Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Foose válasza Ateszpapa (#1399) üzenetére


Foose
addikt

Hát ez elég hosszú sztori. Nagyrészt óra kellett. De ha nem dolgozok, pl hétvégén, akkor ki akarom használni a sportóra dolgait. Hétköznap viszont arra van időm hogy a kezemen van, és pont. Ezért nem is kapcsolódok vele a telóhoz.
Péter.70 úgy értem, hogy feloldom a képernyő zárat. Nem megy világítás.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1402) Foose válasza Foose (#1401) üzenetére


Foose
addikt

Nem nagyon van időm leírni, de oka van hogy ezt vettem. Nemrég bip-et vettem, talán jó is lett volna, de végül nem tudtam megszokni hogy kicsi a karomon. Nekem nem tetszett hogy akkora amekkora. (Ezzel a mi band ki is lett zárva) aztán ha már a szimpla Esprit karórámat tettem le az új óra miatt, hasonló kialakítású (tehát kerek) órát kerestem. Ami ha úgy van, jól néz ki pl zakóval is. Fontos volt hogy a korona legalább 44 mm legyen, de ha már így alakult, akkor ne fém legyen mint az Esprit órám, mert sokat vagyok napon, és ha jött egy kis zuhé, bepárásodott (hiába vízálló.) Kb ezek miatt vettem ezt. Na meg azért, mert szeretek bringázni (főleg inkább munkaidőn kívül), tehát így lett sportóra.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1403) Ateszpapa válasza Foose (#1402) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Oké értem én csak azzal, hogy repcsi módba teszed, meg csak a lépések fontosak nem ezt sugallja.

De szerintem hagyd, hogy szinkronizáljon meg minden, csinálja a dolgát amire tervezték.
Aztán majd beáll az az aksi.
A legjobb üzemidejű óra szerintem, de csodákat ne várj tőle, ez is tud merülni.

(#1404) Foose válasza Ateszpapa (#1403) üzenetére


Foose
addikt

Majd meglátom, teszek egy próbát.... Persze, nem is vártam üzemidőben sokat, írtam is mielőtt megjött, hogy remélem legalább az 5 nap megvan!? Amúgy a gyári számlapon mit jelent az akku melletti kis félbe vágott négyzet? És a pulzus feletti térerő ikon? ( Ami mellett ugye növekszik a szám a nap folyamán...) erre a számlapra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1405) Ateszpapa válasza Foose (#1404) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A "térerő" ikon az az emeletek számát mutatja, hogy mennyit lépcsőztél. :)

(#1406) Dwatti válasza Foose (#1404) üzenetére


Dwatti
addikt

Akksi mellett, a bt (telefon ) csatlakozást mutatja, lent a "háromszög "-elvileg a lépcsőzést számolja
Akkumulátornak kell vagy 2-3 töltés mire beáll, 4-5 nap sport nélkül meglesz . Elején használd rendesen telefonnal csatlakoztatva.

(#1407) veressjanos válasza Foose (#1404) üzenetére


veressjanos
aktív tag

A félbevágott négyzet: csatlakozva van a telóhoz.
Térerő ikon: lépcsőmászások száma.

[ Szerkesztve ]

(#1408) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Na bakker, ne mond, hogy nem segítünk :P

(#1409) havri1 válasza veressjanos (#1407) üzenetére


havri1
félisten

A félbevágott négyzet, hogy nincs telefon csatlakoztatva.

havri

(#1410) Foose


Foose
addikt

Nem is mondtam egy szóval sem hogy nem kapok segítséget. :) Köszi az infót! Oké, használjam telóval pár töltésig...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1411) havri1 válasza havri1 (#1409) üzenetére


havri1
félisten

Ja nem, másra gondoltam. Az téglalap athúzva. Négyzet nekem nincs a mostani óralapon.

havri

(#1412) Dwatti válasza havri1 (#1411) üzenetére


Dwatti
addikt

Ha a wi-fi kapcsolatod is él akkor nincs áthúzott téglalap !Mert van kapcsolat....

(#1413) havri1 válasza Dwatti (#1412) üzenetére


havri1
félisten

Oké, bár én nem állítottam az ellenkezőjét.

havri

(#1414) Dwatti válasza havri1 (#1413) üzenetére


Dwatti
addikt

Fájl manager-böl hogyan másolok át zenét ? Hiába próbálom ugyan azon a wifi kacsolaton keresztül -sikertelen transzfer az üzenet .

