Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Matada2.3 válasza Stauffenberg (#17) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ezt egy szintén sose szerettem bennük, mivel direkt azt az érzést keltik a vásárlóban, hogy bárcsak várt volna meg pár hónapot, hiába patent a telefon. Eléggé toxik es nem tesz jót a megítélésének.

Finn the human

(#52) macii97 válasza Timer (#46) üzenetére


macii97
senior tag

Ez egy létező jelenség, de igazából nem a hardver, hanem a szemed (jobban mondva az agyunk beidegződése) a hibás. Van aki nem érzéken, rá, nem látja, illetve van akinek hányingere van tőle sajnos.
Az OP5 kijelzője tökéletes, ha fejjel lefele használod, megszűnik rajta ez az "effekt".
Nyilván egy elba..ltázott konstrukció, nem gondoltak rá, vagy nem is tudom, lehet, hogy szimplán olcsóbban tudta a samsung szállítani a kijelzőt így.

(#53) Lami66


Lami66
őstag

Ennek is két topikja lesz mint az OP5-nek? Egy a "bemutatós" hírnél, a másik meg a két hónap múlva megjelenő tesztnél?

(#54) Sebhelyes válasza macii97 (#52) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Hányinger a kijelzőtől? :D Nekem az Xperia SP kijelzőjétől volt, akkora fos volt, itt gondolom nem ez a helyzet...

(#55) csongi


csongi
veterán

Pofas darab, remelhetoleg ilyen isesz, mint a kepeken.

(#56) macii97 válasza Sebhelyes (#54) üzenetére


macii97
senior tag

Én elhiszem, hogy akinek erre érzékeny a szeme, az rosszul van tőle... Olyan mint a PWM :)

(#57) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ujjlenyomatolvasó hátul - nem kéne. Autós tartóban pont nem matatnék hátul.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58) BladePocok


BladePocok
tag

Itt egy kis hand on video akit érdekel.

(#59) ollie válasza Sebhelyes (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az OP5 ezzel az akkuval olyan 8-10 óra SoT-okat tud, amit nagyon kevés csúcstelefon tud hozni. Szóval minek a 4000-es?

(#52) macii97: Ezzel kb azt mondtad, hogy ha egy füzetet fejjel lefelé fordítva teszel a pénztár szalagjára, akkor biztos kevesebbe kerül. Szimplán konstrukciós okai voltak, a kijelző vezérlőchipe csak így fért el a készülékházba.

[ Szerkesztve ]

***

(#60) Kajt


Kajt
tag

Kár a az IP68 hiánya miatt. Kiváncsi leszek a kameratesztekre de a méret miatt is eddig úgy néz ki ebből S8 lesz:
S8 <--> 1+5T size comparison

[ Szerkesztve ]

(#61) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó csajosra sikeredet ez a telefon,úgy értem előről is tetszik meg hátulról is. Szerintem jővőre ezek fognak nagy kávás telefonoknak számítani az újakhoz képest. A nyitó ár is elég türhető. Azért megvárom az MWC mit villantanak. Addig is adok rá egy tetszet plecsnit. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#62) hoffman_


hoffman_
nagyúr

kínai Face ID-t se felejtsétek ki, sebességben kiröhögi az iPhone X-et, hehe. nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivel trükközték meg, gyanítom, hogy itt a 2D-nél nem mentek tovább, mindenesetre ez a gép már szimpatikus nekem is. de még nem az igazi. a 2 óta nem éreztem még azt, hogy igen, ez az, erre kell váltanom.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#63) jacis


jacis
nagyúr

Ennek kellett volna a sima OP5-nek lenni. Ez rendben van nagyon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#64) DeathAdder válasza hoffman_ (#62) üzenetére


DeathAdder
veterán

A kínai dash charge sem egy gagyi dolog, tök más elven működik mint a többi, és ha jól tudom a gyorstöltések közül a mai napig ez a technológia nyírja legkevésbé az akkut, és nem is melegszenek tőle a készülékek.

[ Szerkesztve ]

(#65) MrPetya19 válasza DeathAdder (#64) üzenetére


MrPetya19
addikt

Cserébe senki más nem támogatja.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#66) Stauffenberg válasza Matada2.3 (#51) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ezt nem értem, ha most van egy teszem azt OP3-ad, mi az ami tényleg indokolná a váltást a puszta vásárlásmánián kívül?

Én még most is a 2,5 éves LG G4-em nyúzom. Kamera pöpec, rendszer pörög, nincs app ami ne futna el rajta. Egy-két dolog kéne amit nem tud, de semmi olyan ami nélkül nincs élet.

Pedig ez még egy OP2-nél is szerényebb vas, mégsincs semmi ami megfingatná. Nálam is lassan esedékes a cseréje, de őszintén szólva nem tudok egy értelmes érvet sem amellett, hogy miért van tényleg szükségem az új telefonra. Valószínűleg csak költeni akarok, hogy költhessek... Ezért meg nem a gyártók a hibásak.

