Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Nunder válasza macii97 (#450) üzenetére


Nunder
őstag

Ilyen moslék időben, ezek szerintem kimondottan jó képek. :K Köszönjük, pláne azt, hogy nem kephost lett a tárhely.

Levert a víz hirtelen, az a drapp színű épület totál úgy néz ki mint odahaza a sportcsarnok, azt hittem egy pillanatra, hogy földik vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#452) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Google féle HDR+ megy az 5T-n is vagy még főzni kell azt ?
Ha igen tudna valaki feltenni képeket hogy milyen képet csinál?
A Oneplus 3 havernál HDR+ al begyalázza a MILCemet XD (ep-L5 oly)

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#453) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok újdonsült Oneplus tulajok! Én tervezgetem megint Dbrand skin beszerézést, esetleg érdekelne vkit még? Múltkor is sikerült összeállnom pár emberrel és akkor ingyen volt a szállítás, vki?! 20 dollár felett ingyen van a szállítás és kb 1 hét alatt megjön, ráadásul most BF hétvégén van 30% off

[ Szerkesztve ]

Apple and Android user

(#454) macii97 válasza Nunder (#451) üzenetére


macii97
senior tag

Pedig az idehaza az iskola sportcsarnoka :)

(#455) macii97


macii97
senior tag

Amit észrevettem, hogy ha lezárom a kijelzőt, egy pillanatra "visszajön" a kijelző sarka :DD azthittem, hogy így van benne a kijelző lekerekítve, de csak valami szoftveres tuning :))

(#456) Blizzardking válasza Nunder (#451) üzenetére


Blizzardking
őstag

+1, simán kurvajó!
Grat mindenkinek, remek cucc lesz ez.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#457) szpali válasza Menthirist (#441) üzenetére


szpali
addikt

Mihez képest nagy?
(mi volt előtte?)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#458) HUNgaroczel válasza macii97 (#455) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Szerintem nem szoftveres turpisság van a dolog mögött. Ha erős fény alatt megnézed kikapcsolva, akkor látszik hogy a festék ami körbeveszi az lekerekített. Szerintem az lehet, hogy amikor lezárod, akkor elkezd a kijelző tartalma összemenni befelé, és ahogy egyel kisebb, megjelenik a " sarka". ;)

(#459) macii97 válasza HUNgaroczel (#458) üzenetére


macii97
senior tag

Valóban így lehet :R :C

(#460) Menthirist válasza szpali (#457) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem egy Nexus 5-öm volt, de munkámból adódóan van bőven a kezemben Plus-os iPhone, S8, meg hasonló méretű telefonok.

Szerk: csináltam pár fotót, ugyanakkor, kb ugyanonnan (más a zoom faktora a oneplus-nak, így az közelebbi). Lehető legrosszabb fényviszonyok között :) Az EXIF infók között lehet látni melyik kép mivel készült és milyen paramétereket alkalmazott az automatika
Galéria Nexus 5 vs Oneplus 5T vs iPhone 6

Minden kép abszolút stock automata kép, kikapcsolt vaku mellett (az androidok hamarabb elkezdtek volna vakuzni).

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#461) HUNgaroczel válasza macii97 (#459) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Bár, igazából teljesen mindegy. Mivel amoled, tök mindegy hogy nincs ott, vagy nincs bekapcsolva... :B

(#462) Menthirist válasza Menthirist (#460) üzenetére


Menthirist
veterán

A Oneplus felszedett a neonfényből egy csomó sárgát, ezt majd valahogy ellensúlyozni kell.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#463) Macika66 válasza mucsácsó (#421) üzenetére


Macika66
addikt

Bocs, ha félreértettelek... :)

(#464) Kocsó


Kocsó
aktív tag

ma délben nekem is megérkezett :U

Ezzel kapcsolatban egyből lenne is egy kérdésem azokhoz akiknek már a kezében van.
8GB@128GB-osat rendeltem de nem vagyok megelégedve a gyári fóliával. Körben ~0,5 mm-es sávban el van válva a kijelzőtől. Volt már 3, 3T, 5 nekem de eddig ez az első hogy nem passzol a fólia tökéletesen.
A 3-ason annyira jól passzolt hogy 1 év után úgy adtam el, mintha akkor bontották volna ki a gyári dobozból.
Fotózásra még nem volt időm, de majd tesztelem azt is.
Másnak hogy áll a fólia?? :R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#465) Menthirist válasza Kocsó (#464) üzenetére