(#1415) Dwatti válasza Dwatti (#1414) üzenetére


Dwatti
addikt

Ok sikerült , csak a telefonos fájl kezelőben nem látszanak a már feltöltött fájlok.

(#1416) f4lcon válasza Foose (#1404) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem mióta beállt, hogy mire és hogy használom, azóta megvan a 4,5-5 nap átlagban.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1417) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Valaki meg tudná írni hogy milyen adatokat lehet monitorozni úszás közben?
Pl felismeri az adott úszásnemet?
33méteres medencetávot be lehet rajta állítani?

Köszi előre is.

(#1418) havri1 válasza tome0001 (#1417) üzenetére


havri1
félisten

Valamelyik nap voltunk strandon.
Na, mondom sportolok, bekapcsolom. Úsztam 2 hosszta mellben, meg 2 keresztet, only kartempó, gyerek a hátamon. Óra szerint úsztam 416+140m-t, és hozzáadott a napi lépésemhez vagy 3000-et :D
Számomra ismeretlen adatok tömkelege jelent meg.
Az úszást felismerte igen
Kimásztam a medencéből, és elégedetten ittam a sörömet a palacsinta mellé, hogy ma is megtettem a kalóriákért a maximumot :DDD

Képek róla:

[ Szerkesztve ]

havri

(#1419) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Valaki feltette a Marketplace-re az órát 64.000Ft-ért :N :N :N

(#1420) Ateszpapa válasza havri1 (#1418) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehet nem volt jól beállítva.
Látom nyílt vízi, már az rossz ha medencében vagy.
25 vagy 50 méteres volt?
Az sem mindegy.

Nekem amíg működött, egyszer voltam strandon vele az Aquaworldben, ott jól mért.
Be kellett állítani a medence hosszát, azt rajta.
Jó szorosra vettem a szíjat is, hogy jól mérje a pulzust.

(#1421) Foose


Foose
addikt

Van itt valaki aki használja a sympda-n található amazfit watch hu verziót? Nekem gyári, angol verziós órám van, ahhoz kellene.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1422) Foose


Foose
addikt

Tegnap a tanácsokra hallgatva úgy dolgoztam, hogy nem volt repülő üzemmódban az óra, és bt-on kapcsolódva volt a telóhoz. Semmi különbséget nem vettem észre, mérni ugyanazt mérte mint offline és teló nélkül. Vagyis... Elég sokat lépcsőzök, offline és kapcsolat nélkül 11et mért lépcsőzést, tegnap pedig online és telóval kapcsolva csak 3at. Semmi más különbséget nem fedeztem fel. Max hogy jobban merült az óra.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1423) Dwatti válasza Foose (#1421) üzenetére


Dwatti
addikt

Az amazfit watch hu-t csak a megfelelő rom verzióhoz valóval érdemes használni különben nem müködik rendesen. Pl a Amazfit.Watch.CN.v2.5.4 HU PACE, Stratos, kínai ROM, -hoz jó !

Nemzetközi (gyári, US ) és STOCKfied ROM-hoz ez jó : Amazfit.Watch.US.v2.3.0.HU.gidano.apk
De ha azóta a gyári ROM is frissült akkor lehetnek problémák a szinkronizálással.

[ Szerkesztve ]

(#1424) Foose válasza Dwatti (#1423) üzenetére


Foose
addikt

Igen, közben rájöttem hogy a legutolsó verzió kínai romhoz való. Az enyém gyári angol, a stockfied az mi? Milyen rom? Gyári az is? (Nekem most 2.3.4 van az órán.)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1425) Dwatti válasza Foose (#1424) üzenetére


Dwatti
addikt

- a CN. -Kinai a PACEfied kínai fejlesztői ROM,
- a STOCKfied, a nemzetközi ROM-ból farag egyedi kivitelt ."
- US ROM / Global = nemzetközi verzió

[ Szerkesztve ]

(#1426) Foose válasza Dwatti (#1425) üzenetére


Foose
addikt

Aham, így már világos. Köszi

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1427) Foose


Foose
addikt

Azt lehet tudni,hogy az óra időjárás appja honnan kapja az adatot? Milyen szerverről,melyik állomástól? Az óra gps-t használva,vagy a telefonról? (mondjuk az csak helymeghatározó,ahhoz még kell egy állomás ahonnan adat érkezik) Nekem a telón több időjárás app is van,de gondolom ha a telóról kapja,a beépített google a válasz.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1428) Foose


