Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Memmaao válasza Foose (#1450) üzenetére


Memmaao
addikt

A barátságos a pebble time round, ami 10%-ról 10 perc alatt 100%-ra tölt. Az két napot bír, de nem bánom, mert kb egy reggeli k@ki alatt feltölt teljesen!

Korábban kérdezted a szíjat, elfelejtettem megírni: A gear S3 frontier szíjai tökéletesek hozzá. Én nem sajnáltam 7e ft-ot a gyári pirosra, annak a csatja pont olyan színű, mint a kerámia lünetta.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1452) Foose válasza Memmaao (#1451) üzenetére


Foose
addikt

Láttam a képet. Talán ha fekete is van.... Nah, most full fel lett töltve, persze bekapcsolás után már 99% lett. Tekertem 20 percet montival,csatlakoztatva a telóhoz,bt is on. És a célnál 96%. Hm. Valami más szíjat biztos hogy fogok venni hozzá, mert ez... Mostani tekerés: [kép]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1453) Memmaao válasza Foose (#1452) üzenetére


Memmaao
addikt

Van hozzá fekete szíj. Én tuti az eredeti samsungot venném, jó a minőség, igényes a csatt.

My name is Bond, James... Dean.

(#1454) Foose válasza Memmaao (#1453) üzenetére


Foose
addikt

Ennyiért nem jobban járnék egy valódi bőr szíjjal? Bár gondolom az kevésbé szereti az esőt-meleget.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1455) Memmaao válasza Foose (#1454) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha szívni akarsz, vegyél bőrt, de az hamar rábüdösödik a kezedre. Sporthoz meg alkalmatlan.

My name is Bond, James... Dean.

(#1456) Foose válasza Memmaao (#1455) üzenetére


Foose
addikt

Végülis,mint írtam is,volt egy érzésem hogy nem oké a bőr... Viszont bármilyen szilikon szíjtól félek,azaz mindtől amin lyukak vannak,mert ha több szíjon is úgy lyukasztottak mint ezen,akkor azokon sem lesz kényelmes lyuk. A mágnesestől meg félek,hogy egy idő után nem stabil,szóval gőzöm sincs mit kellene...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1457) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Titán szíj a legjobb. Sporthoz is jó és még elegáns is egyben. Soha nem megy tönkre...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1458) K e n y a válasza Foose (#1452) üzenetére


K e n y a
tag

Üdv
Hogy hogy magyarul írja? (A linkelt képen) :/

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#1459) Foose válasza K e n y a (#1458) üzenetére


Foose
addikt

Úgy hogy magyarra fordított verzió van fent. innen letöltheted,de előbb olvass róla a linken!

Köszi kazsmerlaca

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1460) K e n y a válasza Foose (#1459) üzenetére


K e n y a
tag

Köszi!

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#1461) f4lcon válasza Foose (#1456) üzenetére


f4lcon
őstag

én vettem alis (kínai) Gear S3 szíjat, és annyira nagyon nem ott vannak a lyukai az eredetihez képest, hogy nagyon. a gyári szíjon volt megfelelő állás, ezen vagy laza vagy szűk van csak. ergo ezek nem egyformák, próbálgass, hátha lesz jó is.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1462) TOZ válasza kazsmerlaca (#1457) üzenetére


TOZ
addikt

Titan szij annyiban lehet "rossz", hogy nem sportnal nekem jobb, ha lazan van az ora, de sport kozben, a HR mereshez, meg kell szoritanom jobban. Titan szijjal ezt nem tudnam megtenni. Amugy valid, titan konnyu es tartos.

(#1463) Foose válasza f4lcon (#1461) üzenetére


Foose
addikt

Egyenlőre rendelni sincs időm, ha meg most leadom, nem tudom hogy veszem át. Úgy tűnik egyenlőre marad a gyári szilikon..

