Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) veressjanos válasza havri1 (#1550) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Valóban, de ezt írtam is!

(#1552) havri1 válasza veressjanos (#1551) üzenetére


havri1
félisten

Igaz.

Itt valami más lesz. Váltottam másik számlapot, majd vissza, és most működik..

havri

(#1553) Barthezz2 válasza havri1 (#1552) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam is ébred, eddig fel sem tűnt. De nekem nem merül jobban ezektől a számlapoktól.
Most is 3 nap felett vagyok, és 32% az akku. Általában 4-5 napot szokott menni mióta megvan(folyamatos pulzus és BT kapcsolat).

Everybody lies.

(#1554) havri1 válasza Barthezz2 (#1553) üzenetére


havri1
félisten

Ma már nekem is jól merül, első nap volt katasztrófa, amikor 2 apk-t is telepítettem. De gyalulás - mint mindig - most is jót tett.
Persze mára megjelent a v3 ebből, magyarul, kezdhetem újra :)
Az ébredés a gombra akkor gáz, ha a csukló megnyomja, és magától berakja futás stb-be, gps meg minden aktív, merül mint állat ( amúgy lehet ettől merült nekem). Eddig sose vettem észre, hogy valami sportba lenne. Középső 2x megnyom, és máris indul.

havri

(#1555) havri1


havri1
félisten

No, v3 rátelepítve (v2 uninstall, restart, v3 install, restart), de ugyanúgy nyit.
Megoldás: Gyári számlapok közül valamelyiket beállítani, ahol tutira működik a billentyűzár, majd vissza a v3, és most jó..
Üzenetet nem írja - press power key -, de legalább nem nyit ki véletlen gombnyomásra.
Ja, ALI-s töltő csak töltő, nem adatkábel.

:W

[ Szerkesztve ]

havri

(#1556) Barthezz2 válasza havri1 (#1555) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, közben azt én is megtaláltam, hogy gyáriról váltva egy 3rd apk-s számlapra megy a zár. Érdekes.

Mondjuk mint írtam, nekem eddig fel sem tűnt, hogy van, hogy nem. Gear S3 szíjjal használom, azzal nem nagyon ér a kézfejemhez a gomb, így szerencsére nem szoktam véletlen benyomkodni. Minden esetre fura probléma.

Everybody lies.

(#1557) tomboy84


tomboy84
tag

Sziasztok! NENO-s számlapjai vannak valakinek? Sajnos törölte őket és nem találom őket sehol. Leginkább a NENO Y10 és a NENO K kellene. Előre is köszi!

(#1558) Addel válasza tomboy84 (#1557) üzenetére


Addel
senior tag

(#1559) tomboy84 válasza Addel (#1558) üzenetére


tomboy84
tag

Húú, köszi szépen! :R :R :R

(#1560) havri1


havri1
félisten

Nagyon tetszik a v0.3 Digital Essentials 2 számlap. Fekete fehéren használom, mert a színekkel a kijelzőn nem vagyok megelégedve, de így tökéletes. Nem szívja már az akksit, és a billentyűzár is működik. Magyarul, bár a Kedd nem tudom, hogy fog kiférni.

havri

(#1561) Barthezz2 válasza havri1 (#1560) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem egy D-vel. De hamarosan kiderül :)

Everybody lies.

(#1562) veressjanos válasza Barthezz2 (#1561) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Éééés ... :D

(#1563) havri1


havri1
félisten

:DDD

havri

(#1564) Barthezz2 válasza veressjanos (#1562) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Éééés Ked van :DDD

Everybody lies.

(#1565) Relo4d


Relo4d
csendes tag

Sziasztok!

Egyszerű kérdés: hogy tudok futás közben zeneszámot váltani?
Futás közben nem érem el a notification menüpontot, hogy számot váltsak a telefonomon.
Köszi előre is!

(#1566) tomboy84 válasza Relo4d (#1565) üzenetére


tomboy84
tag

BT füles hangerő +/- hosszan nyomva a következ/előző számra ugrik.

(#1567) Relo4d


Relo4d
csendes tag

és ha nem használok BT fülhallgatót? :) az óra is képes erre, hiszen notificationként lehet számot váltani, csak éppen futás közben nem? :F

(#1568) Peter.70 válasza Relo4d (#1567) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez gondolom csak elvi kérdés, hiszen ha nincs BL fülhallgató, akkor hogy hallgatsz zenét?

(#1569) veressjanos válasza Peter.70 (#1568) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Pl. telefonba dugott fülessel. Vagy csak úgy szól a teló.

[ Szerkesztve ]

(#1570) Peter.70 válasza veressjanos (#1569) üzenetére


Peter.70
őstag

Telefonról hallgatott zenét az órával irányítani? Max ha watchdroidot használ

(#1571) Barthezz2 válasza Peter.70 (#1570) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Gyárilag is van benne ilyen, nem kell watchdroid. Az más kérdés, hogy nem tudom, futás közben, hogy használható.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1572) tomboy84 válasza Relo4d (#1567) üzenetére


tomboy84
tag

Akkor vegyél egyet :D Viccet félretéve, szerintem ez egy kényelmes megoldás, így nem kell telefon a futáshoz.

