Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Bozso68 válasza Janaboy (#1799) üzenetére


Bozso68
senior tag

Az új 64-esen a töltés hasonlóan viselkedik szerintem, mint a 32GB-oson, bal oldalt hátul kicsit meleg. Úgy néz ki, jó szériás jött ma.
Az elmosódási hiba mibenléte engem is érdekel.

Mod: ezek szerint mindkét Chiwimmal megúsztam az elmosódási hibát. :C

[ Szerkesztve ]

(#1802) icecave válasza egopista (#1800) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor sorozatszám: (Q32G221510XXXX)
BIOS: J1D_S165C_206

egopista: Kösz, javitva, copy paste volt, csak átirtam, amiben enyém változott. :D

[ Szerkesztve ]

(#1803) egopista válasza icecave (#1802) üzenetére


egopista
tag

Köszönjük! :)

[ Szerkesztve ]

(#1804) icecave válasza Bozso68 (#1801) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát, én fix után sem láttam különbséget. Szóval a kis "mosódás" nálam is inkább a fullHD/8" utáni kisebb felbontás 10,6"-on dolognak volt betudható.

(#1805) Bozso68 válasza icecave (#1804) üzenetére


Bozso68
senior tag

És csak android alatt létezik a hiba?

(#1806) icecave válasza Bozso68 (#1805) üzenetére


icecave
nagyúr

Külföldi fórumok szerint igen. Mivel nekem semmi sem változott így hiba sem volt, csak azt hittem, az előbb leírt okból kifolyólag. Ha ezt előbb tudom, biztosan nem rakom fel a fixet, ami ugye a problémáim okozták, de csak megoldottam :D

(#1807) egopista


egopista
tag

Mondom srácok, ha jelen van a probléma, akkor nagyon feltűnő, nem lehet nem észrevenni. Nálam is csak androidon jelentkezett, és kvázi olvashatatlan volt a szöveg böngészőn és pdf-en. A hibás DPI beállítás miatt van a dolog.
Nekem 221504-es a gép (pedig szeptemberben rendeltem, biztos maradékot kaptam). Az újabbakban lehet, hogy már eleve javítva van a hiba. Főleg a 221510-esekben biztos sok változás volt, mert a Chuwi fórumon is rengeteg dolog van, amihez külön odaírják, hogy csak a 221509, vagy régebbi gépekre alkalmazható.

(#1808) Flashget válasza Janaboy (#1799) üzenetére


Flashget
félisten

GB-ről?
ha igen gyanítom nincs bill náluk még kínában sem..lassan 1 hónapja várok rá eu raktában legyen..mikor kínából rendeltem processing volt..töröltettem onnan a rendelést.

Realme GT Master Edition

(#1809) Flashget válasza egopista (#1807) üzenetére


Flashget
félisten

221506 van nekem és később rendeltem mint te és nem érint a hiba.
32GB-os a chuwi

Realme GT Master Edition

(#1810) Janaboy válasza Flashget (#1808) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, majd meglatjuk, raer az ismerosom :)

Janaboy

(#1811) Bozso68


Bozso68
senior tag

Éjjel feltöltött az új Pro, lekopogom, nincs eddig baja.

A Chuwi az első droidom, aminek a képernyőjét vezeték nélkül sikerült továbbítanom tv-re. Sony Z1c, és LG tv-im összevesztek, hogy más gyártó. A kínait meg az vastagon nem érdekli, hogy mivel házasítom. :))

[ Szerkesztve ]

(#1812) Flashget válasza Bozso68 (#1811) üzenetére


Flashget
félisten

következő program a droid root jog lesz? :)

Realme GT Master Edition

(#1813) Bozso68


Bozso68
senior tag

Rootolni nem szabad... Elveszik a garancia! :DD

A töltési áramot androidra melyik appal érdemes mérni? Régebben volt az egyik a telefonomon, de már nem tudom melyik.
Akarok egy házitesztet végezni a 32GB, és a PRO változatokra, van pár töltőm, meg zsinórom hozzá.

(#1814) Victoryus válasza Bozso68 (#1813) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Az jó kérdés. Ami biztos, hogy Windows alatt a battery bar az egész jól működik.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1815) Victoryus válasza icecave (#1802) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Gyűlnek a sorozatszámok ezek szerint! Este megnézem az enyémet is. Csak van valami összefüggés, melyiket milyen hardverrrel szerelték. Ha sikerül rájönni, melyik szériával van a 'gond' akkor természetesen beleírom azt is az összefoglalóba.

Ha van még valami, amit szeretnétek beletenni, szóljatok!

