Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Dwatti válasza H2o-pok (#840) üzenetére


Dwatti
addikt

Apkinstallerrel is tudod törölni ha megtalálod telepített apk név szerint....

(#852) feerreet válasza Dwatti (#850) üzenetére


feerreet
csendes tag

Igen, és ott mindig csak a legutolsó üzenetet mutatja, valahogy így:

(#853) bajaki


bajaki
őstag

Nekem is megérkezett ma az óra. :K

(#854) Pikkolo^^ válasza Attti73 (#829) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Bajos a buli?:)

(#855) Macika66 válasza H2o-pok (#846) üzenetére


Macika66
addikt

Teljesen fölösleges, majdnem csak annyit fogyaszt, mint a régi LCD kijelzők a 15 évvel ezelőtti mobilokon,. Az is ment éjjel-nappal.
Többet fogyasztana egy érzékelő, ami a karrmozgásodat figyeli folyamatosan és minden egyes megfelelőnek minősített karmozgatásnál felkapcsolná a kijelzőt háttérfény nélkül.

(#856) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Ha kell valakinek az enyém, viheti árában. Ma du.jött.

(#857) Memmaao válasza H2o-pok (#856) üzenetére


Memmaao
addikt

Egy oldalon belül másodszor íród le, hogy eladó, úgy, hogy a fórum szabályzata szerint ez teljesen warez! Légyszí használd a hardverapro oldalt, vagy a jófogást!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#858) H2o-pok válasza Memmaao (#857) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Sorry...

(#859) mzoltan321


mzoltan321
csendes tag

Sziasztok
Töltöttségi szinttel kapcsolatban lenne kérdésem, még ismerkedek erősen az órával:
Ha pl a futásba mint tevékenységbe belépék gps t keres, a számlap szélén látom körbe megy jelölés. Ha magát a futást el sem indítom, 5% leugrik a töltöttségből pár perc alatt. Ez normális? Maga a tevékenység nem lett elindítva.
Ez után a gps valahol ellenőrizhető? Kikapcsolható? Vagy ez automatikus?
Köszi szépen

zoli

(#860) kovacs65 válasza mzoltan321 (#859) üzenetére


kovacs65
senior tag

A GPS a sporttevékenységgel automatikusan kapcsol ki és be.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#861) f4lcon válasza feerreet (#852) üzenetére


f4lcon
őstag

ot minden egyes értesítésre rá lehet kattintani (bökni) és akkor kifejti.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#862) f4lcon


f4lcon
őstag

megjött a kínai Gear S3 szilikon szíjam aliexpress-ről, és bár kicsit faragni kellett, a végeredmény jobb, mint a gyári, egyedül a szürke szíjakasztó zavaró, de majd átcserélem valahogy.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#863) Memmaao válasza f4lcon (#862) üzenetére


Memmaao
addikt

Faragni kellett? A gyári s3 frontier szíjat nem kell faragni.

My name is Bond, James... Dean.

(#864) havri1


havri1
félisten

SoundCloud appot lehet valahogy vezérelni óráról?

havri

(#865) Attti73


Attti73
tag

Korábban írtam, hogy nem jól működik a magasság mérés sportoláskor, most meg azt vettem észre, hogy a lépések száma sem növekszik olyan ütemben ahogy kéne. Kb. 100 lépés alatt nőtt 20-at.

(#866) Dwatti válasza Attti73 (#865) üzenetére


Dwatti
addikt

A magasság mérést ellenőrizd le az iránytűvel > kopp a kijelzőn és vagy hasonlítsd össze másik eszközzel vagy interneten keress rá a pozíció szerint. Lépés szám kb 20 lépésenként frissül ,legalább is én így vettem észre.Telefonos alkalmazással ezt is tudod tesztelni.
Nekem korábbi firmware verziók miatt nem stimmeltek a magasság mérések. legutóbbi frissítés óta javultak az értékek. .Éppen ma teszteltem pozíció és iránytő szerint is . Volt egy 12 km kerékpár is és ott is jól mért. Most a pulzussal sem volt gondom korábban volt kiugróan magas mellé mérés.
(Pace1)