(#1573) Angerfis


Angerfis
csendes tag

Sziasztok
Találkozott már valaki olyannal, hogy mikor a telefon és az óra közt megy a Bluetooth kapcsolat akkor az ujjlenyomat érzékelő nem működik? Ma vettem észre és ha kikapcsolom a Bluetooth-t és megszűnik a kapcsolat az óra és a telefon közt akkor meg jó az ujjlenyomat érzékelő. A telefon egy Sony Xperia X Compact 8.0 Oreo.
Erre van valami megoldás?

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1574) Peter.70 válasza Angerfis (#1573) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem nem jelentkezik ilyen gond

(#1575) Angerfis válasza Peter.70 (#1574) üzenetére


Angerfis
csendes tag

Én is csak ma vettem észre.Először azt hitem a telefonom a ludas mert már csinált hasonlót. De a poén kedvéért megpróbáltam, hogy leválasztom az órát és lám így már jó lett. Ha vissza kapcsolom akkor megint nem jó.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1576) Foose válasza Angerfis (#1575) üzenetére


Foose
addikt

Nálam sincs ilyen gond. Gyári EU rom az órán, és gyári oreo a telón.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1577) Angerfis válasza Foose (#1576) üzenetére


Angerfis
csendes tag

Nálam is minden gyári semmi buhera.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1578) Angerfis


Angerfis
csendes tag

Sziasztok

Az ujjlenyomat problémára megtaláltam a megoldást. A gond ott volt, hogy az órát hozzáadtam a megbízható eszközökhöz és így ha az óra csatlakozva volt a telefonhoz már nem kérte a feloldásnál az ujjlenyomatot. Így, hogy kivettem a megbízható eszközök közül a kapcsolat megmaradt, de már újra kell az ujjlenyomat a telefon feloldásához.Hátha valakinek majd hasznos lesz ha belefut egy ilyen gondba.
Szép napot mindenkinek.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1579) tomboy84 válasza Angerfis (#1578) üzenetére


tomboy84
tag

Ez valami Sony "feature" lehet, nálam Mi A1-en is így van beállítva és megy a megbízható eszköz + ujjlenyomat olvasó.

(#1580) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Érdeklődni szeretnék, mivel vásárlás előtt állok! Segítségeteket előre is köszönöm!

Van az órába gyári edzőprogram (futó), amihez nem szükségeltetik a telefont magammal vinni (vagy akár le/rátölthető; a lényeg, hogy ne kelljen magammal vinni a mobilt és felkészítsen 5km-es futásra)? Hasonlóra gondolok, mint pl. a Couch to 5k nevezetű program (ami a nulláról felkészít arra, hogy folyamatosan lefussak végül 5km-et), csak ugye az nem fut órán, vagy ha tudom is telepíteni, akkor is kell mellé a mobil (iOS-on legalábbis így volt)!

Illetve nem tudom, hogy mennyire pontos a pulzusmérés rajta (hobbi, amatőr, kezdő szinten elfogadható; vagy mondjuk egy Apple Watch 3-hoz képest)!?

Köszönöm!

Szép napot!

(#1581) norberto212 válasza kvojnovics (#1580) üzenetére


norberto212
csendes tag

Van gyári edzőprogram, több távra is. A telefont nyugodtan otthon felejtheted. A pulzusmérője szerintem teljesen használhatatlan (ha megállsz és nem mozgatod a kezed akkor jó). De! Lehet hozzá mellkaspántot csatlakoztatni amivel viszont tökéletesen működik. Én Aliról rendeltem hozzá egy Coospo H6 pántot 7000 Ft-ért.

(#1582) Attti73 válasza kvojnovics (#1580) üzenetére


Attti73
tag

nekem tökéletesen méri a pulzust, viszont a szintkülönbséget nem. Emiatt gondolkodom is az eladásán.

(#1583) Relo4d válasza tomboy84 (#1572) üzenetére


Relo4d
csendes tag

Skacok, szerintem nincsenek nagy igényeim és elég use case-nek érzem, hogy:

Mivel Spotify-on hallgatok zenét, ott van vagy 5GB zeném, így az órára felpakolt mp3 már a múlté.
Marad a telefon ami nem gond, viszem magammal és bedugok egy nem bluetooth fülest.
Az órámon meg is jelenik a music control a notification között, szépen tudom váltogatni a számokat.
Elkezdek futni ezért bejön a futós számlap és nem érem el a notification-t.

Ha nincs megoldás, veszek BT fülest, csak pont egy ilyen jó óra funkciót nem tudok kihasználni...

