Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Peter.70


Peter.70
őstag

Aki használja az alvásfigyelést, kell valamit külön be állítani hozzá?

Illetve az alap beállítás 8000 lépésszámot lehet-e módosítani?

(#452) kovacs65 válasza Peter.70 (#451) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nem.
Settings-Apps-Daily overview

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#453) Peter.70 válasza kovacs65 (#452) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszönöm :)

(#454) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

" az okosotthon bizonyos elemeinek és a bejövő hívások kezelésérére"

Nekem van itthon Xiaomi Gateway és okos izzó, Dafang kamera, ajtónyitó szenzor...stb ezeket tudom csak az órával is vezérelni?

Valaki próbálta már közületek?

(#455) Peter.70


Peter.70
őstag

Valaki próbált már zenét hallgatni az óráról? Nekem nem találja meg a bluetooth fejhallgatót

(#456) paleinho válasza Peter.70 (#455) üzenetére


paleinho
senior tag

settings->connections->bluetooth menüben próbáltad?

(#457) Macika66 válasza Peter.70 (#445) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam is itt van (13:31-kor hozták), el vagyok bűvölve! :)

(#458) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziaztok,

Azt tudja az óra, hogy egy bizonyos idő elteltével szól, hogy fel kéne állni, mozogni?

(#456) paleinho: próbáltam, keresi, de a végén nem kapcsolódik hozzá

[ Szerkesztve ]

(#459) Memmaao válasza Peter.70 (#458) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, van tétlenségi figyelő. Ma reggel megjött a víz webshopból a gear s3 frontier piros szij ( volt már ilyenem, de eladtam a frontier órámmal). Tökéletes az órához! A csat pont olyan szinű, mint a kerámia lunetta. A szélesség is tökéletes.


My name is Bond, James... Dean.

(#460) Ateszpapa válasza Memmaao (#459) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Látom bejön neked a piros szín. :)

Az S-Healt-tel szinkronizál az óra, vagy az felejtős?
Itt is lehet tekergetni a Lunettát, mint a Gear órán?

Gondolkkodok, hogy inkább ilyet veszek a gear Sport óra helyett.
Jelenleg még Gear S2 van.

(#461) Memmaao válasza Ateszpapa (#460) üzenetére


Memmaao
addikt

Megy a légimentős egyenruhához :D . De amúgy az egyik kedvenc színem. A lünetta nem lett tekerős a Frontier szíjtól :DDD . Az S-Health szinkron nem megy.

My name is Bond, James... Dean.

(#462) f4lcon válasza Memmaao (#459) üzenetére


f4lcon
őstag

link a szíjhoz? :) köszi
nevermind, megvan

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#463) Ateszpapa válasza Memmaao (#461) üzenetére


Ateszpapa
addikt

:))

(#464) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Végre nekem is megjött a kicsike :)
Olyan kérdéseim merültek fel, hogy az időjárás jelzésnél hőmérsékletet celsiusra hogyan állítom át? Telón metricen van.

Valamit az értestéseket hogyan állítom be?
Telefonon a noticitationoknál miket kell engedélyezni?
pl.:messengert beállítottam de amikor írtak órára nem jött meg az értesítés

(#465) f4lcon válasza QUNarmy (#464) üzenetére


f4lcon
őstag

fentről lehúzod a status bar-t, jobb szélső ikonra katt, görgeted lefelé - Setings - Common - Unit

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#466) TOZ


TOZ
addikt

Mindenkinek ma jott ezek szerint. Nalam haromkar jart a UPS. :C

(#467) TOZ


TOZ
addikt

Van egy Pace is a csaladban. Hat ez sokkal ferfiasabb, szoval jo, hogy Pacet vettem az asszonynak (es annak apropojan meg egy ilyet maganak 8-)

(#468) mackosajt01 válasza QUNarmy (#464) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

A telefonos szoftverben az App senttings-nél a weather appban kell beállítani a metric opciót.

(#469) etrop01


etrop01
tag

Sziasztok, én is nézegettem az órát de nekem elsősorban navigálásra kellene vagy végülis az is elég lenne ha csak megjelenít egy térképen merre vagyok. Erre képes az óra?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#470) QUNarmy válasza mackosajt01 (#468) üzenetére


QUNarmy
csendes tag

köszönöm meglett :)
azért fejbe nem megy olyan jól az átváltás, hogy mindig átgondoljam fahrenheitet meg mérföldet SI-re :D

(#471) Th3Ac3 válasza etrop01 (#469) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Térképet nekem nem mutat de a megtett útvonalat igen, szóval valahol a kettő között.