[ Szerkesztve ]

(#867) f4lcon válasza Memmaao (#863) üzenetére


f4lcon
őstag

ja, de ez egy ezres volt ;) a gumi az egyik oldalán picit széles volt, kb egy tized mm-t kellett levágni (a sorját) hogy elférjen és mozogjon.

mióta fenn van egy .apk számlap, azóta lassabban merül :F
23 óra alatt csökkent 90%-ra teljes feltöltésről, bár közben volt egy éjszaka, amikor átment repülő módba (9 óra) de akkor is, 14 órát meg ébren volt... ez így nagyon jó :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#868) Ryu


Ryu
tag

Sziasztok!

Nem régen érkezett meg az órám, használom egy hete, gondoltam megosztom tapasztalataimat, hátha valakinek segít a döntésben, vagy probléma elhárításban.

A fórumon található vásárlási források és kuponok valamiért a rendelés pillanatában nem működtek, így én mástól rendeltem, szintén Spanyol raktárból, engedményes áron, két kuponnal, végösszegnél 160$ szerepelt. Pontosan 5 nap alatt megérkezett.

Első benyomásra a szíj nagyon nem tetszett, ez az érzést a használat is erősítette; ragad és húzza a bőröm. Szerencsére, ahogy többen is említették nagy választék van szíjakból, innét rendeltem egy próbát.

Az óra rendben üzemel, viszont az alkalmazásával egyelőre csak a bajom van. Nem tudom jelent-e hátrányt, hogy IOS alatt használom, de ilyen hisztérikus valamit még nem láttam:

- Bekapcsolt Bluetooth mellett indított alkalmazás felszólít, hogy kapcsoljam be a kékfogat. Ilyenkor nincs mit tenni, alkalmazásból kilépni, kapcsolat bontás, majd alkalmazás és Bluetooth. Mindig.
- Nem hajlandó szinkronizálni az adatokat az órával, amíg nem kapcsolódok WiFi-re és fel nem ébresztem az órát.
- Minden másnap felszólít, hogy jelentkezzek ki, majd vissza. Ez vagy sikerül neki, vagy nem, éppen ahogy működnek a kínai szerverek.
- Login után, ha aktív a WiFi, nem tud kapcsolódni az órához. Elsőre elkövettem azt a bakit, hogy szétválasztottam Őket, az órát reseteltem, majd újra párosítottam a telefonnal. Most már tudom, hogy elég kikapcsolni a WiFi-t.
- Az időjárás widget egyszer elvesztette a kapcsolatát a valósággal és minden napra 0/0°C írt. Ezen nem tudott tovább lendülni csak úgy, hogy manuálisan megadtam a tartózkodási helyem.

Olvasgatom a fórumot, hasonló problémákat nem láttam leírva, lehet csak IOS-el rendelkező telefonokat érint. Mivel mindegyikre találtam megoldást, ezért egyelőre kezelhetőnek tekintem, de rezeg a léc, hogy ezzel az applikációval sokáig nem tudok együtt élni.

Összességében még így is azt mondom, ez egy remek okos sportóra, ennyi pénzért most se választanék mást és nagyon remélem, hogy hamarosan megoldódnak a problémák.

[ Szerkesztve ]

(#869) Memmaao válasza f4lcon (#867) üzenetére


Memmaao
addikt

De az eredeti csatja a lunettaval megegyező színű. Az utángyártott meg sima alumínium. Nekem a fekete órán így nem tetszik.

My name is Bond, James... Dean.

(#870) kispalsz


kispalsz
tag

Nekem is megérkezett az óra, rekordidő 5 nap alatt, spanyolból :)
péntek délután rendeltem, szerda reggel már nálam volt :)

1) Látom van sok számlap hozzá, találtam is wfz-ket, de valaki kicsit részletesebben elmagyarázná, hogy mi ez a .apk számlap dolog? Látom, hogy vannak appok, amiket lehetne telepíteni de számlapokat is???

2) Milyen bevált appok vannak, amiket érdemes lehet feltenni?