Foose
addikt

Hát,nagyon remélem hogy néhány töltés segít majd... Tegnap du fél 6kor 58% volt,lent ültem egy padon,ittam egy sört munka után. Azóta hazajöttem,pár percet volt csak használva,aztán le is vettem. Éjszaka nem volt kikapcsolva,de repcsi üzemmódban volt. Ma reggel volt egy reboot,azóta is repcsiben van mert itthon vagyok. Volt egy frissítéskeresés,most jut eszembe. Ennyi. És most 47%-on van. :F :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1429) Foose válasza Foose (#1428) üzenetére


Foose
addikt

Már csak 43,pedig csak két-három watchface-t cserélgettem az órán. Gyáriakat. Mmmm,nagyon bízom abban hogy igazatok van,és néhány töltés után jobb lesz az akku.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1430) Greedy1981


Greedy1981
csendes tag

Sziasztok! Nekem is megérkezett az óra, használom már egy hete. Valamiért nekem nem jönnek meg az üzenetek az órára, bármit állítok be a telón vagy az órán, továbbá ma nem érzékelt egy négyórás alvást. Volt már ilyen valakinek?Az üzenetek megérkezésére van valakinek valami ötlete?Reggel kilenctől aludtam délután egyig de semmi. Olyan mintha nem is aludtam volna.

(#1431) Ateszpapa válasza Greedy1981 (#1430) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Csak az esti alvást rögzíti.

(#1432) Greedy1981 válasza Ateszpapa (#1431) üzenetére


Greedy1981
csendes tag

lol, hogyhogy csak az esti alvást? mettől meddig? Azért érdekel mert én műszakba dolgozom , és sokat alszok délelőtt. Van erre tapasztalat hogy meddig kell elkezdeni az alvást ahhoz hogy érzékelje?

(#1433) Ateszpapa válasza Greedy1981 (#1432) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Passz. Elég hülyeség ez. Lehet halálos bűn a kínainak aludni estén kívül. 😆 Ez sajna a xiaomi termékeknél így van. Párom mi band 2 sem érzékeli a nappali alvást.

(#1434) Dwatti válasza Foose (#1429) üzenetére


Dwatti
addikt

Ne nézegesd állandóan a akksi százalékot mert belehülyülsz használd és hidd el befog állni.
Esetleg amit még tehetsz :
- Vedd kisebbre a háttér világítást - vagy auto mód.
- Telefon / óra legyen bt - WiFi távon belül - akkor nem keresi az óra a telefont folyamatossan
- Ne használd mindig a folyamatos pulzusmérést
- Csukló mozdulatra bekapcsolt kijelző világítást ne használd
- Ne nyomogasd állandóan
- Kapcsold ki és rakd a fiók mélyére : )))))

(#1435) Foose válasza Dwatti (#1434) üzenetére


Foose
addikt

utolsó kivételével mindent így csinálok az első perctől. :) kettesen van a háttérvilágítás is. Nincs pulzusmérés,nem is használom. Kétszer mértem vele.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1436) veressjanos válasza Foose (#1435) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem a pulzusmérés folyamatos. 20%/nap max., sport nélkül.

(#1437) Foose válasza veressjanos (#1436) üzenetére


Foose
addikt

Hát,mint azt többször is ecseteltem,nekem jóformán semmi használattal fogyott annyi amennyit elég sokszor írtam. :(((

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1438) havri1 válasza Foose (#1437) üzenetére


havri1
félisten

És amúgy ez miért zavar? Ha gyári adat 5 nap, akkor 6 kéne? Ha 30,akkor 31?
Használd, ezért van!

havri

(#1439) Foose válasza havri1 (#1438) üzenetére


Foose
addikt

Nem. Az zavar hogy egyenlőre nem látom hogy bírja az 5 napot.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1440) Foose


Foose
addikt

Meg az zavar, amit Te is írtál (asszem) egyik lyukban szinte forog a kezemen, eggyel szorosabbra véve meg már kényelmetlen. Keresem a gyári szilikon szíj utódját...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1441) havri1 válasza Foose (#1439) üzenetére


havri1
félisten

Ne foglalkozz vele, töltsd 2-3 naponta.

