Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Memmaao válasza drag (#150) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez így tényleg jó ár, mert az EU szállítási díj 22 dollár, így cca 187 dollár a vége. (Én szállítással 192 dollárt fizettem).

My name is Bond, James... Dean.

(#152) kazsmerlaca válasza drag (#150) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Sajna a kód már nem jó. Bár lehet, hogy rossz linket nézek...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#153) drag válasza kazsmerlaca (#152) üzenetére


drag
tag

Most próbáltam le újra és már tényleg nem engedi. Az írja a kód elérte a felhasználási limitét vagy időtartamát.
:Y
Akkor Nekem még épp mákom volt vele :K

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#154) drag válasza kazsmerlaca (#152) üzenetére


drag
tag

Pedig itt a cikk amiben szerepel a kód:

[link]

The Huami Amazfit Smartwatch 2 is available on Geekbuyinig at $164.99, respectively By Using Our Discount Coupon Code: FKVGEQRP

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#155) Birki válasza Birki (#92) üzenetére


Birki
tag

Na, levámolták a geekbuying-ról rendelt órát. Holnap kézhez kapom.
Én ott rontottam el, hogy DHL Economy szállítást kértem és nem a trükkös módszerrel.
A teljes végösszege így jött ki az órának:
Az óra ára DHL szállítással és biztosítással: 46.720 Ft
Nem érte el a 150 Euro-s értékhatárt ezért vám nincsen: 0 Ft
Az alap árra a DHL-es vámkezelés díja: 5.990 Ft
Az ÁFA összege (aminek az alapját a DHL-es szállítási költséggel együtt veszik): 11.892 Ft
Így összesen: 64.602 Ft

Remélem megérte ennyit fizetnem érte! :)

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#156) kovacs65 válasza Birki (#155) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én 69-ért vettem magyar kereskedőtől. 2 nap alatt hozta a futár.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#157) Memmaao válasza Birki (#155) üzenetére


Memmaao
addikt

Az összes rendelj kínait fórum és cikk azzal kezd, ha DHL szállítást kérsz, 100%, hogy lesz vámkezelés. A DHL ráadásul a posta vámkezelés díj dupláját kéri. Igaz, gyorsabban végez a vámkezeléssel. Cserébe a posta nem is biztos, hogy megfogja. Az a plusz 18e Ft nagyon nem baráti! Ez így már a hazai alza ár, csak körülményes gariztatni.

#kivacs65: melyik hazai bolt árulja már? A legtöbb helyen még csak hamarosan jön...

Én a gearbestes 48e ftos árral nagyon elégedett vagyok. Mondjuk pont a pace duplája, az 24e volt.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#158) kovacs65 válasza Memmaao (#157) üzenetére


kovacs65
senior tag

ora-shop.hu
Most éppen nincs raktáron.
Én a bolttal és eddig az órával is elégedett vagyok.
Egy Pebble Steel volt az előd.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#159) kazsmerlaca válasza Birki (#155) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Itt minden okosba le van írva: [link]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#160) Birki


Birki
tag

Olvastam.
De hamarabb rendeltem. :)

Szerintem...

(#161) Memmaao válasza kovacs65 (#158) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem Pebble Time round van, a mellé (helyett) vettem. Szerintem ha egyszer raszoksz a transzflektív kijelzőre, többet nem kell más.

My name is Bond, James... Dean.

(#162) kovacs65 válasza Memmaao (#161) üzenetére


kovacs65
senior tag

A sötétebb helyeken kell egy kicsit játszani a betekintési szögekkel, de nem vészes.
A PS után azt hiányolom, hogy nem lehet a világítási időtartamot változtatni. A 10 sec kicsit sok.
Valamint a kézfelemelésre túl érzékeny.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#163) f4lcon válasza kovacs65 (#162) üzenetére


f4lcon
őstag

nem túl nagy?
ez az egyetlen félelmem

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#164) kovacs65 válasza f4lcon (#163) üzenetére


kovacs65
senior tag

A 3,5"-os telefon után a 6"-os is nagy volt. De ma már nem kellene kisebb.
Ezzel is így vagyok. Péntek óta kezdem megszokni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#165) kovacs65 válasza Memmaao (#161) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ha jól emlékszem itt a világos háttér fogyaszt kevesebbet, ellentétben az amoleddel.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#166) Memmaao


Memmaao
addikt

10 napja rendeltem, ma már azt írja a 17Track, hogy Angliából elindult Magyarországra a csomag. :))

My name is Bond, James... Dean.

