Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dwatti válasza PeteePeti (#99) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem nem.

(#102) PeteePeti válasza Dwatti (#101) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mit nem?
Azért csak tudják mit beszélnek!
Nekem ezt írták:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#103) Dwatti válasza PeteePeti (#102) üzenetére


Dwatti
addikt

nem arra írtam :
" Üdv! Gear S3 Frontier megéri a felárat ehhez az órához képest vajon?"" > szerintem nem

(#104) PeteePeti válasza Dwatti (#103) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ok, így már világos! Sorry

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#105) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Meg lehet ezt az órát rendelni úgy, hogy ne kelljen ÁFÁ-t és vámot fizetnem? EU verzió érdekelne

(#106) Dwatti válasza Peter.70 (#105) üzenetére


Dwatti
addikt

Külföldi oldalról Eu-s raktárból vagy lentebb írtam

(#107) rozsagabor válasza Dwatti (#106) üzenetére


rozsagabor
csendes tag

Én innen néztem ki magamnak:

[link]

Várom a fizut, hogy megrendeljem. :) :)
A FB-on 2 Stratos-csoportba is beléptem, ott írta 1 (de lehet, hogy több is) tag, hogy rendben megkapta. Az egyik hétfőn rendelte és ma már meg is jött neki.

(#108) Memmaao válasza rozsagabor (#107) üzenetére


Memmaao
addikt

Ott van, hogy support shipping from EU warehouse, szóval működhet a vámmentesség. Azt nem érte, a gearbesten még miért olyan fene drága?? Tuti megint azt csinálják, hogy míg csak pre-sale, kiírnak egy elég arcos árat, aztán majd onnan lehet a 168 dollár környékére szépen leakciózni. Én max 50e fizetnék érte, az is a duplája a Pace-nek. Amíg nem megy le ennyire, marad a Pebble TR.

My name is Bond, James... Dean.

(#109) Gabócza válasza SolymossyBal (#93) üzenetére


Gabócza
senior tag

Megjött az én órám is, a leírás alapján megkértem az unlock kódot, most épp várok hogy megérkezzen.
Addig is egy megerősítést szeretnék csak kérni, hogy ugye jól értem, hogyha a 95. hozzászólásban lévő Stock US (OTA enabled) ROM-ot teszem majd fel, akkor ugyanolyan órám lesz, mintha a nemzetközi változatot vettem volna meg. Köszi...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#110) SolymossyBal válasza Gabócza (#109) üzenetére


SolymossyBal
tag

Szia,
Kínai órához kínai app kell. Amint írtad, onnan lesz infód az unlock-hoz.
Unlock után az US ROM-ot felntudod pattintani (Kell hozzá adb. Illetve a fastboot.exe is, amit nem tartalmaz az US ROM telepítője. A fastboot-ot dobd be az US ROM mappájába. Esnmehet a telepítő.)
Ha megvan az US ROM, cseréld ki az Amazfit app-ot a Google Play verzióra.
Innen van International órád.

(#111) Gabócza válasza SolymossyBal (#110) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szia, köszi a választ. Igazából a kínai appal be se üzemeltem. Még a QR kód van rajta. Reggel megjött az unlock kód, ha hazaérek akkor azzal nyitom majd és teszem fel az US romot. Play-ból az appot már felraktam a telefonra...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#112) SolymossyBal válasza Gabócza (#111) üzenetére


SolymossyBal
tag

Majd számolj be!
BTW ha észlel a Strava been a szíved csücske, a www.tapiriik.com oldalon szinte bármire az tudod vinni félautomatikusan az edzéseket.

(#113) Gabócza válasza SolymossyBal (#112) üzenetére


Gabócza
senior tag

Túl vagyok rajta, bár volt közben egy kisebb infarktusom. Odamásoltam a könyvtárba a fastboot.exe-t, és elindítottam a batch fájlt. Futás közben többször is hibaüzenetet írt ki, hogy az adb verziók nem stimmelnek, majd a 12. lépésnél úgy maradt, nem ment tovább. Vártam kb. 10-15 percet, majd amikor semmi nem történt, bezártam az ablakot és megpróbáltam újraindítani az órát. Az Amazfit logónál leállt és nem ment tovább.
Itt kicsit leizzadtam. Szerencsére találtam egy leírást, hogy hogyan lehet az órát a gombjaival fastboot módba tenni, a könyvtárban nem csak a fastboot.exe-t cseréltem le, hanem az összes fájlt, ami az adb mappában volt, és a batch fájlból kitöröltem a fastboot előtti sorokat. Így elindítva szépen végigment és most már nekem is nemzetközi változatom van...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#114) SolymossyBal válasza Gabócza (#113) üzenetére


SolymossyBal
tag

Grat! :)
Valóban nem emeltem ki, hogy érdemes a letöltött adb.zip-ből átdobni az adb-t és a fastboot-ot is. Sry.

