Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) szaboz72 válasza mackosajt01 (#1046) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Használom egy ideje de automata pause- T nem találtam! Viszont ha megálsz ráböksz a stop gombra felajánja a folytatást vagy mentés vagy törlés! Csak manuálisan tudod megállítani és újraindítani!

(#1052) szaboz72 válasza Kakukk1985 (#1045) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Vízálló! A saját appja is elég részletes mármint a sport része (sebesség,idő, magasság, pulzus etc..) de van amit csak az órán tudsz állítani pl: ébresztés!

(#1053) Ateszpapa válasza Pikkolo^^ (#1049) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Persze, mert a Gear S2-ben nincs GPS.

(#1054) mackosajt01 válasza szaboz72 (#1051) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Ok, én is így használom. Csak a nagy tekerésben nem mindig jut eszembe leállítani illetve visszakapcsolni pl. egy piros lámpás megállásnál. Ezért lenne jó az auto pause funkció. Ráadásul nem is hiszem, hogy olyan nagy ördöngösség lenne, mert a Pace is tudja sőt a FB csoport szerint a kínai firmware-ben is benne van, csak az EU-ból hiányzik :O :W

(#1055) SEMY


SEMY
tag

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni. Nem kapok értesítéseket az órára, csak a telefonhívások jönnek át.
Email, sms, facebook stb nem jön át. Amazfit Watch-ban be vannak jelölve.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1056) havri1 válasza SEMY (#1055) üzenetére


havri1
félisten

Engedélyt kell adni az amazfitnek az értesítések hozzáféréséhez a telefon beállításaiban. Android? Engedélykezelő.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1057) SEMY válasza havri1 (#1056) üzenetére


SEMY
tag

Ezek rendben vannak, átnéztem.

Köszönöm !

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1058) worxland válasza SEMY (#1057) üzenetére


worxland
addikt

Amazfit program kilövése, óra újraindítása. Nekem ezek szoktak segíteni.Eleinte sokat csinálta, mostanában (jó 1 hét után) jóval kevesebbszer. Okára nem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1059) SEMY válasza worxland (#1058) üzenetére


SEMY
tag

Amazfit törlése és utána újra telepítése ? ...ezt kipróbálom még.

Köszönöm !

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1060) worxland válasza SEMY (#1059) üzenetére


worxland
addikt

Törölni nem töröltem, ahhoz nem tudok hozzászólni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1061) veressjanos válasza SEMY (#1055) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Van egy olyan beállítás is, hogy csak lezárt telefonnál dobja át az értesítést az órára. Én így használom, mert ha a kezemben van a teló úgyis látom, hogy jött valami, nem kell nekem ilyenkor az órára is.

(#1062) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok,

Nálam nem működik az időjárás alkalmazás: "Cannot get weather info"
Keresgéltem a neten, de csak szerveroldali okokat emlegettek a hiba okának és javítani senki sehogy nem tudta. Nálatok működik?

:F

[ Szerkesztve ]

(#1063) Peter.70 válasza Osiris (#1062) üzenetére


Peter.70
őstag

Tudja a 24H formátumot Settings / Common / Time format

(#1064) SEMY


SEMY
tag

Amazfit Watch-ból létezik magyar nyelvű változat is ?

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1065) Ateszpapa válasza SEMY (#1064) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hivatalosan nem, de lehet magyarítani.

(#1066) veressjanos válasza Peter.70 (#1063) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Időjárás! ;)

(#1067) Osiris válasza Peter.70 (#1063) üzenetére


Osiris
őstag

Igen, épp a hsz megírásának pillanatában találtam meg mert:
Ha bementem az órán a beállításokba, nálam azonnal továbbdobott a Settings/Connection menübe, így nem is tudtam eddig hogy más beállítások is vannak. Érdekes.

Viszont az fő gondom, az időjárás appal van. Nálatok működik?

[ Szerkesztve ]

(#1068) Osiris válasza Osiris (#1067) üzenetére


Osiris
őstag

Megoldódott az időjárás widget problémám:

Az volt a gond, hogy mikor beírtam, hogy Budapest helynek, felajánlotta, hogy Budapest XI. kerület, amit elfogadtam, de oda nem tudott időjárás adatot letölteni. Viszont Hungary, Hungary, Budapestet választva már működik.

