Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kirusz1 válasza TOZ (#550) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi

(#552) zso79 válasza Peter.70 (#531) üzenetére


zso79
őstag

163$ volt tegnap Ali-n, most itt tart a szállítás: "A csomag tovább küldve a GLS helyi központjából." jelentsen ez bármit is :)

(#553) Peter.70 válasza zso79 (#552) üzenetére


Peter.70
őstag

Ha van csomagszám, akkor a gls oldalán is tudod követni

(#554) zso79 válasza Peter.70 (#553) üzenetére


zso79
őstag

Ott követem, csak ebből még nem nagyon derül ki mikor ér ide :)

(#555) Peter.70 válasza zso79 (#554) üzenetére


Peter.70
őstag

Spanyolból Németbe 1 nap, Németben áll 2 napot, onnan 1 nap MO, miután MO-ra érkezett elvileg másnap meg kapod. Szumma kb 8 nap feladástól

Én pénteken rendeltem rá következő hét utáni hétfőn kaptam meg

[ Szerkesztve ]

(#556) pecacucc


pecacucc
csendes tag

Hogyan működik a zene távirányítás? Az appban bekapcsoltam, de ha zenét indítok a telefonról, csak egy értesítést kapok, hogy a telefonon szól a zene. Ötlet valakinek?

(#557) ibigi7 válasza pecacucc (#556) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Ahol az értesítések jelennek meg ott találod a zenelejátszó irányító gombjait.

(#558) paolinho


paolinho
őstag

Én is beléptem a csapatba, ma megjött Geekbuying-éktól a vekker :) Viszontagságos utat tett meg közel 4 hét alatt, de a lényeg, hogy épen, szépen idetalált.

Így elsőre azt gondolom mindent viszonylag simán sikerült beállítgatni rajta a dolgokat, aztán, majd meglátjuk, hogy minden úgy működik-e, ahogy szeretném.
Egyelőre használom, bár izgat a gondolat, hogy ki kellene próbálni az itt is korábban már említett magyar romot, de egyelőre még várok vele.

Viszont amit kérdeznék, az az, hogy gidano kolléga a blogjában itt azt írja, hogy az angol rom-ra nem lehet feltenni más számlapokat. Jól értem, hogy ebből az következik, hogy csak azt a néhány felületet lehet használni, amit a Beállítások alatt elérünk? Vagy van már valami más megoldás is erre? Ha esetleg feltenném a magyarul tudó romot, arra is ez a szabály áll?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#559) kovacs65 válasza paolinho (#558) üzenetére


kovacs65
senior tag

Simán fel lehet rakni. Nekem jelenleg 32 db van.

Válogass: [link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#560) paolinho válasza kovacs65 (#559) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, akkor mazsolázok, aztán megkísérlem felpakolni azt/azokat az órára.
Hála szintén gidano-nak :R vannak még itt ehhez kapcsolódóan érdekességek, amelyekre rá fogok pillantani.
Ugye jól sejtem, hogy a bootloader-nyitása, a root, meg egyéb trükkök nem szükségesek a számlapok csere-beréihez, azok csak a rom csere kellékei?!

Bocsánat, de még egy okvetetlenkedő kérdés: itt még nem merült fel esetlegesen, egy részletekre kiterjedő Összefoglaló igénye? Sok felesleges ismétlődő kérdezősködéstől lehetne megkímélni a tisztelt társaságot. Nem is beszélve arról, hogy az újonnan érkezőknek azt elolvasni sokkal egyszerűbb lenne, mint végigmazsolázni az eddigi több száz hozzászólást

[ Szerkesztve ]

(#561) pecacucc


pecacucc
csendes tag

Olyat be lehet állítani, hogy jelezze az intervall edzésnél a váltásokat? Pl: 30 másodperc sprint aztán jelzi, hogy most egy perc pihi, és így tovább.?

(#562) kovacs65 válasza paolinho (#560) üzenetére


kovacs65
senior tag

Csak be kell másolni a PC-ről az óra megfelelő könyvtárába.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#563) paolinho válasza kovacs65 (#562) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, ez így tényleg nem túl bonyolult! :)

(#564) f4lcon válasza kovacs65 (#562) üzenetére


f4lcon
őstag

és ez most éppen melyik? mert amíg egy "watchface" könyvár volt, addig ok, de az előző előtti update óta két ilyen könyvtár van :F

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#565) Memmaao


Memmaao
addikt

Így, hogy az utóbbi hetekben nem volt battery drain az órán (valszeg a távoli hang vezérlés volt a ludas, kikapcsoltam), most először éjszakákra is bekapcsolva hagyom a polcon. Egy ki-be kapcs kb 4% fogyaszt. Az egész éjszakás bekapcsolt állapot alatt 2% merül, szóval kevesebbet fogy az akksi, ha be van kapcsolva, mint amennyit a bootolás megeszik. De a 7 napot fixen tudja.

My name is Bond, James... Dean.

(#566) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,

Adott egy Huawei P10 telefon 7-es androiddal. Mióta az órára fel tettem a friss fw-t, azóta elég sokszor az értesitések nem jelennek meg az órán. Más is találkozott már ezzel a hibával?

