Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Victoryus válasza ljrptr (#200) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Csináltam a frissítés előtt egy rendszer visszaállítást. Úgy kb 10gb hely volt. A win10-et feltettem pendrive-ra, onnan ment a frissítés. Utána elindult. Drivereket frissítettem és ennyi. Kb 2.5 óra volt, mert nem volt üres pendriveom, menteni kellett róla mindent. Maga a telepítés kb 30 perc alatt megvolt.
Ha bootloop van, próbáld meg csökkentett módban indítani a windowst. F8 volt régen, gondolom win10 alatt is azt kellene nyomogatni boot közben.
Legrosszabb esetben pendrive-ról újra tudod telepíteni. Bekapcsolás után esc, bios, boot eszközként pendrive. Csak figyelni kell melyik particiora menjen. Ez utóbbit nem próbáltam, de a biosban szétnéztem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#202) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nekem is nagyon megtetszett ez a tab' a windows alap miatt sokkal jobbnak tunik a tobbi alternativanal: jatekra hasznalnam, latom az eger es billentyuzet nem problema neki, a kontroller is ugyan ugy viselkedik mint egy barmilyen asztali wines gepen? Ha jatekra kell milyen mas alternativat javasolnatok? Androidon/ios-en azaz erinto feluletes tabokon nem jo jatszani, borzaszto szegenyes a kontroller tamogatasa. Ps vita jatekok nem tul szimpatikusak, nintendo szinten nem az igazi nekem, pc-re viszont tele vagyok jo jatekokkal steam okan. psp meg ami szoba johetne.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#203) djgeg válasza sing1ep1ayer (#198) üzenetére


djgeg
őstag

Ha kevesebb mint egy hónapot kell várni az új megjelenésére akkor nagyon nem arról beszélünk, hogy majd valamikor... Én személy szerint várok. Új proci meg 4 gb ram bőven megéri a várakozást.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#204) Dapro válasza djgeg (#197) üzenetére


Dapro
senior tag

Forrás?

(#205) sbwolf válasza djgeg (#203) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Biztos nem 150 dodós áron. Inkább 250-300.

(#206) sing1ep1ayer válasza sbwolf (#205) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én is így gondolom. Csak aztán nehogy mellette még ennek is feljebb kússzon az ára, mert akkor a várakozók hoppon maradnak.

(#207) djgeg válasza Dapro (#204) üzenetére


djgeg
őstag

Már linkeltem, de itt van: [link], de máshol is volt róla "pletyka".

(#205) sbwolf
A konkurens Teclast amiből most jött ki a frissített verzió (ugyan az a soc amivel a Chuwi is fog elvileg) most jelent meg nem régen: 250-260 $ ért. Hozzá teszem, hogy a Teclast eddig is drágább volt ugyan abban a "szériában".
200-250 ért +2GB ram és 64GB háttértárral már bőven megéri.
[link]

(#206) sing1ep1ayer
Már mi a fészkes franctól menne fel a réginek az ára? Hagyjuk már a retardságot kérlek...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#208) djgeg válasza djgeg (#207) üzenetére


djgeg
őstag

ui.: A mostani Chuwi is 180-190$ körül volt amikor megjelent... nem lesz ennél hű drágább max 200$ a frissített.... Nem kell itt a hülyeséget tolni...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#209) wmarci


wmarci
senior tag

gearbesten hogy is van ez az eu warehouse? Elvileg us pluggal 137,9usd+9usd szall.koltsegert el lehet hozni?

(#210) sbwolf válasza djgeg (#207) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Tudom, én is néztem. Nekem már nem ér meg annyit. 64G vi10-et vettem volna, de már a Tinydeal-en sincs.

(#211) twi452 válasza wmarci (#209) üzenetére


twi452
senior tag

Én a kistesóját vettem így 85+9 dodóért és ennyi, DPD-vel küldték (lehet szépen követni) és 8 nap alatt itt volt

(#212) kenand


kenand
veterán

Megjelent TV BOX Atom Z8300-zal, valószínűleg jönnek táblák is, de mire jóárasodnak legalább 6 hónapba beletelik.

USB 3.0-át is támogat. Ha feleződik az ára, majd lecserélem a kis háziszerver Mele-met.
Többi android BOX eddig nem vonzott, mivel lehagyták róla a SATA portot (azt pótolhatná az USB 3.0)

[ Szerkesztve ]

(#213) kenand


kenand
veterán

Windows 10 feltolása után több szabad hely marad?

(#214) Graphics válasza wmarci (#209) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát az annyi, 42 ropiból itthon van :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#215) #79335424 válasza kenand (#212) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon ne éld bele magad, ez a Tronsmart nem akkora szám! Lehet, hogy van USB3, viszont csak 10/100 -as a LAN, AP6330 -as Wifi, 6335 helyett (ac támogatás) és a HDMI verzióról is hallgatnak. Ha 2.0 lenne, akkor már reklámoznák. Ezért, tutira veszem, hogy csak 1,4. Lehet, hogy a SOC -on újítottak, de ami a körítést illeti, az elég "visszafogott".

