Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#252) Kocsó válasza Egzee (#251) üzenetére


Kocsó
aktív tag

csak szólok, itt nem szabad hirdetni, törlik a hozzászólásod és kitilthatnak miatta!!!!! :B

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#253) Egzee válasza Kocsó (#252) üzenetére


Egzee
őstag

Warn incoming :(((

(#254) Kocsó válasza Kocsó (#250) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Videó a gyári "gumibugyiról"

https://youtu.be/DJ_9WRDPWYQ?t=1m

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#255) bajaki


bajaki
őstag

8/128 GB megrendelve. :)

[ Szerkesztve ]

(#256) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Megrendelve a 128GB-s!

:C :C :C :C :C

November 30-ra ígérték az érkezést...
Priority shipping 9,99$ lett volna :(((
Úgyhogy maradt a "normal" szállítás...

Paypal-al lehet fizetni!!! Ügyelni kell a konverzióra!!!
Hogy a bank váltsa, és ne a PayPal (vele 182.000 HUF lett volna)
Erste "csak" 174.363 Ft-ot vont le.

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#257) TheZukker


TheZukker
tag

6/64 érkezik. :) Ha haragos leszek a kamerára, max eladom.

Azt írták, hogy 23-a előtt elpostázzák. Hát... Kíváncsi leszek én arra. :D

(#258) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Berendeltem egy 6GB/64GB-os verziót, 166k-ra váltotta a PayPal.. legközelebb jobban figyelek :W

(#259) Edge válasza bajaki (#255) üzenetére


Edge
veterán

Dettó :)
extra shippingel csüt-péntekre itt lesz :C

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#260) bajaki válasza Edge (#259) üzenetére


bajaki
őstag

Én nem kértem Priority-t, tanulva az elmúlt rendelésekből. Az ingyenessel is fel szokták adni időben, sőt általában a becsült dátum előtt.

159k lett így a kuponnal a 8 GB-os.

(#261) Menthirist


Menthirist
veterán

8/128-as úton tokkal, remélhetően péntekre.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#262) J.varga7 válasza Edge (#259) üzenetére


J.varga7
tag

Megrendelve. Elsők között adhattam le a rendelést, priority-vel, nekem azt írta, még 22-e előtt feladják. Vagyis szerintem még ma, legkésőbb holnap reggel megkapja a gyorsfutár, azok meg 2-3 nap alatt kihozzák. Várom nagyon :) :))

[ Szerkesztve ]

Don't waste your time, or Time will waste you

(#263) Nunder


Nunder
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, 8/128 érkezik, Early Bird bundle és Dash Car Charger társaságában :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#264) Egzee válasza bajaki (#260) üzenetére


Egzee
őstag

tanulj diák...

(#265) Timer válasza Nunder (#263) üzenetére


Timer
veterán

Nekem elsőre nem vette be a refferal kódot... Beváltottam, de a checkout-nál nem látszott semmi, majd anyázás, új fiók generálás közben ráfrissítettem a meglévő fiókomra, és v'oila, már ott volt a vócsör. A kis műsor miatt lekéstem az első körről, majd csak december 4-re ígéri a szállítást. Még jó, hogy három óra elött 5 másodpercenként nyomtam az F5-öt...grrrr.... :)

(#266) bajaki válasza Egzee (#264) üzenetére


bajaki
őstag

Nem halok bele ha nem ér ide a héten, ennyit meg nekem nem ér az a néhány nap. :) De igazából csak a tapasztalatomat írtam le, eddig 4 OnePlus-os rendelésemből 4-et a becsült dátum előtt adtak fel.

(#267) Nunder válasza Timer (#265) üzenetére


Nunder
őstag

Nem tudom, hogy nekem akartad-e, nekem minden további nélkül megette, a Bundle meg ugye külön ment. :) Dec 1-et ír, de most már a főoldal is 4 day shippinget prognosztizál.

Szerk: most már 7-et :) Jó ez a first come - first serve hozzáállás. Remélem tartják is.

bajaki: "159k lett így a kuponnal a 8 GB-os." - Milyen kuponnal ha nem vagyok indiszkrét?

Más: ha valaki nem tudta volna, akkor voucher-t innen tud szerezni, hála a topiklakóknak.

bajaki: Ahh, köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#268) bajaki válasza Nunder (#267) üzenetére


bajaki
őstag

Student Beans, hallgatói jogviszonnyal igányelhető.

