Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) adathor válasza adathor (#5500) üzenetére


adathor
csendes tag

Jó öreg reset factory megoldotta..

(#5502) adathor


adathor
csendes tag

Lehet saját fényképet is betenni számlapnak,az app hasznalatával.
Ugye szuperul meg lehet szerkeszteni el is menti valahová DE mégsem látom amikor betennèm.

(#5503) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok !

Próbáltam a topikot böngészni leírás után ami közelebb visz a bl nyitáshoz és custom rom telepítéshez . annyit sikerült eddig az olvasottakból , hogy hivatalosan már nincs rá lehetőség. emiatt kérnék segítséget , hogy milyen módszerrel kivitelezhető . Próbáltam két tool alkalmazást , de feloldó kódot kér , app-ból indítva fastbootba tudok lépni , viszont utána cmd alól csak várakozik a rendszer az eszközre . Elöre is köszönöm a segítséget mindenkitől .

Üdv Attila

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5504) this is life válasza this is life (#5503) üzenetére


this is life
Ármester

Stornó a fenti poszt , mert a kérdés megoldva , az adb okozta a cmd alóli láthatatlan eszközt.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5505) pilu01 válasza this is life (#5503) üzenetére


pilu01
senior tag

Hasonló problémával küzdök, kiváncsi lennék hogyan sikerült neked.
Írtam privit is!


Létezik erre még egyáltalán valami megoldás?

(#5506) loosht


loosht
senior tag

Úgy látom elég döglött a topik, de azért hátha... :) Évek óta nem frissítettem az appot, köszönte szépen működött is tökéletesen. Most a friss verzió nem mutatja a térképet, csak egy nagy szürkeség közepén a nyomvonalat. Sehol sem találtam rá megoldást. :U

(#5507) this is life válasza loosht (#5506) üzenetére


this is life
Ármester

Az apkmirror-rol tölts le régebbi verziót/kat és amelyikkel müködik azt tartsd meg és ne frissítsd.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5508) fatty válasza loosht (#5506) üzenetére


fatty
aktív tag

Térkép bal oldalán van 4 ikon, felülről harmadikkal lehet ki/be kapcsolni a térképet.

(#5509) loosht válasza this is life (#5507) üzenetére


loosht
senior tag

Sajnos mióta Zeppnek hívják, egyik sem mutatja, az Amazfitek közül meg egyik sem indul el. Nem tudom ennek a frissebb Androidhoz vagy az új telefonhoz van köze.

#5508 fatty: az nekem csak a sötét és világos szürke között vált. :D

(#5510) vargalex válasza loosht (#5509) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem mutatja rendesen a térképet:

Alex

(#5511) loosht válasza vargalex (#5510) üzenetére


loosht
senior tag

Igen, feleségem ugyanazt a Zepp verziót használja, mint én és neki is jó, bár neki GTR-je van. Két dologra tudok még gondolni: az órám firmwarejére vagy az mi fiókomra.

(#5512) loosht válasza loosht (#5511) üzenetére


loosht
senior tag

Az órához mégsincs köze, mert a régi MI Band 2-es útvonalak sem jók. A térképet jobban megnézve, nekem valamiért kínai térképet mutat. Kínában minden látszik, azon kívül semmi. :U

(#5513) vargalex válasza loosht (#5512) üzenetére


vargalex
félisten

Nem lehet, hogy mégis az óra és kínai verziós ROM van rajta?

Alex

(#5514) this is life válasza loosht (#5509) üzenetére


this is life
Ármester

Az amazfitnek van olyan verziója ami android 11 alatt nem indul el (emlékeim szerint a 4.xx).
.
Milyen rom van az órán ? A Kínán kívüli nem létezés, gyanús , hogy belpiacos darabot rejt .
Érdemes lenne romot cserélni [ezt] használom, nincs vele semmi gond .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5515) loosht válasza this is life (#5514) üzenetére


loosht
senior tag

2.3.13.0 van rajta. Megtaláltam a probléma forrását. Csináltam egy új fiókot, ahhoz párosítottam az órát, mentem egy kört és így jó. Túl régi a Xiaomi fiókom és akkor még nem lehetett régiót választani és azok a fiókok automatikusan kínaiak lettek, amit utólag nem lehet megváltoztatni. Úgyhogy ez így marad térkép nélkül.