(#216) krystman


krystman
őstag

Nem tudom mennyivel másabb mint a Chuwi, de ez jó áron van, és 1920x1200 és plusz 1db normál USB3 csati is van rajta.[link]

[ Szerkesztve ]

(#217) djgeg válasza kenand (#212) üzenetére


djgeg
őstag

Már jött tablet.... 250$ ért nem is rossz. Chuwi úgy is olcsóbb lesz.
[link]

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#218) sbwolf válasza krystman (#216) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Erősen gondolkoztam rajta én is a felbontás miatt. De láttam a youtubon egy-két hibás terméket.

(#219) Graphics válasza sbwolf (#218) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A hibás termek tulaja hamar zengi be a vilagot a hibas cuccal, mint az elegedett felhasznalo..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#220) Vizes Tomi


Vizes Tomi
tag

Üdv

Azt szeretném kérdezni, hogy tuti én nézek be valamit, (csak nem jövök rá hogy mit) a gearbest oldalán amikor meg akarom rendelni a 64 Gb verziót akkor a 161,99 -es árból , hogyan lesz 189, 67 ár ha még egy 5 dolcsi kupont akarok beváltani ?

nem értem

(#221) Graphics válasza Vizes Tomi (#220) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nezd meg nincs-e vmi plusz be X-elve esetleg. :)

Vagy hogy honnan jon, dollarban van-e megadva stbstb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#222) Laci.M válasza Vizes Tomi (#220) üzenetére


Laci.M
senior tag

Általában a kupon az EREDETI árról szokott lejönni akciós termékeknél. Ki van ez találva.

Aláírás

(#223) Vizes Tomi válasza Laci.M (#222) üzenetére


Vizes Tomi
tag

Aham ez lesz az, mert így pont nincs értelme a kuponnak csak annyi, hogy beregisztrálsz és küldik a hírlevelet.

(#224) sinak


sinak
tag

Sziasztok

Az Aliexpressről rendelt már vki. ilyen tabletet? Ha igen és Sweden Post volt esetleg a szállító?
Az érdekelne, hogy Európai posta szolgáltatóval kellett-e vámot és áfát fizetni?

(#225) Laci.M válasza sinak (#224) üzenetére


Laci.M
senior tag

99%-ig biztos, hogy kell, úgyhogy a gearbest az ajánlott jelen pillanatban. Ráadásul hamarabb meg is kapod DPD-vel.

Aláírás

(#226) Victoryus válasza sinak (#224) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Esetleg tinydeal-től, 64GB-os változat van még nekik. Ha mobilon rendeled, akkor 10$-ral olcsóbb. Ha csak nincs vége annak az akciónak. Elvileg ők tudnak úgy küldeni, hogy jó legyen. Érted. Bővebben rendeléses topicban volt erről szó. Az a baj, hogy ezeket a fórumokat a tudjuk kik is olvassák, mordor szeme mindent lát. Tippeket meg nem kéne adni nekik.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#227) Graphics válasza sinak (#224) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kell, tokmindegy hogy ki a szolgaltato.

Rendeld gearbestrol :) ott van EU stock

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#228) sbwolf válasza Victoryus (#226) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Már nincs a Tinydeal-en. Két nap után küldték az üzit, hogy elfogyott és nem tudják mikor lesz. Egyből refundoltak.

(#229) sinak válasza Laci.M (#225) üzenetére


sinak
tag

De ott nincs 64GBos EU raktárból.

(#230) sinak válasza Victoryus (#226) üzenetére


sinak
tag

Köszi. Megnézem. Esetleg tudod hogy SD kártyára progi telepíthető rendesen? Mert akkor elég lenne a 32 GBos is.

(#231) kenand válasza krystman (#216) üzenetére


kenand
veterán

Sajnos nem igaz az US 3.0 port a Pipo wf3 nál.
Techtabletnél olvastam:
"The gearbest listing states it’s USB 3.0, but that’s incorrect. Only the W3 model has USB 3.0."

w3 meg 300 USD....annyival nem értöbbet..

WF3-nak nagyobb felbontású a képernyője (jó is meg nem is, kinek mire kell).
Win 10-re viszont -egyelőre- nem lehet frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#232) Victoryus válasza sinak (#230) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom, nem volt memória kártyám hozzá.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#233) sinak


sinak
tag

Valaki kipróbálná nekem hogy SDre lehet e programot pl. Office 365 telepíteni és működik e rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#234) kenand válasza sinak (#233) üzenetére


kenand
veterán

Ha megjön az enyém feltétlenül kipróbálom. Nekünk is nagyon kellene. Van program amivel lehet linket készíteni. De nem tudom sd-vel megy-e. Pl steam könyvtár agy egyik hdd-n van a játék alkönyvtár egy másikon és be van linkelve.

