Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) veressjanos válasza Memmaao (#1300) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Én azt olvastam, hogy ha nem EU raktárból van közvetlenül a szállítás, akkor megfoghatja a vám. A Tiéd valszeg szerencsésen átcsúszott a vámon. :)
Tévedés joga fenntartva! ;)

(#1302) Memmaao válasza veressjanos (#1301) üzenetére


Memmaao
addikt

A tévedés jelen esetben fennáll. Nem jó helyen olvastál utána. Itt van egy jó iromány, ezt olvasd el. De ha itt a fórumon beírod a keresőbe, hogy EU express, szintén találsz egy csomó hasznos hozzászólást.

My name is Bond, James... Dean.

(#1303) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Töltő ebay-ről, hosszú kábel, 10%-ról nem egész 2 óra alatt töltött fel.
A bölcső nem karistolja az órát, mint a gyári. :)

[ Szerkesztve ]

(#1304) Argenon


Argenon
csendes tag

Az enyém úgy tűnik beázott úszás közben. Azóta percenként 1 %-ot merül, közben majdnem 49 °C-os. A pulzusmérő nem működik (még mozog is a helyén), a zöld ledek nem világítanak.

[ Szerkesztve ]

(#1305) veressjanos válasza Memmaao (#1302) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ezeket olvastam én is, de most nem találom azt a cikket, hsz-t, valamit, amiben írták, hogy az EU Express-es szállítást is megfogta a vám, mivel az eredeti feladás Kína volt. Mindegy, nem vitázni szeretnék, én is rendeltem így GB-ről telót és nem volt gond. :)
Viszont Ali nem drágább, garantált EU raktár és 1 hét alatt itt van. :)

(#1306) Memmaao válasza veressjanos (#1305) üzenetére


Memmaao
addikt

De ott nincs paypass, és meg nem bízok az alypay-ben, messze nem olyan customer friendly., mint a pp. A gearbest, amennyiben EU express terméket megfog a vám, ezt igazolva megtéríti a költségét. Egyébként én mindent EU express rendeltem tőlük és soha nem fogta meg vám, még a robotporszívót sem. És soha nem volt a csomagoláson kínai feladási cím sem, csak az angol.

My name is Bond, James... Dean.

(#1307) veressjanos válasza Memmaao (#1306) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ez mind igaz.
Valszeg akkor én kevertem össze a sok infót a fejemben. :)

(#1308) havri1 válasza veressjanos (#1293) üzenetére


havri1
félisten

Nekem a 7-ikben, de így is szorosnak tűnik, nem tudnám elviselni szorosabban :)
A zöld az a pulzust méri csak, nem használom. Igazából csak az értesítésekre van, meg ébresztésre.

havri

(#1309) esox válasza veressjanos (#1303) üzenetére


esox
senior tag

Bedobnád ennek a töltőnek a linkjét? Láttam alin is, de van 3 és 7$-ért is.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1310) havri1 válasza kazsmerlaca (#1295) üzenetére


havri1
félisten

Ezt a kínais fb csoportból másoltad? Affiliate kódos, kivágnak érte, sztem kérd a törlését.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1311) havri1 válasza Argenon (#1304) üzenetére


havri1
félisten

Nem mozoghat a pulzusmérőnél semmi, valszeg ott ázott be :(

havri

(#1312) Barthezz2 válasza Argenon (#1304) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az kemény.. Ha darabig kikapcsolod és hagyod száradni?

Én most voltam vele Balatonon, eddig semmi baja szerencsére.

Everybody lies.

(#1313) Argenon válasza Barthezz2 (#1312) üzenetére


Argenon
csendes tag

Semmi, ugyanaz :(
Legalább kiderül mennyire nehéz elintézni GearBest-en az ilyet.

(#1314) esox válasza Barthezz2 (#1312) üzenetére


esox
senior tag

Nekem ázott már be Galaxy S5 és S7 vízálló is, pedig csak medencézős, pancsolós pár perces videokat csináltam.Szétszedve, 2 nap full napon helyrehozta mindkettőt bármilyen maradandó hiba nélkül de sajnos a Stratos nem igazán bontható, gondolom azért is nehéz csak úgy kiszárítani.
Van egy Invicta 10ATM-es órám, medencébe ugrásnál belement egy pici víz a becsapódáskor, de hiába napoztattam, a tömítés már zárt annyira, hogy csak úgy ne párologjon ki belőle az a víz, ami korábban bement.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1315) havri1


havri1
félisten

Amazfit app szivat. Indítom, migrálni akar, ez meg az oké, fogadjam el, lépjek be újra. Na ez az ami már nem megy.. :W

havri

(#1316) Ateszpapa válasza esox (#1314) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pedig a korruzió lassú gyilkos.

