Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Flashget válasza wazo (#2000) üzenetére


Flashget
félisten

Reméljük. :)
Egyébként a win10-t én is a chuwin kezdtem megismerni és mivel ez bejött szemben a 8.0/8.1-el ami 3 napot sem élt meg a PC-n, utána a PC-n is engedtem a változást majd felraktam tiszta telepítéssel is.

32 vagy 64 GB-os?

Realme GT Master Edition

(#2002) Flashget


Flashget
félisten

Beírások, tapasztalatok, privis javaslatok alapján ezeket rendeltem a Chuwi-hoz, hátha majd másnak is kelleni fog:

Blitzwolf töltő hozzá 2db Golf 2.1A kábel
üveg
tablet tartó

Realme GT Master Edition

(#2003) wazo válasza Flashget (#2001) üzenetére


wazo
aktív tag

64 pro

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2004) wazo


wazo
aktív tag

Ajánlott most a win10 felrakás? Milyen módszerrel? Update? Mit ajánlotok? Köszi.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2005) egopista válasza Bozso68 (#1997) üzenetére


egopista
tag

Nekem is ilyen tok van, én a "mögé rakós" módszert javaslom, elég masszívan áll behajtogatva. Az általam elképzeld dokkoló csati is elférne alatta. Fantasztikus tok, jó vétel volt, egyedül az SD-nyílást takarja el, de azt úgy sem sűrűn cserélgetem. 2 hónap alatt talán egyszer vettem ki belőle :)

(#2006) Flashget válasza wazo (#2003) üzenetére


Flashget
félisten

ne felejtsd el, miután a win8.1 aktiválódott a kulcsot elmenteni és csak utána updateld win10-re!

Realme GT Master Edition

(#2007) wazo válasza Flashget (#2006) üzenetére


wazo
aktív tag

Oké, tudom olvastam régebben hogy hol és hogyan mentsem, de ha lehet nem keresgélnék. Leirnad hol hogyan? Köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2008) mrzed


mrzed
senior tag

Sziasztok!

Beújítottam karácsonyra két ilyen "kütyüt" a családba, az egyik Pro, a másik sima. A pro-n nem lenne szükségem az androidra, csak a win-re, abból is a 10-esre. Jól értelmezem a leírásokat, hogy a saját, vagy usb-s billentyűzettel, egérrel és egy usb telepítővel a particiók legyalulásával simán feltelepíthetek egy újat? A linkelt driver-ekkel működni fog minden?

Előre is köszönöm a segítséget.
(karácsony közeledtével nem szívesen téglásítanám még ideiglenesen sem)

(#2009) Bozso68 válasza egopista (#2005) üzenetére


Bozso68
senior tag

Megnyugtattàl, karácsony miatt gyorspostán hozzatok Kínából. Hogy ne kelljen beviteli üzemmódokat váltani, tényleg jó lenne egy rácuppanós dokkolót kialakítani.

(#2010) wazo


wazo
aktív tag

Kézbesítés alatt. Nagyon izgulok :-)

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2011) mazsi válasza wazo (#2010) üzenetére


mazsi
senior tag

Mi is izgulunk veled ;)

És szeretni is fogunk, ha az ilyen infokat off topic jelöléssel látod el, ahogy én is. #nooffense

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2012) wazo válasza mazsi (#2011) üzenetére


wazo
aktív tag

Oké. Egyém volt a kétezredik hozzászolás nem jár érte aji? :-)

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2013) gps76 válasza egopista (#1996) üzenetére


gps76
őstag

Nekem van gyári billentyűm hozzá,azt mondod sima USB lenne? Nem is gondoltam rá.Tölteni nem lehet azon,nehogy kinyírj valamit vele,ott kifelé jön fesz., nem befelé.Amúgy jól használható a tapipad is nem igaz, amit írt valaki, hogy túl érzékeny lenne, olyan mint a notikon, több ujjas érintést is lekezeli.

(#2014) Balinov válasza Balinov (#1992) üzenetére


Balinov
félisten

nos, kis update: tegnap esti 2-3 ora alatt, 10-20percenkent figyelve a toltest utan. Win8.1 alatt sokkal gyorsabban tolt. Mielott kerdeztem tegnap 7%-on volt az akksi (droid alatt nezve), kb fel ora alatt felment kemeny 9%-ra (ugy, hogy AirPlane modba raktam). Aztan bebootoltam win-re, es kb 2-3 ora alatt a 9%-rol (win is 9%-ot jelzett, szoval tolteskijelzes jonak - vagy legalabbis aznosnak - tunik mindket OS alatt) 78%-ra ment fel.

Kabel egy gyari HTC kabel, amit az M8-hoz adtak, tolto pedig - nem rohog :P - egy Ikeas KOPPLA 3portos, portonkent 2.4A-t leado (elvileg) fali toltos aljzat.

