Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Foose


Foose
addikt

Nincs valami megoldás arra hogy ne maszatolódjon ennyire a képernyő? Bip-en az volt a jó, hogy volt rajta zsírtaszító réteg. Nem is volt soha nyoma az ujjamnak. Gondolom nincs megoldás,csak a tisztítgatás...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1502) havri1 válasza kazsmerlaca (#1500) üzenetére


havri1
félisten

Nincs ezzel gond, csak a végéről szedd le a reflinket.? Utáni.

havri

(#1503) kazsmerlaca válasza havri1 (#1502) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Ha én azt tudnám, hogy hogyan kell :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1504) zambozoli


zambozoli
senior tag

Sziasztok! Android 8-at futtató Sony XZ1C-te ha jön bejövő hívás az szépen látszik az órán. Azonban az órán lévő elutasításra vagy némításra bökve a telefon veszettül csörög tovább. Ez oreo betegség, vagy én nem jól állítottam be valamit?

Üdv:ZZ

(#1505) havri1 válasza zambozoli (#1504) üzenetére


havri1
félisten

Nálam miui-n 8.0 mellett jól működik.

havri

(#1506) zambozoli válasza havri1 (#1505) üzenetére


zambozoli
senior tag

Reméltem, hogy nem a sony rom lesz a gond. Nem jött be..

Üdv:ZZ

(#1507) mzoltan321


mzoltan321
csendes tag

Sziasztok,

egy ideje használom az órát, de nem merültem bele túlságosan a dolgokba.
Gyári 2.3.4.0 ROM van a gépen, kérdésem hogy itt csak "mókolással" lehet frissebbet beszerezni?

Az utóbbi időben azt vettem észre hogy az óra önálló életre kel. Belép az aktuális, soron lévő menübe, ha az egy sporttevékenység, futást indít, ha beállítások akkor a kapcsolatok menün belül a WIFI-re lép és wifi-t keres stb. (nincs jó hatással az aksira)

Mit tegyek? Tipp?
Jópár óraszámlap fel van telepítve, gondolom ezek egyike is okozhatja...

KÖSZI

[ Szerkesztve ]

zoli

(#1508) espat válasza esox (#1044) üzenetére


espat
tag

Pár száz métert úsztam vele 50 m-es medencében, víz alatt is párszor keresztben átúsztam a medencét a fenék felett kozvetlenul (kb. 2 méteres mélységben), túlélte.

(#1509) lebowski91


lebowski91
csendes tag

Sziasztok!

Korábban felvetett töltésproblémámra a megoldás végül az lett, hogy visszaküldtem!

Én honorbuy.com-ról vásároltam az órát spanyol raktárból érkezett. Szlovák címre kellett visszaküldeni, 2hét alatt meg is fordult. Azt nem tudom hogy mennyi volt az odaút mert a magyar posta nemzetközi csomagkicserélőjében megállt a nyomkövetés mind a magyar, mind a szlovák posta oldalán. Viszont az érdekesség az egészben az, hogy úgy kaptam egy teljesen új órát hogy a szíja és a csomagolása maradt a régi maga az óra szerkezet teljesen új és olaszországban adták fel DHL-el...

Mindent összevetve végül is elfogadható időn belül, korrekt ügyintézést tapasztaltam!

Itt jegyezném meg, halkan, zárójelben, hogy eladóvá vált, mert mire visszaért beszereztem egy garmin fenix 3-at mert futáshoz nekem nem igazán vált be. egyébként viszont nagyon szerettem, de 2-t azért feleslegesnek tartok!

(#1510) kovacs65 válasza lebowski91 (#1509) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Garmin kijelzője a Stratoshoz képest milyen, mennyire látható napfényben, élénkebb, a Garmin üzemideje?

Szóval az én csőrömet is birizgálja a Garmin. Jól jönne egy összehasonlítás, amely könnyítene a dilemmámon.

THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1511) lebowski91 válasza kovacs65 (#1510) üzenetére


lebowski91
csendes tag

Nézd nekem a Garmin, már első kézbevételre egy sokkal minőségibb érzetet adott (talán nem csak a súlya miatt :DDD )! A kijelzőjével tökéletesen elégedett vagyok, minél világosabb van annál jobb a kép! De itt azért nem szabad megfeletkezni arról, hogy egy sport óráról beszélünk és nem fotók nézegetésre meg 4K videók lejátszására találták ki! Az akkumulátora nekem meglepetés volt mert pont most volt az a pillanat amikor már nem nyomkodtam szinte semennyit feleslegesen, csak amikor szükséges és 8 nap után 17%-on volt. Múlt vasárnap úgy mentem el vele 17km-et futni hogy 19%volt az akku és akkor vettem észre mikor elindultam, de simán kibírta, sőt talán még 4% vagy 5% maradt is benne.Viszont nálam a Stratos is kibírt általában 6 napot és itt vannak akiknek 4 sem. Szóval az Ő kezükben a Fenix is lehet hogy csak 5-öt menne.

Számomra ez tökéletes választás volt, de ha nem megy tönkre a Stratos akkor most is az van a kezemen. Amit szintén imádtam, de valamiért már az első pillanattól nem tartottam teljesen megbízhatónak.

Szóval nekem a futás, túrázás, bringázás és esetleg a nyíltvízi úszás a szempont illetve az alvás figyelés, ezekre tökéletesen jó és megbízható! Nem érdekel hogy jelzi-e az időjárást vagy sem, nem érdekel, hogy jönnek-e értesítések a telefonról vagy sem, nem érdekel egyetlen puccparádés funkció sem, főleg nem a zene hallgatás óráról bluetooth headset-en :DDD és nem hiányzik az érintőképernyő sem! Azt is hozzá kell tennem hogy a Stratoson ezek mind tökéletesen működtek, számomra feleslegesen.

És egyvalamit még mindenképp tudnod kell, hogy a Huawei készülékekkel nem kommunikál tökéletesen és erre még talán a gyártó is felhívja a figyelmet (nekem Mate9 telóm és mediaPad M5 tabletem van). A Stratosnál nem volt ilyen problémám soha.

(#1512) justgiveup


justgiveup
tag

Sziasztok!
Hol érdemes beszerezni most az órát? Sok Magyar oldalon láttam, de elég drágák, ahogy néztem egy-két helyen külföldön és jóval olcsóbb. Viszont a külföldi oldalakkal nem vagyok teljesen tisztában melyikek a megbízhatók, szóval ebben kérném a segítségeteket. Köszönöm.

(#1513) Dwatti válasza justgiveup (#1512) üzenetére


Dwatti
addikt

Itt magyar ügyintézéssel 57 e Ft
--------------
Huami Amazfit Stratos Smart Sports Watch 2 English Version EU raktárból
bőven 50 ezer alatt !

[ Szerkesztve ]

(#1514) Dwatti válasza lebowski91 (#1511) üzenetére


Dwatti
addikt

lebowski91

Én váltani akartam egy Garmin V3-ra mert használtan volt egy eladó , 2 hétig nálam is volt de a Honor 8-al nem mindig akart szinkronizálni.
Kijelzőben szerintem a Stratos / Pace jobb , több és szebb számlapok vannak hozzá. Garmin üzemideje sokkal jobb volt.Sportban is fejlettebb.

Pace pulzus és magasság mérés néha kaotikus volt. De az új friss rom óta sokat javult és most szinte azonosat mér mint a garmin.

Mivel a huaweivel nem igazán volt kompatibilis így maradtam a Pace-nál. Ami azóta sokat javult szoftveresen !
Állítólag a Garnin adott ki frissítés Huawei alá , sajnos az óra már nincs meg így nem tudom milyen lett.

[ Szerkesztve ]

(#1515) Foose válasza justgiveup (#1512) üzenetére


Foose
addikt

Én geekbuying-ról rendeltem, olasz raktárból, két munkanap volt. Hiba és probléma nélkül megjött. Úgy látom, most az említett oldalon javarészt 169 dollár...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1516) f.i.s.h.


f.i.s.h.
csendes tag

Sziasztok!

Elérhető a Stratos modellnél megbízható 24/7 HR tracking? Ha igen, teszteltétek már?