(#115) Gabócza válasza SolymossyBal (#114) üzenetére


Gabócza
senior tag

Semmi gond, így is sokat segítettél a leírásaiddal. Köszönöm.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#116) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

[link]

Ez jó vétel szerintem. ÁFA és VÁM mentes szállítással is csak $192.96 azaz kevesebb mint 50.000 Ft!

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#117) Memmaao válasza kazsmerlaca (#116) üzenetére


Memmaao
addikt

JEEEE! Köszi a linket, már rendeltem is! EU Express szállítással együtt 188,36 USD, amiért 47976 HUF vont le a bankom. Bestbuy!

My name is Bond, James... Dean.

(#118) kazsmerlaca válasza Memmaao (#117) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Biztosítást raktál rá? Érdemes rászánni azt a 4 USD-t...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#119) Memmaao válasza kazsmerlaca (#118) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem raktam rá. Ha nem jön meg, a paypal visszafizeti az árát, ha sérülten jön meg, a paypal visszafizeti az árát.

My name is Bond, James... Dean.

(#120) kazsmerlaca válasza Memmaao (#119) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Tényleg? Hú, ez jó...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#121) Memmaao válasza kazsmerlaca (#120) üzenetére


Memmaao
addikt

Én mindig paypal-on fizetek, nagyon jó a buyer protection rendszere. Eddig mindig visszakaptam a pénzem, ha valami baj volt. Arra kell ügyelni, hogy az átvételt / kibontást érdemes video dokumentálni és fotózni. (Bár tőlem még videót soha nem kértek be).

My name is Bond, James... Dean.

(#122) PeteePeti válasza kazsmerlaca (#116) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez EU verziós??? :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#123) kazsmerlaca válasza PeteePeti (#122) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Látod, oda van írva :D (English Version)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#124) f4lcon válasza kazsmerlaca (#116) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem sajnos 209$ és nincs EU raktár... :F

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#125) Pbalazs91


Pbalazs91
csendes újonc

[link]Geekbuyingon is akciós.

[ Szerkesztve ]

(#126) kazsmerlaca válasza f4lcon (#124) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nincs sehol EU raktáron, ezt nem is írtuk. Olyan szállítások vannak ami VÁM és ÁFA mentes. Itt tudsz bővebben olvasni erről: [link]

+ feletted is linkelték a jó címet. Ahol én nézem most is 48.000 Ft mindennel együtt...

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#127) f4lcon válasza kazsmerlaca (#126) üzenetére


f4lcon
őstag

köszi! :R

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#128) Memmaao válasza f4lcon (#124) üzenetére


Memmaao
addikt

Kb 12 órán át és 100db erejéig volt 179 dollár. EU raktár nincs, 8,8 dollárért van EU express szállítás, ami Angliából jön, így vám és áfa mentes. A geekbuying oldalán jó ár a 169 dollár, de nem tudom, hogy ott meg lehet e úszni az áfát és a vámot. Valaki?

Szerk: közben lecsekkoltam a geekbuying oldalon, van DHL express eu priority line, 22 dollárért. Vagyis innen is 192 dollár áfa mentes szállítással.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#129) kazsmerlaca válasza Memmaao (#128) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

A Geekbuyingnál szintén elérhető egy garantáltan áfa- és vámmentes módszer, ami EU Priority Line névre hallgat (a hongkongi raktárban HK EU Priority néven találjuk meg). Hasonló elven működik, mint az EU Express, teljesen legális a módszer, a Geekbuying fizeti helyettünk az importköltségeket, szintén a DPD szállítja ki.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#130) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Jó lenne ehhez valamilyen elegánsabb bőr szíj, talán akkor még rendelnék is :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#131) Memmaao válasza kazsmerlaca (#130) üzenetére


Memmaao
addikt

Bármilyen 22mm elegáns bőrszíj rárakható, az 1 dolláros eBay szíjtól a 30e forintos Hirsch szíjig.. :U

My name is Bond, James... Dean.