Szoval win alatt fogom ezentul tolteni.

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2015) Bozso68


Bozso68
senior tag

A Gearbest szívózott már valakivel adatbekérés címszóval? Fotózzak bankkártyát, személyit, stb...

(#2016) gps76 válasza Bozso68 (#2015) üzenetére


gps76
őstag

Nem paypal-lel fizetsz? Én nemrég regisztráltam és simán tudok venni bármit, pedig csak a címem tudják, és paypal-lel fizetek.

(#2017) Janaboy válasza Bozso68 (#2015) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem tudom miért, de nehogy bankkártyát fotózzál!!!

Janaboy

(#2018) seebi válasza Bozso68 (#2015) üzenetére


seebi
csendes tag

Hali!
Velem nekem is jött már másodszorra levél tőlük pedig már a gép kellene itt legyen. :Y :Y

SEBI

(#2019) this is life válasza Cowardly Dog (#1990) üzenetére


this is life
Ármester

Megprobaltad mar feltenni ? Ha igen , mi van a tomoritett allomanyban , win 10 es hozza valo driverek ? Fel tudnad tolteni valahova, mert a baidurol csak rgisztracio utan engedi letolteni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2020) Bozso68 válasza seebi (#2018) üzenetére


Bozso68
senior tag

Mit másolták le Nekik? PayPal fizetés volt.

(#2021) wazo


wazo
aktív tag

Megérkezett. Aktivaltam magyarra állítottam. Minden működik. Köszi mindent.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2022) seebi válasza Bozso68 (#2020) üzenetére


seebi
csendes tag

Semmit várok a bankomról a pay vonta le ők küldték hogy fizetve de most már a második levélbe kérik a fotókat biztos kamu szerintem egy üzlet se kérhet ilyet!!!!!! :W :Y :Y

Kedves

Köszönjük megrendelését a gearbest

Megerősítjük sikeresen megkapta a befizetést. Azonban annak érdekében, hogy a fizetés biztonságát,

akkor köteles magatartás további befizetési igazolás engedélyezése előtt a tranzakciót.

A rendelését most tartásban, meg kell befejezni ezt az egyszeri ellenőrzést.

Ez egy standard csalás elleni csekket online fizetés, kérjük látogasson el honlapunkra további részletek itt:

http://www.gearbest.com/about/verify-payment.html

Mi lesz a megrendelés feldolgozásához, amint megkapjuk a megbízó ID megerősítést.

Kérjük, adja meg az alábbi dokumentumokat:

1) 1 színes fotót a személyazonosító igazolvány vagy útlevél vagy jogosítvány.

A fotó világosan fel kell tüntetnie, a teljes név, lejárat dátuma, aláírása és címe, ha van.

El tudja rejteni a születési dátum és a dokumentum száma az adatvédelmet.

Vagy színes szkennelt másolatát vagy képet a legutóbbi közüzemi számla (a címet meg kell egyeznie a számlázási és szállítási cím)

2) 1 hitelkártya fotót a kártyát használt fizetési

Az Ön biztonsága érdekében kérjük, csak azt mutatják, a kártyabirtokos nevét, a lejárati időt és az utolsó 4 szám.

Ha fizettek egy virtuális hitelkártyát kérjük, küldje el nekünk sreenshot a elektronikus számla, ami azt mutatja, a kártya számát és adatait.

Ha már fizetett a Paypal, kérjük, küldje el a hitelkártya másolatát, hogy már regisztrált PayPal.

3) Kérem, jelentkezzen be a PayPal számla ellenőrizni ezt a tranzakciót? Kérjük, csak megváltoztatni a paypal státuszát ellenőrizni.

Sajnáljuk minden kellemetlenségért, észrevettük, hogy az ügyfél állapotát a PayPal adatokat nem ellenőrzött, ami azt jelenti, ez a tranzakció nem ellenőrizte Paypal (vagy hatóságok által a kártyabirtokos), ami ahhoz vezethet, hogy hitelkártya-csalások.

Kedves győződjön meg róla, mindkét kellékek "mérete nem haladja meg a 2 MB-ot.

SEBI

(#2023) seebi


seebi
csendes tag

Tied is ilyen?

SEBI

(#2024) Janaboy válasza seebi (#2022) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez a nagyon akciós elrontott áru vi10 rendelés?