(#269) Boba0514 válasza Nunder (#267) üzenetére


Boba0514
csendes tag

Szerintem diákkedvezmény, én is azzal vettem. Persze, lehet, hogy neki valami speckó van, ki tudja. :F

Szerk.: akkor eltaláltam :DD

[ Szerkesztve ]

(#270) SPeti1984 válasza bajaki (#268) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Mit jelent ez a hallgatói kupon? pl PhD hallgató vagy msc-s lehet? Mi kell ehhez konkrétan vagy hogyan működik? Csak a mai napon van ez a diákos kedvezmény vagy meddig?

[ Szerkesztve ]

(#271) Kocsó válasza SPeti1984 (#270) üzenetére


Kocsó
aktív tag

10% kedvezmény mindenből a OnePlus oldalán

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#272) xenom0rph válasza Kocsó (#256) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ezt az átváltást hol lehet beállítani? :R

halahala

(#273) SPeti1984 válasza Kocsó (#271) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Csak a mai napon van ez a diákos kedvezmény vagy meddig?
Az átváltás kiválasztása engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#274) Boba0514 válasza SPeti1984 (#270) üzenetére


Boba0514
csendes tag

Nem kell PhD-snek lenni, én is BSc-re járok. Egyetemi emaillel kell aktiválni a studenbeans felhasználót, utána tudod a kedvezményt aktiválni pl. itt, de más oldalakon is lehet használni. OnePlus-nál 10% kedvezményt jelent.

Szerk.: nincs kimondva, hogy meddig tart, évente egy készüléket lehet vele venni, és elvileg 1 hónapig érvényes mindig az aktiválástól számítva, évente újra kell aktiválni a fent említett emaillel.

[ Szerkesztve ]

(#275) bajaki válasza SPeti1984 (#273) üzenetére


bajaki
őstag

Nem, nincs időponthoz kötve tudtommal.

(#276) Kocsó válasza xenom0rph (#272) üzenetére


Kocsó
aktív tag

(#272) xenom0rph:
https://kiszamolo.hu/paypal-ha-nem-akarsz-sokat-fizetni-a-penzvaltasert/

(#273) SPeti1984:
mindig érvényes a diákkedvezmény ;)

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#277) kano


kano
nagyúr

Én nem merem megrendelni. Sajnos a kamera itt sem ígérkezik jónak, így megvárom a tapasztalataitokat.
Majd utána. És lehet, hogy még lesz valami BF kedvezményük is....

Ehhez a hallgatói kedvezményhez bármilyen hallgatói jogviszony jó (esti, levelező, stb.)?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#278) Edge válasza kano (#277) üzenetére


Edge
veterán

BF-kor már out of stock lesz sztem... de ha mégsem, ha jól rémlik a telót nem szokták akciózni csak a kiegészítőket.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#279) kano válasza Edge (#278) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, csak a kiegészítőket. Viszont a 3T és az 5 kamera blamái után nem mertem megrendelni rögtön. Erős a gyanúm, hogy ennek sem lett jobb a kamerája. De remélem tévedek...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#280) SharpSA


SharpSA
veterán

Kíváncsi vagyok milyen a kamerája az S8+-hoz képest. Bár van már pár videó erről, de a valóság is érdekelne.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#281) hmb válasza bajaki (#249) üzenetére


hmb
aktív tag

A honlapjuk szerint a doboz tartalma a szilikon tok, es a vedofolia.fules viszont nem resze a csomagnak

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#282) Edge válasza kano (#279) üzenetére


Edge
veterán

Lehet tudni mikor lesz 1+éknál a BF?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#283) Timer válasza Nunder (#267) üzenetére


Timer
veterán

Nem Neked szántam, csak rossz gombra nyomtam, bocs!

Azt viszont nagyon csúnyán benéztem, hogy nem early bird bundle-t rendeltem. Nem is foglalkoztam vele, mert sohasem használok üvbeget, csak sima karbon hátlapot vettem. Erre nézem ám utólag, hogy a bundle még 2 euróval olcsóbb is lett volna, arról nem is beszélve, hogy aprón az üveg is gyorsan gazdára találna, szerintem. Fááááákkksiiittbiiiccssss.

Mondjátok, hogy refferall kóddal együtt nem vásárolható az early bird bundle, akkor legalább megnyugszom.

[ Szerkesztve ]

(#284) kano válasza Timer (#283) üzenetére


kano
nagyúr

És vajon a kupon és a 10%-os diák kedvezmény összevonható?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#285) racerx válasza SharpSA (#280) üzenetére


racerx
őstag

Én szintén. VAn pár teszt, azok szerint egész jónak tűnik, de már én se hiszek nagyon ezeknek. Pár hét és kiderül a valóság.

