Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Sopronfan


Sopronfan
csendes újonc

Azt meg tudja mondani nekem valaki, hogy a lépésszám célját hol lehet beállítani?

(#202) Memmaao


Memmaao
addikt

Már az enyém is otthon van, csak én vagyok még a munkahelyemen...

My name is Bond, James... Dean.

(#203) paleinho válasza l86544 (#199) üzenetére


paleinho
senior tag

14-én rendeltem, de még nem hagyta el a gearbest raktárát :U :(((

(#204) drag


drag
tag

Ma feladták az enyémet is :C

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#205) Dwatti válasza Sopronfan (#201) üzenetére


Dwatti
addikt

Óra oldalsó menü oldalak (ahol a pulzus mérés, időjárás, zenelejátszó van ) > Daily overwiev - kopp a kijelzőn > Details- fentről lehúz és ott a settings... figyeld a kijelzőn a görgetés jelző menü kezelő pontokat stb.

[ Szerkesztve ]

(#206) Sopronfan válasza Dwatti (#205) üzenetére


Sopronfan
csendes újonc

Biztos én vagyok a béna de ott már kerestem és a details felett nincs semmi szóval nem lehet fentről lefelé húzni.

(#207) Dwatti válasza Sopronfan (#206) üzenetére


Dwatti
addikt

Igaz nekem Pace (1) órám van de nekem ott van, nem lehet ott az oldalsó gombokkal kezelni ?

[ Szerkesztve ]

(#208) kovacs65 válasza Sopronfan (#201) üzenetére


kovacs65
senior tag

Apps - Daily Overwiev

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#209) Sopronfan válasza kovacs65 (#208) üzenetére


Sopronfan
csendes újonc

Egy kicsit bővebben? :D

(#210) kovacs65 válasza Sopronfan (#209) üzenetére


kovacs65
senior tag

"Settings" menü - azon belül "Apps" menü, utána a legalsó menüpont

Ennél nincs bővebben. A beállítások menünek ez a szerkezete.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#211) Dwatti válasza Sopronfan (#209) üzenetére


Dwatti
addikt

Pace 1 órán így van videó Ahogy idáig láttam a stratos menüjét nem sokkban tért el az elődtől.

(#212) Sopronfan válasza kovacs65 (#210) üzenetére


Sopronfan
csendes újonc

Áhh ez az, köszönöm a választ!

(#213) Memmaao


Memmaao
addikt

Beüzemeltem az órát. Első benyomások: Nem hiszem el, hogy a gearbest képtelen korrektül becsomagolni egy terméket! Kukás zacskó. Semmi légbuborék védelem! Így a doboz kapott pár horpadást, de semmi komoly, csak ocd szinten nem olyan esztétikus. A doboz amúgy első osztályú, minőségi darab. Az óra nem tud benne mozogni. Az óra elhelyezése szemet gyönyörködtető! Kivéve az első érzet: úr isten, ez mennyire könnyű! Az aramid szövet nagyon minőségi. A szíjat tartó szárak fémből vannak. A lunetta kerámia. A töltő megint kicsit elpuskázott. Mint bölcső, négy kis műanyag fül pattan a pvd bevont fülekre. Szerintem idővel ott kopni fog. Az üzemelés és beüzemelés egyezik a pace-vel. Az android alkalmazás továbbra is bekavar note 8 mellet a wifi jelnek, ha az óra nem kapcsolódik és így btle jelen folyamatosan keres az app, mondjuk csak 2,4 GHz esetén, az 5 GHz nem zavarja. Eddig nagyon tetszik.



Holnap lövök pár kültéri fotót.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#214) Dwatti válasza Memmaao (#213) üzenetére


Dwatti
addikt

Szia! Pace-hoz képest javult a kijelző fényereje, láthatósága ?

(#215) Memmaao válasza Dwatti (#214) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem nem. Pont ugyanaz a traszflektív kijelző.

