Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Memmaao


Memmaao
addikt

Én rendeltem hozzá egy gear S3 active piros szíjat. Méretban 22mm, és még a szélesítés íve is egyezik, szerintem tökéletes lesz hozzá.

My name is Bond, James... Dean.

(#402) drag válasza Memmaao (#401) üzenetére


drag
tag

én meg zöldet ;]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#403) drag válasza drag (#399) üzenetére


drag
tag

Amúgy win10 64bit van a gépen ha ez számít.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#404) Memmaao


Memmaao
addikt

Alakul ez!

My name is Bond, James... Dean.

(#405) drag válasza Memmaao (#404) üzenetére


drag
tag

Azt be lehet állítani vhol hogy ha magam felé fordítom az órát több fényerőt adjon rá automatikusan?

Illetve a GPS kikapcsolás a Guidance off-ra állítása minden sport tevékenységben?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#406) kovacs65 válasza drag (#405) üzenetére


kovacs65
senior tag

Be lehet állítani, csak nem olyan finom, mint a Pebble Steel-en volt.
Nem lehet az időt állítani, és nagyon nagy lendület kell hozzá (karral), a PS-nél elég volt egy határozott csuklómozdulat.
Common menü "Activate on raise"

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#407) Liliom9 válasza Peter.70 (#386) üzenetére


Liliom9
tag

Április végén rendeltem a Honorbuy-tól előrendelési akcióban. Május 03-án adták át a futárnak (ahogy az előrendelési tájékoztatóban is volt). EU raktár, semmi egyéb költség.

(#408) drag válasza kovacs65 (#406) üzenetére


drag
tag

Köszi a karfelemelést sikerült beállítani.

Esetleg a többi kérdésre nem tudsz tanácsot adni? GPS ki és be kapcs illetve a számlapok felmásolása ha a gép nem látja az órát csak tölti.

Köszi.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#409) Dwatti válasza drag (#408) üzenetére


Dwatti
addikt

Itt a SymPDA blogon találsz sok hasznos dolgot és eszköztárat az órához lapozgass... gps-t külön szerintem nem lehet kapcsolgatni azt a sport tevékenység kapcsolja vagy kihagyod a csatlakozást.

(#410) drag válasza Dwatti (#409) üzenetére


drag
tag

Köszi, utána fogok olvasgatni.

A usb kérdés közben megoldódott egy másik usb port kellett neki a 3.0-át nem szerette.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#411) kovacs65 válasza drag (#410) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szuper. Már csak a wf-eket kell bemásolni a WF mappába.
GPS: szerintem nem lehet kikapcsolni. A BT és a WiFi megoldott (az előző hozzászólásban ajánlott oldalon vannak rá lehetőségek).

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#412) drag válasza kovacs65 (#411) üzenetére


drag
tag

Arra nem találtam még választ hogy a wifi vagy a BT kapcsolatnak mi a lényege? Mikor melyiket érdemes választani?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#413) Dwatti válasza drag (#412) üzenetére


Dwatti
addikt

BT kapcsolat kommunikál az órával. Wi- FI kapcsolat adatfeltöltés felhőbe , esetleg szoftver frissítés de az is megy BT-n is. Bőven elég a BT használat.

[ Szerkesztve ]

(#414) f4lcon


f4lcon
őstag

van olyan watch face ahol a pulzusomat is mutatja? állandóra.
illetve miér tnem szinkronizálja az időjárást? azt hol kell állítani? az alkalmazásban minden be van kapcsolva, és ott meg is van adva a lokáció, de nem megy át az órára.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#415) drag válasza f4lcon (#414) üzenetére


drag
tag

Nekem az időjárást szinkronizálja de kis csúszással.

Viszont nekem meg vmit sikerült elállítanom mert csak a hívásokat jelzi, smst emailt stb nem :( pedig az értesítéseknél be van állítva minden...

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#416) drag


drag
tag

Huhh csak sikerült visszaállítanom, igaz előröl kezdtem az egész telepítést....

Viszont olyan másnál is előfordult hogy ha hívást kap akkor csak a számot jelzi ki és nem a hívó elmentett nevét a telefonkönyvből? erre van megoldás?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#417) Andris246


Andris246
tag

Sziasztok.

Szeretném felrakni a StratosFied-et az órára de a root-nál elakadtam.
Ezt a hibát dobja:

Vkinek vmi ötlet?
Köszi előre is :R

(#418) Vvarpi válasza drag (#416) üzenetére


Vvarpi
tag

A nevet csak akkor írja ki, ha a névjegyben pont úgy van elmentve a telefonszám, ahogy az óra is kiírja. A +36 helyett 06 esetén nálam sem működött.

(#419) drag válasza Vvarpi (#418) üzenetére


drag
tag

sajnos ez nálam ezek szerint nem feltétlenül igaz. hiába vannak a mobilszámok +36-al mentve vhol van név vhol nincs. a hívások meg mind +36-al kezdődnek...

