért nem drága. De ha inkább előbb [windows 8]-at venne akkor kicsivel még olcsóbban jön ki és utána ingyen frissíthet.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#805) Laci.M


Laci.M
senior tag

RemixOS-t ajánlom mindenkinek! Sokkal jobban bejön, mint a gyári ROM. Antutuban nem hoz több pontot, de jobban tetszik.

Más: Win alatt leteszteltem egy class10-es Sandisk 32GB-os UHS-1 microSD-t. Valószínűleg nem eredeti, de a class10-es értéket azért tudja.

Írásban a laptop gyorsabb értékeket produkál, itt vannak a pc, és a tab értékei.

PC

Chuwi

Úgy látszik, ezt a 18megás olvasási értéket tudja, felesleges bele gyorsabb kártyát venni, csak írásban gyorsul.

Aláírás

(#806) Thusor


Thusor
őstag

Milyen programmal lehetne legyalulni az android és nem kellő partíciókat, úgy hogy ne kelljen újra húznom a Windows 10-et?

Bios update milyen módon telepíthető?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#807) kenand válasza Thusor (#806) üzenetére


kenand
veterán

Nem tudom létezik-e olyan program amivel előre is tudod tolni a Win partíciót, mivel a "HDD" elejéről veszed el a plusz partíciókat...

Más Cherry Trail alig jobb CPU-ban, egydül grafikában jobb, szóval az új atom sem váltja meg a világot

(#808) kenand válasza Thusor (#803) üzenetére


kenand
veterán

Magyar hivatalos csatornákon 30 000Ft köszönöm a tippet, nem is tudtam, hogy ilyen akciós is van... Akkor meg kell reklamálni az eladónál téritsen viszza 39USD-t...

Bár nem tudom valóban legális üzlet e ez...

[ Szerkesztve ]

(#809) Victoryus válasza kenand (#807) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezt mondom már mióta... várják sokan, mint valami messiást. A 2x2 GB ram dualban többet dob a teljesítményen.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#810) Thusor válasza kenand (#808) üzenetére


Thusor
őstag

Teljesen legális üzlet. Hivatalos forrásból szerzik be a microsoft OEM kulcsokat. Tehát igazából ha megvásárolod semmi mást nem kapsz a számlán és az aktivációs kulcson kívül. Majd letöltöd akárhonnan a windowst és aktiválod ezzel az OEM kulccsal és teljesen legális lesz a windowsod.

Ha nem létezik olyan progi amivel össze lehetne fésülni a partíciókat, akkor milyen módon törölte az aki már ezt megtette? Egy sima windows 10 telepítő pendrive-ről, mondjuk megfelelő erre a célre? 64 gigabájtos verzió esetében melyik partíciót kell érintetlenül hagyni, hogy a windows megfelelően működjön rajta a biossal együtt?

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#811) Laci.M válasza Thusor (#810) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én win10 telepítővel töröltem le 2 számomra nem kellő partíciót. Hidd el jobb, ha újrahúzod a wint, ezekből a partíció módosításokból csak probléma van utólag.

Aláírás

(#812) Flashget válasza Victoryus (#809) üzenetére


Flashget
félisten

gearbesten már jó ideje nincs 64GB-os chuwi vi10 európai raktárban
egy helyen van most 32GB-os 147 öjróért!

Realme GT Master Edition

(#813) kamillo67 válasza Flashget (#812) üzenetére


kamillo67
tag

Ellenben van hozzá billentyűzet 26 dolcsiért :)

(#814) Flashget válasza kamillo67 (#813) üzenetére


Flashget
félisten

ez igaz. :)

Realme GT Master Edition

(#815) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm az én javaslatomra vi10 vagy hi10 (mint kiderült számomra ez még nem jelent meg, de lehet várna rá) készüléket venne! A gearbesttől érdemes venni? Mindent belevéve az a legajánlottabb? Illetve inkább az a kérdés, hogy alternatív készülékből esetleg tudtok jobbat? Inkább olyat, ami a hi10hez közelít!

Köszi!
üdv

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#816) Dapro


Dapro
senior tag

az android mindenkinél homályos? csak mert én nem vettem észre rajta. mekkora ppi értéknek kell lennie ? 160 at ír. felraktam amit írtatok ezt a fix blurrt már ahogy, nem tudom, hogy sikerült e, de nem látok változást.

[ Szerkesztve ]

(#817) kenand


kenand
veterán

Maradt 2 GB-s az új Vi10

(#818) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy 10-es dualbootos tabot. Szimpatikusa Vi10, de esetleg tudnátok ajánlani hasonló tabot, megbízható eladótól? PL ez mennyire jó?

