Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) kovacs65 válasza mackosajt01 (#349) üzenetére


kovacs65
senior tag

Igen, megcsináltam annak idején, de már igen rég volt.
Amikor az appot felraktam, átnéztem minden beállítást, azóta sem jártam arra.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#352) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

Ráírtam gearbestre csütörtökön. Tegnap jött a válasz, hogy 14.-én postázzák. Érdekes módon ma el is indították.
Nem tudom, hogy másnak is küldik-e vagy nekem csak azért küldték, mert rájuk írtam.
Mindenesetre ajánlom, hogy írjatok nekik egyet :)

(#353) Pew


Pew
tag

Sziasztok!
Gondolkozom egy ilyen óran, a tulajokhoz lenne pár kérdésem :) A Pace se volt rossz, de ez fényévekkel jobban néz ki.

Előrször is valaki lenne olyan rendes hogy lemérné a tényleges fizikai méreteit az órának(sehol se találtam...)? A mostani órám se egy kicsi darab, 42 mm széles, remélem nem sokkal nagyobb, valamint azért a vastagsága is érdekelne.
Esetleg tudtok olyan helyet ahol itthon meg lehet nézni élőben? Vagy egyáltalán sehol se adják itthon.
Aksival milyenek a tapasztalatok? Tényleg tudja a 4-5 napot? Esetleg valaki próbálta a 35 orás (egy teljes napos) GPS-t? Az nagyon jó lenne ha egy napot tenyleg kibír túrázásnál.
Vízállósság milyen? Meg az olyan vízállógág, hogy a garancia kiterjed a vízkárra, vagy csak papiron saját felelősségre vizallo(khmm..)? Kell e idegeskedjek egy 50 ezres orával a vízben? :)
Még annyi hogy honnan érdemes rendelni, linket tudtok küldeni? Olyan kéne amiben vagy benne van az áfa, vagy nem kell fizetni, nem akarok pluszba ezzel szórakozni a határnál.

Még amúgy a ticwatch E-n gondolkozom. Sokkal többet tud papíron, de az aksija egy napot ha kibír. Meg egyáltalán nem tudom mennyi ertelme van a VALÓ életben annak hogy orán pötyögöm a válaszokat, és ott telefonálok. De az ráadásul külsőre se egy nagy eresztés. Szóval a kérdésem, hogy nem érzitek e “limitáltnak” az Amazfit 2 képességeit?

Köszönöm a válaszokat, sokat segítenétek :) Remélem hamarosan csatlakozhatok a klubbhoz. :D

(#354) kovacs65 válasza Pew (#353) üzenetére


kovacs65
senior tag

Külső átmérő: 46 mm, gombok + 2
Kijelző átmérő: 34 mm
Vastagság: 13 mm + majdnem 1 mm a pulzusmérő kitüremkedő része.
Net szerint 54 g a súlya, ezt nem mértem. A többi adat nem tolómérős, csak vonalzós mérés.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#355) Pbalazs91


Pbalazs91
csendes újonc

Sziasztok!

Az óra nagyon király, de valamiért nem rögzíti a nappali alvást.
A napokban éjszaka melóztam és az alvás időtartam rögzítés kimaradt aznapra. Ezt vajon, hogy lehet beállítani?

Köszi

(#356) Dwatti válasza Pbalazs91 (#355) üzenetére


Dwatti
addikt

A nappali alvást ha már "napközben" kezded el nem méri ,ha még éjjeli időszakban kezdi el akkor végig mér. A Space sem mérte.

(#357) Peter.70 válasza rroar (#350) üzenetére


Peter.70
őstag

Neked már írtak TN-t?

(#358) Peter.70 válasza vismaior (#326) üzenetére


Peter.70
őstag

Ki szállította ki Neked?

(#359) vismaior válasza Peter.70 (#358) üzenetére


vismaior
csendes tag

Szia, a GLS hozta.

(#360) Macika66


Macika66
addikt

Sziasztok.
Innen lőttem meg ma az órámat, szerintem fantasztikusan jó áron.
Spanyol raktárból hozzák, 7-10 nap alatt itt is lesz, ígéret szerint, ÁFA-ról természetesen szó sincs.
Így lesz olyan 45.000 körül mindenestől...

Most még Amazfitem van.

Kérdésem lenne a tulajokhoz, valóban domború az üvegje? Erről nem nagyon van szó sehol sem.
Pedig fontos, mert akkor védőüveget nem lehet rá rakni, csak fóliát. Ami erősen nem ugyanaz...

(#361) paleinho válasza Macika66 (#360) üzenetére


paleinho
senior tag

igen domború az üveg, csak fólia :K
[link]

[ Szerkesztve ]

(#362) Memmaao


Memmaao
addikt

Ezzel elégedett vagyok.

My name is Bond, James... Dean.