3) Kérdésem még, hogy a sport üzemmódban hogyan lehet számlapot cserélni. Csak annyit találtam, hogy 6 vagy 4 adatot jelenítsen meg egyszerre. De egyedi megjelenítés ide is beszerezhető?

4) Arra valami megoldásotok van, hogyha számlapokat akarok próbálgatni, akkor ne kelljen mindig rádugni a gépre rámásolás céljából. BT-n nem lehet valahogy átküldeni, vagy a telefonos amazfitből feltölteni?

+1) Működik tökéletesen Polar OH1 karpánttal így van pontos pulzusmérésem is.

(#871) Sogi74 válasza Ryu (#868) üzenetére


Sogi74
tag

Szia!
Én is még új vagyok itt, a héten (kedden) kaptam meg az órát. Nekem egy-két apró hibától eltekintve jól működik az óra és én is IOS-el használom.
Gondolom már újra indítás megvolt ezért csak esetleg ötletként felvetném a szoftver újratelepítését ha van ilyen lehetőség!

Apropó egy-két hiba/kérdés a többiekhez:
- az időjárás nem tud olyat, hogy az aktuális helyzetem időjárását mutassa mert egyszer beállítottam Szarvast és mindig azt mutatja?
- az iránytűnél a magasságot nem méterben mutatja pedig elvileg mindenhol metrikusra állítottam?
- az időt nem mutatja 24 órás formátumban
- megéri-e magyarosítani az órát?

Különben nekem nagyon tetszik az óra és pár nap használat után - ha az óra is úgy gondolja - úgy gondolom, hogy sok időt fogunk együtt tölteni!

Ez a fórum is nagyon tetszik és szeretnék aktív tag lenni és ha tudok segíteni nektek és az új tagoknak!

(#872) havri1 válasza Sogi74 (#871) üzenetére


havri1
félisten

Van 24h formátum, az óra beállításainál valahol.

havri

(#873) f4lcon válasza Ryu (#868) üzenetére


f4lcon
őstag

az időjárás nekem is hasonló iOS alatt, de a többit nem tapasztaltam

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#874) Dwatti válasza Sogi74 (#871) üzenetére


Dwatti
addikt

Telefonos app >settings > units -ott lehet beállítani a mértékegységeket külön.- külön
Óra formátum : óra számlap fentről lefelé > settings gomb > common > time format
(Pace 1 - android )

[ Szerkesztve ]

(#875) Dwatti válasza kispalsz (#870) üzenetére


Dwatti
addikt

1. apk számlap - a letöltött apk kell pc-röl telepíteni pl apk installerel. (android v.)

2. alkalmazások után itt nézelődj (megjegyzés -ronthatják az óra stabilitását ,üzemidejét ! )
3.-

4. van a telefon alkalmazásban egy fájl kezelő elvileg azzal lehet másolgatni. Illetve van Amazfit watch alkalmazás ahol müködik a számlap letöltés is.
(Pace 1 órára külön kell telepíteni )

[ Szerkesztve ]

(#876) Sogi74 válasza Dwatti (#874) üzenetére


Sogi74
tag

köszönöm

(#877) havri1


havri1
félisten

Gondoltam feltöltöm, 75%-on volt.
Kikapcsoltam, bele a dokkolóba. 2 óra múlva, 77% :D
Dokkolóból ki, érintkezők tisztítása, majd vissza. Kb 20 perc alatt 100%.
Leveszem, bekapcs, 98% :D.

havri

(#878) Peter.70 válasza havri1 (#877) üzenetére


Peter.70
őstag

Töltésnél nem kell kikapcsolni

(#879) havri1 válasza Peter.70 (#878) üzenetére


havri1
félisten

Nálam ki kell, ugyanis nem vesz fel csak 0.01-0.04A-t.

[ Szerkesztve ]

havri

(#880) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

az óra nektek is belassítja a telefonotokat?
mert úgy vettem észre nekem lassabb a teló amióta megvan az óra

(#881) Macika66 válasza havri1 (#879) üzenetére


Macika66
addikt

Milyen táppal van meghajtva az USB elosztó?