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1464) Ateszpapa válasza Foose (#1463) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem van egy bontatlan utángyártott piros és fekete szíjam.
Mivel amit most használok órát, annak 20mm kell, így felesleges már nekem.

Ebayről rendeltem anno, de mire megjött az órám úton volt Kínába. :D

(#1465) Foose válasza Ateszpapa (#1464) üzenetére


Foose
addikt

Köszi, de ha veszek is, akkor gyárit veszek.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1466) Barthezz2 válasza Foose (#1428) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tehát.. 18 1/2 óra alatt merült 11%-ot. Mit szeretnél? Attól, hogy "nincs használva" attól még bekapcsolva ketyeg a kezeden.

Kapcsold be a folyamatos pulzus mérést, kapcsold össze folyamat a telefonnal, használd értesítésekhez, aludj benne, aztán ha így 2 nap alatt lemerül, akkor küld vissza, ha 4 napot kibír, meg ennyi. Ennyit tud. De felesleges is egy ilyen eszköztől többet várni.

Everybody lies.

(#1467) Kajla5 válasza Foose (#1465) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Olvasgatom a "problémáidat" az órával kapcsolatosan.
Szerintem add el és vegyél a Samsung Gear 3-at.
Én is a két óra között vaciláltam és a Geart vettem végül 60-ért.
Ha szerencséd van 60-70.000Ft között már ki lehet fogni egy jó órát a jófogáson vagy a marketplacen.
Az enyém 4 napot bír, ebből két napon van egy-egy 2 órás intenzív edzésem.
A negyedik napot általában 30-42%-al indítom és még nem ment a negyedik nap végére 10% alá.
Ráadásul olyan az óra mint ha most bontottam volna ki a dobozból.
Szóval szerintem gondold át mert ezzel az órával nincsenek bajok,Ez abból is látszik, hogy eléggé halott a Gear S3 fórum.

(#1468) Ateszpapa válasza Foose (#1465) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nézzél akár Casio szíjakat is, azokon sűrűn vannak lyukak.

(#1469) Padre103


Padre103
csendes tag

Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy a Huami Lab menüpontban milyen szenzort lehet bekapcsolni és kikapcsolni? Mit csinál és mi ha bekapcsolom?

Köszi

(#1470) BurgBurg válasza Ateszpapa (#1464) üzenetére


BurgBurg
tag

Szia! Erdekelne a szij (mind2ő). Aktuális még? Burg.

(#1471) BurgBurg válasza kazsmerlaca (#1457) üzenetére


BurgBurg
tag

Csak éppen a titan szij drága mint állat. :) Egy jobb minőség 40-50 ezer ft.

(#1472) kazsmerlaca válasza BurgBurg (#1471) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nem baj az, egyszer kell megvenni. Én 8 éve használom a titán szíjat és hibátlan, mintha új lenne...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1473) veressjanos válasza veressjanos (#1199) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem is eladó. Az idézett hsz-ben van a fotó.

[ Szerkesztve ]

(#1474) Foose válasza Kajla5 (#1467) üzenetére


Foose
addikt

A tizen miatt nem vettem gear 3at. Pedig azon is gondolkodtam. Most is megy reggel óta a bt kapcsolat, mintha most kicsit lassabban merülne. Várok még vele 1-2 töltést.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1475) Ateszpapa válasza Foose (#1474) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mi bajod a Tizennel?