(#363) Macika66 válasza paleinho (#361) üzenetére


Macika66
addikt

Köszönöm szépen. Sejtettem, ennek nem örülök.
De talán nagyít egy kicsit a karaktereken ez a domború csiszolás...

Azért 4,5 percig mutogatni egy videon, sokszor egymás után, hátha megértik... :D

[ Szerkesztve ]

(#364) Macika66 válasza Memmaao (#362) üzenetére


Macika66
addikt

Az majdnem 6 nap. Jó lesz az... :)

Az Amazfitem 7-7,5 napot megy el. A 6 nap majdnem ugyanannyi... Várom...

(#365) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Nagyon bejön ez az óra, valószínűleg meg is rendelem csak tartok attól, hogy úgy fogok járni mint a sima Amazfit Pace-el ami most szervízben van! Munkában használom csak, se fürdés bene, se kézmosás úgy hogy víz érje, haza érkezés után egyből veszem le, és hátúl a pulzusmérőn lévő plexi vagy üveg lap szépen lejött! Gondolom ahogy izzad az óra alatt az ember bőre nyáron vagy munka közben ezt nem bírta és szép lassan lejött, azér egy IP 67-es óránál ez nem kéne szabad, hogy meg történjen!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#366) Birki


Birki
tag

Akinek a valós üzemidő az utolsó szempont a vásárlás előtt annak írom, hogy napi 1,5-2 óra gps haszálattal 8%-nál töltőttem 5nap 2óra után. :)
Szóval bírja ez a 6 napot, ha jell. ;)

Üdv

Szerintem...

(#367) Macika66 válasza Birki (#366) üzenetére


Macika66
addikt

Ez jó hír.

Az enyém már Madridban van a GLS-nél...

Hamar itt lesz... ;)

(#368) Kavinton75 válasza Birki (#366) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Most GPS nincs, de így csak alvás mérés, de ez se rossz.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#369) Peter.70 válasza Macika66 (#367) üzenetére


Peter.70
őstag

Remélem az enyém is. Tegnap este vette át a madridi gls

(#370) drag


drag
tag

Az enyém még sehol nincs a geekbuyingról pedig Április 17-én rendeltem, 23-án pedig elvileg fel is adták de a csomagkövetés nem mutat semmit... :W

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#371) Peter.70 válasza drag (#370) üzenetére


Peter.70
őstag

Milyen TN-t kaptál?

(#372) drag válasza Peter.70 (#371) üzenetére


drag
tag

DHL-es

HKEU Priority Line rendeléssel

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#373) Peter.70 válasza drag (#372) üzenetére


Peter.70
őstag

DHL mit mond? Vagy a feladó?

(#374) drag válasza Peter.70 (#373) üzenetére


drag
tag

Egyenlőre még nem írtam senkinek... ugye 15-25 munkanap a kiszállítás

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#375) Peter.70 válasza drag (#374) üzenetére


Peter.70
őstag

Én a geekbuying-nak azért írnék egy üzenetet, hogy hol tart a csomag? 17 munkanap már eltelt

[ Szerkesztve ]

(#376) drag válasza Peter.70 (#375) üzenetére


drag
tag

Az lesz akkor :U

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#377) f4lcon


f4lcon
őstag

én április 11-én rendeltem, egy árpilis 19-én kelt csomagszámot kaptam, de az csak annyi, hogy kinyomtatta a címkét, ilyet én is tudok csinálni. azóta 4-5 naponta írok nekik, de mindig annyi volt a válasz, hogy majd megsürgetik a shipping company-t... ma lett végül frissítés, hogy hajnal 1:55-kor Lengyelországban átvették a UPS-nél, és holnap megpróbálják kikézbesíteni.
úgy tűnik, mintha a tracking, amit ad az nem a tőle kimenő, hanem a vámolás után az onnan a végső címre menő tracking, kár, hogy annak semmi értelme nincs így, mert gyakorlatilag az utolsó 1-2 napot tudod követni, de azt nem pl, hogy feladták-e egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#378) Memmaao válasza f4lcon (#377) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez az ára annak, hogy megúszd az áfát és a vámot. Igazából neked európából adják fel, oda meg úgy juttatják el, ahogy nekik a leggazdaságosabb. Én a gearbesttől EU Express mellé dpd trackingot azonnal kaptam, sms is jött a dpd-től, hogy pár napon belül kézbesítik, aztán a tn még egy hétig állt az adatok bekérése cím alatt, amikor elhagyta angliát, azt láttam először. Amúgy meg miért ne lenne így értelme? Ha nem jön meg, akkor paypal esetén a paypal nyomonkövetési infó hiányában azonnal refundol. Rutinos vásárló meg beírja a tn a 17tracking alkalmazásba, és az úgyis jelez, ha változik a státusz.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#379) kazsmerlaca válasza Macika66 (#360) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Kockáztatod, hogy nem paypal-al vásárolsz? És mit teszel ha nem érkezik meg a csomag? Szerintem biztosíték nélkül ilyen összeget kár kockáztatni...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#380) Peter.70 válasza kazsmerlaca (#379) üzenetére


