Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Janaboy válasza Pcm (#1900) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez már volt linkelve párszor, de megoldás nincs benne..

Janaboy

(#1902) Tomsteel válasza Pcm (#1900) üzenetére


Tomsteel
tag

Elmondanád kérlek, hogy mire gondolsz, mert sokadjára futom át már ezt a topikot, de nem igazán értem, hogy az én "adottságaimmal" mi lenne működőképes?

Nincs windowsom, csak droid, usb portok nem működnek.

(#1903) Janaboy válasza Tomsteel (#1899) üzenetére


Janaboy
veterán

Az jutott még eszembe, hogy ha összekötöd usb-t a géppel, akkor az szgép felismeri?
Így vajon vissza lehetne tenni a windowst?

Janaboy

(#1904) Tomsteel válasza Janaboy (#1903) üzenetére


Tomsteel
tag

Persze, Androidot is másik gépről pakoltam rá DNX módban (ettől ment el a Win partíció), ha pedig bent van droidban és úgy dugom rá, akkor is hibátlanul működik, másoltam is rá fájlkezelőből.

Teclast-os flash program is látja, el is indul, csak nem tud hozzáférni a memóriájához, gondolom az a program speciálisan a Teclasthoz lett megírva.

[ Szerkesztve ]

(#1905) Janaboy válasza Tomsteel (#1904) üzenetére


Janaboy
veterán

windowst nem tudod visszavarázsolni? ha lenne win, ott már lenne windowsos flasher..és elvileg lenne érintőkijelződ..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1906) Tomsteel válasza Janaboy (#1905) üzenetére


Tomsteel
tag

Egyelőre nem tudom miként lehetne megoldani. Ha átváltom windows bootra, onnantól a DNX mód sem elérhető, vagyis csak egy pillanatra villan fel és rögtön lép tovább a 6 ikonos boot menübe, ahol csak a hangerő gombokkal tudok mozogni, és azokkal is csak az első oszlopban, a bekapcs gombbal pedig nem választja ki ami villog.

(#1907) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Hello, megérkezett nekem is ez a tablet, azt szeretném megkérdezni hogy a Windows 10re frissitést hogyan jobb megoldani ? Töltse le maga a win 8,1 mert már felajánlotta vagy MediaCraation toolal rakjam fel egy pendrivra? Igaz ha frissítem nem baromlja el az Androidot, mert én azt is szeretném használni.
Ja és androidon le lehet törölni azt a sok kínai programot ami előre van telepítve root jog nélkül ?

Amúgy nagyon király kis tablet , brutális a mérete a kis 8 inches tabletem melett és még értesítési led is van rajta + stereo hangszóró:)

(#1908) egopista válasza SirAlo (#1907) üzenetére


egopista
tag

Én 8.1-ről update-tel frissítettem kétszer is, és nem bántotta az androidot, minden rendben ment utána is. azért frissítés után egy friss telepítést (helyreállítás vagy felfrissítés vagy hogy nevezi a win10) is elindítottam.
Kínai appok törölhetők, kivéve egyet (valami store-féleség)

[ Szerkesztve ]

(#1909) SirAlo válasza egopista (#1908) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Köszi , a driverek megmaradnak frissités után vagy mentsem el őket?

(#1910) egopista válasza SirAlo (#1909) üzenetére


egopista
tag

Na, arra már nem emlékszem, de 5 percen kívül mást nem veszíthetsz ha leszeded a DoubleDrivert, és mindent kimentesz. De valószínűleg lesz driver, ami 8-hoz jó volt de 10-hez új kell, arra készülj fel lelkileg :)

(#1911) Tomsteel válasza Janaboy (#1905) üzenetére


Tomsteel
tag

Remix OS alól nem lenne több lehetőségem vajon? Szerintem azt fel tudnám küszködni rá, mivel a droid helyére megy.

(#1912) Bozso68


Bozso68
senior tag

A kapott papírok közül mi kell garanciával, ha oda kerül esetleg a sor? A csomagolásba dugott hosszúkás papírt nem találom.

(#1913) Tomsteel válasza Tomsteel (#1911) üzenetére


Tomsteel
tag

Legjobb lenne megoldást találni a DNX-en keresztüli bios frissítésre, hiszen az pont ezért van.