(#1476) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Megjött nekem is az óra, GeekBuyingról vettem DHL szállítással (169,99$ + 2,71$ szállítás), vasárnap este 11-kor rendeltem, ma délután 4-kor hozta a futár.
Kérdésem az lenne, hogy Mi Fit-tel vagy Amazfit Watch app-al jobb használni, eddig az előbbi volt, azt már kiismertem, de ha a másikat kell letöltenem, az sem baj.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1477) worxland válasza HREH (#1476) üzenetére


worxland
addikt

Amazfit Watch kell hozzá.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1478) f4lcon válasza HREH (#1476) üzenetére


f4lcon
őstag

iPhone-on a MiFit app átdob az Amazfit alkalmazásba, ha párosítani akarom az órával... ;)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1479) Foose válasza Ateszpapa (#1475) üzenetére


Foose
addikt

Idegen, és pont az órákkal kapcsolatban olvastam hogy nem ajánlott mert "elavult" ez volt az az ok, ami miatt nem gear 3at vettem. De ugye már megvan ez, új, szóval nem adom fel ilyen könnyen, várok még pár töltést hátha javul az akku. Akkor már csak szíj csere lesz hátra. A mai napon az volt a furcsa hogy a lépcsőzést nem mindig volt kedve mérni.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1480) Foose


Foose
addikt

Nincs valami mód arra, hogy ha pl egy számlapot akarok másolni az órára, ne induljon el a töltés? Mint telókon pl... Egyenlőre még vigyázni akarok az akkura, nem akarom tölteni csak ha már le van merülve.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1481) Ateszpapa válasza Foose (#1479) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem tudom, hol olvastad meg ki írta, de egy nagy badarság, hogy elavult lenne.

Elmondom, sokkal jobb, testre szabhatóbb, részletesebb a Tizen rendszer, de nem akarok vitát kavarni, van a Youtubon egy rakás videó róla.

Ez az "elavult" rendszer azt is felismeri, ha nappal alszol nem csak iccaka, ahogy nemrég épp szóba került.

(#1482) Foose válasza Ateszpapa (#1481) üzenetére


Foose
addikt

Oké mindegy, én vásárlás előtt olvastam kicsit, mégis melyiket vegyem. Ilyen infókat találtam. Próbálni sosem próbáltam, tehát nem tudom mennyire valós az állítás, de már nem variálok,1 hónap alatt 82000-t költöttem órára. Most egyenlőre ez marad, cserélni nem terveztem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1483) Kviky


Kviky
tag

Gondolkozom egy ilyen órában, de kérdésem, hogy mennyire testre szabható, mivel nekem kicsit speciálisabb felhasználásra kellene, nem tudom, hogy alkalmas-e ilyenre.

Kisgépes repülőgép pilóta vagyok és szuper lenne egy olyan óra, melynél egyszerre megjeleníthetném a következőket:
- analóg órát,
- iránytűt, vagy irányszöget,
- magasságot
- közben még az útvonalat is rögzíti.

Van arra mód ennél az óránál, hogy ilyen szinten testre szabjam, vagy ennyire szabadon nem lehet kialakítani a megjelenésre kerülő adatokat?

[ Szerkesztve ]

(#1484) Memmaao válasza Foose (#1482) üzenetére


Memmaao
addikt

82000? Kettőt vettél? Amúgy a tizen tényleg sokkal jobb, mint az amazfit rendszere, vagy az android wear. Jól testreszabható, logikus, és elég jó az app kínálat. Ezerről a kvázi zárt óráról nem mondható el. Viszont nekem traszflektív kijelző kellet. Volt gear s3 frontier. Szerettem, de hamar meguntam.

My name is Bond, James... Dean.

(#1485) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok az órának. Melyik az az alkalmazás amelyikkel több alkalmazás értesítéseit betudom állítani, ami az amazfit appban van 3 az kevés.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1486) havri1 válasza cris78 (#1485) üzenetére


havri1
félisten

3? Nekem 9 11 van jelenleg a gyári amazfit appban.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1487) f4lcon válasza Kviky (#1483) üzenetére


f4lcon
őstag

az irányítű az egész képernyőt elfoglalja (közben tudja az útvonalat rögzíteni)
ezek szerintem egyszerre nem fognak menni

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1488) cris78 válasza havri1 (#1486) üzenetére


cris78
őstag

És tényleg. Csak megzavart, hogy alapból 3 volt aktív, és gondoltam itt is csak 3 lehet, mint a Miband2-nél. Köszönöm!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1489) Kviky válasza f4lcon (#1487) üzenetére


Kviky
tag

Ezek szerint nem tudom magam meghatározni, hogy milyen adatok jelenjenek meg az óran, hanem előre meghatározott gyári képernyők vannak?

