Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Pont most gondolkodtam el a Honor V10-en. De azt hiszem, nem fogom megvárni.
Már csak a kamerán múlik, megéri-e a felár az 5T-ért.
Iszonyatosan tetszik

[ Szerkesztve ]

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha így jött volna a sima OP5 lehet, hogy nem váltam volna meg tőle. Sokkal jobb ez az elnyújtott kijelző, több a hasznos tartalom ugyanakkora készülékház mellett.

***

(#3) tucsok. válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


tucsok.
senior tag

Teljesen igazad van, a képek minőségen fog múlni minden.
Továbbá nem értem miért csak 2.0 az USB kapcsolat még mindig, illetve miért nem kap víz, por és ütésálló minősítést ez a készülék.

"So say we all"

(#4) kano válasza ollie (#2) üzenetére


kano
nagyúr

Ha még a kamerán is sikerült javítani, akkor jó lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5) BeastMode


BeastMode
őstag

Ilyen specifikáció mellett is bőven 200k alatt tudnak maradni, ez nagyon dicséretes.
Jónak tűnik így elsőre, ha most kéne telefont venni, akkor benne lenne a top háromban.

(#6) DamianB válasza ollie (#2) üzenetére


DamianB
őstag

Nagyon sok dologban egyet érték veled és adok a véleményedre de most nem te is sokat játszol elmondásod szerint és nekem nagyon nem jön be játékhoz ez az elnyújtott kijelző egyszerűen rossz ránézni bár persze ez az én szubjektív véleményem.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#7) Quqesz válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hasonló gondban vagyok.....V10 is kecsegtető, éx ez is. Az ár és a kamera lesz mérvadó. V10 előnye eddig az aksiban várható, az 4000mAh-s....csak a hátulja maradt meg szifonos kinézetű, kár....

[ Szerkesztve ]

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Kíváncsi vagyok kamera fronton tudtak e fejleszteni, mert tudtommal az 5 ebben nem valami fényes. A Oneplus3-m teljesítménye nekem bőven megfelel, meg szeretem is , de kamera / videó hangminőség tekintetében nagy visszalépés volt a MS 950-ről. Jellenleg én a Mate 10 Pro-val szemezek, csak az ára még elég húzós. Kíváncsi vagyok mit fog tudni a V10.

Laci

(#9) kano válasza Gusztáv (#8) üzenetére


kano
nagyúr

De sajnos az is nagyon gyenge kamera fronton.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10) Victoryus94 válasza Quqesz (#7) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ha a V10 már kijött volna B20-szal, megvettem volna. :D
De lehet, hogy még 2-3 hónap mire ideér... Ha a kamerája rendben van, akkor biztos ezt veszem "cégesnek" 130 nettóért.

(#11) Luser2000


Luser2000
addikt

Ez a masina nem DUAL SIM-es? Vagy az sosem volt a OP?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#12) kerxy válasza Luser2000 (#11) üzenetére


kerxy
senior tag

"Hálózati oldalról két nanoSIM jelenti a kapcsolatot":)

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ebben az évben már biztos nem, majd jövőre szerintem beruhazok egy T-re, remélem addig még élni fog a diákkedvezmény.

Finn the human

(#14) apazaza válasza Victoryus94 (#10) üzenetére


apazaza
csendes tag

Hasonlóképp tervezem en is. Hivatalos oneplus milyen szamlat ad, el lehet szamolni es "nettositani"?

(#15) DeathAdder válasza ollie (#2) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én meg annó a note1 óta a 16:10 képarányt várom vissza.

(#16) kano válasza apazaza (#14) üzenetére


kano
nagyúr

Nem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#17) Stauffenberg válasza Matada2.3 (#13) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni, de a OnePlus nem arról híres, hogy raktárkészletre gyárt. Mikor már úton lesz a OnePlus 6 már nem fogja gyártani az 5T-t és simán lehet, hogy el is fogy még azelőtt, hogy a 6 piacra kerülne (az OP5 érkezése előtt elfogyott a 3T, az 5T érkezése előtt meg már elfogyott a sima 5-ös). Mindig csak annyit gyárt le, amennyit el is tud adni.

(#18) Victoryus94 válasza apazaza (#14) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ez cégtől függ.
Még megvárom itthon hol lehet kapni... ha nem sokkal drágább, akkor nem külföldről rendelem.