My name is Bond, James... Dean.

(#216) Memmaao


Memmaao
addikt

My name is Bond, James... Dean.

(#217) f4lcon válasza Peter.70 (#198) üzenetére


f4lcon
őstag

tegnap éjszaka kaptam shipping numbert, ami alapján 04.19-én elkészült az UPS-nél a matrica, de még nem vették fel a csomagot... :( mintha a UPS oldala azt mondaná, hogy a csomagcimke amúgy Lengyelországban készült? :F

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#218) kazsmerlaca válasza Memmaao (#216) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nem zavaró, hogy ennyire pixeles a kijelző? Vagy csak a képen látszik így?

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#219) Birki válasza Memmaao (#216) üzenetére


Birki
tag

Tudnál készíteni egy olyan képet, ahol a sárga számlap van az órán?
Az az érzésem én kifogtam egy hibás darabot. Csak ha napfény esik a kijelzőre, akkor vannak színek.
Egyéb esetben tompa és halvány minden, félhomályban mereszteni kell a szememet.
Az interneten szép számlapok vannak, de ha felkerül az órámra, köszönő viszonybsn sincs a bemutató képekkel.
A sárga számlap nálam koszos fehérnek tűnik. :(

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#220) Memmaao válasza Birki (#219) üzenetére


Memmaao
addikt

Minden traszflektív kijelző ilyen. Ahol kell háttér világítás ott fakó. Napfényben tökéletes.

Engem a pixelek sem zavarnak.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#221) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

A sajtó fotókon tű éles minden, de a valóságban pixel hegyek. Ez gáz szerintem...

Azért grat az órához de nekem ez inkább játékszer.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#222) Memmaao válasza kazsmerlaca (#221) üzenetére


Memmaao
addikt

Egy sajtó fotóm sokminden elfér. Élőben egyáltalán nem zavaró. Nem egy samsung samples, de cserébe háttérvilágítás nélkül is tökéletesen látható. Aki ezt negszerette pebble mellett, az ragaszkodik hozzá. Azért messze nem játéknak hat élőben.

My name is Bond, James... Dean.

(#223) Birki válasza Memmaao (#220) üzenetére


Birki
tag

Köszönöm!

Kíváncsi lennék, hogy az ezen az oldalon lévő bármelyik számlap, hogyan néz ki másnál a valóságban.
Mert nekem napfényben sincsenek ilyen színek. Ha ez a technológia miatt ilyen, akkor nekem ez így használhatatlan. De akkor legalább nem az órámban van a hiba.

A pixelek annyira nem is zavaróak, de a menü lassúsága is kiábrándít engem. Ennél a Moto 360 1gen órám is gyorsabb és szebb képe van. Tény, hogy annál a napsütésben olvashatatlan a kijelző. Semmi sem tökéletes... :)

Ahogy írad is, a dokkolóba behelyezni is nehéz, egy kézzel én nem is tudom. Néztem e-bayen milyet lehetne venni hozzá, amire csak ráejtem az órát és megvan a kapcsolat. Sajnos nem találtam olyasmit. :(

Az sem tetszik -vagy csak nem voltam körültekintő-, hogy nem tudom kikapcsolni a GPS-t. Aminek nem is látom értelmét, hiszen nincsen rajta térkép. Ezt ma orvosolom, mert legalábbb lehetőség van rá, hogy Android Watch OS kompatibilis alkalmazásokat rakjunk fel.

Hogy jót is írjak. Az óra szép, most 2 és fél napja van rajtam éjjel nappal és 63%-on áll a töltöttsége.
Lehet benne mindenfélét mókolni. Az XDAdevelopersen és máshol is lehet találni klassz dolgokat root-olás utánra. :)

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#224) paleinho válasza kazsmerlaca (#221) üzenetére


paleinho
senior tag

van egy opció amivel ki/be lehet kapcsolni, hogy energiatakarékosságból visszavegye a felbontást amikor nem használod, szóval nem pixeles
itt jól látni a váltást

[ Szerkesztve ]

(#225) Birki válasza kazsmerlaca (#221) üzenetére


Birki
tag

Igazat adva az előttem szólónak, akkor veszi vissza az óra a felbontást, amikor készenléti állapotba megy a kijelző és leveszi a háttérvilágítást.