(#1317) veressjanos válasza esox (#1309) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ez az.

(#1318) esox válasza Ateszpapa (#1316) üzenetére


esox
senior tag

igen...ki is nyírta az órát...mert azt hittem majd idővel jól kiszárad... hát nem :(

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1319) Attti73


Attti73
tag

Tudtok olyan helyet ahol szervizelik az órát Magyarországon? Nem nagyon ír senki a sportos használatokról, pedig ez elvileg egy fitness óra. Korábban már írtam, hogy nekem a barometer szenzor nem mér jól. Másnál nincs ezzel probléma?

(#1320) havri1 válasza Attti73 (#1319) üzenetére


havri1
félisten

Én kizártnak tartom, hogy bárki szét meri szedni, és garanciát vállalna rá.
Nem hogy Mo-n, de még eu-ban sem szervizelik geek szerint, cn-be kellene visszaküldenem.
Mi baj a szenzorral? Én 2x néztem eddig, jót mért.

havri

(#1321) Foose


Foose
addikt

komoly időt futnak. Tegnap este rendeltem meg. Eszerint holnap érkezik. Jupiii

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1322) Dwatti válasza Attti73 (#1319) üzenetére


Dwatti
addikt

Pace órával ugyan ez a gond, ezért is akartam órát váltani és a stratost hasonló hibáiért nem választottam.
De a legutóbbi frissítés óta sokat javult. (2.8.5)
Ajánlották a szenzor nyílás kifújását , és sport indítás előtt az iránytű kalibrálást a légnyomás adatok , magasság ellenőrzést. Én tengerszint felett 98 méteren vagyok és általában amikor már 100-102 métert mutat ilyenkor indítom a sportot.(régebben sokszor 30- 70 métert is mért)
Azóta vagy a frissítés óta aránylag jól mér mindent. Van ugyan hogy az emelkedés sülyedést még rosszul számoltja de a magasság már stimmel ,már sokkal jobb mint volt.

[ Szerkesztve ]

(#1323) havri1 válasza Dwatti (#1322) üzenetére


havri1
félisten

Magasságot nem GPS-ből veszi? Barométer csak a légnyomást méri tudtommal.

havri

(#1324) Dwatti válasza havri1 (#1323) üzenetére


Dwatti
addikt

Én is úgy tudtam de a Huami fb fórumon ajánlották a szenzor tisztítást. Ártani nem árt :)

(#1325) Attti73 válasza Dwatti (#1322) üzenetére


Attti73
tag

A kifújást még nem próbáltam, de kalibrálni, várni, már igen. Folyamatosan csökken a magasság, minnél tovább tart a sport, annál inkább. Volt már, hogy egy fél nap alatt két kilométert esett. 😣

(#1326) Dwatti válasza Attti73 (#1325) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem nálam a frissítés javított valamit :) Bár a mai napon a minimum magasság ismét 65 méter volt.
(T.Szint magasság meg elvileg 104 m ) és nem barlangásztam :)
Ennek az órának a magasság és a pulzus mérés a hibája. ( Stratosnak meg ahogy olvasom +az akksi töltés is)

[ Szerkesztve ]

(#1327) Attti73 válasza Dwatti (#1326) üzenetére


Attti73
tag

Fura, hogy az a hibája amire való, mégis milyen népszerű.

(#1328) Dwatti válasza Attti73 (#1327) üzenetére


Dwatti
addikt

Gps-t jól méri, kijelzője jó . Pulzus algoritmus is sokat javult , most ugyan azt mér mint a garmin v3
Nálam a magasság adat is javult néha jó is :)
Amatőr sportolóknak elmegy.... és ahogy látom csak foglalkoznak a szoftverrel és próbálnak sok mindent javítani. Pace is 2 év után nagyjából megkapta a stratosz szoftverét.

[ Szerkesztve ]

(#1329) tomboy84


tomboy84
tag

Sziasztok! Most győzködöm magam egy ilyen óra rendelésén és olyan kérdésem lenne, hogy Ali-s spanyol raktáras rendelés esetén is Kínába kell küldeni szervizbe, vagy ugyanúgy Spanyolországba?

(#1330) Dwatti válasza tomboy84 (#1329) üzenetére


Dwatti
addikt

Én várnák vele még egy hónapot lassan bekerül a hazai kínálatba is Xiaomi shop ban is már ott van,eustock is biztos hamarosan árulni fogja és az a tapasztalatok alapján kb 52 körül fogja beárazni hazai szervizzel.

(#1331) Macika66 válasza Osiris (#1294) üzenetére


Macika66
addikt

Köszi!

(#1332) Ateszpapa válasza tomboy84 (#1329) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kínába kell kiküldeni. Nekem 4000 forintomba került.