Előre is köszönöm! :R
üdv::
Lkk

[ Szerkesztve ]

(#819) FingR86 válasza lkksioskdl3 (#818) üzenetére


FingR86
őstag

[link]

kérdezd meg őt esetleg

(#820) rankesz válasza kenand (#817) üzenetére


rankesz
veterán

Lehet elírás, mert szerintem vi10-ből nem adnak ki cherry trail valtozatot, inkább hi10 lesz az, az meg ha pontosak a specifikációk akkor 4 gigás lesz

(#821) lkksioskdl3 válasza FingR86 (#819) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

köszönöm

(#822) djgeg


djgeg
őstag

Infók a Hi10 ről
A lényeg
1920 x 1200 16:10 | 4GB RAM | Atom X5 Z8500

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#823) FingR86 válasza rankesz (#820) üzenetére


FingR86
őstag

new Vi10 with an Atom Cherry Trail SoC

mondjuk ez nem szentírás

(#824) djgeg válasza FingR86 (#823) üzenetére


djgeg
őstag

Az pletyka, de pont egy hozzászólással elötte linkeltem, hogy a gyártó által kiadott k rövid kis hangulatkeltő alapján:
1920 x 1200 16:10 | 4GB RAM | Atom X5 Z8500

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#825) pityu8 válasza djgeg (#824) üzenetére


pityu8
tag

(#826) djgeg válasza pityu8 (#825) üzenetére


djgeg
őstag

Már egy ideje van, de még ott is hibásan tüntetik fel a specifikációit.

4GB/64GB--->Z8300 (ami nem is támogatja a 4GB RAM-ot)

A gyártó kis hírfoszlánya viszont megerősítette: 1920 x 1200 16:10 | 4GB RAM | Atom X5 Z8500

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#827) Flashget válasza pityu8 (#825) üzenetére


Flashget
félisten

lesz még ez is 140 öjró :)
de már az induló ár sem magas.

Realme GT Master Edition

(#828) Flashget válasza Flashget (#827) üzenetére


Flashget
félisten

a klavi hozzá viszont nem olcsó...[link]

Realme GT Master Edition

(#829) Janaboy


Janaboy
veterán

Szerintetek honnan lesz erdemes beszerezni? A vi10est honnan volt? Gearbest-es dpdvel?
Vagy geekbuying? Asszem gearbesten is 196 a kezdo..

Janaboy

(#830) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Eszem megáll, hogy milyen emberek vannak... Egyszer már elküldött melegebb éghajlatra, (nem küldtem adaptert a tabhoz... 500ft) de minden fel volt rá téve, rootolva, felbontás korrigálva, ennek ellenére segítettem újra, áldott jó szívemnek hála.
Mindig segítek, mindenkinek ha tudok, itt is elérhető már minden segítség egy újratelepítéshez, összeszedtük közösen, de még ez is kevés??? :W
Az tuti, hogy személyesen nem fogom megcsinálni senkinek a saját maga/más által elbarmolt tabletjét, ilyen ügyben ne is írjon senki! Aztán meg küld valaki egy töröttet, vagy hibásat, és rám keni a dolgot... Ilyennel már szívtam egyszer, többet nem akarok. Ahhoz is pofa kell, hogy valaki betört kijelzővel küldje el...
Azt meg nem hiszem el, hogy egy megyeszékhelyen nem találni senkit, aki értene hozzá! Egyébként meg azt kell csesztetni, aki elbarmolta, csak nem ilyen arrogánsan, mert akkor persze, hogy nem vállalja el senki.
Amit tudok, azt én is saját magam tanultam meg, tanulni sose késő.

És amit már ezerszer leírtunk: mindig legyen egy biztonsági mentés minden eszközről, fontos adatról!

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#831) lkksioskdl3 válasza pityu8 (#825) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szerintetek mennyire rizikós előrendelni?

(#832) djgeg válasza lkksioskdl3 (#831) üzenetére


djgeg
őstag

Én személy szerint várnék. Egy szerintem rizikós. Kettő ez még olcsóbb lesz amint megjelenik és nem 1-2 darab lesz.
1 nagyon max 2 hónap és értelmesebb áron normális webshopban is lehet majd kapni.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#833) Kloss


Kloss
őstag

Nekem ma hozta a 64GB-os tabit a DPD futár. Múlt héten rendeltem, elégedett vagyok. :)
Sikerült aktiválni a Windowst is.