Szerintem...

(#226) Dwatti válasza Birki (#223) üzenetére


Dwatti
addikt

GPS - nem megy folyamatosan tehát nem kell kikapcsolni ! Csak sport tevékenységközben az alkalmazással indítod de ott ki is kapcsolhatod indítás előtt. Alkalmazás bezárása után kikapcsol magától ha nem így lenne 8-10 óra alatt lemerülne. Wifi és BT -lehet alkalmazással kapcsolgatni -fájl kezeléshez másoláshoz.
Linkelt oldatról így néz ki az egyik számlap kijelző világítás nélkül
KÉP

[ Szerkesztve ]

(#227) kazsmerlaca válasza paleinho (#224) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Ne, így már jobban hangzik :) Köszi az infót...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#228) Birki válasza Dwatti (#226) üzenetére


Birki
tag

AHA! Ebből látszik, hogy nem sportoláshoz vettem. Eddig nem volt sporttevékenységem. :)
A WIFI nekem mindegy megy-e, a bluetooth pedig kell a telefonnal szinkronizáláshoz. Köszönöm ezt is azért. :)

Itt jegyezném meg, hogy nagyon stabilan tartja a kapcsolatot az iPhone-nal. 3 nap alatt talán egyszer kapcsolt szét, mert átmentem másik épületbe. Utána automatikusan újra egymásra találtak a telefonnal. :)

A képedet látva már biztos, hogy nem rossz az órám. Ez a része nekem csalódás. Szeretem a szép óralapokat, de nem adja vissza őket megfelelően a kijelző. :(

paleinho
Mivel lehet állítani a felbontást energiatakarékos módban?

Szerintem...

(#229) Dwatti válasza Birki (#228) üzenetére


Dwatti
addikt

Ez az óra inkább sportóra mint, smart..... Ez látszik a tudásában is. Sport tevékenységeket jobban megjelenti használat közben. Az üzemidő miatt lényeges a transzflektív kijelző, de ezzel meg járnak kompromisszumok.
Próbáltak egy olcsó de elfogadható minőségű inkább sportos órát készíteni. Ár értékben sikerült is és még szerintem jól is néz ki a stratos meg a pace is. Mellesleg sport tudásban a 2x drágább órák között nincs szégyenkezni valója.

A felbontást nem lehet állítani magától vált át mikor kikapcsol a kijelző háttér világítása (legalább is a Pace ilyen )

[ Szerkesztve ]

(#230) f4lcon


f4lcon
őstag

a Fitbit Blaze-m tudta azt a fícsört, hogy ha felemeltem a csuklómat és magam felé fordítottam, hogy ránézzek a számlapra, akkor bekapcsolta a képernyőt és látszódott az idő, minden más esetben ki volt kapcsolva a kijelző. ez is tud hasonlót?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#231) Memmaao válasza f4lcon (#230) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezen folyamatosan aktív a kijelző, és mivel transzflektív, így kültéri fényviszonyok között folyamatosan jól látható. Be lehet kapcsolni, hogy magad felé fordítva felkapcsolja a világítást. Ez beltérben jön jól. Én nem szeretem, nekem ki van kapcsolva.

Rakok fel pár képet, amin jól látszik, hogy milyen a kikapcsolt kijelző melletti alacsonyabb felbontás.

Ilyen, ha alacsony a felbontás:

Ilyen bekapcsolva:

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#232) paolinho válasza SolymossyBal (#93) üzenetére


paolinho
őstag

És így magyart (vagy bármilyen nyelvet) simán fel lehet tolni a kínai verziósra? Nincs kompatibilitási probléma? Már csak azért mert az 10 USD-val olcsóbb a Geek-en.