Tegnap én is megkaptam az enyémet, életem első okosórája. Igaz nem az eredeti áron (vídeózással foglalkozom), úgyhogy eddig minden nagyon szuper vele, pontos a GPS, szinkronizálás tökéletes Strava alkalmazással, működik az alvásmérő, maximum annyi hogy az akksi picit gyorsan merül (az appot mindig kikapcsolom amint szinkronizáltam). Aki gondolkodik, mindenképpen tegyen vele egy próbát.

(#472) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Telefonon be lett nyomva a zenelejátszó és az óra az értesítéseknél most valamiért megjeleníti a zenelejátszót. Hogyan lehet onnan kitörölni?
Oldalra húzás és hosszan érintés nem vált be

(#473) Memmaao válasza QUNarmy (#472) üzenetére


Memmaao
addikt

Kapcsold ki a távoli zene vezérlést az appban.

My name is Bond, James... Dean.

(#474) f4lcon


f4lcon
őstag

egyik pillanatról a másikra abbahagyta az értesítéseket, pedig nem piszkáltam :(

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#475) TOZ


TOZ
addikt

A gidano féle apk-t érdemes feltenni. Amazfit.Watch.CN.v2.40.dev.HU.gidano.apk
Vagy ehhez szükséges dev fw-t is használni?

(#476) Peter.70 válasza TOZ (#475) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem az van fent

(#477) TOZ válasza Peter.70 (#476) üzenetére


TOZ
addikt

Dev fw akkor hát nem kell?

Illetve neztem meg az AmazfitMOD appot is....

Szoval a lenyegi kerdes:
1. Playrol
2. 2.40-es DEV app
3. AmazfItMOD app

Kinek mi jott be?

[ Szerkesztve ]

(#478) f4lcon válasza Peter.70 (#476) üzenetére


f4lcon
őstag

és az mire jó?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#479) Peter.70 válasza f4lcon (#478) üzenetére


Peter.70
őstag

Magyarul van ;] :DDD meg újabb verzió

[ Szerkesztve ]

(#480) lebowski91


lebowski91
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap délután csatlakoztam a tulajdonosok táborához!

Attti73 türelmetleneknek szóló :DDD javaslata alapján meg is rendeltem vasárnap este honorbuy-től, amit tegnap délután 2kor már kézbesítettek is :DD . Szóval némi pluszköltség, de tényleg villámgyors a kézbesítés!

Ez az első "okos" órám és nem is vagyok odáig értük, leginkább futáshoz és alvás monitorozáshoz szeretném használni, a telefon mindenféle dolgainak a kijelzésére nekem valójában nincs szükségem.

Lassan megbarátkozok a készülékkel, eddig tetszik! Egy dolgot viszont nem tudtam rajta beállítani, hogy a hőmérsékletet C°-ban mutassa! Az órán és a telefon app-on is kiválasztottam a beállítások között a Unit menüpont alatt a metric-et de maradt a F°. Valakinek lenne esetleg tippje mit nem csinálok jól?

(#481) paleinho válasza lebowski91 (#480) üzenetére


paleinho
senior tag

hőmérsékletet C°-ban mutassa

nekem geekbuying rendelés még mindig sehol :(((
Shipping Method: HKEU Priority Line
Shipping Date: 5/2/2018 12:00:00 AM
majd csak ideér

(#482) QUNarmy válasza lebowski91 (#480) üzenetére


QUNarmy
csendes tag

telefonon amazfit app-->profil-->my watch--> app settingsnél weather--> celsius

(#483) lebowski91 válasza paleinho (#481) üzenetére


lebowski91
csendes tag

Viszont cserébe gondolom olcsóbban megúszod!

Az órán megtettem ezt a beállítást, de a telefonon amit QUNarmy kolléga mond azt eddig nem és az lett a megoldás.

(#484) lebowski91 válasza QUNarmy (#482) üzenetére


lebowski91
csendes tag

:R :R :R

(#485) mackosajt01 válasza TOZ (#477) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Nekem az AmazfitMOD-dal nem sikerült az órát összekapcsolni. Egyszerűen az óra nem adta fel a QR kódot, amikor párosítani akartam a programmal. Ráadásul újra kellett regisztrálnom az Amazfit rendszerébe, mert a Play-ről letöltött apphoz használt accountommal nem tudtam belépni.

(#486) mackosajt01


mackosajt01
csendes tag

Használja valaki az órán az Far Away funkciót? Elvileg ezzel lehetne megoldani, hogy ha a telefon a bluetooth hatótávon kívül kerül az órától, akkor az jelezni fogja azt. Így elvileg nem hagyja el az ember a telefonját. Na most nekem sokszor akkor is jelez, amikor az óra a bal kezemen van, a telefon pedig a jobb nadrágzsebemben.