(#5516) loosht válasza loosht (#5515) üzenetére


loosht
senior tag

Ha esetleg a jövőben valaki ugyanerre a hibára futna, a 6.1.4 play az utolsó verzió, amivel minden működik.

(#5517) Breki


Breki
veterán

Sziasztok
Elszakadt az eredeti szijam műanyag buktatója
Hol lehet ilyet, esetleg színház legegyszerűbben szerezni?

Amazfit Stratos

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5518) vargalex válasza Breki (#5517) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem és fiamnak is elszakadt. Én aliról rendeltem ilyen szíjat.

Alex

(#5519) ggeleven válasza Breki (#5517) üzenetére


ggeleven
őstag

Én ilyet vettem pár hete. Easyboxba szállítva (ha útba esik) kb annyi, mint az alis. [link]
Elég vastag és merev, de kényelmes és kettő bújtató is van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5520) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Előkotortam a Stratos 2 órám. FR után feltettem a legfrissebb Hybrid ROM-ot 2.0.84.0.
Azóta az óra 1 órával kevesebbet mutat, hiába szinkronizál a telefonnal...

(#5521) HERR Z


HERR Z
veterán

Sziasztok

Lehet lemaradtam egy ideje, de csak most vettem észre hogy a zepp+stratos 3 kombó már nem mér egész nap pulzust???WTF??
Régebben be lehetett állítani hogy terheléstől függően, 1 percenként vagy 5 percenként mérjen...most meg órán csak manuális mérés van
Szóval a kérdés, el van rejtve, vagy direkt kivették???Hogy tudom visszavarázsolni

(#5522) vargalex válasza HERR Z (#5521) üzenetére


vargalex
félisten

Az órán a Heart rate oldalon a grafikonra kattintva be tudod kapcsolni a Continouos HR funkciót. Vagy nem erre gondoltál?

Alex

(#5523) HERR Z válasza vargalex (#5522) üzenetére


HERR Z
veterán

Pont ez a bajom, nincs grafikon, se semmi választás

Ha rámegyek akkor mér pulzust, meg meg tudom nézni a korábbi manuális méréseket és ennyi
gyári 4.2.8-as rom van rajta :U

zepp-be meg a pulzusszámnál "megfigyelés megkezdése van" aztán ha rábökök, kiirja hogy ehhez nem érhető el felszerelés (amit a mi band4-em is tudna amúgy :O )

(#5524) fatty válasza HERR Z (#5523) üzenetére


fatty
aktív tag

Itt beállíthatod:
Zepp, profil, stratos 3, alkalmazás beállítások, pulzusszám, pulzusszám mérés típusa.

(#5525) HERR Z válasza fatty (#5524) üzenetére


HERR Z
veterán

:W
jól elrejtették, csak azt nem tudom h zepp frissítés miért állaította át magától ezt az órán

Köszi :R

(#5526) vargalex válasza HERR Z (#5523) üzenetére


vargalex
félisten

Nem is figyeltem, hogy te Stratos 3-ról írsz... :)

Alex

(#5527) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!
Lassan megérik a csere, keresem a Stratos 2 utódját. Igazából még most is remekül működik, az akksi is bír 3 napot simán, néha 4-et. De nem szeretnék akkor kapkodni ha történik vele valami, szóval nézelődöm. Ki-mit ajánl helyette? Nem ragaszkodom új órához, főleg, hogy nem akarok vagyonokat fizetni érte, de azért ne legyen őskövület. Jó lenne ha transzflektív kijelzője lenne, annyira megszoktam már, hogy hiányozna. De azért be tudom áldozni. Előre is köszönöm a tippeket! :R

(#5528) tisn válasza Bobby G. (#5527) üzenetére


tisn
addikt

egy garmin 6x pro-ra (esetleg sapphire-re) tervezem cserelni. amazonrol megjon 150k korul, itthon a hasznalt annyi. nekem sincs meg fizikai baja, de bizonyos dolgai iszonyatosan idegesitenek.