(#235) #79335424 válasza kenand (#234) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mármint Windowson? Mert a symlink az Linux/Android feature.

(#236) azbest válasza #79335424 (#235) üzenetére


azbest
félisten

Már jóideje tud az ntfs is érdekes dolgokat, mappába felcsatolást, linkelést. :K

(#237) kenand válasza #79335424 (#235) üzenetére


kenand
veterán

Igen windowson. Van rá utility. Akkor használtuk amikor a steam könyvtárban már nem fértek el a játékok. És a játékok egy részét átlinkeltem egy hdd-re az ssd-ről.

(#238) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszi mindkettőtöknek! Ma is tanultam vmit. De, remélem, hogy már nem lesz rá szükségem! Néha, nagynéném gépét ápolgatom és ez elég ahhoz, hogy hosszú idő után se szépüljenek bennem a Wines emlékek. :N

(#239) sinak


sinak
tag

Mégegyszer kérném, hogy kipróbálná valaki, hogy Windows alatt (mókolás nélkül) lehet-e SD kártyára programot telepíteni és működik-e onnan rendesen. Holnap rendelném meg és ettől függ, hogy 32 vagy 64 GB-osat veszek. Illetve a Windows hogy látja az SD kártyát? Külön felcsatolja és betűjelet is kap, vagy csak mappaként látszik?

Vagy senkinek nincs ilyen tablete?

[ Szerkesztve ]

(#240) djgeg válasza sinak (#239) üzenetére


djgeg
őstag

Sima normál meghajtó... Gyerekek egy pendrive-ra is tudok "programot telepíteni" ... Ne menjünk már vissza retardba KÉRLEK....

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#241) azbest válasza sinak (#239) üzenetére


azbest
félisten

A hasonló Hi8 alapján ennyit tudok mondani, esetleg a Vi10 lehet más:

Androidban nem látok olyan beállítást, ahol meg lehetne adni telepítés célját. Nem látok áthelyezést. De ha konkrétan tudod mit kellene keresnem, akkor meg tudom nézni.
Android alatt a kernel nem támogatja az exFat-ot (4GB nál nagyobb fájlokat is kezelő fat).

Win alatt rendes meghajtóként látszik. Ugyanúgy működik, mint asztali pécén, hisz olyan rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#242) Graphics válasza sinak (#239) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Secure Digital meghajtokent, mint ahogy egy laptopba beletolsz egy sD kartyat. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#243) sinak válasza djgeg (#240) üzenetére


sinak
tag

Tudom hogy pcn lehet sokmindenre de Te ezen a tabon próbáltad? Mert mindenki beszél róla de senki sem próbálta. És nem kell lenézni a másikat. Talán Te fogod kifizetni nekem az árát ha nem megy?

[ Szerkesztve ]

(#244) sinak válasza azbest (#241) üzenetére


sinak
tag

Telepitettel ra mukodott?

(#245) ZolkoW


ZolkoW
őstag

nagyon elkezdtem gondolkozni egy ilyen, vagy hasonló tabletben (asztali Win, rendes USB, 10" körüli), az említett beszerzési források között (majd még jobban visszaolvasok, most 1-2 rémlik csak) van, ahol rendes, elszámolható számlát kapok? netán itthoni beszerzés is érdekes lehet, ha nem horror a felár.
130-ért horror, 3G nem kell...

köszi.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#246) Graphics válasza ZolkoW (#245) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szamlat? Elszamolni, afa nelkul jon minden...

A-a, sehol nem kapsz semmit, amit el lehetne szamolni / szerintem

220volt.hu esetleg, ott volt vi8 nemreg. Lehet van vi10 is. Ha nincs akkor sajnos ez van

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#247) #79335424 válasza Graphics (#246) üzenetére


#79335424
törölt tag

220 Volt ügyekben esetleg érdeklődhettek Lifeforce fórumtársunknál.

(#248) azbest válasza ZolkoW (#245) üzenetére


azbest
félisten

magyar boltból, ha valahol találsz akkor értelemszerűen ott kell kapjál számlát.

Ha külföldről rendeled, eu-ból, akkor érdeklődj ott, hogy van-e lehetőség számlát kapni. Viszont a külföldi számla itthon való elszámolása sem feltétlen triviális, kérdezd meg a könyvelődet. Nemzetközi adószám biztosan kell hozzá.

(#249) ZolkoW válasza azbest (#248) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha rá van írva, hogy INVOICE, és a nevemre szól, az kábé már elég...

a 220V-on említenek ilyet, hogy "hivatalos magyar Chuwi képviselet" - ez őket jelenti? itt listázva tényleg csak 8-ast látok, és annál nagyobbat szeretnék.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#250) Graphics válasza ZolkoW (#249) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hat en meg ilyet sose kaptam :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.