Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Csigger


Csigger
őstag

Már nekem is úton van a UPS, de úgyis csak este tudok vele majd foglalkozni, viszont már nagyon várom :C

Jano_023 Én az S7emet azért cseréltem le mert elegem lett a Samsung féle kb semmilyen frissítési supportból. Amúgy nagyon szerettem, kamera szuper volt, de másfél év után akksit kellett cseréltetnem benne, úgyhogy inkább megváltam tőle, plusz iszonyat módon ment le az ára, ahhoz képest hogy honnan kezdett...

[ Szerkesztve ]

Apple and Android user

(#352) hmb


hmb
aktív tag

Első benyomás:úgy vagyok vele mint szűz lány a kubai kezicsapattal:Úristen ez hatalmas...első duál simes telóm,és az első nagymeretu phabletem.egy fülest azért adhattak volna.baszottul jól néz ki.beerek melohelyre csinálok Pár fotot

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#353) kano válasza hmb (#352) üzenetére


kano
nagyúr

A képekre lennénk kíváncsiak. Főleg automatán, távoli dolgokat is légyszi...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#354) Edge válasza hmb (#350) üzenetére


Edge
veterán

nekem is ma jön már megvan róla a mail ups-től jeah

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#355) Menthirist


Menthirist
veterán

Hát az enyém még mindig processing :(((

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#356) hmb válasza Edge (#354) üzenetére


hmb
aktív tag

Tegnap delre irtak,de a postasunk eleg kenyelmes...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#357) bajaki válasza Menthirist (#355) üzenetére


bajaki
őstag

Az enyém is, de már kikárték hozzá a DHL csomagszámot kb. fél órája. Hétfő lesz belőle szerintem.

(#358) Menthirist válasza bajaki (#357) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, szerintem is csak akkor lett volna belőle péntek, ha már tegnap átbillen processingből shippedbe.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#359) sszemtelen válasza Edge (#354) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ti mikor rendeltétek meg a telefont?! 15:04-kor rendeltem meg, UPS priorityvel, és reggel óta Vecsésen áll a doboz..

(#360) Menthirist válasza sszemtelen (#359) üzenetére


Menthirist
veterán

Én 15:01-kor, priority-vel, és még fel sem adták.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#361) Jano_023 válasza Csigger (#351) üzenetére


Jano_023
őstag

Nem is értem miért esik ennyit az ára. Oké másfél éves az enyém is, de akkor is nagyon ott van a telefon. Nekem az aksi is jó még. A rendszer nem lassú, nincsen lag. Mikor vettem helyette egy s8at akkor 80k akarták megvenni én meg 240k vettem. Hát nem adom oda annyiért. Nem értem miért esik ennyit a Samsung telefonok ára. A másik dologban is igazad van. Semmi frissítés, ezért gondolkoztam iphoneban. Itt a OP milyen gyakran ad ki frissítést?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#362) bajaki válasza sszemtelen (#359) üzenetére


bajaki
őstag

15:02, Standard.

[ Szerkesztve ]

(#363) Edge válasza sszemtelen (#359) üzenetére


Edge
veterán

Már itt van a teló a kezemben :) 15:02-kor rendeltem.
Melóhelyre amúgy ami Budán van.

Bekapcs után egyből leszedett egy ~100mb-os updatet.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#364) Csigger válasza sszemtelen (#359) üzenetére


Csigger
őstag

Én kb ugyanakkor és már kihozta a UPS.

Apple and Android user

(#365) hmb válasza Csigger (#364) üzenetére


hmb
aktív tag

Első kepek

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#366) Jano_023 válasza hmb (#365) üzenetére


Jano_023
őstag

Link lemaradt.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#367) hmb válasza hmb (#365) üzenetére


hmb
aktív tag

Fasza,behalt a router a cégnél,képek kesobb

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#368) kano válasza hmb (#367) üzenetére


kano
nagyúr

És szerinted milyenek? Olajfestmény jelleg megmaradt?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#369) Kocsó válasza hmb (#367) üzenetére


Kocsó
aktív tag

(#367) hmb: mobilnet esetleg? :U :U :U

(#359) sszemtelen: 15:04-kor igazolta vissza PayPal a fizetést, standrad shipping és DHL holnap jön vele Bp-re (elvileg)