Más.: Talált valaki olyan tesztet, ahol a kameráját is tesztelték? Mert már belenéztem vagy 8 videóba, és 20 cikkbe, de mind a külsejéről dumál...

[ Szerkesztve ]

(#19) ollie válasza tucsok. (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ütésállót miért kapna? Alig létezik csúcsteló ütésálló minősítéssel (talán kettő jelent meg idén).

A vízállóság önmagában meg legalább 50 euróval fogja növelni az árat.

(#6) DamianB: nem vagyunk egyformák

[ Szerkesztve ]

***

(#20) Victoryus94 válasza ollie (#19) üzenetére


Victoryus94
őstag

A Sima Oneplus 5 elvileg kaphatott volna IP minősítést, de a cég "nem kérte". Gondolom erre utalt.
Illetve az idei Samsung A széria is kapott, pedig más kategória (illetve sok más teló).

(#21) ollie válasza apazaza (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyakorlatilag nettó áron veszed.

(#6) DamianB: nem kaphatott volna, nincs benne szigetelés víz ellen. Nézz meg egy szétszedős videót, látni fogod. Pontosabban egy portot szigeteltek, az összes többit nem, így nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

***

(#22) batai15


batai15
félisten

Ugy látom nyújtott kép arany ide vagy oda de senki nem tudja uberelni "kompaktsagban" az S8at.
Persze rakjunk bele jó nagyot nehogy kényelmes legyen használni.

(#23) DithenS


DithenS
senior tag

Egy S8-at megveszem 180.000Ft-ért,
GSM-ből adócsalással meg 150.000Ft-ért garival, szerintem nem kérdés hogy S8!
Eltünt az Oneplus előnye, annyiba kerül mint egy samsung ha arányosan nézzük.
Nincs vízállóság és normális szervízháttér, ezért fizetek az S8-ért plusz 20-30 ezret.De így is egy S8 megéri míg ez nem.
Xiaomi meg az Oppo maradt csak meg ahol, az Oneplus nagyon nyugati árazású lett.

(#24) macii97


macii97
senior tag

Le a kalappal, nagyon bejön! Igazán ízléses, komoly telefon lett. Az árába se lehet belekötni. El kéne adni az egy éves 3T-met! :D

(#25) Luser2000 válasza kerxy (#12) üzenetére


Luser2000
addikt

Béna voltam, köszi.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#26) macii97 válasza DithenS (#23) üzenetére


macii97
senior tag

Ne haragudj, normális szervízháttér? Hozzák viszik, max 1 hét alatt az esetek 90%-ban fordul a telefon. Ha szoftveresen ment el valami, távolról is tudják javítani...
Tájékozódjunk, mielőtt mondunk valamit.
Lehet, hogy 160ért veszel s8-at, de arra nem lesz 2 év gyári garancia...

(#27) DeathAdder válasza DithenS (#23) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bár minden gyártónak olyan szervizháttere lenne mint oneplusnak. Bár nehéz vitatkozni hogy samsungé is nagyon komoly.

S8-nak van jobb kamerája, kijelzője, emez pure androidot futtat, szoftveres belenyúlással nem szállhat el a gari, illetve nem egy tömegtermék. Kinek mi.. :)

(#28) hmb válasza macii97 (#24) üzenetére


hmb
aktív tag

Lopas, tores, elhagyas elleni garival kell venni, es nincs gond

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#29) bajaki


bajaki
őstag

Na most elgondolkoztam. Lehet, hogy megint OnePlus-om lesz? :)

(#30) Ricardo


Ricardo
félisten

A kijelző itt is fordítva van?

(#31) konczy3 válasza apazaza (#14) üzenetére


konczy3
senior tag

Hivatalos oldalon nincs áfás számla, fiókot kell nyitni, és ha gond van vele, ott tudod ügyezni, viszont ha ez lesz MO viszonteladónàl 200 felett lesz, anno a 87000es OPX 130-140 ezer volt és 2 helyen volt nálunk.

Never Settle

(#32) brainticket válasza DithenS (#23) üzenetére


brainticket
aktív tag

és az S8-nak biztos hogy sokkal jobb minőségű és nagyobb felbontású kijelzője van.

(#33) #16820480


#16820480
törölt tag

Semmi extra, csak kozmetikáztak a mostani elvárásoknak megfelelően.

