Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1077) dorika87


dorika87
őstag

Van infó arról, hogy milyen pluszt fog nyújtanii a Mi Band 2? Tudom, hogy OLED kijelzős lesz, ami nem lenne rossz, mert pl. mutatná az időt is. (ennek hátránya, hogy gyorsabban fog merülni az OLED kijelző miatt).

Viszont rátaláltam egy újdonságra (2016. 05. 11.) az Alcor Move aktivításmérő karpántra. Van hozzá Androis és IOS app is (tud magyarul mindkettő)
Készenléti időnek 7 napot írnak. Kíváncsi vagyok a mi band 2 mennyit fog bírni és hasonló lesz-e a tudása.
Elgondolkodtam azon, hogy tesztként vásárolok egy ilyet (14 napos visszavásárlással szerintem megéri.)
Megtetszettek bizonyos +funkciók az 1s-hez képest: OLED kijelző, óra mutatása, 10 beállítható emlékeztető időpont, tétlenség figyelő, bejövő hívás kijelzése névvel, elvesztési figyelmeztetés, készülék keresési funkció.
Így elsőre annyi nem tetszik benne, hogy ez nem vízálló, de ettől függetlenül korrektnek tűnik.

Ha hasonló árban lesz (külföldről) a mi band 2 és ezeket tudni fogja akkor valóban elgondolkodok rajta.
Remélem hamarosan lehet már tudni valami konkrétumot a specifikációval kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.