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1816) vito555


vito555
tag

Nekem még nem sikerült win10 alatt a touch megoldása.
Valamiért win 8.1 nál is ugyanaz a probléma...I2C hid eszköz...Tehát hiába teszem vissza...
Mikor megjött jó volt minden,csak win10 frissítés volt azóta ez van.
A i2c hid tulajdonságaiban azt írja "az eszköz nincs bekapcsolva"
Ezért nekem nincs semmi az eszközkezelőben ami az érintőképernyőre utal.
Most megint win10 van fent,nincs valami ötlete vagy hasonló helyzete valakinek?

Q32G221510

BIOS: J1D_S165C_206

𝄢

(#1817) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Vi10-en meg lehet csinálni, hogy legyalulja az ember a Droid-ot, és csak W10-et rak fel, majd azt aktiválja?
Létezik erről "lépésről-lépésre" leírás, akár angolul?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1818) Victoryus válasza AxBattler (#1817) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Meg lehet oldani. igen. Páran már megcsinálták, keress rá itt a fórumban. A techtablets fórumon volt leírás róla, de mintha itt is írta volna már valaki.
De gondold át kétszer is, mert utána nem egyszerű visszatenni az androidot, ha mégis kéne.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1819) AxBattler válasza Victoryus (#1818) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, utánanézek!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1820) Bozso68


Bozso68
senior tag

A 32GB-os:
BIOS: J1D_S165C_206
Széria: Vi10 Q32G2215100XXXX
Kernel 3.10.20
2015.oct 13

A PRO:
BIOS: J1D_S165C_206
Széria: Vi10PQ64G2215100XXXX
Kernel 3.10.20
2015.oct 13

Egyikkel sincs se töltési, se blur probléma. Semmilyen frissítést, gyalulást nem csináltam rajta.

Én úgy gondolom, hogy az android is nyújt annyi plusz szolgáltatást, ami miatt érdemes azt megtartani. Mondjuk én éppen ezért itthonra nagyobbikat vettem.

[ Szerkesztve ]

(#1821) egopista


egopista
tag

Az enyém Vi10PQ64G221504XXXX, szeptemberben jött meg.
Gyárilag volt elmosódási probléma, a fix simán megoldotta.

A BIOS G1D_S165_205 (próbáltam a 206-ost is, működik, de nem tetszika boot képernyő :D más különbséget meg nem fedeztem fel, így visszatértem az eredetire.)

A J1D_S165C_206-tal vszont már windows 8.1-en és 10-en sem volt hang és érintés!

[ Szerkesztve ]

(#1822) jata108


jata108
csendes tag

Sziasztok,
nektek mennyire merül a chuwi win10 alatt, ha nem kikapcsoljátok, hanem csak alvóba teszitek? nálam vmi állandóan felébreszti (érzem a táskámban,h meleg a tabi hátulja). Van-e vmi mód arra, hogy ha alszik, akkor tényleg aludjon? semmi alkalmazás nem fut a háttérben, ami gátolná az alvást, max a saját billentyűzete. érdekes, hogy android alatt ilyet nem tapasztaltam.
A másik, idegesítő dolog a tabi műanyag kerete. Vmi kritikán aluli minőségű anyagból van, magától hullik széjjel, repedezik. Értem én, h olcsó pénz, olcsó anyag, de ha 5 Ft-al drágább anyagot választottak volna, akkor ez egy fullos kis gép lenne, komoly hiba nélkül, így meg csak bosszantja az embert ez az amatőr hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1823) Flashget válasza jata108 (#1822) üzenetére


Flashget
félisten

frissítés ki van kapcsolva? lehet azt keresi csak.

Realme GT Master Edition

(#1824) jata108 válasza Flashget (#1823) üzenetére


jata108
csendes tag

hááát, az könnyen előfordulhat,h a frissítéseket keresi és ezért ébreszti fel magát állandóan a táskámban - még akkor is,ha nincs netre csatlakozva :) - viszont nem tudok róla, h win 10 alatt hol lehet lelőni a frissítéseket. eddigi - hiányos - tudomásom szerint sehol.

(#1825) Flashget válasza jata108 (#1824) üzenetére


Flashget
félisten

de-de mivel én kikapcsoltam az alkalmazások frissítését is tehát lehet.
egyik

másik

lényegében ugyanaz mint a win7 esetében csak én a letíltás opciót választom. és mikor úgy gondolom elérkezett az idő frissítésre akkor a tilalmat feloldom és frissül.
Ezt még az xp-nél kezdtem el a multiplayer miatt, hogy ne zavarjon be a lagg miatt.
Most megint más célból.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1826) jata108 válasza Flashget (#1825) üzenetére


jata108
csendes tag

szuper vagy, köszönöm!!
(írtam,h hiányos a tudásom, de most ismét bővült egy picit :) )

(#1827) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Chuwi sorozatszáma: vi10pq64g221504009XX, bios a gyári, nem is próbáltam újabbat.
Gond nélkül felment a win10. Az android felbontása hibás volt. Szeptemberi a gép.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1828) Bozso68


Bozso68
senior tag

Most kapok háromfali infarktust: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1829) Janaboy válasza Bozso68 (#1828) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez "szep"..

