Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kano válasza bajaki (#550) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor ez is csak ügyintéző kérdése... :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#552) renziNNN válasza Gergosz2 (#543) üzenetére


renziNNN
tag

"Unfortunately we can not accept student cards that are not issued by an academic institution."
:))

(#553) Gergosz2 válasza renziNNN (#552) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem igazán értem miért írod ezt, én is tudom. Rendes, aktuális matricás diák kárgyám van, amin ugye fel is van tüntetve, a BME mint intézmény.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#554) kano válasza Gergosz2 (#553) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor úgy néz ki, hogy a sulis e-mail a megoldás. Egy havernak simán elfogadta a Kodolányis mailcímmel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#555) Nunder


Nunder
őstag

Uraim, megjött a telefon, egyelőre minden tökéletes. Gondoltam belakom, aztán majd megy rá a root ha lesz normális.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#556) Norbi.


Norbi.
őstag

Tegnap beszereztem èn is egy ilyet, i7 ről jöttem, eddig jò döntèsnek tűnik, a mèretet mèg szokni kell. :D

Beatsxet használok zenehallgatásra, amit furcsállok, hogy sokkal jobban szòl ezzel, mint a szifonnal. Rèszletgazdagabb az egèsz, hangosabb is picit, de jobb az egèsz. :C :))

[ Szerkesztve ]

(#557) bajaki


bajaki
őstag

Tegnap este az enyém is megérkezett Budapestre. Kecskemétre várom, de az éjszaka folyamán nem sikerült lehozniuk. (DHL) :(((

[ Szerkesztve ]

(#558) renziNNN válasza Gergosz2 (#553) üzenetére


renziNNN
tag

Lehet akkor a kép minősége nem volt jó, vagy megcsillant a fontos része és nem látszott teljesen.
Nekem is BME-s aktuális diákom van és elfogadták. (A sulis e-mail cím meg szerintem butaság, teljesen felesleges hozzá, ugyanis ha igazolod, hogy érvényes hallgatói jogviszonyod, már jár a kedvezmény :) )
Szerintem csinálj róla új képet és töltsd fel megint.
Ha ismételten nem fogadják el, írj rám privátban és neked adom a kedvezményem :)

(#559) Gergosz2 válasza renziNNN (#558) üzenetére


Gergosz2
veterán

Már mindegy, emaillel tudtam magam igazolni. De köszi!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#560) Edge válasza Norbi. (#556) üzenetére


Edge
veterán

oneplus2-ről váltottam erre, én is alá tudom támasztani, ugyanazzal a fülhallgatóval sokkal jobban és tisztábban szól az 5T.(xiaomi piston hybrid)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#561) beneszilo


beneszilo
tag

Hétfőn délelőtt rendeltem meg priority shippinggel, azt írja a rendszer, hogy holnapra várható a feladás, és péntekre a kiszállítás. Lehet ennek hinni, vagy ne éljem bele magam, hogy a hétvégén már nyomkodhatom? :D

(#562) kano


kano
nagyúr

Valahogy nagyon leálltatok a képekkel. :) A fotós topicban sincs egyetlen 5T-vel készített kép sem. Tényleg ennyire gáz? :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#563) Menthirist válasza kano (#562) üzenetére


Menthirist
veterán

Én linkeltem, ezzel részemről a kérdés lezárva.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#564) kano válasza Menthirist (#563) üzenetére


kano
nagyúr

:R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#565) mike13 válasza beneszilo (#561) üzenetére


mike13
csendes tag

Van rá esély. Az enyém tegnap este 19:40-kor indult SZCZECIN-ből, de már 3-kor kaptam SMS-t, hogy "kézbesítése vámkezeléstől függően nov. 29-re várható". Ahogy nézem, most épp Brno-ban van.
És ez nem priority shipping.

(#566) beneszilo válasza mike13 (#565) üzenetére


beneszilo
tag

Köszi, ez bíztató. :)

(#567) macii97 válasza kano (#562) üzenetére


macii97
senior tag

Én amit ide raktam linket mappába töltögetem fel a képeimet amiket lövök, nem sok, de ahogy tudom próbálok mindennap feltenni párat. Továbbra is minden automatán, pl séta közben előkapom, kép és kész.
[link]
Eddig én teljesen elégedett vagyok, szerintem jobb, mint a 3T-m volt, ugyanígy használva.
Ha rakok még fel képet akkor jelzek!