(#882) havri1 válasza Macika66 (#881) üzenetére


havri1
félisten

Egy ilyen [link] -el.
Most ezen van közvetlenül, kb ua. Lehet a csatlakozó szennyeződése okozza a gondot, most azt figyeltem meg, hogy azok letörlése után mintha jobban töltene. Következő alkalommal kipróbálom másik töltővel is, bár ezt kizárnám, napi használatban van a töltő, és mindent jól tölt.

havri

(#883) Greedy1981


Greedy1981
csendes tag

Sziasztok. Én is rendeltem egy ilyen órát geekbuyingról. Mi a tapasztalat, mennyi idő még ideér ?
Egy hete rendeltem de még a státusznál ez van:Order Status: Payment Confirmed (Processing). Fognak küldeni csomagszámot vagy egyszer csak megérkezik? spemallról a teló ennyi idő alatt kb ideért... Elég türelmetlen vagyok már

(#884) havri1 válasza Greedy1981 (#883) üzenetére


havri1
félisten

Melyik raktár? Olasz 1-2 munkanapos..

havri

(#885) Greedy1981 válasza havri1 (#884) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

honkong HKEU Priority Line szállítással

(#886) havri1 válasza Greedy1981 (#885) üzenetére


havri1
félisten

Miért onnan rendelted?

havri

(#887) Greedy1981 válasza havri1 (#886) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

Nekem ott talált aránylag olcsón. Meg nem tudtam hogy hogy van ez. De anno a teló is kínából jött és mégis itt volt hipp-hopp

(#888) havri1 válasza Greedy1981 (#887) üzenetére


havri1
félisten

Mennyire jött ki szállítással?

havri

(#889) Greedy1981 válasza havri1 (#888) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

160 euro

(#890) Peter.70 válasza Greedy1981 (#889) üzenetére


Peter.70
őstag

Nem akarlak elkeseríteni,de itt szinte mindenki 45 -48 között rendelte

(#891) havri1 válasza Peter.70 (#890) üzenetére


havri1
félisten

Én 53-ért, de nekem megért ennyit az a 1-2 napos szállítás :)

havri

(#892) Peter.70 válasza havri1 (#891) üzenetére


Peter.70
őstag

Bocsi :) Én még a 47-et is sokalltam kicsit

[ Szerkesztve ]

(#893) Greedy1981 válasza Peter.70 (#890) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

Nem keserítesz el, igazából engem az érdekel hogy mikor fog ideérni... ezt az oldalt ajánlják mert itt gyors a szállítás erre egy hete dolgozzák fel lelkiekben hogy ki lett fizetve.

(#894) Memmaao válasza Greedy1981 (#889) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát az jó drága volt! Többen olasz vagy spanyol raktárból 160$ rendeltek és itthon volt 5 munkanapon belül.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#895) Greedy1981 válasza Memmaao (#894) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

Hát mostmár ez van. De akkor sem értem mit szütymögnek már

(#896) Memmaao válasza Greedy1981 (#893) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem egy filléres mitu stressz kocka 1 hónap alatt ért ide geekbuying oldalról. Első és utolsó rendelésem volt tőlük. Mire megjött, el is felejtettem, hogy vettem ilyet.

My name is Bond, James... Dean.

(#897) Peter.70 válasza Greedy1981 (#895) üzenetére


Peter.70
őstag

Nem tudod vissza mondani? Nekem Gearbest tologatta 1,5 hétig a feladást

(#898) Greedy1981 válasza Peter.70 (#897) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

nemtudom hogy lehetne visszamondani. Ki is van fizetve. Nemtudom hogy lehetne visszakérni a lóvét

(#899) Peter.70 válasza Greedy1981 (#898) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem is ki volt fizetve, de még nem adták fel. Írtam a Gearbestnek, még aznap a paypalon volt a pénz, két nap múlva meg a számlámon. Paypal-al fizettél?

(#900) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

[ITT] pl EU raktárból szállítják ki és 49.000 Ft. 3-4 nap is ott an nálad...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.