(#1914) Joccc07 válasza Tomsteel (#1913) üzenetére


Joccc07
addikt

Esetleg ez?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1915) Janaboy


Janaboy
veterán

A 165C bioshoz tudnátok adni egy direkt linket? Ez a Bauidus marhasághoz látom regisztráció kell, a techtabletsen nincs fent külön..más linket nem találtam! :)
Köszi!

Janaboy

(#1916) Tomsteel válasza Joccc07 (#1914) üzenetére


Tomsteel
tag

Ez a megoldás működik, ezzel pakoltam fel rá az Androidot, de bios fájlt nem tudom miként tudnék flashelni rá. Van esetleg erre ötlet, hogy ebben a Manufacturing toolban milyen formátum/összeállításnak kellene lennie, hogy a nyamvadt kis bios.bin fájlomat fel tudjam flashelni vele?

[ Szerkesztve ]

(#1917) Joccc07 válasza Tomsteel (#1916) üzenetére


Joccc07
addikt

otg kábeled van ugye?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1918) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Androidon a felbontás korrigáláshoz rootolni kell a rendszert? Leszedtem a fixet és ebbe van egy Boot mappa és egy Drivers mappa, Driver mappába van valami USB driver és Android driver setup, nem elég ha lefuttatom az Android driver setupot? A Cikkbe azt írja követni kell az utasításokat, de ott csak a rootolást írja le. Rootolni nem szívesen rootolnám mert nekem fölösleges, viszont a felbontás fix nem ártana

(#1919) Tomsteel válasza Joccc07 (#1917) üzenetére


Tomsteel
tag

Van, de ettől függetlenül a billentyűzetem egyébként is micro usb-s tablet bill.

Esetleg azt kellene megoldani, hogy droid telepítő csomagjába beleépíteni a bios másolást is, flash.xml fájlba bele írni, hogy foglalkozzon ezzel is.

(#1920) Joccc07 válasza Tomsteel (#1919) üzenetére


Joccc07
addikt

És azzal sem tudsz biosba lépni?

Bocs, ha értetlen vagyok de gyűjtöm az adatokat! :DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1921) Tomsteel válasza Joccc07 (#1920) üzenetére


Tomsteel
tag

:) Sajnos nem, pedig több helyről is kaptam ilyen tippet, hogy OTG-n mennie kell, de nem műxik. Pedig ha egeret dugok be átalakítóval akkor egy pillanatra felvillan.

(#1922) Janaboy válasza Tomsteel (#1921) üzenetére


Janaboy
veterán

olyan helyreállító csomag nincs, amit a droidbootból az egészet visszaállítja windowssal együtt? a manufacturing toolal?

Janaboy

(#1923) Joccc07 válasza Janaboy (#1922) üzenetére


Joccc07
addikt

Az a baj, hogy az biost nem tud flashelni sztem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1924) Tomsteel válasza Joccc07 (#1923) üzenetére


Tomsteel
tag

Mivel lehetne bios-t flashelni?
Van egy működő droid rendszerem, DNX módban és ADB-n keresztül is szépen kommunikál a másik géppel.

(#1925) Janaboy válasza Joccc07 (#1923) üzenetére


Janaboy
veterán

Windows alul tudna..csak ahhoz kellene windows..

Janaboy

(#1926) Joccc07 válasza Janaboy (#1925) üzenetére


Joccc07
addikt

Az alól igen.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1927) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Most Upgradelem Windows 10re a tabletet de 0% nál nem akar tovább menni , lehet az a gond hogy SD kártyát állitottam be telepítéshez mert nem volt elég hely?

Ezen a részen akad el , csak nekem 0%on :

(#1928) Joccc07 válasza SirAlo (#1927) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen ez elég nagy gond. Sd-re nem lesz jó a windows.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1929) SirAlo válasza Joccc07 (#1928) üzenetére


SirAlo
aktív tag

De azt nem csak a telepitésnél kellene használja amíg felrakja? Ti hogy upgradeltetek, szinte semmit nem raktam még rá mégsincs elég hely Upgradelni, most mit tudok csinálni ha beakadt ?

(#1930) darugep válasza SirAlo (#1918) üzenetére


darugep
csendes tag

Nekem rootolás nélkül felment a fix. A korábban linkelt oldal leírását követtem, nem volt gond. Valaki korábban írta, hogy a fixálás betett valaminek (talán a touchnak), de nálam ez sem jelentkezett. 32 gigás modellre ment.

(#1931) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Na szerencsére visszaállította ujrainditás után a 8-at, akkor hogyan upgradeljem ha nincs elég hely neki ?