(#1584) havri1 válasza Relo4d (#1583) üzenetére


havri1
félisten

Nem BT fülesen a hangerő gombokkal nem tudsz léptetni? Lehet állítani általában, hogy a fizikai gomb mit csináljon, léptessen, vagy volume.

havri

(#1585) Söri0127


Söri0127
tag

Sziasztok! Másnál is okozott kékhalált ez az akármi, amikor a sikertelen usb kapcsolattal próbált kezdeni valamit? (Win7 x64)

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1586) Fatrai válasza Söri0127 (#1585) üzenetére


Fatrai
csendes tag

Sziasztok!
AliExpressről szeretnék rendelni, mert úgy látom most Eus országból csak onnan tudok. Ha a ship from opciót spain-re állítom akkor euro-business parcell-t jelez. Ez lenne a vámmentes opció?

(#1587) Macika66 válasza Fatrai (#1586) üzenetére


Macika66
addikt

Ha az EU-n belülről jön, akkor mi alapján rónának ki rá vámot? :)

(#1588) Yuri_1 válasza Fatrai (#1586) üzenetére


Yuri_1
tag

Én is ott vettem. Spanyol raktárból hozzák, a szállításért kell fizetni. Itthon a GLS hozza. Max 1 hét és itt van.

(#1589) f4lcon válasza Fatrai (#1586) üzenetére


f4lcon
őstag

ha az EU-ból küldi, akkor vámmentes lesz, ez biztos.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1590) zambozoli


zambozoli
senior tag

Utolsó FW frissítés óta mindenkinek OK a lépsszámlálója, nálam kb. felét méri mint frissítés előtt! :(((
Ha számolom általában felét - kétharmadát számolja csak!

Láttam az utolsó FW leírásban, hogy optimalizálták a lpésszámlálót, de ennyire nem kellett volna. Nálam előtte jól működött (számolva is kisebb volt a tévedés mint 10%).

Üdv:ZZ

(#1591) havri1 válasza zambozoli (#1590) üzenetére


havri1
félisten

Kevesebbet mér nálam is, teszteltem. Ha puhán lépek, tehát szőnyeg stb, nem méri. Normál lépést igen.

havri

(#1592) havri1


havri1
félisten

Nekem inkább most a merülés a problémám. Végre jól tölt, bekapcsolva is. Óra online, töltőre rakom, feltöltöt 100%.
Leveszem,fél óra múlva már 88%.
Restart, ugyanaz, telefon restart, óra kikapcsol, talán jó.
Persze számlapot mire beállítom újra (gyári, lezár, ébreszt, módosított, teszt), már 84%.
Hozzáteszem előtte 2 napig ment tökéletesen, 72%- ról tettem töltőre. Tehát szarnak a pofon kategória :D

havri

(#1593) K e n y a válasza havri1 (#1592) üzenetére


K e n y a
tag

Amikor másik számlapot tettem fel, nekem is merűlt mint a nyeletlen fejsze... Most vagyok 53%-on, 5 nap alatt. Ebben van 2db 50km-es bringázás... Mondjuk az is igaz, hogy nap közben repülő módban van... Viszont az 5 napból 2 napig, reggel 7-től este 7-ig össze volt kötve a telóval, hogy lássam ki keres.

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#1594) Angerfis


Angerfis
csendes tag

Sziasztok

Hátha tud nekem valaki segíteni.A képen bekeretezett részt hagytam el az óra másik oldaláról.Ilyet honnan lehetne szerezni? Egy pici fekete kupak.
Segítségetek előre is köszönöm.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1595) havri1 válasza K e n y a (#1593) üzenetére


havri1
félisten

Na de alapban a számlap nem meríti, mert napokon keresztül stabil. Töltöm, és utána ragad be valami, ami szívja eszméletlenül az akkumulátort.

havri

(#1596) Barthezz2 válasza Angerfis (#1594) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem is lejött egyik, de a Gear S3 szíj a helyén tartja :D

Everybody lies.

(#1597) Angerfis válasza Barthezz2 (#1596) üzenetére


Angerfis
csendes tag

Az a baj hogy nekem el is tűnt. :( és nem tudom hol. :( :( Az elvileg a szíjtól független. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#1598) Barthezz2 válasza Angerfis (#1597) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De igen, független, de ez odafogja:

Odaszorítja, így nem tud kiesni oldalirányba sem, mert van akkora perem neki a házon.

Tudom, rajtad ez most nem segít, de a későbbiekre jól jöhet.

Én szíjcserénél vettem észre, így szerencsére nem hagytam el. Ha nem felejtem el, meg majd odaragasztom.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1599) Memmaao válasza Barthezz2 (#1598) üzenetére


Memmaao
addikt

Hogy és melyik irányba tud kiesni az a pöcök? Nekem is ilyen szíj van rajta, remélem nem hagyom el.

My name is Bond, James... Dean.

(#1600) Angerfis válasza Barthezz2 (#1598) üzenetére


Angerfis
csendes tag

Ha nem tudok ilyet pöcköt szerezni valahonnan akkor teszek rá egy ilyet :
[Protect Shell For Huami Amazfit Stratos] és nem látom, hogy nincs rajta és a többit is ott tartja. Bár még él bennem a remény, hogy otthon hagytam el és meglesz igaz szerintem kicsi rá az esély :(

[ Szerkesztve ]

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.