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#370) Jano_023


Jano_023
őstag

Engem érdekelne az is hogy milyen az alap appal és az emlegetett google appal.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#371) Menthirist


Menthirist
veterán

Na közben az enyém is shipped out-ra került, de még olyan friss, hogy tracking does not exist

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#373) Jano_023 válasza hmb (#372) üzenetére


Jano_023
őstag

Ez full felbontás?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#374) hmb


hmb
aktív tag

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#375) hmb válasza Jano_023 (#373) üzenetére


hmb
aktív tag

Teljesen automata,egyedül a 4:3keparanyt valtoztattam

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#376) kano válasza hmb (#372) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönjük! :R
Ez eredeti méret? Csak mert azért 400kB a mérete és azért nem ekkorát kellene csinálnia.

#374 - Uhhh, ez szörnyű. De lehetne esetleg olyat, hogy fényképezel MAJD (nem kell most, ha nem érsz rá) egyet RAW (DNG)-ben és mondjuk egy fájlmegosztóra feldobod? :R :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#377) hmb válasza kano (#376) üzenetére


hmb
aktív tag

[kép]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#378) kano válasza hmb (#377) üzenetére


kano
nagyúr

Határozottan ígéretes az olajfestmény szempontjából. :K
Neked, hogy tetszik?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#379) sszemtelen válasza Kocsó (#369) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ez esetben innen is puszilom az UPS minden érintett munkatársát, hogy a "priority", illetve a feladást követően GARANTÁLT másnapi kiszállítással együtt reggel 8 óta Vecsésen rohad a doboz. Jó hogy tegnap hajnalban adták fel. :))

(#380) kano: Csak mondtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#380) kano válasza sszemtelen (#379) üzenetére


kano
nagyúr

Apa, kezdődik, kezdődik, kezdődik!!! :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#381) hmb válasza kano (#376) üzenetére


hmb
aktív tag

Nem eredeti méret az közel 3mb.de az is ugyanilyen randa...sajna elmossa a reszleteket.egy HTC one a9 amit vált,de nappal az jobb képeket lő.ebből sztem csere lesz.pont makró ami nekem kéne de botranyos

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#382) kano válasza hmb (#381) üzenetére


kano
nagyúr

Amit nekem sikerült letöltenem az 300 kB volt és nem 3 MB.
Playből próbáld meg feldobni mondjuk a Bacon Camera appot és azzal lőni pár képet, ha működik.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#383) TheZukker


TheZukker
tag

Érkezéstől, vagy rendeléstől számít a 14 nap visszaküldés? :DDD

In software update és trust... :U

[ Szerkesztve ]

(#384) kano válasza TheZukker (#383) üzenetére


kano
nagyúr

Természetesen az átvételtől.
Ne már, hogy ez is sz@r!!! :O

Esetleg DNG-ben vagy Bacon camera-val?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#385) TheZukker válasza kano (#384) üzenetére


TheZukker
tag

Lehet félreértetted, az enyém még nem jött meg. (Elvileg holnap, de szerintem inkább hétfőn). De én is látom ezeket a képeket, meg a tesztek képeit, és nem hiszem, hogy bárki a hat éves huavejével próbál átbaszni bárki mást. :D
(Vagy én értettem félre amit te írtál.)

Azt nem értem, hogy ezek a remek emberek az interneten miért ködölik a valóságot ezzel a kamera témával.

Azért merek hinni a frissítésekben, mert láttunk már csodát pár hónap alatt- ezért is rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#386) hmb válasza kano (#382) üzenetére


hmb
aktív tag

Felraktam,csináltam vele is képet,de nem akarja feltölteni.az is ugyanilyen elmosott.remelem csak az én készülékem hibás,mert ezek a képek kritikán aluliak.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#387) kano válasza hmb (#386) üzenetére


kano
nagyúr

Attól tartok nem a tiéd hibás. Ez ilyen...

TheZukker
Bocsi, nem értettelek félre, csak az utolsó 2 mondat nem neked ment. :B

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#388) macii97 válasza hmb (#381) üzenetére


macii97
senior tag

Nem akarok megbántani senkit, de ez a kecske is jól lakjon, a káposzta is megmaradjon esete. Ezért az árért ez jár, na meg a kínaiak amúgy sem nagy kamerások, sejteni lehetett nem lesz 100/100-as (legalábbis én egy lyukas garast nem adtam volna érte, hogy az 5T világmegváltás lesz kamera terén)
Én, aki néha buliban veszem elő a telefont fotózni, nem látom a külföldi tesztek képeit rossznak.
Egyébként az ígéret szerint holnap érkezik a telefon, pedig vagy 4 órakor rendeltem. Lövök majd pár képet és megosztom veletek.

