Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) BurgBurg


BurgBurg
tag

Sziasztok! Az EU-s verzióhoz milyen a falitöltő csatlakozása? Angol, vagy "EU" csatlakozó?
Burg.

(#502) Peter.70 válasza BurgBurg (#501) üzenetére


Peter.70
őstag

usb

(#503) BurgBurg válasza Peter.70 (#502) üzenetére


BurgBurg
tag

köszi

(#504) TOZ válasza BurgBurg (#501) üzenetére


TOZ
addikt

Töltőfejet nem fogsz kapni hozzá, csak a töltőbölcsőt.

(#505) Peter.70


Peter.70
őstag

Sportolási tevékenységet tesztelte már valaki? ( gyaloglás, futás )

(#506) mackosajt01 válasza Peter.70 (#505) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Én bringázáshoz használom. Alapjában jól működik, rengeteg infót oszt meg menet közben. A GPS zárt térben, - pl aluljáró - hajlamos elveszteni a jelet, ezt leszámítva teszi a dolgát. Ami nekem hiányzik az az Auto Pause funkció, pl. mikor lámpánál áll az ember, vagy más okból kell megszakítania a sporttevékenységet, akkor jól jönne, ha nem kellene gombokat nyomkodni ahhoz, hogy megálljon a mérés. Ezt leszámítva szuper kis óra.

(#507) Peter.70 válasza mackosajt01 (#506) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem gyaloglasnal nem jeleníti meg az útvonalat

(#508) mackosajt01 válasza Peter.70 (#507) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Erre nem tudok mit mondani, nem igazán nézegetem tekerés közben. A végén meg ott van az útvonal a telóban. Megvárod, amíg a GO felírat háttere átvált zöldre? Elvileg akkor találta meg a GPS jelet. Lehet, hogy ez az ok, de ez csak tipp.

(#509) Peter.70 válasza mackosajt01 (#508) üzenetére


Peter.70
őstag

Na ma majd kipróbálom így. Nem vártam meg

(#510) TOZ


TOZ
addikt

Nos.
En a heten probaltam crossfit szeru edzese es spinningen is.

Crossfit:
Ott indul, hogy nem tudsz profilt valasztani, ugy voltam vele, hogy legyen indoor cycling, igy nem meg a gps. Az edzes alatt "kesett" az ora kijelzese, ami a pulzust illeti. Verettem a high pullt, meg a dead liftet a kettlebellekkel, mar hiperventilaltam lassan, erre azt mondta 110es a pulzus (160 korul volt valóságban, érzésre - van tapasztalatom pulzus kontrollos edzessel, minden nagykepuseg nelkul 5%-os határon belul megmondom magamrol, hogy mennyi az aktualis pulzusom, mindenfele eszkoz nelkul is). Aztan mikor megalltam meghalni (pihenni) elindult felfele. Eleg az hozza, hogy az edzes vegen megnezve a HR chartot viszont realis volt, a meres. Szoval a kijelzes "csuszott", "kesett".
Itt ugye egy eleg intenziv mozsag van, kezed, tested rangatozik rendesen, ugralasok, kez himbalozik stb.

Spinning:
Indoor cycling beallitas ugye van. Nyiilvan azzal nyomultam.
Es siman jol mert, mondhatni tokeletesen. Es nem volt erzekelheto kese a HR tekinteteben sem.
GPS-t erheto modon nem hasznaltam most sem.

Eddig orombodogtag van.

(#511) Peter.70 válasza TOZ (#510) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem a crossfitt-nél az volt a baj, hogy " nagyon " mozgott a kezed. Ugyebár pulzust úgy mérünk, hogy viszonylagos nyugalomban van a kéz.
Ez nyílván ebben az esetben nem volt kivitelezhető, azért nem mért szerintem pontosan az óra.

Én leteszteltem felkaros vérnyomásmérővel, 1-2 egység eltérés volt a kvérnyomásmérő által mért érték és az óra által mért érték között

(#512) TOZ válasza Peter.70 (#511) üzenetére


TOZ
addikt

Nem is az hogy mozog, hanem hogy sok, es hirtelen mozgas van. A mozgas onmagaban meg nem lehet gond es sportora eseteben.

Es igazabol pontos volt, de ahogy irtam is, kesett. Szoval a vegen a grafikon szepen mutatta, azt, amit varni lehetett az edez intenzitasatol. Kijottek a pihenok es a csapatos reszek is (volgyek es hegyek a HR adatokban).

Terveim szerint tesztelem majd Polar BT jeladoval is osszekapcsolva az orat.

[ Szerkesztve ]

(#513) f4lcon


f4lcon
őstag

zenére használta már valaki?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#514) Leftwitch73 válasza Oczu (#438) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Nekem 54 %—on tart 23 óra alatt. Volt benne 11 perc futás zenehallgatással meg sok nyomkodás persze. Még pár napos csak a kicsike. A garmin vivoactive hr-nél egy kicsivel magasabb pulzus értékeket mutat, a GPS rendben volt

[ Szerkesztve ]

(#515) Leftwitch73 válasza Memmaao (#437) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Hogy lett magyar nyelvű az amazfit alkalmazás?