(#834) Flashget válasza Kloss (#833) üzenetére


Flashget
félisten

honnan rendelted? mert gearbesten eu-s raktáron nem volt már mikor beírtam a topicba.

Realme GT Master Edition

(#835) Kloss válasza Flashget (#834) üzenetére


Kloss
őstag

Gearbest. 29-én este rendeltem.

(#836) Kloss


Kloss
őstag

Nekem halkan sípol a tab a csatlakozók felőli oldalon. Elég idegesítő, más nem tapasztalt még ilyet?

(#837) Flashget válasza Kloss (#835) üzenetére


Flashget
félisten

azt hittem a héten vagy múlt hét hétvégén.
a win és androidba van magyar nyelv? mert itt nem írják csak azt ha más nyelv is kell jelezni kell feléjük, más oldalon meg win screen mentésen meg ott van a választható nyelvek között.

Languages: Russian, German, Italian, English, Dutch, French, Portuguese, Spanish
Note: If you need any specific language other than English and you must leave us a message when you checkout

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#838) Flashget


Flashget
félisten

Mennyire karcolódik a kijelző? Érdemes venni rá egy ilyet? [link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#839) egopista válasza Flashget (#838) üzenetére


egopista
tag

Volt magyar nyelv androidon, csak kínairól kellett átállítani, de ha van kéznél egy droidos telefon, akkor annak mintájára könnyű megcsinálni :)
A windows angol volt, és language pack kellett hozzá, az meg a vezérlőpultból érhető el.

A kijelzőn, és a gép hátulján is van fólia! Elöl megtévesztő, mert reklámfeliratok vannak rajta, de ha azt lehúzod, alatta ott az igazi fólia is!

Gearbest-től legalább is így érkezett :)

(#840) djgeg


djgeg
őstag

Új Vi10 "Ultimate"
Ez lesz a "kisebbik" tab a Hi10 mellet (amint az megjelenik)
[link]

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#841) Kloss válasza egopista (#839) üzenetére


Kloss
őstag

Az enyémnek csak a kijelzőjén van fólia, hátul csak a csupasz üveg :)

(#842) Flashget válasza egopista (#839) üzenetére


Flashget
félisten

:R

Realme GT Master Edition

(#843) Flashget válasza djgeg (#840) üzenetére


Flashget
félisten

rányomtam a 7%-os kedvezmény kuponra...kiadta ezt:[link]
csak 32GB-os 38,6K és gondolom ÁFA, VÁM is jön rá.

az pedig 64GB és 150 dollár..kb. 40K + vám,áfa

Realme GT Master Edition

(#844) bbmt


bbmt
senior tag

Pénteken nekem is megjött a Chuwi Vi10Pro tabletem :) október 1-én rendeltem a Gearbest-ről,minden gond nélkül megkaptam.
Egy Ipad 2-t váltott, eddig nagyon elégedett vagyok vele.
Az android részen a Chuwi alkalmazás kell rá?Mert alapból nem törölhető. Mondjuk nem sokat fogom használni a droidot.

A kanál a gyengék villája

(#845) Kloss válasza bbmt (#844) üzenetére


Kloss
őstag

Én még el sem indítottam a droidot :)
Tegnap frissítettem W10-re. Eddig minden rendben a tabbal.

(#846) bbmt válasza Kloss (#845) üzenetére


bbmt
senior tag

Ó én is csak kíváncsiságból :) mondjuk meglepően jól használható alap dolgokra.
A tabnál egyedül a gyors merülést kell megszoknom, az Ipad 2 világbajnok volt ezen a téren...
Ja, telefonnal kellett aktiválnom a Windowst, minden gond nélkül sikerült.

A kanál a gyengék villája

(#847) Kloss válasza bbmt (#846) üzenetére


Kloss
őstag

Nekem is telefonálással sikerült aktiválni.
Viszont W10 frissítése után nem működik a kamera. Majd később keresek rá megoldást.
A wifi viszont jobb lett, előtte 45/10 megabitet mértem, most 50/50.

(#848) sbwolf válasza Kloss (#847) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Állítsd vissza az illesztő program előző verzióját.

(#849) Kloss válasza sbwolf (#848) üzenetére


Kloss
őstag

Köszi, ez gyors volt :)

(#850) Kloss válasza sbwolf (#848) üzenetére


Kloss
őstag

A techtableten linkelt W10-et felraktam, azzal megy rendesen a kamera meg minden más is.
Ez megoldott minden apró hibát, eddig kitűnő.
Aki fel akarja rakni, telepítés előtt írja le a régi rendszer szériaszámát! Egyszerűbb úgy aktiválni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.