(#5529) ripo05 válasza tisn (#5528) üzenetére


ripo05
tag

Én egy Garmin Fenix 6 Sapphire-ra cseréltem. Teljesen más kategória tudásban, de bizony árban is.

(#5530) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Sziasztok,

A napokban újra elővettem a polcon porosodó Stratost 2-t, feltettem a Zeppet, kapcsoltam a Google Fit-el a fiókokat, de sajnos csalódottan vettem tudomásul, hogy nem megy át minden adat, meg rosszul megy át.
Eddig egyszerűen a Google fit követte a bringázást, a telefon GPS(P30 Pro) -e miatt teljes pontossággal.
Reggel indítottam a bringázást, ház előtt, majd a cégig tekertem(5km plusz párszáz méter), és ott megállítottam.
Ez van a Zepp-ben:

Fent térkép(ami nem pontos, de van valami, igaz az első 1,5 km nagyjából egy háztömbbel keletebbre rakott, mint az utca, ahol tekertem, holott a fél égbolt látható volt, és megvártam, míg a GPS zölre váltott)
Ez van a Google Fit-ben:


Szóval hülyeség.
Távolság 0,01 a 5,4 km helyett, 12 perc a 16 helyett, átlagos szívritmus más 85 vs 98)-ez a legjobb, honnan veszi a Gfit? :F
Ennek mi lehet az oka?

A másik kérdésem pedig, hogyha csatlakoztatva van a telefon, akkor mennyi idő alatt talál nektek GPS jelet? Az nem segít neki?

Előre is köszi.

(#5531) tisn válasza ripo05 (#5529) üzenetére


tisn
addikt

megjot a fenix 6x pro, hat elegge eg es fold :)

(#5532) vargalex válasza tisn (#5531) üzenetére


vargalex
félisten

Gondolom nagyjából annyival különbözik, amennyit az árkülönbözet is sugall…

Alex

(#5533) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Amit kérdeznék még:
Tegnap este óta, ha a jobb felső gomba felkeltem az órát, akkor ezután nem reagál a taperászásra.
Ha viszont dupla koppal keltem fel, akkor igen. :F
Pár napja lett ugye visszahozva az életbe, ezért megejtek most rajta egy Factory resetet, de ha visszajönne a porbléma, tudtok rá esetleg valamit? Vagy személyes tapasztalt?

Előre is köszi!

(#5534) tisn válasza vargalex (#5532) üzenetére


tisn
addikt

egyszerubb, atgondoltabb, hasznalhatobbnak tunik. es vegre mer pulzusszamot jol bicaj kozben is. (meg uszasnal is)

(#5535) vargalex válasza tisn (#5534) üzenetére


vargalex
félisten

Erre írtam, hogy az árkülönbözet ezt indokolja is... Jól is néznénk ki, ha annyiért nem tudna semmivel többet, nem lenne használhatóbb. Valamint azért a Stratos kiadása óta a technika is jócskán fejlődött, ahogyan a software-ok is.

Alex

(#5536) Petyka3 válasza tisn (#5531) üzenetére


Petyka3
aktív tag

30e vs. 190e. Persze, hogy jobb, nem is kérdés.

(#5537) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Ilyen porblémája senkinek sincs? :F

(#5538) tisn válasza Petyka3 (#5536) üzenetére


tisn
addikt

41500 vs 300 ejro.

mar eloszor is gondolkodtam a garminon (persze akkor meg mas futott), de aztan nem tudtam mennyire fogom birni az oraviselest, meg mennyire tetszik.

de aztan nagyon bevalt 3+ evig hasznaltam.

nem is csereltem volna, ha bringazasnal normalisan mer pulzust (de meg mellkasovvel is vacakolt)

(#5539) Lomas


Lomas
tag

Sziasztok!