Most akkor minden rendben van az órával. :C

(#1069) Leftwitch73 válasza Kakukk1985 (#1045) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Kb egy szinten vannak, a garmin kiforrottabb. Az amazfit lassabban reagál a pulzus változásokra. A garminon több beállítási lehetőség van és sztem a telefonos aplikácioja is jobb. Tovább is bírja. Ha a sport az első akkor a garmin jobb szerintem. Jut eszembe.... A stratoson mintha lett volna telefon kereső funkció de most sehogy sem találom. Lehet keverem ezt is a garminnal mert azon tuti van.

(#1070) Peter.70 válasza SEMY (#1064) üzenetére


Peter.70
őstag

Innen le tudod tölteni, működik, de nem a legfrissebb verzió[link]

[ Szerkesztve ]

(#1071) SEMY válasza Ateszpapa (#1065) üzenetére


SEMY
tag

Sikerült feltenni. 😀 Köszönöm.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1072) Peter.70 válasza Leftwitch73 (#1069) üzenetére


Peter.70
őstag

Settings / Apps / Disconnect alert itt van a telefon keresés

(#1073) Leftwitch73 válasza Peter.70 (#1072) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Yessssss..... Köszi! :-)

(#1074) szaboz72 válasza szaboz72 (#1051) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Én nem így csináltam! Innen https://amazfitwatchfaces.com/pace/ letöltöttem amelyik tetszik, majd bemásoltam az óra WatchFace könyvtárába és működik. Próbád ki!

(#1075) kazsmerlaca válasza szaboz72 (#1074) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Talán így:

[link]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1076) szaboz72 válasza kazsmerlaca (#1075) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Igaz! Bocsi!

(#1077) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!
Van egy kis problémám és kérnek emiatt egy kis segítséget! Bármelyik usb portra dugom rá az órát a pc-n felismeri, csatlakoztatja aztán néhány másodperc után ledob és újra kezdi a folyamatot. Ezt csinálta a múltkor is akkor átdugtam másik portra, működött egy darabig aztán ezen a porton is elkezdte ledobálni sőt már most egy másik gépen is ezt csinálja.
Gondolom az eszközillesztővel lehet a probléma, talán. Tud valaki tippet adni hogy hogyan orvosolhatom ezt a problémát?

Köszönöm!

(#1078) havri1 válasza Sogi74 (#1077) üzenetére


havri1
félisten

Nos, nekem pont ezt csinálja, de nem azért, mert a gép dobálja el, hanem azért, mert kontakt hibás a dokkoló. (Egyik láb nehezebben mozog, hiába fújtam be wd40-el, lejjebb is van, mint a többi, gyanítom az a gyenge pontja.)

[ Szerkesztve ]

havri

(#1079) esox


esox
senior tag

Sziasztok, a sok jó hozzászólásotoknak hála tegnap óta én is Startos tulaj vagyok. 3 szíjjal, vadi új cucchoz sikerült hozzájutnom egy kedves váci (előző) tulajtól.

Talált már valaki rá rendes fóliát? Több órám is van, sajnos egyik sem zafír üveges és minden karcos már :(
Én itt szoktam venni telefonfóliákat, nagyon gyors cég és sokféle fóliájuk, üvegük van.
Csak nem tudom, hogy vegyek 6db Savvies-t vagy picit drágábban inkább 2 db Vitukit. A Vitukit ismerem, nagyon jól szerepelt már nálam telefonokon. Savviesről nem tudok semmit.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1080) havri1 válasza esox (#1079) üzenetére


havri1
félisten

Én random rendeltem rá 2 fóliát, még nem érkezett meg, viszont eszméletlenül vigyázok rá, és tiszta karc már. Nagyon biz' isten egyszer sem csaptam oda semmihez, sztem az ing gombja karcolta meg 2 helyen is.
Bajos lesz a fólia, mert 2.5D-s az üveg ahogy nézem, fel fog jönni sztem szélein..

havri

(#1081) Memmaao válasza esox (#1079) üzenetére


Memmaao
addikt

Csak üveg jön szóba, fólia feljön .

My name is Bond, James... Dean.

