Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) mucsácsó válasza Darth_Revan (#298) üzenetére


mucsácsó
tag

Szia!

Ment PM :)
Ha valakinek kell még, akkor szóljatok. Elvileg többet is lehet osztani - vagy van valami limit? :)

(#302) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Koszonom :)

(#303) hmb válasza Jano_023 (#294) üzenetére


hmb
aktív tag

Op 5 ben csak eis van, s8 ban van optikai

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#304) kano válasza MrPetya19 (#290) üzenetére


kano
nagyúr

Az nagyon nem volna jó, mert az is egy kalap sz@r volt (volt nekem is 3T-m).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#305) Edge válasza mucsácsó (#296) üzenetére


Edge
veterán

Feljebb volt róla szó hogy készüléket nem szokott black friday akciózni.

Kollégámmal egy időben kb 15:00 után 1-2 perccel vettünk 8/128ast, mindketten otpsek vagyunk, én beállítottam rég a paypalnál a saját bankot, ő elfelejtette, extra shippingel kértük, én 179k-t fizettem ő 186k-t, van kis difi. Voucherre nem volt idő várni mer hamahama, holnap vagy legkésőbb péntekre már itt is van. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#306) bajaki válasza Edge (#305) üzenetére


bajaki
őstag

"Processing"-re váltott már a rendelés?

(#307) bajaki


bajaki
őstag

Na, csak kérdezni kellett, az enyém most váltott. :C

(#308) Menthirist válasza bajaki (#306) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#309) Edge válasza bajaki (#306) üzenetére


Edge
veterán

nekem már dispatched-en van tegnap este óta.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#310) bajaki válasza Edge (#309) üzenetére


bajaki
őstag

Akkor az biztosan itt lesz a héten. :)

Az enyém még kérdéses, ha ma átadják a DHL-nek akkor valószínűleg még az is megérkezik.

(#311) racerx válasza Egzee (#291) üzenetére


racerx
őstag

Én pl lecserélném, mert a sima S8 pici számomra (túl vékony..), és jópár fícsörjére igazából nincs is szükségem, de a kamera lényeges, ezért ha kb hozni fogja az S8-at (főleg low light) akkor simán csere. De ahogy nézem nem fogja, ugyhogy valszeg maradni fog.

(#312) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok phonetársak!

Én is tegnap adtam le 15:03kor a rendelést a 6/64-es verzióra, egy jó Early bird csomaggal együtt, DHL priorityt választottam én is elvileg ma feladják és pénteken nálam lehet, nagyon várom!
Én Galaxy S7ről váltottam, nem fogom szerintem megbánni. :C

Az én státuszom egyelőre Processing, szóval remélem fel tudják adni ma :Y

[ Szerkesztve ]

Apple and Android user

(#313) Csigger válasza Csigger (#312) üzenetére


Csigger
őstag

És ahogy leírtam más Dispatched -re is váltott :))

Apple and Android user

(#314) Boba0514


Boba0514
csendes tag

Én most kaptam SMS-t, hogy holnap jön a telefon, gyorsan be is állítottam, hogy átvevőpontra vigyék, mert csak délután 3 után érnék haza :D

(#315) mbronze válasza Csigger (#312) üzenetére


mbronze
csendes tag

Ha meg lesz a teló írd meg kérlek, hogy az S7-hez képest milyen lett a kamerája!
Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy hozza-e legalább azt a szintet. Előre is köszi!!

(#316) wegh válasza Boba0514 (#314) üzenetére


wegh
csendes újonc

Van lehetőség arra, hogy átvevőpontra vigyék? :o Ezt hol lehet beállítani?

(#317) Csigger válasza mbronze (#315) üzenetére


Csigger
őstag

Már nincs meg az S7, időközben eladtam, de jópár képen és videóm van amit azzal csináltam, majd megpróbálok hasonló körülmények között képet készíteni.