(#567) drag


drag
tag

Az másnál is előfordul hogy ha az óráról némítom a bejövő hívás hangját akkor kb az 5dik kicsengés után újra megszólal a csengőhang... ez így nem vmi jó. :(

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#568) TOZ válasza Memmaao (#565) üzenetére


TOZ
addikt

En mondjuk ma este hibaztam. A telefonon lelottem a bluetooht, ora viszont nem lett airplanebe teve... Reggelre merult is egy laza 30%-ot. Gondolom kereste a BT kapcsolatot ezerrel.

(#569) Memmaao válasza TOZ (#568) üzenetére


Memmaao
addikt

Vagy neked is előjött a battery drain probléma, ami lehet ez is, meg az is, hogy mondjuk az app még nem szinkronizált le, amikor lelőtted a BT-t. Nekem az elmúlt 1 hónapban kétszer csinálta.

My name is Bond, James... Dean.

(#570) TOZ válasza Memmaao (#569) üzenetére


TOZ
addikt

Reggel 16%-on indultam vele, most 5%on áll. Nemrég nyomtam csak be a airplanet, szóval nem gondolnám drain issuenak, sokkal inkább a BT váratlan éltüntetése lehetett a ludas.

(#571) paolinho válasza TOZ (#570) üzenetére


paolinho
őstag

Kíváncsiságból lekapcsoltam a bluetooth-t a telefonon, s ezt követően normál módban használtam az órát. Azaz nem nyomogattam, csak néha az időt ellenőriztem rajta. Közel 2 és fél óra alatt esett 1 %-ot az akku teljesítménye nálam. Nem tudom, hogy ez így normálisnak mondható-e, szerintem igen.

Más. Lehet, hogy én vagyok rutintalan, de nem tudok fájl mozgatáshoz kontaktust létesíteni a PC és az óra között. Amikor rátolom a gépre az USB csatit, csak a töltés működik. Próbáltam az ITT és ITT is említett Amazfit Tool-lal telepíteni az ADB-ből a drivereket, de ez sem hozott megoldást.
Mit csinálok rosszul?
Köszi

(#572) Peter.70 válasza paolinho (#571) üzenetére


Peter.70
őstag

Én be teszem a " bölcsőbe " rá dugom az usb-t a gépre és már látom is az órát a fájl kezelőben

(#573) paolinho válasza Peter.70 (#572) üzenetére


paolinho
őstag

Hát ez nem túl bonyolult így, de nálam nem jelenik meg semmi. Kipróbáltam a laptopomban is, arra simán települtek az illesztőprogramok, és látszik is az óra. Nem értem, na mindegy, akkor a PC nem tetszik neki, pedig mind a két esetben Win7-tel próbáltam.

(#574) Memmaao válasza paolinho (#571) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem Akkor merül rapidan ha akkor veszít bt jelet, amikor éppen szinkronizálna és így loopba kerül a szinkron. Ha nem csatlakozik, akkor nem próbál szinkronizálni.

My name is Bond, James... Dean.

(#575) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Én is megrendeltem innen Spanyol raktárból.
8$ kupont igényeltem az eladótól, és így 168$ jött ki a 6 $ postaköltséggel együtt.

(#576) kovacs65 válasza paolinho (#573) üzenetére


kovacs65
senior tag

Próbáld ki a PC többi USB portját is!

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#577) Peter.70 válasza Ateszpapa (#575) üzenetére


Peter.70
őstag

Az nagyon jó ár, ha ezt tudom, én is igényeltem volna kupont :DDD

(#578) Ateszpapa válasza Peter.70 (#577) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem előjött egy ablakban, ha 166$ felett vásárolok, kapok 8$ kupont.
Aki mostanában akar venni érdemes néznie az eladónál a "Get Seller Coupons"

[ Szerkesztve ]

(#579) Leftwitch73 válasza Memmaao (#565) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Nekem is gyorsan merül, ezt a távoli hang vezérlést hol kell kikapcsolni? Hátha nálam is az a baj.

(#580) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Sziasztok én is megrendeltem Aliról😀
Azt irták 5 munkanap, 169dodora jött ki.

(#581) Memmaao válasza Leftwitch73 (#579) üzenetére


Memmaao
addikt

Az amazfit watch telefonos alkalmazásban kell kikapcsolni, beállítások -> értesítési beállítások -> Távoli zene vezérlés.

My name is Bond, James... Dean.

(#582) Leftwitch73 válasza Memmaao (#581) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Köszi, megnéztem és ki volt kapcsolva, szóval nem ez volt a gond. Most éjszaka viszont mindössze 2 százalékot merült. Este 11-től reggel hatig automata repülő üzemmóddal. Ez viszont így teljesen rendben van. Kíváncsi lennék nagyon hogy amikor merül mint balta a vízben akkor vajon miért?