(#34) holozis_HUN válasza Ricardo (#30) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én ezt sosem értem, miért lenne baj, ha fejjel lefelé van??

ha ez lenne a baj, akkor minden telefonnál lefelé görgetéssel előjönne, mivel ugye UP5-nál felfeelé görgetésnél jött elő (vagy fordítva :F )

Szóval szerintem nem ettől volt... A kijelzőnek muszáj minden irányban ugyan olyannak lennie, mert nem csak 1 irányba görgetjük a kijelzőt.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#35) BladePocok válasza Ricardo (#30) üzenetére


BladePocok
tag

Csak nem :D

(#36) Victoryus94 válasza konczy3 (#31) üzenetére


Victoryus94
őstag

(#37) HardRic


HardRic
addikt

Nem tudtam kibékülni a kamerával, jövőre biztos nem OnePlust veszek. False advertising nem nyerő. 5 tulajként viszont most nem érzem "megsértve" magam a frissítés miatt, nem lett olyan változás amire azt mondanám, hogy miért nem kaptam meg júniusban. A gyártó árcsökkentés helyett adott egy kis upduate-et, valamelyik elkerülhetetlen volt. Az U11 és az S8 nagyon jó vétel lett az 5 mellett, kellett valamit lépniük.

(#38) macii97 válasza holozis_HUN (#34) üzenetére


macii97
senior tag

Sajnálom, nem vagyok műszaki ember, de megpróbálom leírni mi lett az 5-tel: Alapból a kijelzők a bal felső sarokból a jobb alsó fele "frissülnek". Mivel megszoktuk, nem látjuk, hogy a kijelző egyik fele "lassabb". De mivel az 5-be fejjel lefele került bele a kijelző, a frissítés jobb alulról megy bal fel. Ez szokatlan, ezért látják sokan ezt a hullámosságot. De ezt könnyen tesztelheted, ha pl elforgatod a telefont 90, vagy 270 fokkal és meggörgeted ezt a fórumot, ez egyik oldala "le fog maradni" (illetve van app a playen amivel 180 fokkal meg tudod fordítani a képet, az a legjobb teszt).
Fogalmam sincs ,hogy szoftveressn tudtak e már ezzel kezdeni valamit.

(#39) vicze


vicze
félisten

Hm, nem növelték az árát, ez elég meglepő.

(#40) MrPetya19 válasza batai15 (#22) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem inkább egy OP5, mint S8 ha csak a méret számít.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#41) ollie válasza HardRic (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#42) brainticket válasza vicze (#39) üzenetére


brainticket
aktív tag

úgy hogy nyugaton bőven lehetett mostanában mediamarktban, saturnban 500 euróért S8-at venni, annyira nem meglepő.

(#43) marcarc válasza ollie (#41) üzenetére


marcarc
senior tag

Ezt nem is lattam, meg. :D

(#44) Szabcsizz válasza macii97 (#38) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Wao. Elforgattam a Moto Z-t,és tényleg ilyen zselészerű a görgetés.

(#45) Kocsó válasza ollie (#41) üzenetére


Kocsó
aktív tag

:DD :DD :DD

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#46) Timer válasza Szabcsizz (#44) üzenetére


Timer
veterán

Amit látsz, az nem úgy van! Többször megkaptam anno az OP5 topikban, hogy csak beképzelem, direkt húzom le, stb... Ennyit erről. Az ötöst visszaküldtem a f*s kijelző miatt, de ez most kap egy esélyt. Persze, ha ebben is rosszul áll majd a kijelző, ez is megy vissza, és vélhetően többet nem próbálkozok a márkával. Végülis az OP3 még mindig jól szolgál, szóval OP7-ig ezzel is kihúzom... :)

(#47) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

4000-es akkunak kéne benne lennie.

(#48) Menthirist


Menthirist
veterán

Nekem bejön, úgy néz ki ez lesz a következő telefonom. Agyaltam még egy-két telón, a P10 145k 3 év gyári garival, az S8-ból nem láttam gyári garisat 200+ ezer alatt. Ez viszont rokonszenves. Aztán gondolkozok hogy melyik verzió legyen.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#49) szabi__memo válasza DithenS (#23) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Root?
Knox?

(#50) Drp81


Drp81
aktív tag

A betyárját de jól néz ki!!! Eddig nem nagyon tetszett egy kávamentes teló sem, mert a kijelző sarkai le voltak mind kerekitve (pl. S8-ak), ami szerintem szarul néz ki. De ez így derékszögre kihúzva... szerintem baromállatijó!
Nekem +1 a 1+ :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.