Apple and Android user

(#318) Boba0514 válasza wegh (#316) üzenetére


Boba0514
csendes tag

Angliában van, otthon nem tudom mi a helyzet. Az SMS-ben küldtek egy linket, ahol lehet kezelni a szállítást, más napra, átvevőpontra kérni, stb. :)

(#319) kano válasza wegh (#316) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg itthon is lehet, de vagy oda viszik, vagy nem....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#320) TheZukker


TheZukker
tag

Sima szállítás, "Shipped out" és még nincs tracking number... Valahol kammantanak a fiúk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#321) bajaki válasza TheZukker (#320) üzenetére


bajaki
őstag

Hány órakor rendelted? Én 15:02:04-kor, de egyelőre "csak" "Processing".

http://www.dhl.com/en/express/tracking/shippers_reference.html Keress rá esetleg itt a rendelésszám alapján, itt már szokott látszódni a csomagszám.

[ Szerkesztve ]

(#322) Csigger


Csigger
őstag

Nyugi srácok attól még, hogy a Oneplus azt írja hogy shipped out az azt jelenti, hogy jelezték a szállító felé hogy vegyen fel csomagot, kap trackinget és onnantól fogjátok látni egyáltalán melyik szállítóval jön.

Nekem most pl UPS-el jön majd, már írja is a tracking számot, de ugye még csak prepared állapotban van, mert a UPS már megkapta az értesítést róla, hogy fel kell vennie.

Apple and Android user

(#323) kano válasza Csigger (#322) üzenetére


kano
nagyúr

Az UPS-nél néha nem is látsz semmit. Egyszer csak csenget a futár, hogy hozta a csomagot. :)

Megint tele lesz rendeléses hsz-ekkel a topic. Aki nincs tisztában az OP szállítással, legyen szíves benézni mondjuk OP3/OP5 topicokba. És akkor még jönnek a felháborodott hsz-ek is, hogy " Mi az, hogy Pista96-nak előbb megjött, pedig én priority-vel rendeltem!!"
Ne már megint....... :O

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#324) TheZukker válasza bajaki (#321) üzenetére


TheZukker
tag

15:05:04. Nem idegeskedek egyébként, tudom, hogy csak jelezték a szállító felé, mivel sima szállítást kértem, úgy is csak jövőhéten jön meg, csak vicces az állapotjelzés. :)

(#325) hmb válasza Boba0514 (#318) üzenetére


hmb
aktív tag

02 vagy fuggetlenul veszed?

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#326) Kocsó


Kocsó
aktív tag

"sima" szállítással péntekre itt van a DHL :C
Már van tracking number is (a oneplus.net oldalon találtam meg, emailt eddig még nem is küldtek róla :((( )
PayPal 15:04-kor igazolta vissza a fizetést, nem tudom pontosan mikor nyomtam a rendelés gombra :U

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#327) Jano_023


Jano_023
őstag

Nagyon kíváncsi vagyok a kamera milyen. Remélem jövőhéten már elég sok embernek lesz és osszátok a képeket 😀

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#328) Kocsó válasza Kocsó (#226) üzenetére


Kocsó
aktív tag

A kérdésemre megtaláltam a választ, 6:10-nél látszik.
Konfigurálhatóak a virtuális gombok is, pont úgy, mint most az OP5-nél! :C

Így viszont esélyes, hogy eladóvá válik a makulátlan állapotban lévő OP5-ösöm :U

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#329) kano válasza Jano_023 (#327) üzenetére


kano
nagyúr

Ahogy olvasom a Phonearena tesztjét, sajnos nem túl jó. Kb mint az OP5. Kérdés, hogy mit tud vajon a Google camera -val.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#330) MrPetya19 válasza Kocsó (#328) üzenetére


MrPetya19
addikt

Akkor ez a lehetőség miért tűnt el a korábbi telefonokon a 1+1 kivételével, ha virtuális gombokra váltott az ember?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#331) Boba0514 válasza hmb (#325) üzenetére


Boba0514
csendes tag

Természetesen függetlenül, amúgy kapható az O2-nél is?

(#327) Jano_023:
Én holnap délután egyből elkezdek vele fotózgatni is, kirakom majd ide a képeket. :)

(#332) SharpSA válasza Boba0514 (#331) üzenetére


SharpSA
veterán

Gondolom jó fénynél rendben lesznek a képek, bár a nagyított részletek érdekesek lehetnek. Kevesebb fénynél jöhetnek elő a problémák. Várom a képeket. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#333) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok,
Early Bird Bundle eddig is 41,70€ volt? Úgy emlékszem, mintha reggel olcsóbb lett volna.