(#568) macii97 válasza beneszilo (#566) üzenetére


macii97
senior tag

DHL-el a történet úgy néz ki, hogy általában két nap a szállítás.
Szczecin --> Poznan --> Katowice --> Brno --> Budapest a sorrend, ha éjszaka megérkezik Pestre, azt 99%, hogy reggel indítják a futárral kifele!
A priority shipping annyit jelent, hogy a Oneplus kiemelten kezeli a csomagodat, gyorsabban kerülHET! a futárhoz, de utána ugyanolyan Express a szállítás mint az ingyenesben. Szerintem nem éri meg, időben feldolgozzák azért a rendelést.

(#569) mucsácsó válasza mike13 (#565) üzenetére


mucsácsó
tag

Ugyanez az SMS jött ma nekem (csak nov.30), pedig az az OP.net oldalon Estimated delivery-nek december 6 van. :)

(#570) kano válasza macii97 (#567) üzenetére


kano
nagyúr

Valaki meg azért sír, hogy szerinte a 3T jobb volt a google kamerával.
Köszi! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#571) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

OnePlus 5t vasarlàsàn gondolkodom. Mennyire gyenge ez az új kamera setup? Illetve garanciàztatàs hogyan müködik, mennyire gördülékeny? Szoktak "kekeckedni" esetleg?

Előre is köszönöm

(#572) Menthirist válasza macii97 (#568) üzenetére


Menthirist
veterán

Más is hozza, nem? Nekem a priority-t a UPS hozta. Kedden leadtam a rendelést, csütörtök délután 3 körül lett odaadva a ups-nek, poznan-köln-prága-budapest úton másnap hajnali 4 körül már pesten volt, dél körül átvettem. Tehát kevesebb mint 24 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#573) kcsa válasza Menthirist (#572) üzenetére


kcsa
veterán

Úgy tudom hogy priority=ups. Enyém is az volt, kedden rendeltem, csütörtök délben a kezemben volt.

(#574) macii97 válasza Menthirist (#572) üzenetére


macii97
senior tag

Kedden rendeltem (elég későn), másnap átadták, sima szállítással, péntek reggel 9-kor megkaptam Baján... Igazából nem a szállítással van a baj, hanem a oneplus tudja elhúzni az időt a feladással. Futár max 2-3. napon kiszállítja.

De ha a futár is más, sorry, én úgy tudtam, az ugyanaz! :R

(#575) macii97 válasza FuRiONight (#571) üzenetére


macii97
senior tag

Gariztatás és szervíz ha szoftveres gond, akkor sokszor "távoli gép" megoldással működik (értsd: hozzákötöd a telefont az usb-hez, a oneplus pedig távolról bűvészkedik vele), amúgy háztól házig futárral oldják meg, általában 1 hét alatt fordul a telefon, kekeckedésről én még nem hallottam.
Kameráról feljebb megtalálod a linkemet a tesztfotóimhoz, szerintem egyáltalán nem gyenge, de december elejére igérik a finomított kameraszoftvert.

(#576) kano válasza FuRiONight (#571) üzenetére


kano
nagyúr

Ha kb olyan kamerát akarsz mint az S8 vagy Mate 10 Pro vagy U11, akkor még várj egy kicsit. Hátha az új setup jobb lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#577) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Valaki vette már a bátorságot és root-olta az 5T-jét? :U

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#578) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, valaki ígért pár napja képeket OP5T vs S8 volt már és én nem találom vagy nem volt még? Ezen a két telefonon vacilallok és segítene eldönteni a kérdést. Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#579) Menthirist válasza Jano_023 (#578) üzenetére


Menthirist
veterán

Én voltam az, de sajnos nem került a kezem ügyébe a céges S8, így ehelyett 5T vs Nexus 5 vs iPhone 6S összehasonlítást készítettem (#460-ban), mert a 6S folyamatosan a táskámban van...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#580) Jano_023 válasza Menthirist (#579) üzenetére


Jano_023
őstag

Értem köszi azért. Majd várok hátha lesz nálad. De van egy olyan érzésem hogy az s8 kamerája jobb. De a OP5T meg jobban tetszik. Nehéz.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#581) Menthirist válasza Jano_023 (#580) üzenetére


Menthirist
veterán

Ne számíts rá, ma leköltöztették a teszt telefonokat a másik irodánkba, így várhatóan nem nagyon fog már megfordulni a kezemben.