(#516) TOZ


TOZ
addikt

23 dodo ehhez a vám mentesen posta. Eléggé jó áron van.

(#517) Peter.70 válasza TOZ (#516) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez jó ár

(#518) lebowski91


lebowski91
csendes tag

Szóval sporttal kapcsolatban érdeklődőknek!

Tapasztalataim bringás és futó edzés közben: a GPS azt gondolom hogy nagyon pontos (+/- néhány méter) a 400m-es pálya az 400m, a sebességre is azt gondolom hogy szinte hajszál viszont itt van némi késés. Egy alkalmat leszámítva: ma reggel elindultam bringázni, beállt 17,3km/h-ra és úgy maradt. Mind e közben a távolság adatok pontosak voltak mert ismerem már az útvonal minden centiméterét. 7km után meguntam újra indítottam az órát és onnantól tökéletes volt! Viszont a pulzus adatok! Hát hogy is mondjam?! Tapasztalataim alapján néha meg sem közelítik a valóságot! Majd ki szakadt a belem bringával emelkedőn felfelé erre mutatott egy 96-ot... És TOZ kollégával ellentétben utólag sem voltak reálisak az adatok! Futás közben már több mindent próbáltam: pl. hogy az órát a csuklóm alsó részére fordítottam és húztam még egyet a szíjon (bár így már majd a keringésemet szorította el a kezemen :DDD ), ebben a formában a kapott adatok már közelebb álltak a valósághoz, de szerintem még mindig nem pontos.

Tehát összegezve: miután nekem fontosak lennének az adott pillanat pontos pulzus adatai, kicsit vegyesek az érzelmeim az órával kapcsolatban. (ár/érték arányban eddigi tapasztalataim alapján az elfogadható kategóriába sorolnám)

Jah és az akkuidő... :DD :DD ha nem használod semmire akkor lehet hogy elmegy 5 napot, de napi 20-30 e-mail, 30-40 hívás, néhány sms és 2 naponta 1,5-óra edzés mellet 45-50 óránál többet még nem bírt! Viszonylag rövid ideje tesztelem és valamennyit nyomkodom is a nap folyamán, de gondolom ez már sokat nem fog változni...

(#519) Attti73


Attti73
tag

Nálam biciklizés után a szintkülönbséget teljesen rosszul mutatja. Egyenes úton mentem egy hosszabb kört és a végére 800m volt a különbség. A nyomvonal pontos.

(#520) Memmaao válasza Leftwitch73 (#515) üzenetére


Memmaao
addikt

A Gidano féle magyarosítással.

My name is Bond, James... Dean.

(#521) TOZ válasza lebowski91 (#518) üzenetére


TOZ
addikt

Jól meg van szorítva a kezeden az óra?
Ma spinningen teljesen jól mért megint. Egy szavam nem lehet rá.

(#522) Macika66


Macika66
addikt

Az első töltés a végefelé jár, 6 nap után 25%-on vagyok. Nem lesz ez rossz! :)

(#523) Leftwitch73 válasza Macika66 (#522) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

És mire használod? Nekem sokkal gyorsabban merül... Futás közben bt zenehallgatással, GPS stb...

(#524) Macika66 válasza Leftwitch73 (#523) üzenetére


Macika66
addikt

Jaaaa, engem nem kerget kutya... ;)

Kizárólag alvásfigyelés éjjel és sima óra értesítésekkel...
Szimfonikus zenekarban dolgozom, én a csöndet preferálom. :D

(#525) Leftwitch73 válasza Macika66 (#524) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Nálam így néz ki az akku idő

(#526) Macika66 válasza Leftwitch73 (#525) üzenetére


Macika66
addikt

Jaaa, ha Te látod el Paksot... ;)

(#527) djrozsomak


djrozsomak
tag

Sziasztok!

A jelenlegi állás szerint honnan érdemes rendelni? Illetve, a vám és áfa kérdés hogy van pontosan? Külföldről rendelés esetén (ebay/ali/gearbest, stb) mindig megvámolják/áfát fizettetnek?

(#528) viger válasza djrozsomak (#527) üzenetére


viger
tag

Én Aliról rendeltem, spanyol raktárból. 8 nap alatt ide ért vám és áfa nélkül, mert ugye EU-n belülről jön.
Így nem volt 45000 szállítással együtt.
A többi oldalról nem tudok, mindig Aliról rendelek. Szerintem legtöbbször az van a legjobb áron.