Amiket én egyszerre szeretnék látni (analóg órát, iránytűt, vagy irányszöget, magasságot) azok közül mik a maxium, egyszerre megjeleníthetők (vagy legfeljebb 1 mozdulattal átváltható)?

(#1490) Foose


Foose
addikt

Pedig tényleg nagyon keveset van használva. :( [kép] bár most jut eszembe, töltésnek veszi azt is, amikor tegnap este számlapot töltöttem rá. Amúgy asszem kedden délután lett feltöltve.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1491) Foose válasza Memmaao (#1484) üzenetére


Foose
addikt

Igen, kevesebb mint egy hónapja vettem egy bip-et is, (nemzetközi verzió, boltban vettem át) de kicsinek bizonyult a karomra. Ezért jött (meg akkor már pár plusz dolog miatt) a stratos. Oké, mondom én csak vásárlás előtt keresgéltem, és olyan infót találtam hogy elavult... Már most nem költök-cserélgetek.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1492) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Vettem egy szíjat, ami nyilván nem eredeti S3 szíj.
Hosszabb, mint a gyári és a lyukkiosztása is más. A gyárin használt lukhoz képest ezen a kényelmes egy kicsit lazább, a következő meg már szoros.
Amúgy jó viselni, kellemes az anyaga.

(#1494) havri1 válasza kazsmerlaca (#1493) üzenetére


havri1
félisten

Már a múltkor is szóltam a reflink miatt, látom nem nagyon zavar. TILOS

[ Szerkesztve ]

havri

(#1495) f4lcon válasza Kviky (#1489) üzenetére


f4lcon
őstag

vannak dolgok, amik között tudsz váltogatni viszonylag gyorsan
a földrajzi szélesség / hosszúság, a magasság és a légnyomás pl egy oldalon vannak, amire koppintva a másik oldalon az iránytű jön elő.
de ha az óra elmegy energiatakarékos módba (kb 1 perc után), akkor vissza vált az előre beállított csökkentett felbontású óra számlapra. egy fizikai gom megnyomással (felső) térhetsz vissza oda, ahol aktívban hagytad

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1496) viger válasza Foose (#1490) üzenetére


viger
tag

Szia! Nekem eddig mindig meg volt a 7-8 nap. Most is, de már épp 5% így nem írja ki az app, hogy hogy áll mert nem enged csatlakozni a telefonhoz. Így nem tudom lefényképezni sem sajna.

Amúgy hasznos hogy ilyenkor kilövi a bluetoothot és legalább óraként tudod használni tovább míg töltést nem kap.

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#1497) Foose válasza viger (#1496) üzenetére


Foose
addikt

Hát nálam kedd délután óta megy, éjszaka offline. Napközben Bt kapcsolat megy, de nagyon ritkán nézek rá ha értesítő jön. Így van most 40%-on.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1498) Mátyáss


Mátyáss
újonc

Sziasztok az lenne a kérdésem ezzel az órával kapcsolatban hogy lehet e valamilyen pulzusmérő pánttal összekapcsolni?
Merthogy az előző sportórámhoz van egy polár H10 pulzusmérőm, mivel kerékpározás közben a kormányra rögzítve szeretném használni. :DD
A választ előre is köszönöm!

(#1499) Peter.70 válasza Mátyáss (#1498) üzenetére


Peter.70
őstag

Lehet :K

(#1500) kazsmerlaca válasza havri1 (#1494) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Amúgy értem én, de máshol itt az oldalon simán linkelnek eladó szájtokat. Csak segíteni szerettem volna másoknak egy jó vételi ajánlattal :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.