Janaboy

(#2025) seebi válasza Janaboy (#2024) üzenetére


seebi
csendes tag

Rendelés dátuma Rendelés Összesen Rendelés állapota Művelet
December 11, 2015 19:28:45 PM 127 $. 69 Feldolgozás

ez a 2 -ik az elsőt szerda 14 órakor vettem péntek 14 kor nálam volt vasárnap már téglásítottam azért ugrottam bele még egybe hogy legyen miről másolni ha jó lesz lesz gazdája :W :Y :Y

[ Szerkesztve ]

SEBI

(#2026) gps76 válasza Bozso68 (#2015) üzenetére


gps76
őstag

Biztos,hogy nem ők küldték! Gondolom valami adathalász szerezte meg honnan mit rendelgetsz, és próbálkozik. Senkinek soha ne küldj személyes adatokat!!!

(#2027) icecave válasza seebi (#2022) üzenetére


icecave
nagyúr

Milyen e-mail címről jött? Én mindig ezt nézem meg először. Paypal-os kamu adatbekérők is szoktak jönni, de elég csak megnézni, hogy milyen e-mailről jött, vagy azt, hogy hova mutat a link, amire kattintva az adatokat kérik....

BTW, hogyan tégláztad, hogy nem lehet helyrehozni valami netes image-ből?

[ Szerkesztve ]

(#2028) Bozso68 válasza gps76 (#2026) üzenetére


Bozso68
senior tag

A Gearbest honlapon is jött privát üzenetem ezzel a szöveggel. Mi a bánatot lehet csinálni? Az asszony paypal-jával fizettünk az én nevemre. Nem ez lehet a gondjuk?

(#2029) Flashget válasza Bozso68 (#2028) üzenetére


Flashget
félisten

gb topicban kérdezni vagy piviben megkeresed as topic gazdáját!

Realme GT Master Edition

(#2030) gps76 válasza Bozso68 (#2028) üzenetére


gps76
őstag

Lehet az a nyűgjük. Mindegy, ne foglalkozz vele, semmi közük hozzá, a lényeg hogy fizetsz, ők meg elküldik az adott címre.

[ Szerkesztve ]

(#2031) egopista válasza gps76 (#2030) üzenetére


egopista
tag

"A rendelését most tartásban, meg kell befejezni ezt az egyszeri ellenőrzést."

Ez alapján nem ússza meg ennyivel :(

(#2032) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Most berendeltem egy Chuwi Vi10 Ultimate 32GB tabletet.
Sokat olvasgattam és a Chuwi márka tűnt ár/érték arányban a legjobbnak.
Remélem nem bánom meg.

(#2033) Bozso68 válasza egopista (#2031) üzenetére


Bozso68
senior tag

Fejlemény az ügyben, hogy a PayPal fizetésnél a Pp fiókban az utalás ellenére nem volt hitelesített???? a tranzakció. Amit kérnek minimum, hogy számlát küldjem az előző vásárlásról, kártyafotó kitakart első 12 számmal és Pp hitelesítés. Ha nem adom meg a kártyán levő összes adatot, csak a nevet, utolsó 4 számot, meg az érvényességet, akkor azzal még nem lehet visszaélni. Pláne, hogy a Gearbest honlapján kommunikálok. Kövezzetek meg, de én ezt elküldöm nekik. Azon a kártyán sose tartunk nagy összeget.

[ Szerkesztve ]

(#2034) Flashget válasza Bozso68 (#2033) üzenetére


Flashget
félisten

GB topicban megkerested őt egy privivel ezzel kapcsolatban? [link]

Realme GT Master Edition

(#2035) Bozso68 válasza Flashget (#2034) üzenetére


Bozso68
senior tag

Igen, küldtem. A választ várom.

(#2036) wazo


wazo
aktív tag

A win 8 drivereket is akar frissíteni, hagyhatom neki? Nem akarom hogy valamit elrontson.

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2037) egopista válasza gilfoyle (#2032) üzenetére


egopista
tag

Arra majd figyelj, hogy az Ultimate verzióhoz elvileg az itt linkelt BIOS-ok és Driverek már nem valószínű, hogy jók, és remélhetőleg az android blur fix sem érint téged!
Ultimate-hez új BIOS van, a neve P02_C165C, valamint új driver csomag is, amit korábban Tomsteel kolléga feltöltött. Ezek a C165C-hez való illesztők.
Itt a gyártói tárhely a BIOS-szal, Driverekkel, Windows 10 lemezzel. A jelszó: 1355

Reméljük hamar megjön a masina és tetszeni fog :) Várjuk az Ultimate-es tapasztalatokat!

(#2038) gilfoyle válasza egopista (#2037) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszönöm a segítséget!
Azt nem tudtam, h ezen is van Android... A driverek miért kellenek? Gyárilag win10 van rajta, gondolom működőképesen. Vagy ne higyjek a mesékben? ;)

(#2039) egopista válasza gilfoyle (#2038) üzenetére


egopista
tag

Én úgy emlékszem, hogy megjelenéskor tervben volt a Dual OS, de lehet, hogy nem készültek el vele, és maradt windowsos. De abban a csomagban sincs android, amit linkeltem, szóval igazad lehet. Driverek, meg windows image azért nem ártanak vész esetére. Elvileg ha nem piszkálod akkor működnie kell szépen, de könnyű elrontani. Bár nekem pl. az explorer.exe-t nem bírta elindítani a gyári windows 8.1, így egy helyreállítással kellett kezdenem :D

(#2040) Buszos válasza Tomsteel (#1957) üzenetére


Buszos
tag

Szervusz!