Peter.70
őstag

Aliexpressről nem lehet paypal-al vásárolni. Egyébként az enyémet már fel adták ugyan onnan

[ Szerkesztve ]

(#381) kazsmerlaca válasza Peter.70 (#380) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Tudom, hogy nem lehet, éppen ezért írtam. Drukkolok neked :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#382) drag válasza Memmaao (#378) üzenetére


drag
tag

17tracking szerint már az enyém is Lengyelországban van.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#383) rroar válasza kazsmerlaca (#379) üzenetére


rroar
csendes tag

Alin nekem szó nélkül refundoltak 200dolláros terméket amikor elakadt egy tavalyi csomag valahol külföldön.
Ha normális trackelt szállítással rendelsz valamit akkor védve vagy, és a linkelt eladó is több mint 4ezer pozitív visszajelzéssel rendelkezik. Azért szurkoljunk egymásnak, amint olvasom 3db óra is úton van tőle :D

(#384) Liliom9


Liliom9
tag

Sziasztok!

Tegnap érkezett meg a Stratos és eddig nagyon pozitívak a tapasztalatok. Sokkal komolyabb kinézetű óra mint az előd (Amazfit Pace, melyet kb 1 évig használtam).

Ha lesz több tapasztalat, akkor majd írok, most még frissek az élmények .... Szerintem kell 4-5 töltési ciklus, illetve néhány sporttevékenység mire az akkuidőről érdemben nyilatkozni lehet.

24 óra után 84 % a töltöttségi szint, folyamatos pulzusméréssel,értesítésekkel (de sport, azaz GPS használata nélkül).

(#385) Dwatti válasza Liliom9 (#384) üzenetére


Dwatti
addikt

Szia ! Pacehez képest javult a kijelző , fényerő betűméret stb?
Mivel a hardver szinte ugyan az , én úgy érzem nem érdemes váltanom csak a jobb kinézet miatt :(

[ Szerkesztve ]

(#386) Peter.70 válasza Liliom9 (#384) üzenetére


Peter.70
őstag

Honnan és mikor rendelted?

(#387) Birki válasza Birki (#366) üzenetére


Birki
tag

Ja!

Azt nem írtam, hogy napi 24 órában rajtam van az óra, így éjszakánként figyelte az alvásomat. Ezzel együtt bírt ki nálam több mint 5 napot.

Üdv
Zoli

Szerintem...

(#388) Peter.70


Peter.70
őstag

Aki már teszteli az órát, a pulzust mennyire méri pontosan?

(#389) Macika66 válasza Peter.70 (#388) üzenetére


Macika66
addikt

Szerintem amennyire szükséges egy kommersz mérőnek, annyira igen.
Egészen biztos, hogy odafigyelve használva (nem kívánva lehetetlent a kicsike zöld LED-től és az érzékelőtől) +/- 4-5 ütés/min pontossággal mér.
Ami – szerintem – bőven elég.

Meg kell érteni, hogyan működik az érzékelő és akkor pontosak lesznek a mérések.

(#390) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen óra vásárláson, érdeklődnék, hogy nincs véletlenül köztetek valaki, aki Debrecenben lakik, és szánna rám 5 percet, hogy megmutassa nekem élőben, milyen is valójában?

OnePlus 12

(#391) mocpe


mocpe
újonc

Sziasztok!
Mi a különbség a 2és a 2s között? Illetve, tudom hogy az üveg és a szíj, de akkor úgy kérdezem , hogy az üvegek között mi a különbség? Köszi!

(#392) Memmaao válasza mocpe (#391) üzenetére


Memmaao
addikt

Zafír üveg az s , gorilla glass a sima.

My name is Bond, James... Dean.

(#393) kovacs65 válasza mocpe (#391) üzenetére


kovacs65
senior tag

A zafír sokkal keményebb.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#394) mocpe válasza Memmaao (#392) üzenetére


mocpe
újonc

Köszi!

(#395) drag


drag
tag

Megjött az óra :C

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#396) Peter.70 válasza drag (#395) üzenetére


Peter.70
őstag

Honnan rendelted?

(#397) f4lcon válasza drag (#395) üzenetére


f4lcon
őstag

az enyém is :)
szerintem egyszerre adták fel őket geekbuying-nál

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#398) drag válasza Peter.70 (#396) üzenetére


drag
tag

geekbuying

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#399) drag válasza f4lcon (#397) üzenetére


drag
tag

akkor mehet a beüzemelés :DD számlapot viszont egyenlőre nem tudok rámásolni mivel nem látja a gép az órát. erre tippje vkinek? töltés közbeni usb kapcsolat van, a töltést veszi de a file kezelő nem látja.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#400) Peter.70


Peter.70
őstag

Már én is nagyon várom, tegnap vagy tegnapelőtt adták fel Spanyolországból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.