[ Szerkesztve ]

(#233) TOZ válasza paolinho (#232) üzenetére


TOZ
addikt

Mindegy, ha custom romot raknál rá úgy is, de kínai már nincs készleten...

így aztán én eng verziót rendeltem. :C

[ Szerkesztve ]

(#234) Birki válasza paolinho (#232) üzenetére


Birki
tag

Én kipróbáltam a magyar nyelven is tudó custom ROM-ot, de folyamatosan lefagyott az óra.
De a kínaira is rárakható az angol nyelvű ROM.

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#235) paolinho válasza TOZ (#233) üzenetére


paolinho
őstag

és (#234) Birki Köszi szépen a válaszaitokat. :R
Sajna valóban nincs már a kínais, és ami az óra fagyást illeti, hát akkor inkább nem is tesztelném így. Egyelőre azonban még hezitálok a vásárláson.

(#236) Memmaao


Memmaao
addikt

Megjött az ebayes szilikon szíj. Frankó!

My name is Bond, James... Dean.

(#237) Peter.70


Peter.70
őstag

A pici a Tied? :)

(#238) Memmaao válasza Peter.70 (#237) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen. Van egy pici, meg egy kicsi. :)

My name is Bond, James... Dean.

(#239) Peter.70 válasza Memmaao (#238) üzenetére


Peter.70
őstag

Vajon mit figyel olyan érdeklődve? :) Biztos tetszik Neki is az óra :)

(#240) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Szerintetek, ha megrendeltem múlt hét héfőn gearbestről, de még mindig nincs infó róla rájuk írjak?

(#241) Peter.70 válasza QUNarmy (#240) üzenetére


Peter.70
őstag

Én ma írtam rájuk, nem túl biztató választ kaptam. 24-én rendeltem

(#242) paleinho válasza QUNarmy (#240) üzenetére


paleinho
senior tag

ápr. 14. szintén semmi, hiába írsz nekik, nem foglalkoznak vele

(#243) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Akkor nem csak én jártam így :(
Várok még néhány napot. Ha nem történik semmi sem akkor visszakérem a pénzt és újra rendelem.
Az ő hülyeségük miatt nem fogok kockáztatni

(#244) Peter.70 válasza QUNarmy (#243) üzenetére


Peter.70
őstag

05.04-ig megint előrendelési időszak van. Amire azt írják, hogy 04.28 - 05.03 között adják fel.

(#245) Memmaao válasza Peter.70 (#239) üzenetére


Memmaao
addikt

A bátyót lesi, playmobil kiállítás volt a pécsi árkád üzletházban. A nagyobbik elveszett benne 2 órát, úgy tetszett neki

My name is Bond, James... Dean.

(#246) paleinho válasza QUNarmy (#243) üzenetére


paleinho
senior tag

válaszoltak :C
We are in the business of processing your order now. However, we’re sorry to tell you that your item is currently out of stock. We are expect to restock in 10-15 business days, could you kindly wait? If not, we can change the item or cancel the order for you.
bekaphatják, nem fogok várni 10-15 napot :W

(#247) Peter.70 válasza paleinho (#246) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem 7-10 napot írtak. Csak félek, hogy máshol sincs

(#248) Peter.70


Peter.70
őstag

Már azt írja, hogy 04.30 - 05.12 között adják fel :W

(#249) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Kínlódtok itt ezzel a rendeléssel! Ora-shop.hu-n volt raktáron én ott rendeltem! Másnap hozta a futár! Igaz drágább, de nem kellett heteket várni rá és a semmibe előre utalni! Sőt a garancia is rendben van rajta így legalább! De, hát mindenki maga tudja! Csak akkor nem értem ezt a hisztit ami itt folyik! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#250) kazsmerlaca válasza PeteePeti (#249) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Egyetértek... :C

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.