Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Peter.70 válasza paleinho (#299) üzenetére


Peter.70
őstag

Refundot melyik menü pont alatt lehet kérni?

Ilyenkor a kártyára kapod vissza a pénzt, amit bárhol le vásárolhatsz? Tehát nem kell a gearbesten?

[ Szerkesztve ]

(#302) Memmaao válasza Peter.70 (#301) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha paypal fizetted, a paypal felületén kell intézni a refundot. Nem érdemes a gearbesttel leállni levelezni. A paypal vizsgálja ki, nem a Gearbest és mivel a Gearbest nem tudja igazolni, hogy elküldte, nincs releváns tracking number , a regisztrált kártyádon a teljes összeget jóvá írja a paypal, aztán beemeli a gearbesttől. Ők meg majd írnak egy morcos levelet, hogy miért nem az ő ticket rendszerükön velük intézed. Erre én általában szoktam válaszolni, hogy azért, mert a paypal sokkal korrektebbül áll a dologhoz, mint ők, és nem vagyok elégedett az ügyfél kezelésükkel. Erre már nem szoktak, max bocsánatot kérni, hogy igyekeznek. Ezért jó a paypal! Nem kell biztosítás, a paypal az. 100% buyer protection. A gearbestnek meg nem éri meg szarozni, mert akkor zárolják a paypal számlájukat, ami hatalmad kiesés nekik.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#303) Peter.70 válasza Memmaao (#302) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszönöm szépen :R

Kicsit elbizonytalanodtam, a gearbest ma azt írta, hogy 4-7 nap és talán lesz raktáron. Viszont ha most kérek refundot, akkor az USD árfolyamát látva már csak drágábban tudom meg rendelni

Egyébként, most hogy magyarították a paypal-t, magyarul is lehet Nekik írni, vagy továbbra is csak angolul? :)

[ Szerkesztve ]

(#304) Memmaao válasza Peter.70 (#303) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem tudom, hogy magyarul is lehet -e, én angolul szoktam.

My name is Bond, James... Dean.

(#305) Petyuska111


Petyuska111
tag

Sziasztok, okosórát vennék, az Amazfit 2-ben nagyon tetszik, hogy ilyen brutál nagy méretű, nagyon igényesen néz ki, a transzflektív kijelző, illetve a vízállóság, ami nekem fő szempont, mert úszni járok. Ami visszatart: megnéztem a Google Play-en hogy milyen óraszámlapok vannak az Android Wear rendszerű órákhoz. Leesett az állam, na, elképesztően néznek ki még az ingyenesek is (amiből rengeteg van), van persze fizetős is. Ha valaki még nem nézte meg, ajánlom, hogy vásárlás előtt nézze meg ('Watch face'). Ehhez képest az Amazfit 2-höz van persze tonnányi letölthető óraszámlap a neten, de sajnos 99,9%-uk nagyon béna, igénytelen, mintha egy gyerek rajzolta volna. Kérdés: van-e olyan oldal a neten, ahol az Amazfit 2-höz vannak igényesebb óraszámlapok, akár fizetős is jöhet! De olyan minőség kellene, mint az A. Wear óraszámlapjai! Ha nincs ilyen, akkor bármennyire is fáj, le fogok mondani erről az óráról, az alternatív jelölt a Huawei Watch 2. Annak persze az ára fáj, ill. a rövidebb működési idő... Egyszerűen nem tudom, mit csináljak, vélemény?

(#306) kovacs65 válasza Petyuska111 (#305) üzenetére


kovacs65
senior tag

A két legnagyobb oldal:

[link]

[link]

Az elsőn tervezhetsz is magadnak.

Vagy, ha nagyon igényes vagy: Garmin Phenix 5 sorozat

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#307) l86544 válasza Petyuska111 (#305) üzenetére


l86544
aktív tag

Nekem Huawei W1 volt. Utcai fényben alig lehet látni az óra számlapot. 1 napnál tovább nem igazán bírja az aksi.
Nekem ebből lett elegem.
Nekem vannak olyan számlapok amik bejönnek, 4-5 napot megy egy töltéssel úgy hogy éjjel-nappal rajtam van.
Nem bántam meg a váltást.

https://mowned.com/lajos-szab

(#308) Petyuska111 válasza kovacs65 (#306) üzenetére


Petyuska111
tag

Köszi, ismerem ezeket az oldalakat... Ezek nekem sajnos nem felelnek meg, az Android Wear rendszerű órákhoz klasszisokkal igényesebb óraszámlapok vannak. Kérdés, hogy ehhez vajon miért nincsenek olyanok (még fizetősben sem)? Nálam ez döntő szempont. Garmin: nem rossz, nem rossz. Majd ha nyerek a lottón. :DD

(#309) Petyuska111 válasza l86544 (#307) üzenetére


Petyuska111
tag

Pont ez a dilemma. Az említettet kivéve minden más szempontból jó lenne az Amazfit 2, csak nem kellett volna óraszámlapokat néznem a Play-en. Transzflektív kijelző, aksi király. Az egyébként hogy lehet, hogy az akkuidő közt ilyen különbség van, a méretek azért hasonlóak, az eltérő OS miatt?