Menthirist
veterán

Az enyém nem volt vészes, de levettem, mert fel akartam aplikálni a bundle-ben vett üveglapot, amit természetesen nem vagyok képes. Első felrakásra nem tudtam a buborékokat elnyomkodni, amint pedig a leírás szerint ismét leszedtem, már csupa mocsok volt. Igyekeztem alkoholos kendővel letakarítani, de egyrészt nem lett soha tiszta, másrészt pedig egy-egy porszem továbbra is notóriusan ott lesz valahol a képernyő és az üveglap között. Már anno az S2 esetében sem voltam képes feltenni, úgy néz ki ez most sem változott.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#466) Edge


Edge
veterán

MA voltam kajázni a széll kálmános zingben a kollegámmal, mindkettőnknek megjött már az 5T erre mit látok, kifele menet az egyik asztalnál egy srác kezében is 5T volt :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#467) kano válasza Menthirist (#465) üzenetére


kano
nagyúr

Fürdés után, vizes módszer a legjobb. És a végén bankkártya végére tekert szöszmentes kendővel kell kinyomni a bubikat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#468) HUNgaroczel válasza kano (#467) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Én valamilyen ragasztószalag/szigszalag/maszkolószalaggal szoktam a külső oldalára középre egy kis fogantyút csinálni és úgy sokkal könnyebb bepozicionálni precízen, így a zsíros kis ujjacskám se ér hozzá véletlenül se a ragasztós részéhez. :B

(#469) Boba0514 válasza Kocsó (#464) üzenetére


Boba0514
csendes tag

Most, hogy mondod, nekem is olyan, bár nem mindenhol, de nagyrészt. Magamtól észre se vettem, olyan minimális és egyenletes, szerintem nem fog zavarni, egy darabig maradni fog a fólia.

(#470) macii97 válasza Kocsó (#464) üzenetére


macii97
senior tag

Nekem is picit levegős a széle, de a 3T-n is pont ilyen volt.

(#471) Kocsó


Kocsó
aktív tag

köszi a válaszokat, akkor most meg is nyugodtam meg nem is, tekintve hogy nekem eddig elég volt a gyári fólia mindig de ettől most félek hogy hamar fel fogja adni a funkcióját :(((

(#465) Menthirist:
Üveg felrakással kapcsolatban találtam egy jó útmutatót, hátha valakiknek segít:
http://www.uvegfoliak.hu/felrakas/

Nem reklámnak szánom, semmi közöm hozzájuk, és még sosem vásároltam tőlük semmit. Csak a leírás miatt írtam ide a linket!

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#472) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

V10-ről váltanék, de lehet, hogy nem várom meg a V30-at...
Frusztráló, hogy még mindig nem lehet nálunk kapni :(

Van esetleg olyan lehetőség, hogy cégre vásároljam meg a készüléket?
Van Eur-os számlám is, előre is el tudom utalni, ha szükséges!
Vásárolt már valaki hasonlóan?

[ Szerkesztve ]

(#473) macii97 válasza Faresz29 (#472) üzenetére


macii97
senior tag

Csak előre utalással tudod megvásárolni (pl. Paypallal vagy simán bankkártyával). A cégre vásárlásban nem vagyok biztos (bár arra a névre történik a számla kiállítása, amit megadsz). :F

(#474) Faresz29 válasza macii97 (#473) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi!

Hol a legkedvezőbb a 8/128 ára jelenleg?

(#475) HUNgaroczel válasza Faresz29 (#474) üzenetére


HUNgaroczel
tag

A gyártó honlapján. :)

(#476) kenccsi válasza Faresz29 (#474) üzenetére


kenccsi
tag

Plusz keríts egy egyetemista/diák ismerőst, és kérd meg hadd használd el a 10% kedvezményüket! Én is barátnőm diák 10%-kedvezményével veszem majd pár hét múlva. ;)

(#477) Faresz29 válasza kenccsi (#476) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi!

Akkor olyan 500€ körül van a fizetendő összeg?
Ha valami meghibásodik rajta, hol javítják?