Ma sikerült úgy leejtrnem az órát, hogy a zafírüveg belül a szélén elpattant. A felületen nem érezni semmit, csak csúnya. Olyan, mint egy kavicsfelverődés a szélvédőn, nagyjából 1-2 óra magasságában egészen a szélén kb. 3-4 mm nagyságú kör. lehet ezzel kezdeni valamit? Esetleg tok csere? Vagy láttatok már valahol eladó tokot, önállóan, elektronika nélkül? Zafir verzió érdekelne... Illetve ha valakinek van esetleg egy szenzor miatt beázott 2S példánya megkímélt külsővel, az is érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#5540) Gloob válasza Lomas (#5539) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Nekem van egy Stratos beázott órám. Alulról leeset a kis plexi, és el is veszett. Ott ázott be, és drasztikusan csökkent az üzemidő! Igaz, nem zafír verzió, de a tok szép állapotú, az üveget fólia védte. Az nem jó neked?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5541) mackosajt01 válasza Lomas (#5539) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Nekem nagyjából két éve hasonló mutatvány után a wayteq szervizesek cserélték (igaz az én órán csak sima stratos 2). Akkor 18.000 Ft volt a csere költsége, plusz a postaköltség.

(#5542) mackosajt01


mackosajt01
csendes tag

Nem tudom, hogy másnak is előjött-e a tegnapi Zepp alkalmazás frissítése után, hogy nem tud a telefon az órával bluetooth-on kapcsolódni. Ha factory resetet nyomok az órán és újra párosítom, akkor ez első telefon kikapcsolásig működik, aztán megint nem. Nagyon bosszantó :W

(#5543) Bobby G. válasza mackosajt01 (#5542) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Pontosan ugyanez van nálam is. :( Azt hittem az óra adta meg magát. de akkor ez más gond lehet. Mondjuk ha ezt tudom, akkor nem csinálok fr-et mert így minden ment a kukába amit tároltam rajta (pl. számlapok). :W

(#5544) Bobby G. válasza mackosajt01 (#5542) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Jött frissítés, és úgy tűnik megoldódott a probléma. :)

(#5545) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Nem tudja valaki, hogy témát hogyan tudok felrakni Mac gépen keresztül? Amikor utoljára raktam fel rá, akkor még windows volt, de a factory reset legyalult az óráról mindent... :(

(#5546) altegeorgy


altegeorgy
csendes tag

Remélem nem szegek szabályt vele, de ha valaki Huami Amazfit Stratos II. höz akkumulátort keres én véletlen kettőt rendeltem és így van egy fölös.

(#5547) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Sziasztok,

Megadta magát az órám, a barométernél beázott. Ha van akit érdekel belőle valami, írjon rám. Postaköltségbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#5548) ggeleven válasza Sztyepadzso (#5547) üzenetére


ggeleven
őstag

Én meg ripitáyra törtem az egyik tartófület és extra tokkal sem marad már benne szíj. Szegények mind pórul járnak pár év után.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5549) gonorrea


gonorrea
senior tag

üdv, új zepp frissítés után az órára a híváson kívül más értesítés nem jön át! másnál nem jött elő ez a hiba? factory reset sem segített :F

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#5550) mackosajt01 válasza gonorrea (#5549) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Ugyanez van nálam is annyi kiegészítéssel, hogy a sport tevékenységeket sem szinkronizálja az alkalmazás (bár lehet, hogy ez csak a szokásos, mert korábban is fordult már elő, hogy többedik nekifutásra kerültek át a sportadatok az óráról az alkalmazásba)

(#5551) gonorrea válasza mackosajt01 (#5550) üzenetére


gonorrea
senior tag

Ma jött egy új frissítés, úgy néz ki ez megoldotta a gondokat...egyelőre

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.