(#132) kazsmerlaca válasza Memmaao (#131) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Okés, de az nem gyári xiaomi

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#133) f4lcon válasza Memmaao (#128) üzenetére


f4lcon
őstag

meg is rendeltem közben geekbuying-ról HKEU Priority szállítással 192$-ért
remélem olyan lesz amire számítok, sajnos a FitBit Blaze-m másfél év után beadta a kulcsot (beázott, és már be sem kapcsol) és annyira megszerettem ezt az "interaktív" óra dolgot (nevezhetjük okosnak is, bár a FitBit nem volt azért egy 'lángelme') hogy most rendesen hiányzik és nem tudtam visszatérni a mechanikus Tissot-hoz :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#134) Memmaao válasza f4lcon (#133) üzenetére


Memmaao
addikt

Ne is mondd! 18 órám van, mind az órás dobozban meg a forgatón. Mióta okosórát használok, nem volt más a kezemen.

My name is Bond, James... Dean.

(#135) Memmaao


Memmaao
addikt

Két nap és még 30 db erejéig megint 179,99 a Gearbesten! EU express 8,8 dollár.

My name is Bond, James... Dean.

(#136) Karavik


Karavik
veterán

Amazfit 2s Global verzióra tud valaki megbízható VAT/TAX free shipping-es beszerzési forrást?

Thx előre is!

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#137) Pbalazs91 válasza Karavik (#136) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

Gearbest euexpres házhozszállitás időben kb mennyit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#138) f4lcon válasza Memmaao (#135) üzenetére


f4lcon
őstag

érdekes, hogy az amcsi oldalon 199$ + free shipping

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#139) Peter.70 válasza Memmaao (#135) üzenetére


Peter.70
őstag

Már 271

Geekbuying-ról mindegy, hogy HongKong-ból vagy Kínából rendelem?

[ Szerkesztve ]

(#140) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Ez az óra fényképeket megtud nyitni?
pl.: jpeg formátumot?

vagy fényképeket egyeltalán nem tudja kezelni?

(#141) skiskett


skiskett
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy az úszás funkcióját próbálta-e valaki?
Jelenleg sportok terén az a fő csapásirány, és érdekelne, hogy ténylegesen mit tud ezen a téren.

Előre is köszi.

(#142) drag


drag
tag

A 2 és a 2S között csak az üveg és szíj a különbség?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#143) Memmaao válasza drag (#142) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen.

My name is Bond, James... Dean.

(#144) drag válasza Memmaao (#143) üzenetére


drag
tag

Köszi.

Úgy néz ki rendelek akkor egy 2-est. Angol verziósat geekbuyingról.

Kuponja nincs esetleg vkinek hogy még lejjebb menjen az ár? :C

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#145) drag


drag
tag

Vagy ha esetleg tud vki jelenleg jobb oldalt ahonnan érdemes megrendelni akkor azt megköszönném.

Vám+áfa mentes szállítással rendelném. :R

Ahogy nézem:

geekbuying 45.748 + HKEU Priority 5972Ft
Honorbuyon nincs készleten
geerbesten 49.214 + Priority Line 2168 Ft

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#146) Memmaao válasza drag (#145) üzenetére


Memmaao
addikt

Gearbesten elfogyott, presale van 189,90-ért. Én ott vettem, 179,90-ért + 8,8 dollár EU Express. Még úton van.

My name is Bond, James... Dean.

(#147) drag válasza Memmaao (#146) üzenetére


drag
tag

Jó lett volna 50K alatt maradni. Ez presale mire jó? Ha lesz készleten egyből küldik és nem kell félnem hogy megint elfogy? Illetve Az eu express szállítás alatt melyiket érted? Priority Line vagy Expedited Shipping?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#148) kazsmerlaca válasza drag (#145) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

CSAK EU Priority Line-t válassz! A sima Priority Line nem jó...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#149) drag válasza kazsmerlaca (#148) üzenetére


drag
tag

Köszi épp találtam kupont a geekbuyingra. Így már 50K alatt vagyok HKEU Priority Line-nal is :))

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#150) drag


drag
tag

Itt a kód ha kellene vkinek: FKVGEQRP 164,99 $ + választott szállítás

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.