(#167) f4lcon válasza Memmaao (#166) üzenetére


f4lcon
őstag

11-én rendeltem, de azt írja processing...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#168) Birki


Birki
tag

Sziasztok!

IOS-en milyen alkalmazással működik együtt az óra?

Szerintem...

(#169) f4lcon válasza Birki (#168) üzenetére


f4lcon
őstag

elméletben az Amazfit iOS alkalmazással, vagy a Xiaomi MiFit alkalmazással is működnie kellene.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#170) Birki válasza f4lcon (#169) üzenetére


Birki
tag

Köszi!

Az Amazfit Watch nem jelzi a hívásokat és nem szinkronizálja az időjárást.
A Mi Fit pedig sportos dolgokkal tud többet, de a működése az Amazfit alkalmazást igényli.
Valami külsős alkalmazás lenne jó.

Szerintem...

(#171) Birki válasza SolymossyBal (#95) üzenetére


Birki
tag

Szia!

A leírásod alapján kinyitottam a bootloadert. Ma este még a gyári stockUS ROM-ot lecserélem a STRATOSfied ROM-ra. Nem fog ártani a magyar nyelv sem, de ahogy olvasom ez a rom már root-olva van.
Na és onnantól mit kell tennem, hogy egyedi számlapokat rakhassak fel az órára?

Jól gondolom a sorrendet?
Van ötleted a számlapokra?

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#172) kovacs65 válasza Birki (#171) üzenetére


kovacs65
senior tag

Itt vannak jók.
PC-n betallózod az órát egy file-kezelővel, majd bemásolod a wfz file-okat.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#173) Birki válasza kovacs65 (#172) üzenetére


Birki
tag

Köszönöm!

Most kicsit elbizonytalanodtam.
Az XDAdevelopers-en a STRATOSfied ROM felrakása előtt erre figyelmeztetnek:

ATTENTION: You need to have an unlocked bootloader or run on a rooted ROM (such as PACEfied) for installing this ROM

Ha tehát már kinyitottam a bootloadert, akkor nekiállhatok ezt feltenni, ugye? Nincs más tennivalóm?

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#174) kovacs65 válasza Birki (#173) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ehhez nem kell nyitni.
Eredeti angol gyári rommal trükközés nélkül simán felrakható.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#175) f4lcon válasza kovacs65 (#172) üzenetére


f4lcon
őstag

ezek simán felmennek az órára, mindeféle hackelés nélkül?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#176) Birki válasza kovacs65 (#174) üzenetére


Birki
tag

Igen, este fel is raktam egy raklappal. :)

Köszi!

Szerintem...

(#177) PLacc


PLacc
senior tag

Sziasztok,

Aki 04.14-körül rendelt Gearbestről angol verziósat annak feladták már postán?
Nekem még tökölnek vele, pedig nem preorder volt.

Köszi!

(#178) f4lcon válasza PLacc (#177) üzenetére


f4lcon
őstag

én rendeltem 11-én, de semmi hír.
írtam a supportnak, akik azt írták ma feladják (ugye tegnap éjszaka írta ami neki ott nappal volt, azaz most már lenni kellene tracking-emnek, de nincs)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#179) Memmaao válasza f4lcon (#178) üzenetére


Memmaao
addikt

Én is 11. rendeltem. Nekem már úton van Angliából.

My name is Bond, James... Dean.

(#180) kovacs65 válasza f4lcon (#175) üzenetére


kovacs65
senior tag

Így van.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#181) drag válasza kovacs65 (#172) üzenetére


drag
tag

Ezeket simán nem lehet átmásolni az angol verzióra hogy működjenek?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#182) kovacs65 válasza drag (#181) üzenetére


kovacs65
senior tag

Dehogynem.
Nekem is angol van.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#183) Memmaao


Memmaao
addikt

Az én órám már Bp van. 9 nap alatt Magyarországra ért, azért ez elég jó!

My name is Bond, James... Dean.

(#184) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Erősen gondolkodok ezen az órán, ideje lenne lecserélni a mi band2-t. Honnan érdemes most rendelni? Külföldről EU express-szel mennyi a jelenlegi legjobb ár?