(#1333) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Vicces ez az óra. Ébredéskor túl voltam 54 lépésen és egy lépcsőfordulón :DD

[ Szerkesztve ]

(#1334) havri1 válasza veressjanos (#1333) üzenetére


havri1
félisten

Jobb vagy bal kezes vagy? :DDD

havri

(#1335) veressjanos válasza havri1 (#1334) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Mindjettővel megy :DD

(#1336) worxland válasza veressjanos (#1333) üzenetére


worxland
addikt

Éjfél után feküdtél le vagy alvajáró vagy.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1337) veressjanos válasza worxland (#1336) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Mivel nincs emotikon a hsz-d mögött, úgy veszem, hogy komolyan gondolod, amit írtál.
Reméltem, hogy nem kell túlmagyaráznom a dolgot. De kell.

Nos, a gyengébbek kedvéért:
1.) éjfél elött kerültem ágyba,
2.) nem keltem fel 6 elött egyszer sem (nem alvajárok, nincs prosztata problémám, véletlenül a kicsi is végigaludta az éjszakát, stb.),
3.) van a házban emelet, így lépcső is, de lásd a 2.) pontot.

:N

(#1338) havri1 válasza veressjanos (#1337) üzenetére


havri1
félisten

Nekem meg pont az ellenkezője van. Eddig 3 évig egy Miband-et használtam. Reggelre rendszeresen 2-300 lépést regisztrált. Természetesen kamu, karlendítést is számolta. Az óra nullával indul, nagyon keveset számol. Valótlanul keveset. Elmentem a boltba meg vissza, és 64-et számolt csak. Képtelenség.
Nap végét általában 2-4e lépéssel zárom Miband 14-16000 körül mutatott. Valahol a kettő közé tenném a valósat.

havri

(#1339) aluser válasza Macika66 (#1291) üzenetére


aluser
tag

Sport LCD V2
Elérhető az Osiris ([link]) által adott linken.

(#1340) tomboy84 válasza Dwatti (#1330) üzenetére


tomboy84
tag

Eustockot kérdeztem, ősz elején várható. Csábító az Ali-s ár, de ha gond van vele, akkor visszaküldeni meg drága (köszi Ateszpapa a választ!). Bár egy visszaküldéssel is még az egyik legjobb ár. ITT néztem még, kuponnal, szállítással együtt 160 euró lenne, viszont ezt Németországban gariztatják.

(#1341) Foose


Foose
addikt

Megjött az óra. Gondolom a mi fit appot töröljem a telóról...? Notify and fitness pro app jó lesz neki? Elvileg párosítva van már az amazfit watch appal. (Nemrég értem haza, nem igazán van időm olvasgatni...) Watchface csere csak is és kizárólag gépen lehetséges?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1342) Dwatti válasza tomboy84 (#1340) üzenetére


Dwatti
addikt

160 euro = kb 53 e Ft Xiaomi shopban magyar garanciával -szerviz ügyintézéssel 56 e -meggondolandó !

(#1343) Foose


Foose
addikt

Hát nem vagyok boldog,amikor megjött az óra,75%-on volt az akku. Azóta nem mondanám hogy sokat használtam. Frissítettem,beállítgattam nagyjából,feltettem 1-2 watchface-t,44%-on van az akku. Úgy hogy offline,ha nem használom,ergo se wifi se bt. ?? Még mielőtt lemerülne legelőször,töltsek most rá,vagy várjak az első merüléssel?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1344) tomboy84 válasza Dwatti (#1342) üzenetére


tomboy84
tag

Elgondolkodtam, de nincs nekik készleten és utána olvasva a boltnak nem túl jó a híre. Ha eustockon lenne most ennyiért már nálam lenne 😀

(#1345) tomboy84 válasza Foose (#1343) üzenetére


tomboy84
tag

Li-ion/polimer akksikat nem kell (szabad) kisütni. Szerintem tölts fel.

(#1346) Foose válasza tomboy84 (#1345) üzenetére


Foose
addikt

Jó persze, nem is full lemeríteni gondoltam. Csak gondoltam első töltés előtt érdemes nem 40-50%-nál már töltőre tenni, hanem mondjuk 20 %-nál...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1347) Foose


Foose
addikt

Feltöltött, bekapcs és már csak 99%. Ez így oké? 😮😐

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1348) Macika66 válasza aluser (#1339) üzenetére


Macika66
addikt

Köszönöm szépen!

(#1349) Macika66 válasza Foose (#1346) üzenetére


Macika66
addikt

7 nap 10-11 órát szokott menni egy töltéssel nálam.

(#1350) Foose válasza Macika66 (#1349) üzenetére


Foose
addikt

Hát remélem nálam is fog annyit menni... De még az 5 nappal is kibékülök. Jah, és a tegnap esti azonnal merüléshez: gyári számlap megy.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.