havri

(#1442) Foose válasza havri1 (#1441) üzenetére


Foose
addikt

Hát, jobb lett volna ha csak max 5 naponta kell.... Nem várom a bip akkujának teljesítményét, de na....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1443) worxland válasza Foose (#1442) üzenetére


worxland
addikt

Nyugodj meg, nekem is csak 3 napot bír.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1444) Foose válasza worxland (#1443) üzenetére


Foose
addikt

Hurrá :(((

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1445) Memmaao válasza Foose (#1440) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem akkor bír 5 napot, ha rengeteg értesítésem jön, egyébként a 6 teljes napot mindig bírja. A telefonnal folyamatos BT kapcsolatban van, az összes értesítés átjön. Ha otthon lerakom a polcra, repülő módba teszem és a telefonon is kikapcsolom a BT-t, így az óra sem keresi a telefont és a telefon sem keresi az órát. Ha a telefon BT be van kapcsolva, de az óra repülő módban van és a telefon nem találja, nekem a telefon kezd el merülni és a wifi 2,4Ghz sávon bekavar az amazfit watch alkalmazás a netnek (az alkalmazás agresszíven keresi BTLE jelen az órát, és a note 8 wifi és BT antennája egy és ugyanaz az alaplapon és ha nem kapcsolom ki a BT-t, a net leesik 0,5-1 mbit/sec-ra) Repülő módban az óra éjszaka kb 1% merül. Itt érzek egy kis sw elcsalást, mert amint újra csatlakoztatom a telefonnal, pár órát megeszi a normál 3x-át és behozza az éjszakai lemaradást. Eddig a 4 hónap alatt 3x fordult elő, hogy elkezdett rapidan merülni. Ez mindig szinkronizálási hiba volt, az alkalmazás beragadt szinkronizálás módban. Nekem akkor bírja a legtöbbet, ha a telefonon nem nyitom meg az amazfit watch alkalmazást. Ilyenkor mivel be van állítva a push notification, minden értesítés megjön az órára, a lépésszámot az órán nézem, sport tevékenységet endomondo-n nézek, tehát kvázi max arra jó megnyitnom az appot, hogy hány napja megy az óra.
Én a helyedben visszaküldeném a tiédet, mert a leírtak alapján tényleg nagy az étvágya.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1446) Foose válasza Memmaao (#1445) üzenetére


Foose
addikt

Éjszaka nálam is repül... Hát,akár így használom egyenlőre,akár úgy,én még bízok benne hogy 2-3 feltöltés után talán jobb lesz az akku... (na igen,napközben nekem ezért volt mindig repülőben,mert ha át is jöttek volna értesítések,nincs időm az órát nézegetni,esetleg ha olyan,telón megnézni vagy válaszolni) Egyenlőre várok pár töltést. (tegnap picit bringáztam,de csak a városban,és teszteltem. Hát,járda helyett felrajzolt a házakra néhol,mintha ott mentem volna. Amúgy ettől eltekintve egész jó.)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1447) Memmaao válasza Foose (#1446) üzenetére


Memmaao
addikt

Én pont azért vettem okosórát, mert a telefont nincs időm megnézni munka közben :)

My name is Bond, James... Dean.

(#1448) Foose válasza Memmaao (#1447) üzenetére


Foose
addikt

Jóformán mind a két kezemet használom munkaidőben,így aztán nekem erre nem nagyon van lehetőségem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1449) TOZ


TOZ
addikt

Kicsit visszaolvastam. Tobben elegedtlen a HR meressel. Nem csak itt a nemzetkozi FB csoportban is.
Nekem ezek szerint szerencsem van. Minap nyomtunk poenbol 5 ora spinninget. 13 eve ultem elosszor ilyen bringan, eleg jol vagom a pulzusomat a lelegzes alapjan is (sokat tekertem mellkaspantos polarral, egyszeruen tudom a testem mire, mivel reagal). Azt kell, hogy mondjam tokeletesen mert. Ezen a szinten teljesen elfogadhato. Nem profiknak, de lelekes amatoroknek megfelelo.

(#1450) Foose


Foose
addikt

Az úgy egész barátságos hogy 32%-ról 70 perc alatt feltöltött. (Kikapcsolva)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.