(#310) l86544 válasza Petyuska111 (#309) üzenetére


l86544
aktív tag

A kijelző fogyasztása a különbség.

https://mowned.com/lajos-szab

(#311) Memmaao


Memmaao
addikt

Ha marad ez az üzemidő, örülünk Vincent!

My name is Bond, James... Dean.

(#312) drag válasza Memmaao (#311) üzenetére


drag
tag

Az óraszámlapokat mivel húztad át rá?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#313) kovacs65 válasza drag (#312) üzenetére


kovacs65
senior tag

Windows Intéző
vagy
Total Commander

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#314) paleinho válasza Peter.70 (#301) üzenetére


paleinho
senior tag

facebook messengeren írtam a gearbestnek, eltartott egy ideig mire vélaszoltak, de utána gyorsan elrendeztek mindent

(#315) kazsmerlaca válasza Petyuska111 (#305) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Az Android Wear - watch faces-hez képest ezek tényleg viccesen néznek ki :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#316) Petyuska111 válasza kazsmerlaca (#315) üzenetére


Petyuska111
tag

Sajnos nem kicsi a különbség az óraszámlapok kinézetében. Közben nálam képbe került a Samsung Gear S3 is. Ez sem Android Wear, de hiába zárt rendszerű (Tizen), érdekes módon megvannak rá az A. Wear-es watchface-k vagy ha nem is mind, de a legnagyobb részük. Árban sem vészes, újonnan 82e körül megvehető (itthoni szürkeimportos boltokban), míg az Amazfit valahol 50e körül áll meg Kínából rendelésnél, ez már nem olyan hatalmas különbség, hogy ne vegyem számításba a Gear-t. Minőségben azért a Gear S3 szerintem jóval feljebb van, beépített mikrofon, lehet rajta telefonálni, stb. Amúgy IP68-as, ez érdekes, mert azt jelenti, hogy "Víz alatt folyamatosan használható (a gyártó által meghatározott, 1 és 3 méter közötti mélységben)", vagyis teljesen vízálló elméletileg, mégsem ajánlja a gyártó úszásra. Gondolom garancia miatt, óvatosságból. De elvileg teljes mértékben alkalmas rá, a mikrofonját nem szabad utána 30 percig használni, meg kell törölgetni, ezt olvastam. Érdekelnének a vélemények a Gear S3-ról, az Amazfittel való összevetésben. Esetleg olyan tulaj, akinek mindkettő van/volt/lesz?

(#317) kovacs65 válasza Petyuska111 (#316) üzenetére


kovacs65
senior tag

Próbálj meg vele telefonálni!
Úgy talán még az egy napos üzemidő sem tartható.
Kijelző is sokkal többet zabál.
Nehezebben látható, nem allways on.

Bár mindenkinek mások a preferenciái.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#318) Memmaao válasza Petyuska111 (#316) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem volt gear S3, kb 3 hónapig, hamar ráuntam. Nagy és nehéz, húzza a csuklót és idővel kényelmetlen hordani. A Frontier változatot óvni kell, mint a hímestojást, a lünettán a legapróbb karc is meglátszik. A Knight Rider mód egyszer- kétszer "mókás", ha villogni akarsz a haveroknak, de nem fogod használni. A kijelző gyönyörő S-Amoled, nagyon jó betekintési szöggel, de kültéri viszonyok között nyáron kevés. Én mióta transzflektív kijelzőt használaok (Pebble, Amazfit), nem látom jó iránynak a többi technikát egy olyan eszközön, amit leggyakrabban kültéren néz az ember, ha sportol. Nem érzem, hogy a Stratos bármiben elmaradna anyaghasználat terén a Frontier-töl. Sőt, szerintem a karbonszállal erősített könnyú polikarbonát ház nagyon innovatív, a majdnem karcolhatatlan kerámia lünetta szintén. A Frontier qi töltője messze veri a Stratos töltőjét, ami ismét hatalmas baklövés az Amazfittöl. Én eddig jobban szeretem, mint amennyire az S3-at szerettem. De nálam ezek a kütyük kb. fél évente cserélődnek. Kivéva a Pebble Time Round! Az marad, amíg működik. Igaz, hogy az egy pici óra, de a már- már skagenes design, az extrém vékony óraház, a sallangmentesség, és a hihetetlen jó transzflektív kijelző miatt nálam az az örök kedvenc. Igaz, hogy "csak" két napot bír, de ehhez 15 percet kell csak tölteni.