"De van egy olyan érzésem hogy az s8 kamerája jobb. "
Ez teljesen nyilvánvaló. Alapvetően az 5T egy 500/560 eurós telefon, míg az S8 jó másfélszer drágább (nem tekintve a szolgáltatói akciókat). Nem egy árkategória. Szóval igen, az S8 egészen biztosan jobb kamerával rendelkezik. Csak épp a legtöbbünknek teljesen oké az 5T kamerája is, amikor minden más amúgy ilyen minőségű, ennyiért. 8/128 gigás snapdragon 835-ös teló 560 euróért, nem nagyon van másik. Plusz lehet hogy még a kamerán is csiszolnak szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#582) Gergosz2 válasza Menthirist (#581) üzenetére


Gergosz2
veterán

Így van, ennél jobban magam sem tudnám összefoglalni. Nekem a mostani S3 LTE kamerája is tökéletesen megfelel, az pediglen egy 8 MP-es darab, elég régi darab. Azóta jó sok idő eltelt, és gyanítom, hogy az 5T is bőven hozza ezt a szintet.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#583) Jano_023 válasza Menthirist (#581) üzenetére


Jano_023
őstag

Teljesen igazad van és osztom a véleményed hogy kihoztak azt amit lehetett ebből a telefonbol.
Nekem már volt 2 hétig S8am és szerettem de aztán túl kellett adni rajta és vissza tértem az S7 edgehez. Ami szintén jó dena teljes kijelző kicsit hiányzik.
Párommal sokat utazunk és szeretünk ilyenkor mindent megorokiteni ezért fontos a kamera nekem.
Köszönöm a segítséget akkor valószínű hogy S8 lesz aztán hátha a OP6 jövőre. 😀

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#584) TheZukker válasza kano (#562) üzenetére


TheZukker
tag

Én viszonylag sok random tesztképet lövök (főleg estiket), de szégyenlős vagyok, így megtartom magamnak. :B

Eddig annyit elmondhatok, bár még nem akarok messze menni, főleg az update előtt, hogy rosszabbra számítottam. 500 európai pénzért nem panaszkodok. :)

[ Szerkesztve ]

(#585) racerx


racerx
őstag

Azért én is várok még erre az S8 vs OP5T kamera összehasonlításra, mert ha nem lesz "sokkal" rosszabb, akkor, én is visszatérnék rá az S8 ról.Azért viszont jópár helyen ahogy olvasom 500 euró körül megkapható függetlenül, hivatalos 2 év garival az S8

(#586) Menthirist válasza racerx (#585) üzenetére


Menthirist
veterán

Németországban bizonyos boltokban, esetleg az UK-ban még. Értsd, pl nem Magyarországon. Most épp karácsonyi akció keretében az amazonon is 530-550 körül megkapható a 64-es, de ez sem fog sokáig tartani. Nálunk még ettől az a helyzet, hogy 210-220 alatt nem nagyon kapod meg két éves hivatalos garival sehol a 64-est, míg az 5T 155k.

De még egyszer mondom, én mondtam hogy várhatóan fogok tudni S8 vs 5T összehasonlítást csinálni, de nem tudtam, már nem is fogok várhatóan tudni, ezért csináltam 5T vs iphone 6S vs nexus 5 összehasonlítást.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#587) kano válasza Menthirist (#586) üzenetére


kano
nagyúr

Ahogy nézem azért ebből a hármasból valahogy az 5T képei a legcsúnyábbak (na jó, az életlenség miatt a Nexus 5 azért rosszabb). Olyan sárgás árnyalatú az összes képe...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#588) Menthirist válasza kano (#587) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezért írtam, hogy ez automata, és a mesterséges neonfényből összeszed valami sárgát (a nexus is), ezt kompenzálni kell valami beállítással. A szenzor fényérzékenysége a 6S (amúgy igen neves és sok díjas) érzékelője alatt van, ez is látszik (bár a nagyon sötét képeken azért talán kicsit világosabb az 5T mint a 6S, illetve pl a metróállomás belülről képnél a 6S volt a sárgásabb mindkét androidosnál), ugyanakkor azok a körülmények, amikben fotóztam, általánosságban a lehető legrosszabbak fotózásra. Szvsz az esetek többségében a Nexus 5-öm előtt van, de a 6S mögött. Ahogy vártam. Van egy felismerhető mintája az 5T szoftverének, de ugye nem is ugyanakkora képeket csinál mint a nexus 5. Bár most nézve, nem tudom miért csinált 10egynéhány MP-es képet, úgy néz ki a default az nem a full res. Vagy csak általános hogy a 16MP-es telefonok nem csinálnak 16MP-es képet?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#589) kano válasza Menthirist (#588) üzenetére


kano
nagyúr

Kik ellene próbálni egy Bacon kamerát vagy egy Google Camera-t, hátha.
Viszont legalább lesz piros belőle.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#590) Menthirist válasza kano (#589) üzenetére