(#334) mucsácsó válasza hrvp (#333) üzenetére


mucsácsó
tag

Nope, fele ennyi volt, de csak tegnapi nap volt annyi.
(meg akkor ezekszerint még ma reggel is:D)

[ Szerkesztve ]

(#335) hrvp válasza mucsácsó (#334) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ilyen az én szerencsém... "ingyen" (ref linkkel) nem lett volna rossz.

(#336) Gonz0 válasza hrvp (#333) üzenetére


Gonz0
tag

Első napon volt rajta 50% engedmény.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#337) hmb válasza Boba0514 (#331) üzenetére


hmb
aktív tag

Igen, en onnan veszem, ma kaptam emailt es sms-t hogy delben hozzak, persze royail mail...szoval jo lesz az holnap estere

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#338) hmb válasza SharpSA (#332) üzenetére


hmb
aktív tag

Hat tul nagy gond nem lehet, tekintve az f1.7 lencseket,az erzekelok sem gagyik,szoval csak a szoftvert basszak el.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#339) Jano_023 válasza kano (#329) üzenetére


Jano_023
őstag

Hogy érted hogy a Google camerával? Mire gondolsz?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#340) kano válasza Jano_023 (#339) üzenetére


kano
nagyúr

Google kamera appra.
hmb
Eddig nem nagyon sikerült nekik jó kamerát összehozniuk szoftveresen. Automata módban bemozdult képeket lőnek, és olajfestmény szerűek a képek.
Kíváncsi leszek én is. Ha rendben lenne, akkor én is rendelnem.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#341) Jano_023 válasza kano (#340) üzenetére


Jano_023
őstag

Értem,köszi. Nekem is ez az egyik nagy kérdés, mert w mostani s7 edge is nagyon szép képeket csinál. Igazából csak a nagyobb kijelző és a trendibb kava mentes képernyő miatt váltanek készüléket. De ha a kamera nem jobb vagy hasonló akkor nem ez lesz a befuto.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#342) kano válasza Jano_023 (#341) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor valószínűleg rosszul választottál. :( De ne legyen igazam.
Én is szeretném már lecserélni egy OP-ra a mostani Oneplus One-omat, de egyiknek sem olyan a kamerája, hogy megérje kiadni ennyi pénzt érte. Reménykedjünk!!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#343) Nunder


Nunder
őstag

Nálam is még csak processing státuszban van a rendelés, ami csak azért para, mert most már a G3 szinte nem is akar töltést felvenni :D Nem lehet utólag befizetni egy "express shipping-re"? Félek meghal itt nekem napokon belül...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#344) hmb válasza kano (#340) üzenetére


hmb
aktív tag

Akkor beszoptam, az htc u11, op5t, es az lg v30 kozott vacilaltam, az lg v30 meg olcsobb is lett volna...na mindegy,ha nagyon gaz a kamera,ugyis teljeskoru biztositassal vettem.max. Jovo ev oktober magassagaban veletlenul kimosom....

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#345) kano válasza hmb (#344) üzenetére


kano
nagyúr

Reménykedjünk, hogy jó lesz a kamerája (legalább Google Camera appal). :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#346) Timer válasza hmb (#344) üzenetére


Timer
veterán

Vagy visszaküldöd 14 napon belül?

(#347) sszemtelen válasza hmb (#344) üzenetére


sszemtelen
őstag

Hol lett volna olcsóbb a V30? :)

[ Szerkesztve ]

(#348) kano válasza sszemtelen (#347) üzenetére


kano
nagyúr

Azt hiszem, hogy Ő rendelte angol szolgáltatónál. Valószínű, hogy ott lett volna olcsóbb.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#349) hmb válasza sszemtelen (#347) üzenetére


hmb
aktív tag

O2 elofizetessel,a ukmobilnal.ugyanugy 2 ev elofizetes, teljeskoru biztositassal.az op5t 48 font havinta az lg v30 meg 46.a best buy meg a huawei p10 az ugyanigy havi 38 font,ugy latszik az oneplus mar nagyobb brand mint az lg😀

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#350) hmb


hmb
aktív tag

Es meghozta a postas

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.