(#478) kenccsi válasza Faresz29 (#477) üzenetére


kenccsi
tag

8/128 as modell ugye 549 eur, az kb 171.000 Ft minusz a 10% az 153.900 Ft. Úgyhogy igen, kb 500 euró úgy. Ha meghibásodik, úgy tudom az oldalukon tudod jelezni, ők pedig küldenek érte egy futárt aki elviszi, majd (gondolom jó pár hét) múlva hozza javítva. De ezt inkább mások tudják pontosan megmondani, én is most veszem majd az első Oneplus-om. :)

[ Szerkesztve ]

(#479) Faresz29 válasza kenccsi (#478) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi!
Akkor ha jól értem, mint egyetemista kell regisztrálni, és így használhatod fel a kedvezményt?
Gondolom a számlázási adatoknál meg lehet adni a cég nevét...
Nekem az a fontos, hogy legyen róla céges számla, másképp nem tudom elszámolni!!!

(#480) kenccsi válasza Faresz29 (#479) üzenetére


kenccsi
tag

A diák kedvezményhez "Student Beans" weboldalon kell regisztrálni, igazolni, hogy diák adott személy (azt hiszem a sulis email címet kellett használni, arra küldtek vissza igazoló linket és kb ennyi volt, de már nem emlékszem rá teljesen). Utána ezt összekötöd a Oneplus oldalon készített fiókoddal, és vásárlásnál tudod bejelölni, hogy kéred a diák kedvezményt. A céges számlás dologról nem tudok, de már volt téma a sima Oneplus 5 topicban [link] Itt kérdezz rá esetleg ők tudnak ebben többet segíteni. ;)

(#481) sszemtelen


sszemtelen
őstag

(#482) kano válasza Faresz29 (#479) üzenetére


kano
nagyúr

OP által kiállított számla nem számolható el. De az elszámolás egy adás-vételivel megoldható... Kérdezze könyvelőjét.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#483) SharpSA válasza sszemtelen (#481) üzenetére


SharpSA
veterán

Furcsa a rendszáma az autónak... :D
Nagyítás nélkül elfogadható képek szerintem 22 colos monitoron nézve.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#484) kano válasza SharpSA (#483) üzenetére


kano
nagyúr

Pláne ilyen időben...
Na, csak nem lesz a kamerából valami?! Ha még megcsinálják a kamera update-et is, lehet hogy jó lesz. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#485) YAS-dude válasza kenccsi (#478) üzenetére


YAS-dude
őstag

OP3 tapasztalat alapján pár nap alatt(!) megfordul a futár a garanciális javításokkal.

(#486) Nunder


Nunder
őstag

Álljon itt is tibcsi0407 fórumtárs petíciója a Treble-rol OOS-re. Írjátok alá és terjessze mindenki!

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#487) SharpSA válasza Nunder (#486) üzenetére


SharpSA
veterán

Mi az a project treble?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#488) Nunder válasza SharpSA (#487) üzenetére


Nunder
őstag

Egy kis infó.

Röviden annyi, hogy az elkövetkezendő rendszer frissítések gördülékenyebben tudnának eljutni a felhasználókhoz a Treble segítségével. A HW és a körülmények adottak lennének, csak a OP kellene hozzá, hogy implementálják. És persze nem akarják, mert talán később is kihozhatják, mondjuk a OP6-tal.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#489) macii97


macii97
senior tag

Aki esetleg rendelt gyári fekete keretes "3d" üvegfóliát, meg tudná mondani, hogy kitakar-e a kijelzőből (legfőképp oldalt)? Vagy sikerült már a Oneplusnál megoldani ezt a hatalmas mérnöki feladatot? ;] Köszönöm!

Egyébként egy tipp a felrakáshoz: a gyári mellékelt tokot fel kell tenni a telefonra, az segít a pozícionálásban (az üveg pont "belefér") :))

(#490) kcsa válasza Nunder (#486) üzenetére


kcsa
veterán

Aláírtam, hátha...

(#491) eBanc


eBanc
újonc

Haló! Pár napja van nálam a készülék, íme pár lowlight, pro mode kép:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#492) Macika66 válasza macii97 (#489) üzenetére


Macika66
addikt

Bocsi, de aki ilyet kérdez, az nem érti az egész lényegét. :(

AZÉRT van fekete festés a széleken, azért takar ki, hogy ne látszódjon, hogy LEHETETLEN az ívet lekövetni.