(#185) Memmaao válasza bexinho23 (#184) üzenetére


Memmaao
addikt

Én 04.09. rendeltem meg a gearbestről. Akkor 188, 2 dollárra jött ki EU Express szállítással. Ma kaptam sms, hogy hozza a dpd. Át is kellett üzemeznem hétfőre, mert nem vagyok otthon.

My name is Bond, James... Dean.

(#186) drag válasza kovacs65 (#182) üzenetére


drag
tag

Köszi, akkor én is dobok majd fel párat mert találtam egész jókat :C

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#187) drag válasza Memmaao (#183) üzenetére


drag
tag

A 9 nappal én is kiegyeznék :)) Talán a geekbuyingról is megjön annyi idő alatt... :DDD

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#188) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Én hétfőn rendeltem meg gearbestről, de még e se indították.
Akkor még nem pre sale volt. Azóta már azt órja csak úgy lehet rendelni.
Lehet, hogy rendelésem elött elfogyott?

(#189) Tibormibor


Tibormibor
csendes tag

Szisztok!

Az értesíttéseket/elsődleges funkció/ hogy jeleníti meg messenger,sms,naptár,jegyzet kezelés..?válaszolni,reagálni lehet e rájuk?huawei p9-el használnám,valaki használja ilyen telóval,mennyire szeretitk egymást?futáshoz /másodlagos funkció/viszont nem vinném a telót ha lehet róla zenéket halgatni közben,csak bt fülest,az is huawei.Gondolkoztam gear s3-on vagy huawei wach 2...de szerintem nem éri meg hogy majd 2x annyiba kerülnek mint ez,szerintetek

(#190) kovacs65 válasza Tibormibor (#189) üzenetére


kovacs65
senior tag

Elvileg BT-n zenét játszik, nem próbáltam.
Hogy jeleníti meg? Kék színnel. Mi a kérdés? Alapból válasz nincs, de lehet progit telepíteni, ami tud ilyet.
A miui.hu oldalon bő topikja van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#191) skiskett válasza skiskett (#141) üzenetére


skiskett
csendes tag

Sziasztok!

Nem szeretnék senkit zargatni, csak érdekelne továbbra is, hogy van-e tapasztalat úszással kapcsolatban.

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#192) kovacs65 válasza skiskett (#191) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem nincs.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#193) paleinho válasza skiskett (#191) üzenetére


paleinho
senior tag

Április 14-én rendeltem (gearbest), amint megérkezik kipróbálom az úszást, ha gondolod kicsit mélyebbre is vihetem. A vízállóság miatt választottam a bip vagy pace helyett, szóval remélem tényleg bírja, ha 50m-ig nem is, de 30-ig megnézhetem,

[ Szerkesztve ]

(#194) f4lcon


f4lcon
őstag

végül most kaptam tracking-et úgy, hogy 11-én rendeltem (geekbuying).
persze a track17 még semmit nem mutat, szóval várhatok 1-2 napot mire betöltődik a rendszerbe.
DHL hozza elvileg.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#195) Peter.70 válasza f4lcon (#194) üzenetére


Peter.70
őstag

Kíváncsi leszek, hogy kell-e vámot és ÁFÁ-t fizetni?

Ha jól emlékszem geekbuying-ról rendelted?

[ Szerkesztve ]

(#196) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok! A Strava nevű appal együtt tud működni valahogy? Főleg a HeartRate monitor miatt lenne lényeges. iOS alatt használnám. Ez alapján az előző tudott.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#197) f4lcon válasza Peter.70 (#195) üzenetére


f4lcon
őstag

elvileg úgy rendeltem (HK EU Priority Line) hogy a vám- és áfafizetési kötelezettségemet a geekbuying megoldja egy másik országban, nyilván olyan helyen ahol alacsony az áfa (Luxemburgban csak 17%) meg biztos bizonyos részét be is nyeli, hogy kijöjjön a 22$ körüli extra, amit fizettem.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#198) Peter.70 válasza f4lcon (#197) üzenetére


Peter.70
őstag

Mikor várható?

(#199) l86544


l86544
aktív tag

Én 13-án rendeltem Gearbeste-en és itt van Budapesten a csomag ha minden jól megy már holnap lehet hozzák is.

https://mowned.com/lajos-szab

(#200) terrel


terrel
csendes tag

Sziasztok!
Egy amatőr kérdésem lenne első óra vásárlás előtt.
A Pace 2 tud GPS track alapján navigálni? Mondani vagy mutatni hogy merre visz az előre betöltött GPS track és jelezni ha létérek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.