Janaboy

(#1830) egopista válasza Janaboy (#1829) üzenetére


egopista
tag

Most ha nem lennék vele megelégedve fájna a szívem, de nekem 160-t is megért :) Azért figyelemre méltó ajánlat, aki eddig habozott, annak még odaérhet a fa alá :D

(#1831) kenand válasza Bozso68 (#1828) üzenetére


kenand
veterán

Nem gond ha időbe ideérsz Zalaegerszegre én megtágítom neked mindhármat, ma éppen ügyletes vagyok....

(#1832) Janaboy válasza kenand (#1831) üzenetére


Janaboy
veterán

Loool :C :DD

Janaboy

(#1833) Bozso68 válasza kenand (#1831) üzenetére


Bozso68
senior tag

Jajj... :R

(#1834) Flashget válasza Bozso68 (#1828) üzenetére


Flashget
félisten

itt valami nem kerek a történetben ugyanis pc-n nézve az oldalt ennek se híre se hamva.. [link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1835) Elektrosokk válasza Bozso68 (#1828) üzenetére


Elektrosokk
addikt

kemény... hogy találtad meg ? :)

(#1834) Flashget : jaja, a mobilos link viszont oké.. de már mondtam hogy vannak érdekes dolgok a Gearbest-en :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1836) kenand válasza Flashget (#1834) üzenetére


kenand
veterán

De most megint 106 USD a 64 GB-s

(#1837) Elektrosokk válasza kenand (#1836) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mobilról nézed ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1838) Flashget válasza kenand (#1836) üzenetére


Flashget
félisten

nézd PC-n és nyomj a HK raktárra ahol nincs mellette az EU raktárt mutatja 106 dollárért, de ha rányomsz az EU raktárra rögtön kiadja 158,89 dollár
viszont ha berakom a kosárba 106-ot számol.
van itt gond. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1839) Bozso68 válasza Elektrosokk (#1835) üzenetére


Bozso68
senior tag

Chuwi droidról néztem, fene a perverz önsanyargató fajtámat...

(#1840) Flashget válasza Bozso68 (#1839) üzenetére


Flashget
félisten

én még 2 hétig nem tudom ezt megtenni esténként...

Realme GT Master Edition

(#1841) cikasz válasza kenand (#1836) üzenetére


cikasz
őstag

Nem kell valakinek egy HI8? Én meg vennék egy ilyet. :U
Pár napos a HI8 még nem használtam csak bekapcsoltam meg elindítottam, hogy működik-e rendesen!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1842) icecave válasza cikasz (#1841) üzenetére


icecave
nagyúr

Most cseréljem vissza hi8-ra? :D akku miatt jobb ez de nagyom nagy... Valami kicsi lesz helyette tuti.

(#1843) Elektrosokk válasza icecave (#1842) üzenetére


Elektrosokk
addikt

:DDD :DDD :C

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1844) cikasz válasza icecave (#1842) üzenetére


cikasz
őstag

privi ment! :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1845) icecave válasza Elektrosokk (#1843) üzenetére


icecave
nagyúr

Àhh, lassan rosszabb leszek mint egy hisztis p@csa :D most a méret a gond, ott meg az akku :D

(#1846) Elektrosokk válasza icecave (#1845) üzenetére


Elektrosokk
addikt

áhh dehogy. :DDD szerintem a nagyobb egy jobb készülék, a felbontást leszámítva, de nekem is túl nagy volt... a kicsi nagyon szerethető, nagyon könnyű. csak egy jó töltő kell hozzá! :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1847) Bozso68


Bozso68
senior tag

Gearbesten a szürke és a fekete tok ugyanaz a minőség? Az áruk és a nevük kicsit más, de fotóról egyformának tűnnek.

(#1848) Flashget


Flashget
félisten

Aki rendelt innen üveget a chuwi vi10-re, mennyi idő alatt kapta meg free shippinggel?

AliExpress Standard Shipping
Free Shipping
Estimated Delivery Time:15-45 Days
Processing Time:3 Days

A tegnapi 106 doláros 64GB-os chuwi ár most 120 ha UK plug-al van rendelve kosárba rakva.
EU-s esetén 185-re ment fel...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1849) davidsz válasza Flashget (#1848) üzenetére


davidsz
őstag

2,5 hét. A csomagolás pöpec.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1850) Flashget válasza davidsz (#1849) üzenetére


Flashget
félisten

:R
reménykedek benne, hogy karácsonyig megjön, nem lenne jó utána még hetekig rajta hagyni a gyári fóliát a sárga felirattal. :)
ami rajta van fólia és karcolódik azt levetted vagy arra ment rá az üveg? mert akkor nem számít a feliratos fóliát leveszem mielőtt ideér.

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.