Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Ateszpapa válasza -ZsoLi- (#749) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Most ez van fent.
Amazmod.

(#752) -ZsoLi- válasza Ateszpapa (#751) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Úgynézki sikerült a magyar appal utánna felraktam a gyárit azzal is megy. Viber ill messenger üziket külön kell beállitani hogy megkapjam az órán?

(#753) Ateszpapa válasza -ZsoLi- (#752) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, egyesével ki kell jelölnöd aminek az értesítését látni szeretnéd.

(#754) -ZsoLi- válasza Ateszpapa (#753) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Köszönöm a segítséget sikerült😀😁😁

(#755) havri1


havri1
félisten

Gmail értesítések duplán jelennek meg az órán. Nem jöttem rá miért. Másnál esetleg?

havri

(#756) Manka76 válasza havri1 (#755) üzenetére


Manka76
senior tag

Nálam is.
De nem mindegyik csak elvétve.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#757) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Hát komolyan.....nem hiszem el. Mi a f...sz van már 4 napja nem mozdul. Pénteken rendeltem, más is, ő már tegnap megkapta. Ez nem fog ideérni basszus csak j.hét közepén. Vagy végén. Felidegesít már tényleg.
Szerintetek?

(#758) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Vagy felhivjam szerintetek a GLS t hogy nézzenek utána? Mégis egy futár cég......nem a postáról van szó.

(#759) Ateszpapa válasza H2o-pok (#758) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hívd fel őket, 8h-tól lehet.

(#760) f4lcon válasza kovacs65 (#742) üzenetére


f4lcon
őstag

na jó, de melyik mappába?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#761) havri1 válasza f4lcon (#760) üzenetére


havri1
félisten

Watchface

havri

(#762) H2o-pok válasza Ateszpapa (#759) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Hivtam őket. Azt modták több kamion indul az ottani elosztóból, az enyém még valószinű nem indult el. 29.étől 6 napon belül kell m.országra érkeznie. Aki pénteken vette,(mint én) v.szinű felkerült egy másik kamionra ami egyből indult is.

[ Szerkesztve ]

(#763) f4lcon válasza havri1 (#761) üzenetére


f4lcon
őstag

mert van egy .watchface és egy .watchfacethumb mappa is, meg a Watchface nagy W-vel.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#764) havri1 válasza f4lcon (#763) üzenetére


havri1
félisten

Utóbbi

havri

(#765) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nálam valami nem kerek, mert 19 óra telt el az uccsó töltés óta, és 46% az akksi.

Ki melyik telefonos appal használja?
Én most a AmazModHU-t használok, de gondolkodom, hogy visszarakom a gyári Play áruházast.

(#766) Memmaao válasza Ateszpapa (#765) üzenetére


Memmaao
addikt

Beragadt valamelyik státusz frissítés, vagy be van kapcsolva a távoli hangvezérlés. Ez e kettő tudja meríteni.

My name is Bond, James... Dean.

(#767) Ateszpapa válasza Memmaao (#766) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A távoli hangvezérlés ki van kapcsolva.
Visszaolvastam, és azt írtad, de az nincs bekapcsolva.

Csinálok egy gyári beállítások visszaállítását, azt meglátjuk.

Elég, ha a telefonon leválasztom, vagy az órán kell a beállításoknál visszaállítani?

(#768) Peter.70


Peter.70
őstag

Nekem ma lesz az 5. nap és most van 39 %on

(#769) Memmaao válasza Ateszpapa (#767) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem tudom, még nem állítottam vissza. Ma nekem is gyorsan merül. 24 óra alatt 27%ot. A munkahelyemen mindig gyorsabban merül.

My name is Bond, James... Dean.

(#770) Ateszpapa válasza Ateszpapa (#767) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Resteltem az órán, és felraktam a Play áruházból a gyári appot.
Egyelőre 1 órája töltöttem és mégy 100%-on áll.

Így már jóval barátibb, de az úszás teszt, holnap lesz a Palatinuson.
Aki akar jöhet. :)

(#771) Peter.70 válasza Ateszpapa (#770) üzenetére


Peter.70
őstag

Majd kérnénk szépen beszámolót a tapasztalatokról :)

(#772) Manka76


Manka76
senior tag

A nem fogadott hívásoknak nem kellenen belekerülni az értesítésekbe?