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#420) vismaior válasza drag (#419) üzenetére


vismaior
csendes tag

Az Amazfit alkalmazásnak van engedélye a névjegyekhez? Az android alkalmazás-beállítás engedélyek fül alatt kapcsold be, ha nincs.

(#421) csmiklos-35 válasza Petyuska111 (#316) üzenetére


csmiklos-35
csendes tag

Szia,

Egy titkos tipp, ha jó óra kell jó kijelzővel és hosszú üzemidővel: LG Urbane 2.

Gyönyörű képernyő, a létező legnagyobb felbontás, erős, verőfényben is látható, SIM kártya benne, telefonként is használható, 580 mAh aksi, ha nem telefonnak használod, három napot bír nálam. Android wear 2 oprendszer.

Amire vigyázz, van GSM és nem GSM verzió, a GSM-ből is van amerikai (A-ra végződik a típusa) és európai (E-re végződik).

Az ebayen az amerikai verziót 40-50 ezerért kifogod újracsomagoltan, ha nem telefonnak akarod használni, tökéletes.

Én is nézegettem más órát, rendeltem is Fenix 3 HR-t, de kiábrándító a kijelzője, ha nem verőfényben nézed. (Ráadásul kegyetlen nagy, kicsi számlappal.) Gyorsan vissza is küldtem.

Ezt az órát is nézegetem, de élénken él még bennem, mennyire olvashatatlan volt a Fenix hasonló kijelzője még egy világos szobában is. Úgyhogy maradok az LG-nél. Mellette még a Samsung S3 kijelzője is fakó pixeles valami. (480×480 pixel, 1,39 coll, nagy fényerő.)

[ Szerkesztve ]

(#422) drag válasza vismaior (#420) üzenetére


drag
tag

Közben meglett a hiba, a hiváslistában és a névjegyzékben máshogy mutatta a mentett számokat, valóban a 06- +36 volt a hiba...

Viszont közben ismét felmerült egy kérdés. A telefonban beállított ébresztési időt nem jelzi az óra. Azt külön az órán lehet csak beállítani? Mi band 2 simán jelzett.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#423) Attti73


Attti73
tag

Sziasztok! A türelmetlenebbeknek. Tegnap délelőtt rendeltem az órát a honorbuy-től és ma megkaptam. :-)

(#424) Memmaao válasza Attti73 (#423) üzenetére


Memmaao
addikt

Na azt meg hogy? Magyarországon van az EU warehouse? Mondjuk a 179$ +15$ szállítás nem rossz ár ha ilyen hamar itt van. És an PayPal is.

My name is Bond, James... Dean.

(#425) Attti73 válasza Memmaao (#424) üzenetére


Attti73
tag

Olaszországból jött, Németországon keresztül. A lényeg, hogy DHL hozza, nem a magyar posta. :-)

(#426) Peter.70


Peter.70
őstag

Nekem már 4-edik napja jön Spanyolországból :O :W GLS

[ Szerkesztve ]

(#427) Kavinton75 válasza drag (#399) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ha Win10-ed van és nem laptop, akkor hátra dugd és ne előre.
Nekem ez megoldotta a problémát.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#428) drag válasza Kavinton75 (#427) üzenetére


drag
tag

Igen már meglett a megoldás köszi. Az ébresztésre van vkinek tippje? a telón beállított ébresztést tudja jelezni az óra?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#429) Macika66 válasza Peter.70 (#426) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem hétfőn délelőtt indult Madridból, GLS szintén.
Szerda estére érkezett meg Németországba a tracking szerint.

AZÓTA nem mozdul onnan. KÉT MUNKANAPOT, 48 órát ott állt.
Eddig.
És mivel bizonyosan a hét végén sem fog elmozdulni, így megtanultam, hogy SOHA többet GLS-sel SEMMIT!

Azért hogy közúton ne érjen el 7 nap alatt el Madridból Budapestre...

Még azt is megértem, hogy az európai (német) elosztón keresztül kell menjen, bár ez jelentős plusz km-t és rengeteg plusz időt, végeredményben plusz költséget jelent...

De azt nem értem, hogy miért kell NÉGY napot mozdulatlanul töltenie a csomagnak az EU-n belül?

(#430) Dwatti válasza Macika66 (#429) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem biztos hogy nem vitték tovább. lehet csak nem frissítették. Én is jártam így és már éppen reklamáltam amikor csöngetett a szállító.