(#1082) Peter.70 válasza esox (#1079) üzenetére


Peter.70
őstag

Szomszédom rendelt rá fóliát, azt mondta rajta maradt

(#1083) esox válasza Memmaao (#1081) üzenetére


esox
senior tag

Nálad van fent? Meg tudnád mutatni és az üveg linkjét áküldeni?
Szerintem ilyen kis domború felületen pont az üveg nem fog megállni.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1084) havri1 válasza esox (#1083) üzenetére


havri1
félisten

Biztos van rá való üveg, nem sík. Van EDGE kijelzőre is üveg. Csak borzasztó szar felrakni, mert mm-re stimmelni kell, tökéletesen kell illeszteni, hogy középen legyen.
Nem beszélve arról, hogy a videón mutatott üveg kicsi rá, még ha fel is menne rá tökéletesen, akkor se tenném fel.
Marha ronda.

havri

(#1085) esox válasza havri1 (#1084) üzenetére


esox
senior tag

Igen az az üveg az egy vicc...
Sajnos nem találok megbízható forrást, ezért inkább veszek valami olcsó fóliát és akkor nem bosszankodom ha feljön pár hét múlva. Itt van egy viszonylag jó méretű, de a csávó rettentő sokat bénázik, ráadásul az elsőt nem is jól rakja fel a második meg nagyon hólyagos lesz...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1086) havri1 válasza esox (#1085) üzenetére


havri1
félisten

(#1087) esox válasza havri1 (#1086) üzenetére


esox
senior tag

Ezt a fóliapakkot rendeltem én is. nem pénz érte, és egy vitukit végül. Meglátjuk mit tudnak...
Protectorfilmhez van 10%-os voucherem.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1088) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Esetleg próbáljátok úgy felrakni, hogy vizes legyen a kijelző amikor rárakjátok a fóliát. Ezután préseljétek ki alóla egy műanyag kártyával a vizet. Úgy buborék mentesnek kellene lennie...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1089) ibigi7 válasza havri1 (#1086) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Én innen rendeltem:
https://www.ebay.com/itm/6x-Film-Protection-%C3%A9cran-pour-Huami-Amazfit-Stratos-Protecteur/192534315958?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

1 hét alatt megjött. Elsőre sikerült felrakni, és azóta is a helyén van.

[ Szerkesztve ]

(#1090) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is fóliát rendeltem rá(Mix 2-re is azt tettem, mert annak is domború a széle, nem jön le). Egy bajom van. Elmegyek vele úszni, aztán? Szerintem azt nem fogja bírni..

Everybody lies.

(#1091) l86544 válasza esox (#1079) üzenetére


l86544
aktív tag

innen ne vegyél én rendeltem de vissza is küldtem nekik, így nézett ki
[kép]

https://mowned.com/lajos-szab

(#1092) l86544 válasza havri1 (#1086) üzenetére


l86544
aktív tag

Az Ali-s jó fólia nekem ilyen van rajta, nehéz felrakni türelmesen kell de szépen rajta marad, nem válik fel a szélin.

https://mowned.com/lajos-szab

(#1093) havri1 válasza l86544 (#1091) üzenetére


havri1
félisten

Ez nem startosra való, mást küldött :)

havri

(#1094) l86544 válasza havri1 (#1093) üzenetére


l86544
aktív tag

szivesen átküldöm a levelezést, szerinte ez stratos-ra való. [kép]

[ Szerkesztve ]

https://mowned.com/lajos-szab

(#1095) havri1 válasza l86544 (#1094) üzenetére


havri1
félisten

Elhiszem, "ismerem" az eladókat. Nem szoktam velük küzdeni. Első körben üzenet, aztán ha ennyire eltérő a vélemény, akkor ügyet nyitok. Egyértelmű, hogy nem rá való. Gyanítom a hirdetés képein nem így néz ki.

havri

(#1096) ibigi7 válasza Barthezz2 (#1090) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Pár hete van rajta. Napi zuhanyzás plussz pár órá medencézés nem ártott neki. Én is rosszabbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#1097) mackosajt01 válasza Kakukk1985 (#1045) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Az új 2.3.4.0-as firmware-be bekerült az Auto Pause funkció (Nekem ma frissült). :C A hétvégén tesztelve lesz!

(#1098) TOZ válasza mackosajt01 (#1097) üzenetére


TOZ
addikt

Change log:

(#1099) Peter.70 válasza mackosajt01 (#1097) üzenetére


Peter.70
őstag

Az mire jó?

(#1100) TOZ válasza Peter.70 (#1099) üzenetére


TOZ
addikt

Futás, bringa esetében ha pl pirosat kapsz és megallsz, magától pause módba kerül. Ha elindulsz, mér tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.