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#529) Peter.70 válasza djrozsomak (#527) üzenetére


Peter.70
őstag

Most mindenhonnan drága az erős USD miatt

(#530) TOZ válasza djrozsomak (#527) üzenetére


TOZ
addikt

Vagy EUs raktár kell, vagy a legtöbb webshop már kínál EU shippinget. Különböző fantázianeveken. Én pl így vettem geekbuyingrol. 23 dodo volt a posta, de garantáltan nem volt áfa (vám sem, de nem az a fájdalmas).
Fentebb raktam be egy screenshotot. Talán ez most a legjobb ár (plusz 23 dodo posta). Két három hét alatt ért ide.

Alirol sem sokkal drágább, de ott nincs PayPal, viszont hamarabb megerkezik (ES warehouse).

De tényleg gyenge most a forint.

(#531) Peter.70 válasza djrozsomak (#527) üzenetére


Peter.70
őstag

Ha az EU-s szállítást rá számolod kb mindenhonnan 175 - 180 dodó között lesz

Pl innen [link]

Ez kb 8 naptári nap alatt megjön

[ Szerkesztve ]

(#532) TOZ


TOZ
addikt

Jött egy frissítés. 2.3.2.8
Amit ígér: bugfix és iPhone sync stabilitás javulása. Szóval semmi extra.

(#533) Peter.70 válasza TOZ (#532) üzenetére


Peter.70
őstag

Már fent is van

(#534) f4lcon válasza TOZ (#532) üzenetére


f4lcon
őstag

ezt az előző is igérte (iPhone sync javulása) semmit nem hozott...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#535) kirusz1 válasza Memmaao (#520) üzenetére


kirusz1
őstag

Magyaritás szempontjából mindegy hogy kinai vagy angol verzió?

(#536) Peter.70 válasza kirusz1 (#535) üzenetére


Peter.70
őstag

Innen a 2.4 verzió [link]

(#537) Macika66 válasza viger (#528) üzenetére


Macika66
addikt

Én szintén ugyanígy rendeltem. Tökéletes...

(#538) Macika66


Macika66
addikt

Az első töltéssel most kezd hervadni, 7%-on van 7 nap 3 óra után...

A Pace soha nem bírt ki ennyit! Jó lesz ez! :)

(#539) kirusz1 válasza Peter.70 (#536) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi a linket.melyik verziót érdemesebb venni?kínai v angol?

(#540) Peter.70 válasza kirusz1 (#539) üzenetére


Peter.70
őstag

Egy fajta 2.4-es van

(#541) kirusz1 válasza Peter.70 (#540) üzenetére


kirusz1
őstag

De órából van 2 fajta verzió

[link]

10 $ különbség van

(#542) f4lcon válasza f4lcon (#534) üzenetére


f4lcon
őstag

feltelepítettem, de nincs vátozás
napközben Budapesten 2 helyen vagyok, a munkahelyemen (21. kerület) és a lakhelyemen (13. kerület) amit az alkalmazás két külön városnak érzékel. néha valamilyen random okból lefrissül az időjárás, de csak az egyik helyre, és úgy marad 5 napig, de annyi. ahogy haladunk előre az időben a többi napot már nem szedi le
naponta többször is csatlakoztatom az alkalmazást a telefonon az órához, de ez sem segít
emellett a push notifikációk természetesen nem jönnek át...

plusz az új rendszer (nem ez, már az előző) új mappa struktúrát hozott létre, ami miatt nem elég egy sima ewf-et letölteni és bemásolni, mert attól még nem lesz választható watchface. :(((

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#543) Peter.70 válasza kirusz1 (#541) üzenetére


Peter.70
őstag

Jaaaaaa. Csakis az angolt

(#544) TOZ válasza Peter.70 (#543) üzenetére


TOZ
addikt

Igazabol csak fw-ben van kulonbseg (szerintem).

Az meg 5 perc alatt US lesz rajta.
[link]

:DD

[ Szerkesztve ]

(#545) pecacucc


pecacucc
csendes tag

Ma végre megjött az enyém is dx.com ról... 130€ remek vétel volt. Van valakinek ötlete, hogy evezésnél mit válasszak ki? Mert evezés ugye nincs benne... Ma voltam futni vele, az tökéletesen működik.

(#546) TOZ válasza pecacucc (#545) üzenetére


TOZ
addikt

Elliptikus tréner talán legközelebb van hozzá, de még nem húztam a C2-t, mióta megjott az óra.

(#547) ibigi7 válasza f4lcon (#542) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Az időjárás nálam sem működik valami jól. Most 27 fokot mutat, miközben 21-22 körül van. Én is örülnék, ha lenne erre valami megoldás.
Tegnap egyébként nálam is volt gond az üzenetekkel. Frissítés után semmi nem ment át az órára, csak a hívásokat mutatta, aztán többszöri újraindítás után (telefon és óra) magáratalált.

(#548) pecacucc válasza ibigi7 (#547) üzenetére


pecacucc
csendes tag

Itt németországban tökéletesen működik...

(#549) kirusz1 válasza TOZ (#544) üzenetére


kirusz1
őstag

Akkor a kínai verziót is tudom magyaritani?

(#550) TOZ válasza kirusz1 (#549) üzenetére


TOZ
addikt

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.