Menthirist
veterán

melyik google camera-ra gondolsz?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#591) racerx válasza Menthirist (#586) üzenetére


racerx
őstag

Mindegy, nekem annyira nem sürgős, szvsz 1-2 hónapon belül ki fog derülni , hogy tudnak e valamit kezdeni a kamerával (nem tudnak..), azt meglátom. Nekem a fotó fontos, jó lenne visszatérni, mert szerettem nagyon az OP3mat, de kis túlzással az S8-al még nem tudtam rossz képet csinálni, ezért nem adnám alább.

(#592) gabter válasza Kocsó (#577) üzenetére


gabter
tag

Igen. Root sima ügy, Magisk-kel.
Nem tettem fel véglegesen a TWRP-t, csak "fastboot boot TWRP.img" és onnan telepítettem a Magisk-et.
Megy minden gond nélkül azóta is.

(#593) kano válasza Menthirist (#590) üzenetére


kano
nagyúr

Valami ilyennek kellene működni: [link]
Nem tudom, hogy ez most működik-e az 5T-n?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#594) kcsa válasza kano (#593) üzenetére


kcsa
veterán

Elindul, fotóz (szerk.: rohadt lassan). Ennyit tudok :D

[ Szerkesztve ]

(#595) Menthirist válasza kano (#593) üzenetére


Menthirist
veterán

Az általad adott apk ezt lőtte:
https://photos.app.goo.gl/Lr6M2xQdioYavtmL2

De most alaposabban megfigyelve, valójában a 6S az, ami nagyon kifehérít, valójában tényleg ennyire sárgás neonunk képe, a fehér asztal narancsos színűvé válik, csak az iphone az, ami ezt kiegyensúlyozza (de így nem olyan színű lesz, mint amit én magam látok a saját szememmel). Elvileg az általad adott apk-ban is van színállítás fényviszonyoknak megfelelően, de túl sok változást nem láttam vele.

Viszont ez ténylegesen 16MP-es képet készített. Gondolom mert nem croppolta 18:9-es képarányra (vagy 4:3-ra, 1:1-re)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#596) Timer


Timer
veterán

Múlt kedden rendeltem, most hétfőn már a kezemben volt a teló, úgy, hogy én már akkor rendeltem meg, amikor a dispatch 4 nap volt. Alap szállítási mód, DHL hozta, szerintem ez így nagyon rendben van. A karbon tokot tudom ajánlani mindenkinek. A fényképezés terén még csak a portrémódot próbáltam, de ez a szoftveres taknyolás negyed annyira sem tűnik jónak így elsőre, mint a 5-ben használt fizikai megoldás...

(#597) Menthirist


Menthirist
veterán

btw olvastam hogy páran azt mondják, hogy nougat-on hajlamosabb sárgásba elmenni a fehéregyensúly, de oreo-n már jobb. Hozzáteszem kicsit utólag módosítva a fehéregyensúlyt, lehet szvsz korrekt képet készíteni. Biztos nem olyan jó mint a csúcs felső kategória kamerái, de nekem ez a minőség teljesen elfogadható.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#598) HardRic válasza Menthirist (#597) üzenetére


HardRic
addikt

Közelre a legtöbb teló jó.
OP5 viszont iszonyatosan zajmentesít, mossa a leveleket, stb. Csak ezen kéne javítaniuk.

(#599) makopeter válasza Timer (#596) üzenetére


makopeter
tag

Péntek reggel rendeltem, de még semmi infó. Elkesve nincsenek mert dec 8 ra van írva, de inkább rendeltem volna priorityval. Anno az x-t 4 munkanap alatt kihoztak.

(#600) renziNNN


renziNNN
tag

Mivel mindenki kamera képeket akar látni, meg S8 összehasonlítást ezért gondoltam rákeresek már, hogy vannak-e ilyen videók és úgy tűnik, hogy vannak! :DD
Egyik video
Másik video
Ezek alapján szerintem már el lehet dönteni, hogy kinek melyik éri meg jobban. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.