(#286) wegh válasza kano (#284) üzenetére


wegh
csendes újonc

Nem vonható össze, a hivatalos fórumon le van írva. :(

(#287) SharpSA válasza racerx (#285) üzenetére


SharpSA
veterán

Kérdés az, hogy van-e olyan S8 vagy S8+ tulaj, aki OnePlus 5T-t is vesz.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#288) kano válasza wegh (#286) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi! A szállítási névnek egyéb azon névnek kell lennie mint akinek a nevére szól a kupon?
Utolsó kérdésem, ígérem. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#289) racerx válasza SharpSA (#287) üzenetére


racerx
őstag

Youtube-on biztos lesz, meg azért pár függtlen(ebb) teszt csak kihozza a többé kevésbé hihető verdiktet.

(#290) MrPetya19 válasza kano (#277) üzenetére


MrPetya19
addikt

Engem a GSMArena teszt alapján nem győzött meg, szerintem még mindig rosszabb, mint a 3T-é.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#291) Egzee válasza SharpSA (#287) üzenetére


Egzee
őstag

miért cserélné le valaki a jövőbemutató telefonját egy olyanra ami a jelent képezi? viszont ha valaki anyagilag érzékeny, mint mi magyarok és elkezdi számolgatni azt, hogy az OP3 féláron jelent meg az S6-hoz képest és az OP3-at most annyiért lehet eladni, mint egy S7-et, akkor igen, lehet megfontolja, hogy OP-t vegyen.

(#292) hmb


hmb
aktív tag

Email szerint holnap megkapom....

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#293) SharpSA válasza Egzee (#291) üzenetére


SharpSA
veterán

Ki beszélt, írt lecserélésről? És igen, van olyan aki majdnem gyűjtő, az S8+ mellé megvette az OP5-öt és most az 5T-t is megveszi. Megteheti, talán a hobbija is ez a dolog.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#294) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, en jelenleg egy S7 edge tulajdonos vagyok. Váltani szeretnék, vagy egy S8 vagy egy OP5T néztem ki. Elsősorban a kamera lesz a döntő. Kíváncsi vagyok melyikben van jobb kamera.
Azt tudja valaki, hogy a kamerákban melyikben van optikai kép stabilizátor?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#295) MrPetya19 válasza Jano_023 (#294) üzenetére


MrPetya19
addikt

S8

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#296) mucsácsó


mucsácsó
tag

no srácok, beálltam énis az OP5T rendelők sorába! :D

Jön a 8GB-s az early bird-ös bundle-el + 1 év bizti (remélem nem volt hülyeség..) :)

Nexus 5-ről váltok, szegénykém már 3 éves...nagyon durván megette a kenyere javát, hatalmas telefon volt! :)

látom nektek nov 30-ra írják a shippinget - nálam sajna csak a Mikulás hozza majd dec.6-án:)

amúgy mindenki leugatott, hogy miért nem vártam meg a Black Friday-t...de tudtommal nem nagyon szokott OP-nél készülékre akció lenni...vagy mégis?! :D

(#297) Menthirist válasza mucsácsó (#296) üzenetére


Menthirist
veterán

ugyanebben a bőrben vagyok, a nexus 5-ömnek a mikrofonja feladta, így én is váltásra kényszerültem. Nekem elvileg már akár pénteken is megjöhet (az a dátum van ígérve). 8/128-as, early bird bundle-lel, de biztosítás nélkül. így is buktam sajnos a paypal-os átváltáson jópár ezer forintot, hamarabb vásároltam, minthogy be lett volna állítva az átváltás. Mindegy, ha úgy veszem hogy nem kedvezményesen vettem a tokot és a kijelzővédőt, akkor kb pénzemnél vagyok :) Meg ez csak most csíp :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#298) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Referral kodot kerhetek valakitol priviben?
Koszonom!

(#299) mucsácsó válasza Menthirist (#297) üzenetére


mucsácsó
tag

na, akkor üdv a klubban! :P nekem is pont a mai nap panaszkodtak arra, hogy alig hallanak telefonáláskor, úgyhogy nagyon érett a váltás...meg már túlvagyok vele egy kijelzőcserén is, ami azóta néha-néha buggol is, szóval... ideje volt, most már tényleg... :) remélem jól választottunk! :DD

jhah hát elhiszem, hogy aggasztó, olvastam hogy paypal kicsit máshogy konvertálja az árfolyamokat... :\ mindegy, ezen már ne múljon a boldogságod! :)

(#300) Kocsó válasza Darth_Revan (#298) üzenetére


Kocsó
aktív tag

(#298) Darth_Revan: Ment privátban a referral link ;)

Akinek még nincs, és szeretne, privátban írjon! :R

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.