(#1517) Angerfis válasza f.i.s.h. (#1516) üzenetére


Angerfis
csendes tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem.Lehet csak én nem lelem de az Amazfit Stratos órához létezik valahol magyar használati utasítás vagy esetleg angol?
Segítségetek előre is köszönöm.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1518) SEMY


SEMY
tag

Ez nagyon szép munka ! 3 új watch face a linken.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1519) zambozoli válasza SEMY (#1518) üzenetére


zambozoli
senior tag

Nekem kicsit hasonlónak tűnik: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv:ZZ

(#1520) SEMY válasza zambozoli (#1519) üzenetére


SEMY
tag

Igen az egyik nagyon hasonló.

Ezek vannak fent az órámon, nagyon szép munka. ...és magyar srác készítette őket.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1521) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Sziasztok!

Jól gondolom, hogy hardveresen elvileg képes lenne az óra kapcsolódni egy bluetooth kerékpáros sebességszenzorhoz? Úgy tudom, hogy szoftveresen nincs még rá a megoldás, de ha hardveresen adott a lehetőség, akkor csak fejleszt valaki rá ilyet.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#1522) TarhonyaHUN válasza ibigi7 (#1089) üzenetére


TarhonyaHUN
csendes tag

Hey!

Amit vettél fólia az teljesen kitölti az üvegfelületet?
És bírja azóta is? :)

Hardveraprózva ismerszik meg az ember.

(#1523) viger válasza Foose (#1497) üzenetére


viger
tag

Nekem most ilyen az üzemidő! Kb ez szokott lenni mindig.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#1524) dioka7 válasza viger (#1523) üzenetére


dioka7
senior tag

8 Nap? :Y :Y MiBand2-t cserélem hamarosan, nekem az is csak 6 napot bír, bár igaz, hogy másfél éves...

(#1525) viger válasza dioka7 (#1524) üzenetére


viger
tag

Hozzá kell tenni hogy sport tevékenységet nem igen végzek az órával, valamint a pulzus mérés sem megy. Értesítések jönnek folyamatosan, este pedig repülő módba lép automatikusan, így jön ki a 8-9 nap.

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#1526) Foose válasza viger (#1525) üzenetére


Foose
addikt

Hát,én azért sokszor tekerek sportóra módban,net az viszont nem mindig van neki,és éjszaka nekem is repcsi módban van. Így kb 3 nap.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1527) havri1 válasza SEMY (#1518) üzenetére


havri1
félisten

Felraktam ebből kettőt, nem rossz, de duplán merül tőle az óra. Egy nap kb 40%. Uninstall..

havri

(#1528) Foose válasza havri1 (#1527) üzenetére


Foose
addikt

Nekem sok fajta tetszik, de pont kb ugyanilyen gond miatt maradt az egyik gyári. (Meg találtam egy breitling számlapot is, az meg kisebb mint az óra kijelzője, szóval...)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1529) Peter.70


Peter.70
őstag

(#1530) havri1 válasza Foose (#1528) üzenetére


havri1
félisten

Az semmi, hogy merül, de amióta ez a számlap fent van, a középső gombra is éled az óra, rendszeresen open waterbe van az óra baszki.
Kalap szar, csak a gyári, vagy max wps felmásolása.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1531) Foose válasza havri1 (#1530) üzenetére


Foose
addikt

Hát igen, és azért ennél az óránál azért nem mindegy, mennyit megy egy töltéssel, főleg ha valaki ki is használja hogy sportóra. Én még nem futottam bele olyanba ami középső gombra is ébred.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1532) havri1 válasza Foose (#1531) üzenetére


havri1
félisten

Sima uninstall nem segített. Utána gyári számlap alatt is ébredt bármelyik gombra. Full hard reset kellett. Most megpróbálom újra az apk-t, mert tetszik a számlap, hátha most jó lesz.

*wps/wfz

[ Szerkesztve ]

havri

(#1533) havri1 válasza havri1 (#1532) üzenetére


havri1
félisten

Na, mondjuk valami nem kerek, mert FR után gyárival is ébred a középső gombra az óra.