My name is Bond, James... Dean.

(#319) Petyuska111 válasza kovacs65 (#317) üzenetére


Petyuska111
tag

Telefonálni nyilván folyamatosan nem ezen fog az ember, de legalább a lehetőség megvan rá. Ami szerintem nem rossz azért. AOD szerintem gyárilag is van, vagy feltelepített applikációval elérhető. Ez utóbbiról azt írják, hogy csak 30 percig megy, utána újra aktiválni kell. Fényerőt lehet állítani, levéve kevesebbet fogyaszt AOD módban. De nem minden watchface esetében érhető el az AOD, ezt írják. Az amoled vs. transzflektív kijelző összetett kérdés, beltérben az első jobb, kültéren a második, tökéletes megoldás (termék) nincs még. Alapvetően én is a transzflektív felé hajlanék (Amazfit) a kültéri láthatóság és a hosszú üzemidő miatt, de képtelen vagyok elfogadni azt, hogy ennyire gagyi watchface-ek vannak rá. Az Amazfit inkább egy funkcionális eszköznek tűnik nekem (használható arra, amire kitalálták), míg pl. a Gear vagy a Wear-es cuccok divattermékek, amit jó érzés viselni, gyönyörködtet, de vannak funkcionális hátrányai.

[ Szerkesztve ]

(#320) Memmaao válasza Petyuska111 (#319) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem az amazfitet jobb érzés viselni, olyan, mintha nem is lenne rajtam. A watcgface-ek közt is találni olyat, ami nagyon jól néz ki, én pl. a simple black-et használom, ez volt Pebble-n is, sőt a gear S3-hoz is ezt használtam (meg egy sajátot).

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#321) Petyuska111 válasza Memmaao (#318) üzenetére


Petyuska111
tag

A Gear S3 Frontier súlya 62 gramm, a Gear S3 Classicé 57 gramm. A mostani órám (Casio ProTrek) 67 gramm és egyáltalán nem találom nehéznek, nem húzza le a kezemet, de persze ez teljesen egyéni ugye. Szóval ettől nem félek. Ja, az Amazfit egyébként 60 gramm... A Gearből nekem a Classic tetszik, az talán kevésbé sérülékeny, mint a Frontier.

(#322) l86544 válasza Petyuska111 (#321) üzenetére


l86544
aktív tag

Szerintem vegyél S3-at. Kipróbálod, használod kiderül hogy beválik vagy nem.
Ha nem eladod és veszel mást.

https://mowned.com/lajos-szab

(#323) Memmaao válasza Petyuska111 (#321) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezt a 60 grammot honnan veszed? Mert ez az óra biztos nincs annyi, de majd otthon lemérem ékszermérlegen. Talán a zafír üveges- bőr szíjas van 55gramm, de ez az 50-et ha súrolja.

My name is Bond, James... Dean.

(#324) Petyuska111 válasza Memmaao (#323) üzenetére


Petyuska111
tag

Innen vettem a súlyát. De a Gearbest is annyit ír.

[ Szerkesztve ]

(#325) tuareg85

Van arra otletetek, hogy meg lehet-e nezni valahol a pace 2-t? A kinai rendelestol nem felek, viszont ez pont egy ilyen geek gadget lenne, amire semmi szuksegem csak jol nez ki, jo lenne nem kidobni 50k-t, ha eloben igazabol nem is annyira tetszik. Valamint kicsit osztom a kollega felelmet a szamlapokkal kapcsolatban, meg korabban emlitettetek azt a csokkentett felbontasos energiatakarekos dolgot, azt is megneznem.

(#326) vismaior


vismaior
csendes tag

Az enyém is megérkezett, teszt indul.
Aliexpressről rendeltem (47.700 Ft), spanyol raktárból kerek 1 hét volt és közben volt egy hosszú hétvége.
Eddig nagyon bejön, minden szempontból!

[ Szerkesztve ]

(#327) f4lcon válasza vismaior (#326) üzenetére


f4lcon
őstag

linket plz

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#328) vismaior válasza f4lcon (#327) üzenetére


vismaior
csendes tag

INNEN vettem, szállítással együtt 150 USD volt. Hátránya, hogy nem lehet PayPallal fizetni, csak kártyával, de rizikóztam és bejött... :)

[ Szerkesztve ]

(#329) kazsmerlaca válasza vismaior (#328) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

150 USD? Nekem szállítással együtt 175 USD-t ír!

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#330) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Youtube-n egy bemutató videót nem csinálna valaki erről az eszközről? :)
Jó lenne magyar hangal nézni egy bemutató videót :)

(#331) malna88


malna88
tag

Sziasztok!