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#773) mzoltan321


mzoltan321
csendes tag

Sziasztok
Vasárnap este vettem az órát, 28-án jött üzenet hogy az országban van. Azóta a státusz nem frissült, semmi hír...vajon???
Eu stock- Spanyolország

zoli

(#774) H2o-pok válasza mzoltan321 (#773) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Hivd a GLS t. Én is ma hivtam, csak nekem még spanyolban van 29.től.

(#775) H2o-pok válasza H2o-pok (#774) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Kellett nekem panaszkodni. Megindult.......végre.

(#776) Macika66 válasza Memmaao (#716) üzenetére


Macika66
addikt

Vettem rá 8 db flexibilis fóliát, az ÖTÖDIKET sikerült felrakni tökéletesen.
Pedig szerintem 200 feletti gyakorlatom van.

Szerintem megéri...

(#777) havri1 válasza Macika66 (#776) üzenetére


havri1
félisten

Belinkelnéd, amit vettél?

havri

(#778) mzoltan321 válasza H2o-pok (#775) üzenetére


mzoltan321
csendes tag

Na utána néztem, eddig csak az alin láttam a trekkinget...

zoli

(#779) bajaki válasza mzoltan321 (#778) üzenetére


bajaki
őstag

Akkor együtt utazik az enyémmel.

(#780) Ateszpapa válasza Peter.70 (#771) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mire vagy kíváncsi?

(#781) Peter.70 válasza Ateszpapa (#780) üzenetére


Peter.70
őstag

Mennyire pontosan méri az adatokat? pulzus, távolság, tényleg meg tudja-e különböztetni, hogy hol úszol? Stb

(#782) H2o-pok válasza bajaki (#779) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Meg az enyémmel.... :)

(#783) paolinho válasza paolinho (#706) üzenetére


paolinho
őstag

Nem bírtam kivárni, hogy választ kapjak a kérdésemre, elindítottam a frissítést. A hasonló témát feszegető MIUIHU fórum felületén gidano jelezte, hogy könnyen előfordulhat, hogy visszaáll kínaira a rendszer, bár alternatívaként azt is felvázolta, hogy lévén a STRATOSfied rom egy custom rom, így végig sem fog futni a telepítés. Nos, jelentem, ez történt. Pár másodperc után "Error" hibaüzenettel leállt a frissítés, majd újraindítást követően visszaállt a korábbi rendszer (magyarul).

[ Szerkesztve ]

(#784) havri1


havri1
félisten

Akinek esetleg gyorsan merül az óra (napi 20-30% felett), Wifit használják? Tehát kapcsolva van?
Illetve "bekapcsolt állapotban" töltve gyorsan tölt?
Ma azt figyeltem meg, hogy a töltés alatt ugyanannyi áramot vesz fel az óra be és kikapcsolt állapotban is (0.18A körül, 60%-os töltöttseg mellett), viszont ha be van kapcsolva, nagyon nagyon lassan novekszik a %.
Nálam szinte minden ki van kapcsolva, világítás stb, napi pár értesítés van csak, és így is 30%-ot merül 24h alatt.
Úgy tűnik, hogy nagyon sokat fogyaszt online állapotban, ezért tölt lassan.
Wifire gyanakszom most, mert össze van kapcsolvat, de lekapcsolni nem lehet, csak HR-el.
Holnap kipróbálom.
Esetleg az új Fw vagy az új app ami ezt teszi.

[ Szerkesztve ]

havri

(#785) Memmaao válasza havri1 (#784) üzenetére


Memmaao
addikt

XDA-n egész részletes infók vannak a merüléssel kapcsolatban.

My name is Bond, James... Dean.

(#786) Dwatti válasza havri1 (#784) üzenetére


Dwatti
addikt

sympda.blog : Amazfit WiFi tartós be/ki kapcsolása egyszerűen (android)
vagy :
Amazfit PACE Tuner - HU Wifi és BT kapcsoló

Eredetileg Pace órán tesztelve ! De egy próbát megér Stratoszon is.