Korábban OneTouch Watch-om volt, azzal ilyen probléma nem volt. Az tényleg csak akkor jelzett, ha eltávolodtam a telefontól.

(#487) Dwatti válasza mackosajt01 (#485) üzenetére


Dwatti
addikt

Valószínű nem mindegy milyen rom van az órán ! (PL : pace órával ) MI fiókkal a kínai rom -os Cn vagy pacefield órákkal lehet bejelentkezni Amazfit Watch alkalmazásból is több verzió van a különböző rom-ok miatt.

(#488) mackosajt01 válasza Dwatti (#487) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Nekem a gyári európai rom (v. 2.3.3.7) van az órán. Lehet, hogy akkor én értettem félre valamit, mert az AmazfitMOD-nál az alábbi leírás szerepel..."Kezeli a CN ill. US típusú Pace ill. Stratos órákat is!" Ezek szerint az US és az EU nem ugyanaz...

(#489) Dwatti válasza mackosajt01 (#488) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem az eus verziós nem megy "MI" fiókkal. (pace alatt sem )

(#490) Memmaao válasza mackosajt01 (#486) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor sajnos az órád gyakran veszít bt jelet.

My name is Bond, James... Dean.

(#491) Peter.70 válasza Memmaao (#490) üzenetére


Peter.70
őstag

Én kimentem a bt ható távjából, amint vissza mentem, autómatikusan kapcsolódott

Bár ez lehet nem ide tartozott :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#492) jarlax


jarlax
tag

Sziasztok!
Tegnap én is megkaptam a kicsikét. Az lenne így első körben a kérdésem, hogyan tudom az időformátumot 24 órásra állítani? Nem találtam eddig, az analóg óráknál nem zavar, de a digitálisnál igen. Meg azt csinálja az órám, hogy ha váltok egy másik számlapra, akkor mutatja egy ideig normál felbontásban, de a következő alkalommal (amikor bekapcsol a kijelző) már nem vált vissza az alacsony felbontásról. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#493) f4lcon válasza jarlax (#492) üzenetére


f4lcon
őstag

attó, hogy a háttérvilágítást bekapcsolja ("activate on raise") még nem lesz a felbontás automatikusan jó
ha megnyomod a felső gombot, akkor lesz olyan (és akkor működnek az órán kívüli egyéb funkciók is)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#494) viger


viger
tag

Sziasztok!
Valaki írta hogy nincs megelégedve a GLS szolgáltatásával.
Nekem viszonylag időben kiszállították. 10.-én rendeltem Ali-ról. Ma hozta a futár a csomagot 11:30 körül. Szerintem nem rossz! És így árban sem volt vészes.

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#495) QUNarmy válasza jarlax (#492) üzenetére


QUNarmy
csendes tag

24-órás időformátum:
órán beállítások-->common-->time format

(#496) ibigi7


ibigi7
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap az enyém is megérkezett. Alin rendeltem. 1 hét alatt ért ide.
Nagyon tetszik. Szenvedtem egy keveset mire mindent sikerült beállítanom rajta.
1 dolog azonban nemigazán működik jól. Az időjárást nem mindig szinkronizálja. Most is 21 fok van szerinte Érden. Szerintem meg nem.
Van valakinek valami tippje, hogy mit állítsak még?

(#497) f4lcon


f4lcon
őstag

nekem teljesen abba maradt a szinkronizáció, se időjárást, se értesítést, pedig minden be van kapcsolva :F
most tolok rá egy firmware frissítést OTA aztán meglátjuk

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#498) Macika66 válasza ibigi7 (#496) üzenetére


Macika66
addikt

Tegnap este Pesten 21 fok volt. Pont néztem is, hogy nap közben 17-18 volt, estére meg melegedett az idő?

Szerintem szinkronizál megfelelően...

(#499) ibigi7 válasza Macika66 (#498) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Az otthoni hőmérő és az időkép is 16 körül mutatott.

Még egy kérdés. Szerintetek lehet állítani, hogy értesítéseknél ne csak egyet rezegjen az óra?

(#500) TOZ


TOZ
addikt

Nyomáspróbáztuk az órát az előbb.
3 ATM-et gond nélkül tudott, tovább nem feszítettük. Minek.
Ez már bőven elég úszás, strand alapon. Tehát a triatlon, úszás, mint sport mehet vele.
Búvárkodni meg nem ezzel fogunk. Én konkrétan semmivel sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.