[ Szerkesztve ]

(#583) paolinho válasza kovacs65 (#576) üzenetére


paolinho
őstag

Megoldódott. Elsőre Valami Android Google Nexus illesztőprogramot tett fel a rendszer, amelyet eltávolítottam a Eszközkezelőből, ezt követően, amikor csatlakoztattam az órát, már az Amazfi Stratos illesztőprogramja települ. Szóval rendben lett. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#584) Kavinton75 válasza paolinho (#571) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nekem Win 10 alatt a gépem elejére kötve nem volt stabil, mindig eldobta.
A billentyűzetemen van USB hátul és abba bedugva jó volt (ez a gép hátuljába van bedugva.
Próbáld meg a hátsó portokat, hacsak nem laptop.
Esetleg egy hub-al.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#585) Macika66 válasza Ateszpapa (#575) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem is onnan jött, korrekt kereskedő...
Nálam 174,95 USD volt a vége, postával...

(#586) zyl_


zyl_
csendes tag

Megérkezett az első pótszíjam (még várok egy sötét zöldre)
Ahogy fentebb egy kollega is írta tökéletesen passzol a gear s3 szíj, köszi a tippet neki :)

[ Szerkesztve ]

(#587) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv itt
Én is ma rendeltem egy stratos 2 t aliró, eu ból. 169$ volt összvissz 6% kuponnal.
Mennyi idő szerintetek mire megjön?
Köszi

(#588) sharkypeti válasza zyl_ (#586) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Tényleg, de jó! Köszi a tippet neked is!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

(#589) paolinho


paolinho
őstag

Kínlódok ezzel a rom telepítéssel, pedig mobilok kapcsán nem szokott problémát okozni a dolog. Eddig idáig jutottam:
- Letöltöttem, és telepítettem az Amazfit Tools-t
- Megkértem/és kaptam a bootloader nyitását
- letöltöttem INNEN a legfrissebb International romot (ez itt egyel alacsonyabb -2.3.2.7-, mint amire frissít az óra az első bekapcsolás után -2.3.2.8-)
- letöltöttem közben az ITT található, és elvileg magyart is tudó romot.

Eddig (#93) SolymossyBal leírására támaszkodtam, azonban itt elakadtam:
"ha kinyílt a bootloader-ed, lehet felpattintani a megfelelő ROM-ot"
Ha jól értelmeztem, akkor EZT a romot felteszem az óra gyökér könyvtárába, és.... Na innen nem tudok tovább jutni.
Már vagy tucatszor elolvastam az Installációs instrukciókat, még sem jutok előrébb. Ebből hogyan lesz magyar nyelv?

(#590) paolinho válasza paolinho (#589) üzenetére


paolinho
őstag

Végül is ENNEK alapján sikerült magyarrá tenni a romot, de ez a kínai rom (1609) fordítása. Nem lehet frissíteni, szóval nem az igazi. Ergo, keresem a lehetőségeit továbbra is az International rom magyarosításának (feltéve, ha egyáltalán vissza fogom tudni rakni az eredeti romot).

(#591) TOZ válasza paolinho (#589) üzenetére


TOZ
addikt

Korrektur installalt adb kell hozzá.
Windowson nem tudom mikent megy ez, linux alatt csak felrakja az emberfialanya az megfelelo adroid adb csomagot is boldog (illetve mar nyilvan fent van neki, mert evekig szanaszet haxolta a nexus telefonjait ;] , csak miota a pixelek ara vetekszik nagy gyartok flagship modelljeivel nem volt nexusa...)

Amúgy egyre inkabb imádom ez órat, ma reggel játszottam egy keveset kulonbozo apk-k felrakasaval, hat gyerekek, van itt potencial rendesen, ha beindul az xda lesz itt minden, mint a moziban.

(#592) Peter.70 válasza TOZ (#591) üzenetére


Peter.70
őstag

Csak a memória fog határt szabni

(#593) zso79 válasza H2o-pok (#587) üzenetére


zso79
őstag

Én kedden rendeltem, tegnap délután már az alsónémedi gls központban volt.

(#594) TOZ


TOZ
addikt

Ezt meg csak úgy. Jó, na.

(#595) kovacs65 válasza TOZ (#594) üzenetére


kovacs65
senior tag

WF neve?
THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#596) H2o-pok válasza zso79 (#593) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Amugy ha spanyolt választottam vásárlaskor, mivel küldik? MPL hozza vagy futár?

(#597) -ZsoLi- válasza H2o-pok (#596) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Gls szerintem.

(#598) Ateszpapa válasza -ZsoLi- (#597) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akkor majd jövő héten felhívom őket, mert inkább a meló helyemre kérem.

(#599) paolinho válasza TOZ (#591) üzenetére


paolinho
őstag

Nekem a Windows - os megoldás lenne az igazi, bár, ha minden kötél szakad, USB-ről tudok Ubuntu Linux-ról is indítani op. rendszert. Igaz utána lövésem sincs, hogy miként lehetne a rom-ot feltenni.

(#600) TOZ válasza kovacs65 (#595) üzenetére


TOZ
addikt

ExacWatchfaces.
[link]

Egy magyar srác csinálja, az Global Amazfit FB csoportban lőttem.
Apk telepítős cucc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.