(#1932) Janaboy válasza Tomsteel (#1924) üzenetére


Janaboy
veterán

Az Intel PhoneFlash Tool-al kellene még próbálkoznod..

Janaboy

(#1933) egopista válasza Janaboy (#1915) üzenetére


egopista
tag

(#1934) Tomsteel válasza Janaboy (#1932) üzenetére


Tomsteel
tag

Próbáltam, gyakorlatilag ugyanaz mint a Maufacturing tool.

(#1935) Tomsteel


Tomsteel
tag

Androidon van egy UpdateIFWI nevű app, Techtabletes videóban volt egy másik (Teclast X98) tabletnél, ezzel is lehet biost frissíteni, de a mi masinánkat valószínűleg nem szereti, mert bár uploading-ol ugyan, de nem történik semmi, akármeddig hagyom, hogy csinálja.

(#1936) Janaboy válasza Tomsteel (#1935) üzenetére


Janaboy
veterán

az ifwit tudod flashelni a mfg tool-al, de szerintem az ifwi az nem bios..innentől viszont csak az marad, hogy külső flashelővel beégetni..

Janaboy

(#1937) Tomsteel válasza Janaboy (#1936) üzenetére


Tomsteel
tag

Igen, az már az emmc meghajtóról töltődik be.

[ Szerkesztve ]

(#1938) Tomsteel válasza Janaboy (#1936) üzenetére


Tomsteel
tag

Hogyan tudom frissíteni egyébként?

(#1939) gps76 válasza Janaboy (#1936) üzenetére


gps76
őstag

Én valamikor régebben még laptopnál csináltam olyat,hogy bebootolt a gép egy bios-sal,utána már a működő rendszerben a bios chip-et kicseréltük és flash-eltük. Viszont ott még foglalatban volt a chip,ennél hogy lehetne megoldani, passz.

(#1940) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Na sikerült a 10est felpakolni, érdekes módon az összes drivert felrakta magától , legalábbis az eszközkezelőbe nincs semmi ismeretlen
Viszont a Touch össze vissza érzékel, ezzel mit lehet csinálni ? Win 8as driivereket lementettem és vissza töltöttem már double driverrel de így se változott

(#1941) Joccc07 válasza SirAlo (#1940) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezt! rakd fel és jó lesz

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1942) this is life


this is life
Ármester

Valakinek az elforgatas vezerlesre nincs tippje ? Nalam egyedul ak az nem mukodik...driver fent van a win is rendben levonek latja, csak epp mukodni nem akar. Ha torlom driverrel egyutt az sem segit...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1943) Tomsteel válasza this is life (#1942) üzenetére


Tomsteel
tag

Ezzel próbáltad már?
[link]

Nemrég osztottam meg, frissített gyári driver csomag.

(#1944) SirAlo válasza Joccc07 (#1941) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Köszi jó lett

(#1945) Tomsteel


Tomsteel
tag

Elektronikában jártas emberkék segítségét kérném! Megtaláltam a BIOS chipem adatlapját, viszonylag egyértelműen le van írva, hogy miként lehet resetelni, csak elég sok buktatót látok benne, így nagyon megköszönném, ha meg tudnátok mondani merre induljak!

[link]

A reset láb a technikus ismerősöm által már meg lett piszkálva, gondolom ő is eljutott eddig, de hátha több szem többet lát.

Előre is nagyon köszönöm!

(#1946) this is life válasza Tomsteel (#1943) üzenetére


this is life
Ármester

Meg nem de ra probalok. Koszi ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1947) this is life válasza this is life (#1946) üzenetére


this is life
Ármester

Nem myert de azert koszi.. amugy valamelyik win frissites lotte kió..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1948) Joccc07 válasza SirAlo (#1944) üzenetére


Joccc07
addikt

Nincs mit!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1949) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Már megint én :D Hol lehet ezen a tableten bekapcsolni az USB debuggingot? Rádugom gépre és nincs csak Médiaeszköz és Kamera , felbontást szeretném javítni

(#1950) egopista válasza SirAlo (#1949) üzenetére


egopista
tag

Beállítások, A táblagépről
Itt nyomkodd legalul a build-szám opciót (kb 10szer), aztán kiírja, hogy mostmár fejlesztő vagy.
Vissza a beállításokba, utolsó előtti menü, Fejlesztői lehetőségek
Jobb felső sarokba állítsd a kapcsolót Be-re, és már be is lehet pipálni a hibakeresést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.