(#389) kano válasza macii97 (#388) üzenetére


kano
nagyúr

Azért mostmár a kínaiak is tanulnak folyamatosan a világtól, így ilyen árért már elvárható lenne egy bizonyos minőség. Sajnos itt az optimalizálási tudással lehet gond az OP-nél. A hw csúcs, de nem tudnak belőle kihozni olyan eredményt amit kellene. De azért még ne temessük. Én még bízom...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#390) Menthirist


Menthirist
veterán

Én részemről mindenképp megvárom a saját tapasztalataimat :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#391) Nunder


Nunder
őstag

A makrók tényleg kicsit érdekesek, de a kinti képek szerintem teljesen vállalhatóak. Nem temetném még egyelőre, a tárgy se épp egyszerű amit el kéne találni :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#392) macii97 válasza kano (#389) üzenetére


macii97
senior tag

Azért ha az árakat összehasonlítjuk, én hajlandó vagyok megbocsátani neki dolgokat. Főleg úgy, hogy pl az Oxygen OS-nak párja nincs szvsz. A képeket majd nem.nyomtatom ki a3-ba, na bumm. :D Persze tudom és értem, hogy valakinek ez fontos.

(#393) kano válasza Nunder (#391) üzenetére


kano
nagyúr

De eddig pont a makro volt jobb, most meg sikerült eltolni? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#394) Nunder válasza kano (#393) üzenetére


Nunder
őstag

Van külön Makro mód a szoftverben? Laikusként kérdezem, nem fényképeztem még OP5-val, de a tesztekben nem tértek ki rá. Ahol volt is közeli, biztosan nem volt ennyire rossz a végeredmény.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#395) Ricardo válasza hmb (#386) üzenetére


Ricardo
félisten

Ne a mobilarénát használd a képfeltöltésre. A képhoszton eredeti méretbe tudod feltenni, és tudsz direkt linkelni.

(#396) mucsácsó


mucsácsó
tag

hátttttőő....a közeli képek azok hagynak némi kívánnivalót maguk után, de... talán majd alakul később (reméljük)... mert ez így csalódás, kb a Nexus 5-öm csinál ilyen (de még lehet jobb) képeket.. :D

(#397) Menthirist válasza mucsácsó (#396) üzenetére


Menthirist
veterán

várd meg a saját tapasztalatokat. Nem láttam még mástól ilyen szar képeket.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#398) Boba0514


Boba0514
csendes tag

Nekem is megérkezett közben, fotózgatni is mentem egy kört a városban, itt az eredmény:
https://drive.google.com/drive/folders/1UJc1oV3p9W7Y1zJYFOwKUM_fsYv7d-Tl?usp=sharing

A hosszabbik videónál próbáltam stabilan tartani, a rövidebb sétálósnál nem nagyon figyeltem erre.
Minden kép automatán készült, auto HDR-rel, valamikor nyomtam valahova a "fókuszt", de többségben szerintem nem. Egyszer-kétszer nem is álltam meg a fotózáshoz. A "barátnőmet" a portré mód bemutatása céljából fotóztam.

Ui: Na ki találja meg a magyar zászlót? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#399) hmb válasza macii97 (#388) üzenetére


hmb
aktív tag

Sejtettem hogy nem az év kamerája lesz,de basszus hamar drágább mint az LG v30 legalább egy nexus 5x kamerájának legyen jobb

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#400) Menthirist válasza hmb (#399) üzenetére


Menthirist
veterán

Még mindig csak bizonyos országokban, bizonyos szolgáltatóknál és bizonyos akciókban olcsóbb a v30 vagy az S8 mint az 5T. Az 5T hivatalosan, teljes áron is 500/560 euró, míg a v30 ugyanolyan körülmények között 900 euró

szóval még mindig nem egy kategória, attól függetlenül hogy bizonyos helyeken és körülmények között azonos áron kapható.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.