Szerinted miért nincsen színtelen Full Size 2,5D üveg? :)
Na, megy már?

Nem kell cinikuskodni („...hatalmas mérnöki feladat...”), bele kell gondolni, hogy mi miért van.
(Alul és felül egyébként nem takar ki semmit a festés.)

Ez a baromság, ez a 2.5D üvegnek köszönhető. Az oka meg? Rájött a Samsung az S3-nál, hogy optikailag így nagyobbnak látszik a kijelző és kisebbnek a káva. És azóta egyre többen (lassan már mindenki) őket majmolja.

Ez van, azt vesszük, amit adnak nekünk.

Úgy vagyunk, mint az utas a TAROM gépen:

– Uram, óhajt ebédelni? – kérdezi a stewardess az utast.
– Miből lehet választani?
– Igen vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#493) kenccsi válasza YAS-dude (#485) üzenetére


kenccsi
tag

Úúú, na ez jó hír. Sorry a félreinformálásért csak tippeltem. Még nem volt Oneplus termékem. :)

(#494) macii97 válasza Macika66 (#492) üzenetére


macii97
senior tag

Én azért szeretem tudni mit veszek, nem csak azt amit adnak ;)
Eddig is értettem, és tisztában voltam vele, hogy miért van ez a megoldás, köszönöm. :(((
Azért nem egy olcsó üveg az, ráadásul gyári, így szerintem elvárható, hogy úgy álljon ahogy annak kell. Nem egy ebayes 600 ft-os dologról van szó, az más kategória.
Egyébként a youtube-os videók szerint sokkal jobb a helyzet, mint a 3/3T esetén, sokkal kevesebbet takar. És ennek szólt a kérdés, hogy sikerült-e ezen javítani, pontosítani. :U

(#495) Menthirist


Menthirist
veterán

Az akksi idő viszont nagyon durva. Jó persze a 2300-as nexus 5-ömben a hároméves akksi már csak árnyéka volt régi önmagának, de ezt ma feltöltöttem reggel (97%-ra), a nap folyamán neteztem rajta, sorozatot néztem, telefonáltam (összesen több mint 2,5 óra screen on time) zenét hallgattam róla (még 2,5 óra), és 47%-on van. Sosem voltam még úgy az okostelómmal, hogy na jó, majd ráérek holnap feltölteni (úgyis megvan egy óra alatt) :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#496) Blizzardking válasza Menthirist (#495) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ez még javítható tovább szvsz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#497) Menthirist válasza Blizzardking (#496) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyedül Lux-ot használok mint energiahatékonyságot segítő cucc. De nem kell kibírnia két napot. Csak bírjon ki egy napot nagyon intenzív használat mellett, ha hajnalban érek haza valahonnan.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#498) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Az új tulajokat kérdezném a telefonról:

- Kijelző milyen lett?
- Rendszer gyorsaság?
- Töltési idő?
- Összeszerelés minősége?

A kamera minősége nekem, amire kell arra megfelelő...

(#499) sszemtelen válasza Faresz29 (#498) üzenetére


sszemtelen
őstag

Szia!
-kijelző: szép, adaptívon használom, szerintem bőven elég. Na meg 6 col.. :D
-sebesség: smooth AF! Progi indításban kicsit veri az OP3-at.
-töltési idő: még mindig a legjobb a piacon! De nincs észrevehető különbség az OP3-hoz képest. (az üzemidő viszont javult!)
-összeszerelés: nem nyekereg, nem recseg. Stabilnak mutatja magát. Strapateszteket találsz az YouTube-on. :)

(#500) macii97 válasza Faresz29 (#498) üzenetére


macii97
senior tag

Szia!
-kijelző remek, szép, éles, sokféle mód (srgb, adaptív stb) közül lehet válogatni)
-szélvész gyors, semmi gondolkodás, akadás, szaggatás, minden azonnal történik
-"szokásos" DASH charge, fél óra alatt kb 60%, egy bő óra alatt fentvan 100-on
-prémium az egész, nem lehet belekötni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.