Ma hozott valaki egy ilyen tabletet a boltba, és pont ugyanúgy jártam vele, mint Te a sajátoddal. Semmit nem tudok kezdeni vele, ahogy olvasom neked sem sikerült. Nálam csak annyi a ciki, hogy nem is a sajátom :(

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#2041) Thusor válasza Buszos (#2040) üzenetére


Thusor
őstag

Én csak azt nem értem miért tesznek olyan beállítást a BIOS-ba aminek semmi értelme, hisz csak téglásításra jó utána semmit nem lehet már kezdeni a tablettel még vissza se lehet állítani. Ezek szerint vigyázni kell ki mit állít be rajta.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#2042) Buszos válasza Thusor (#2041) üzenetére


Buszos
tag

Sajnos figyelmetlen voltam és olyasmit kapcsoltam ki, amit nem szabad. Windowson nevelkedtem, így a bios-reset vagy update eddig nem okozott gondot egy készüléknél sem, de beviteli eszköz nélkül ez a gép műtárggyá változott :(

Megpróbálom lekapni a bios chipet, van eprom égetővel rendelkező barátom, hátha be tudjuk égetni. Ha nem, vehetek az öregnek 45k-ért másikat, karácsony előtt jól fog esni.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#2043) gps76 válasza Thusor (#2041) üzenetére


gps76
őstag

Figyeljetek nem tudom ki merre lakik, de vasárnap megyek Budapestre és nálam lesz a tab 201506xxx sorozatszámú( ami hibátlanul megy droid,meg Win10 alatt is,206-os BIOS-szal,legutolsó 1511(10586.29) frissítéssel), tud valami hasznosat kiszedni belőle,hogy végre rendbe tegyük az egész helyreállítási procedúrát ami jól jöhet bárkinek egyszer, szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

(#2044) bordapapa


bordapapa
csendes tag

Hülye kérdés, de próbálta már valaki a Chuwi beépített billeres tokját az ilyen letiltott USB-s vasakon?
Saját csatija van, és talán másik vezérlőn csücsül, mint a letiltódott USB-k.

(#2045) kenand válasza bordapapa (#2044) üzenetére


kenand
veterán

Sajnos az is az USB csatoló felületen kommunikál szerintem, bár ötletnek nem rossz..
Még a touch screen is USB...

(#2046) Buszos válasza kenand (#2045) üzenetére


Buszos
tag

A dokkoló is usb-t használ, az érintö sem müködik.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#2047) Tomsteel válasza Buszos (#2040) üzenetére


Tomsteel
tag

Üdvözöllek a klubban! :)

Sajnos érdemi megoldásom nincs, ellenben az érintő panel nálam működik, tehát az nem usb-n keresztül kommunikál. Abban tudok esetleg segíteni, hogy android alatt működésre bírjuk neked is az érintést (ha nem működik), viszont ehhez droid újratelepítés kell, ami elcseszi a partíciókat, így ugrik a win.

Ha esetleg egy működő droidból (minden része megy, adb is, mert kommunikál usb-n annak ellenére, hogy le van tiltva) meg tudod oldani a problémánkat, nagyon örülnék ha megosztanád, hogy milyen ötleted van!!

Írj nyugodtan privátot, elég sok dolgot végigzongoráztam már, hátha tudunk egymásnak segíteni!

(#2048) Tomsteel válasza bordapapa (#2044) üzenetére


Tomsteel
tag

Nekem is eszembe jutott, Egopista hozzászólása alapján próbálgattam egy fém keret nélküli lapos pendrive-ot odaszorítani, de nem jártam sikerrel. Lehet rosszul csináltam valamit, de gyanítom, hogy az is ugyanabba a vezérlőbe csatlakozik, a csatlakozója is közel van a vezérlő chiphez az alaplapon.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2049) Tomsteel válasza Tomsteel (#2048) üzenetére


Tomsteel
tag

(kimértem multiméterrel, nem kap áramot)

(#2050) Buszos válasza Tomsteel (#2049) üzenetére


Buszos
tag

Tehát a pendrive működik, csak nincs fesz az usb-n. Vagyis ha adnák neki 5v-ot, akkor egy billzet működhetne. Lehet, hogy csak az usb áramellátását kapcsolja le, a data rész működik.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.