[ Szerkesztve ]

(#787) havri1


havri1
félisten

Köszi!

havri

(#788) havri1 válasza Dwatti (#786) üzenetére


havri1
félisten

Másodikat telepítettem, érdekes, mert bemegyek az óra wifi menüjébe, connectál, kész. Programot indítom, és kikapcsolt állapotot jelez wifire.

havri

(#789) Peter.70 válasza Ateszpapa (#770) üzenetére


Peter.70
őstag

Meg volt az úszás teszt? :)

(#790) Dwatti válasza havri1 (#788) üzenetére


Dwatti
addikt

sympda. oldalán kérdezd a "fejlesztőt" De a wifi alapból csak bekapcsolt kijelzővel aktív..
Ez a program éppen arra szolgál hogy pl adat másolásnál folyamatos kapcsolat maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#791) havri1 válasza Dwatti (#790) üzenetére


havri1
félisten

Akkor viszont nem attól merül az óra nagyon. Most meregetem a töltést, bekapcsolva az órát 0.04 A vesz, de van hogy 0.01A csak. Kikapcsolva 0.14-0.18 is van. Nem vágom.

havri

(#792) Dwatti válasza havri1 (#791) üzenetére


Dwatti
addikt

Én azt vettem észre (Pace1) olyankor merül nagyot amikor éppen kapcsolódik a telefonhoz (elindítod a szoftvert ) , vagy esetleg amikor BT hatótávon kívülre kerül és keresi ...
De sokszor volt nagyobb merülés Amazfit watch szoftver frissítés után. Volt amelyikkel nagyon merült volt amelyikkel nem . Ilyenkor vissza raktam egy másik bevált verziót.

Csak wi-fi alatt is van kapcsolat az órán és átmennek az értesítések stb (telo BT ki)De akkor meg nem áll meg az amit írnak hogy a wifi csak bekapcsolt kijelzővel müködik. :F Szóval én sem értem .

[ Szerkesztve ]

(#793) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Melyik az a spanyol aliexpresses cucc, amit mindenki rendelt? Végre visszakaptam a pénzem spemall-tól..

Everybody lies.

(#794) Peter.70 válasza Barthezz2 (#793) üzenetére


Peter.70
őstag

(#795) Barthezz2 válasza Peter.70 (#794) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:R

Everybody lies.

(#796) Attti73


Attti73
tag

A szintkülönbség hiba nálatok is jelentkezik, vagy egyedi esetről van szó? Én kerékpározáshoz használom, de gondolom futásnál is jelentkezik. Gyakorlatilag egyenes terepen haladva is folyamatosan csökken a magasság érték, így használhatatlan a feladatra. Frissítés előtt és után is ugyan ez a helyzet. Próbáltam várni a GPS jel után, vagy reboot-olni, de semmi. Azt nem lehet valahogy állítani, hogy a szintkülönbség mérésére is a GPS-t használja?

(#797) havri1


havri1
félisten

Tegnap gondoltam, csinálok egy gyári visszaállítást az órán, mert ez a merülés nem hagyott nyugodni.
Leválasztottam a telefonról az appban, és gyakorlatilag a qr fogadott hosszú pörgés után, gyanítom fr-t csinált.
3x kellett párosítani, mire normálisan összekapcsolódott. Visszaállítottam az adatokat, természetesen semmit nem húzott át, vagyis csak részben. Viszont éjjel csak 4%-ot merült (eddig kb 10%-ot), nincs wifi csatlakoztatva.

[ Szerkesztve ]

havri

(#798) Memmaao válasza havri1 (#797) üzenetére


Memmaao
addikt

Alakul az, bár a 4% is sok még kicsit. Nekem airplane módban éjszaka 8 óra alatt 1% merül.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#799) havri1 válasza Memmaao (#798) üzenetére


havri1
félisten

Ezzel már ellennék.
Jelenleg 86%-nál járok, tegnap du 6 körül vettem, 96%-nál.
.viszont a szilikon szíj keményen kopik. A kis bújtató, amin az amazfit felirat van, szélein lekopott a matt fekete réteg. Ennek nem örülök, csúnya lesz, ha az egész szíj ilyen felület kapott.

[ Szerkesztve ]

havri

(#800) Memmaao válasza havri1 (#799) üzenetére


Memmaao
addikt

Én ezért vettem rá gyári gear S3 frontier szíjat. Az eredeti szíj csatja ugyan olyan színű, mint a kerámia lünetta és nagyon jó minőségű. Piros színben az aqua oldalán 7e, ha fekete- zöld szimpatikusabb, akkor super gamer.hu

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.