(#431) Peter.70 válasza Macika66 (#429) üzenetére


Peter.70
őstag

A szállitó céget, ha jól gondolom ebben az esetben nem Te választottad, Azért remélem kedden mindketten meg kapjuk :D

(#432) Macika66 válasza Peter.70 (#431) üzenetére


Macika66
addikt

Nem én választottam, de ha tudom, hogy ők lesznek, nem vettem volna meg.
2016 nyarán már volt egy közös kalandunk, ami részemről inkorrektség miatt csalódással zárult.
Két vásárlásból két negatív tapasztalat, az elég rossz arány. Szerintem.
Nekem hétfőre ígérték tegnap, amikor felhívtam őket. De látva, hogy nem jött még el onnan, így sajnos jó esetben is csak a keddi nap a sanszos...

(#433) rroar válasza Macika66 (#429) üzenetére


rroar
csendes tag

Nekem is ugyanez mivel péntek este rendeltem csak hétfőn indították el. Viszont sztem már a tied is Alsónémediben van :) Együtt jönnek nekem is ott állt Neuenstein-ben 2napot.

(#434) Macika66 válasza rroar (#433) üzenetére


Macika66
addikt

De jó, a csapatból hármónknak lesz egyszerre meg az új órája... :D

(#435) Memmaao válasza Macika66 (#434) üzenetére


Memmaao
addikt

Én addig már rá is unok... ;] :P

My name is Bond, James... Dean.

(#436) Peter.70 válasza Memmaao (#435) üzenetére


Peter.70
őstag

;] :P :D

(#437) Memmaao


Memmaao
addikt

Azt kell mondjam, meg vagyok elégedve!

My name is Bond, James... Dean.

(#438) Oczu válasza Memmaao (#437) üzenetére


Oczu
senior tag

Nekem ez max 4 nap, igaz GPS aktivitással együtt.

(#439) TOZ válasza Macika66 (#434) üzenetére


TOZ
addikt

Khm... Az enyém (geekbuy) Lengyelországban van, szerintem jövő hét elején itt lesz át is.

(#440) QUNarmy válasza TOZ (#439) üzenetére


QUNarmy
csendes tag

én gearbestről rendeltem. Szombaton jutott el DPD angliai csomagközpontjába.
Remélem Hétfő/ Kedd ideér, de lehet csak a hét második felére :(

(#441) Liliom9


Liliom9
tag

1 hét használat után néhány gondolat:

Akkumulátor idő jobb, mint az amazfit 1-en. Nekem a Pace 4 napnál többet nem bírt (folyamatos pulzusmérés, folyamatos értesítések, heti 3-4 alkalommal 50 perc GPS (futás). A Stratos kb., ugyanezen felhasználással 5 napot bír, de legalábbis nagy biztonsággal tudja a 4-et. Úgy érzékeltetném, hogy a Pace 1 nap átlag 25 %-ot merült, míg a Stratos 18-22 %-ot. Ez persze még változhat.

A funkciók kb ugyanazok, a menü elrendezés kicsit más. Nekem kifejezetten jó, hogy manuális gombok is vannak. Mind funkciókban, mind pedig kinézetben számomra több ezzel az óra.

Megbízhatóbb a csuklófordításra aktivizálódó kijelző világítás, és az érintésre reagálás is mintha érzékenyebb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#442) Oczu


Oczu
senior tag

Valaki írja már le, hogy tudom a step goalt átállítani, mert a daily overview-nál nekem nincs ilyen lehetőségem, nem tudom lehúzni, hogy a settingsbe jussak.

(#443) Peter.70 válasza QUNarmy (#440) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem meg fogod kapni, mikor rendelted?

(#444) QUNarmy válasza Peter.70 (#443) üzenetére


QUNarmy
csendes tag

héten lesz 1 hónapja :/

(#445) Peter.70


Peter.70
őstag

Na nekem is megjött

Fényerőt hogy lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#446) drag válasza Peter.70 (#445) üzenetére


drag
tag

Feloldott képernyőn fentről lehúzod a menüt és ott tudod a napocska ikonra kattintgatva beállítani Automatától az 5-ös fokozatig. Benti fényviszonyok között kénytelen leszel beállítani a felvillanó beállítást. Nekem így van és így egészen használható.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#447) Peter.70 válasza drag (#446) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszönöm szépen. Esetleg azt is tudod, hogy a pulzus mérést hogy tudom állítani hogy folyamatos legyen?

És valamit lehet, el állitottam, azt hol lehet állitani, hogy kar fel emelésére be kapcsolja világitást?

[ Szerkesztve ]

(#448) f4lcon válasza Memmaao (#437) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem az első töltés után még nem ennyire szép a helyzet
pulzus mérés folyamatosan megy, de sport aktivitás eddig egyszer volt, így jött össze 4 nap (96 óra) 17% maradó energia mellet, azaz 0,86%-ot merül per óra

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#449) drag válasza Peter.70 (#447) üzenetére


drag
tag

világítás: Common menü "Activate on raise"

folyamatos pulzusmérést nem tudom azt nem használom.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#450) Peter.70 válasza drag (#449) üzenetére


Peter.70
őstag

Viszont nekem sikerült be állítani ;) Köszönöm szépen :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.