Mennyire nagy az óra mondjuk egy huawei watchhoz képest? Eddig a Bip-el szemeztem mert elég kicsi a csuklóm, de ha ez jó lenne, hajlandó lennék többet fizetni. Pulzust mennyire mért amúgy pontosan?
Köszi a segítséget!

s9+

(#332) vismaior válasza kazsmerlaca (#329) üzenetére


vismaior
csendes tag

Bocsánat, 150 EUR volt, nem USD... De már nem tudom javítani a korábbi hozzászólásomat...
Euróban most is 148 körül van az ára.

[ Szerkesztve ]

(#333) Memmaao válasza malna88 (#331) üzenetére


Memmaao
addikt

Sokkal nagyobb, konkrétan 42mm vs 46mm, ami nem kevés. Ez egy nagy óra!

My name is Bond, James... Dean.

(#334) malna88 válasza Memmaao (#333) üzenetére


malna88
tag

Ohh, köszi :(
A huwei volt a méret maximum.

s9+

(#335) Petyuska111 válasza l86544 (#322) üzenetére


Petyuska111
tag

Hát, ez lesz, valószínűleg egy Gear S3 Classic. Inkább töltöm naponta, de ezekről a szépségekről nem tudok lemondani. Érdemes megnézni az egész kollekciót...brutálisan néznek ki... (Bocs, ha valakit idegesítettem a Samus vonatkozásokkal, tudom h ez egy másik fórum, lépek is.)

(#336) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Mennyire vagytok megelégedve az órával? Jelenleg egy Amazfit BIP-et használok, de azért az az óra férfiasabb darab. :D

Korábban sokáig ilyen órát hordtam Casio. Ha jol láttam, ehhez képest picit kisebb a Stratos.

(#337) Memmaao


Memmaao
addikt

Ha marad ez az üzemidő, örülni fogok!

My name is Bond, James... Dean.

(#338) drag válasza Memmaao (#337) üzenetére


drag
tag

Ez elég jónak tűnik. Mennyi értesítést illetve hívást fogadsz kb vele?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#339) mackosajt01


mackosajt01
csendes tag

Sziasztok!

Ma nekem is megérkezett az óra. Egyelőre ismerkedünk, de alapjában véve azt kaptam, amit vártam. Amiben a segítségetek kérném, hogy kinek hogy sikerült metrikus mértékegységre átállítani az órát? Én hiába állítottam be ezt a telefonos alkalmazáson és az órán is, egyelőre mindent imperialban mutat.

Memmaao-tól azt is megkérdezném, hogy miként sikerült magyarosítani az amazfit alkalmazást?

Köszi előre is a válaszokat.

(#340) kovacs65 válasza mackosajt01 (#339) üzenetére


kovacs65
senior tag

Amazfit app
Profile
Settings
Units

Nekem így jó.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#341) l86544 válasza mackosajt01 (#339) üzenetére


l86544
aktív tag

Itt [link] sok magyarított cuccot találsz.

https://mowned.com/lajos-szab

(#342) Peter.70 válasza mackosajt01 (#339) üzenetére


Peter.70
őstag

Mikor rendelted és honnan?

(#343) mackosajt01 válasza kovacs65 (#340) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Ott állítottam be és metricen is van, de ettől még a számlapon 76F-et mutat akármelyik számlapra is teszem át.

(#344) mackosajt01 válasza l86544 (#341) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Köszi a linket, megnézem.

(#345) mackosajt01 válasza Peter.70 (#342) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Tegnapelőtt és az ora-shop.hu-ról.

(#346) f4lcon válasza vismaior (#328) üzenetére


f4lcon
őstag

ez jó ár, a 150EUR mert az ilyen geekbuying és társai átszámolva 160EUR-ba fájnak.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#347) kovacs65 válasza mackosajt01 (#343) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nálam most 27 °C-t mutat

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#348) Memmaao válasza drag (#338) üzenetére


Memmaao
addikt

Nagyon sok értesítést kapok. Viber, messenger, sms ,email, hívás

My name is Bond, James... Dean.

(#349) mackosajt01 válasza kovacs65 (#347) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Meg lett a megoldás. Az App settings-ben a Weather alkalmazásnál is be kellett állítani, hogy ne F°-ban, hanem C°-ban írja ki.

Köszi a segítséget!

(#350) rroar válasza vismaior (#326) üzenetére


rroar
csendes tag

Köszi a linket, én is megrendeltem, 46.520,- volt a visszaigazolás szerint. Nézegettem egy ideje és ennyiért már nem tudtam kihagyni, ráadásul eu raktárból. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.