Na, kezdek rájönni, de ez eddig biztosan nem így volt!
Óra éled valahogy (szabályosan, dupla kopp vagy power gomb), elalszik (idő alapján vagy tenyérrel), ha x időn belül nyomok bármely gombot, éled. Valszeg ébren van még az óra, csak a kijelző nem aktív érintésre. De ha x+y idő eltelik, már nem nyílik a középső és az alsó gombokra.
Sztem ez így szar. Gyári FR után is így van, 3x csináltam most.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1534) Foose válasza havri1 (#1533) üzenetére


Foose
addikt

Hát ez gyárilag is így van. (próbáld ki egy gyári digitális számlappal! Amikor lekapcsol a kijelző háttérvilágítás,még villog a digit számlap kettőspontja,addig még bármelyik gombbal fel lehet éleszteni. Ha teljesen elalszik az óra,akkor már csak a power gomb ébreszti fel.)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1535) havri1 válasza Foose (#1534) üzenetére


havri1
félisten

Nem egyre gondolunk. Ha lezárod az órát tenyérrel (rácsapsz), akkor lezár, eltűnnek a mp mutatók. Elvileg ilyenkor már nem szabadna a középső vagy az aló gombbal ébrednie, kéne írnia, press to power.. vagy hasonló..

havri

(#1536) Peter.70 válasza havri1 (#1535) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem ilyenkor csak a felső gombal " ébred " az óra

(#1537) havri1 válasza Peter.70 (#1536) üzenetére


havri1
félisten

Ez a jó, gyári funkció. Nekem most valamiért ébred mindenre.
Gyári visszaállítás után is. Lehet volt fw frissítés, mindjárt megnézem.

havri

(#1538) Addel válasza havri1 (#1537) üzenetére


Addel
senior tag

Gyári számlappal is ?

(#1539) havri1 válasza Addel (#1538) üzenetére


havri1
félisten

Igen. De random, van amikor jó..nem vágom.

havri

(#1540) Foose válasza havri1 (#1535) üzenetére


Foose
addikt

jajaja,értem. Tenyérrel rögtön lezárod,és mégis felold a középső-lenti gombbal... Az úgy tényleg nem jó. Remélem gyári számlappal viszont jó?!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1541) havri1 válasza Foose (#1540) üzenetére


havri1
félisten

Nem, ez a baj :)
Néha jó, néha nem.

havri

(#1542) cris78


cris78
őstag

Időjárás van valami frissítési idő beállítás? Én nem találtam.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1543) SEMY


SEMY
tag

[link] Magyar nyelvű watch face. A B&W Digital nagyon jó.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1544) havri1 válasza SEMY (#1543) üzenetére


havri1
félisten

Nézd már meg pls, hogy nálad ébred az óra a középső és az alsó gombokkal?
Magyar nyelven a napok, hónapok nem csúsznak el a kijelzőn?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1545) veressjanos válasza havri1 (#1535) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Próbálgattam. Ha tenyérrel zárom, akkor is lehet bármelyik gommbal éleszteni, de csak ha rögtön zárás után nyomom a gombot. Ha várok egy "pillanatot" akkor már nem nyit. Gyári állapot, nem volt telepítve még rá egyéb számlap.

[ Szerkesztve ]

(#1546) havri1 válasza veressjanos (#1545) üzenetére


havri1
félisten

Hm, és írja kis üzenetben, hogy press power first, vagy mi?
Mert látszólag első gombnyomásra nem történik semmi, csak megjelenik a mp mutató. Második nyomásra már léptet.

Érdekes, mert nemrég valaki pont ilyenre panaszkodott, hogy napközben aktív az óra. Tehát valószínűleg ott is hasonló a gond, mint nálam.

havri

(#1547) SEMY válasza havri1 (#1544) üzenetére


SEMY
tag

Nekem is nyit az összes gomb ...de úgy rémlik ezt valahol beállítottam, telefonomhoz hozzá adtam mint biztonságos eszköz.

A számlap jól működik nekem, a telepítés után újraindítottam az órát.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1548) veressjanos válasza havri1 (#1546) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ha megvárom azt a kis pillanatot, akkor igen, a két másik gombra kiírja:

[ Szerkesztve ]

(#1549) havri1 válasza SEMY (#1547) üzenetére


havri1
félisten

Ujratelepites után nem meríti már nekem sem, csak ez a nyitás zavar.

havri

(#1550) havri1 válasza veressjanos (#1548) üzenetére


havri1
félisten

De ez nem az említett számlap :)

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.