(#67) Menthirist válasza ollie (#59) üzenetére


Menthirist
veterán

azért remélem itt elfér megfelelő irányban :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#68) Pug válasza MrPetya19 (#65) üzenetére


Pug
veterán

Es ez Oneplus tulajkent miert kene, hogy zavarjon?

(#69) bajaki


bajaki
őstag

Student Beans programról esett szó a bemutató alatt? Vajon elérhető lesz az 5T esetében is?

(#70) DeathAdder válasza Stauffenberg (#66) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezért a reklámok, a tervezett elavulás a hibás, ami arra ösztönöz hogy vedd meg mindig a jobbat, az újabbat. Lassan de biztosan teljesen konzum tömegemberekké züllesztik a társadalmat.

Ha 20 év múlva megkérdeznél valakit hogy mi volt előbb a face id vagy a touch id nem tudná megmondani, mindkettő kb ugyanolyan szintet képvisel, de mégis erre vannak a reklámok kihegyezve.
Egy párhuzamos univerzumban lehet a face id futott most ki, és jött a végtelenül innovatív touch id és rajonganak érte ;]

(#71) MrPetya19 válasza Pug (#68) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nehezebb pótolni, meg persze ott van az is ha elhagyja az ember, vagy otthon felejti.
De legalább a csatlakozó szabványos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#72) MrPetya19 válasza Stauffenberg (#66) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ismerős érzés.
Én egy Nexus 5-öt használtam, és igazából a legnagyobb ok amiért le akarom cserélni az a tárhely hiánya.
Csak az utódot már lassan másfél éve keresem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#73) szpali


szpali
addikt

Szép is, jó is, kéne is, de szerintem megvárom az OP6-ot :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#74) ollie válasza Kajt (#60) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S8 túl kicsi, nem phablet méret. Az S8+ a phablet.

[ Szerkesztve ]

***

(#75) David_DD


David_DD
tag

Ez kicsit off lesz, most olvastam h a diak kedvezmenyhez vmi intezmeny altal kapott email cimet kell megadni, valaki tudja h ez a BME-nel mi lenne? (Vagy lehet egyszerubb ugy a kerdes, h BMEskent mit kell megadni?)

(#76) *Mukeey* válasza brainticket (#42) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én is 500€-ért vettem s8at.MediaMarkt.
Sztem nem kérdés,melyik a jobb készülék...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#77) joey04


joey04
titán

Jó cucc lett.

Sajnálatos, hogy manapság már egy bemutató sem tud nagyot durranni, hiába jó termék, mert MINDEN kiderül még jóval korábban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) Csubakka_ válasza Victoryus94 (#18) üzenetére


Csubakka_
tag

https://youtu.be/0KcvQpRdCzQ

(#79) atike


atike
nagyúr

Jó lesz az. Na majd ha teszteket is olvashatunk róla... :)

(#80) Edge válasza *Mukeey* (#76) üzenetére


Edge
veterán

Így van a 1+5t az. Nem kérdés.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81) Depression válasza ollie (#2) üzenetére


Depression
veterán

Ez a nyújtott képernyő nem tudom mire jó. A telefonomat, ha használom, akkor fektetve, és így sincs szinte semmi hasznos a képernyőn:



Állítva pedig a videó ennyi:

Ez az arány így mégrosszabb lesz. Szóval facebookozás közben már kötelező lesz a forgatgatás.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#82) macii97 válasza ollie (#59) üzenetére


macii97
senior tag

Arra gondoltam, hogy olcsóbban kapták a 3/3t kijelzőjét továbbra is, mintha újat rendeltek volna a samsungtól.

(#83) Szabcsizz válasza Stauffenberg (#66) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nincs ami megfingatná? Az én Z-met,amiben 820 van,meg lehet fingatni. Nem is játékra kell gondolni,elég letölteni a Messengert. :D
Viccet félretéve,igazat mondasz. Maximum az akkumulátor az,ami indok lehet a váltásnál. Mondjuk a te esetedben pont nem.

(#84) HeroGod


HeroGod
csendes tag

Sziasztok! Semmi infót nem találtam róla, talán valaki tudja. Anno mikor megvettem a O+3-at kötöttem rá biztosítást(OnePlus On-Guard) 2 évre, ami minden ellen (is) véd. Namost ha összetöröm, beázik vagy bármi történik, akkor javítják a telefont, vagy ha nem éri meg akkor cserélik, amire volt példa az életemben. A kérdés, hogy mire? Mivel már a 3-at 1 éve nem gyártják...

(#85) total90 válasza Winner_hun (#57) üzenetére


total90
veterán

Meg nem is kellene telefonozni vezetés közben :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#86) Winner_hun válasza total90 (#85) üzenetére


Winner_hun
félisten

Navigációt nem mindig bekapcsolt képernyővel használom...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#87) jUUh válasza Ricardo (#30) üzenetére


jUUh
addikt

Nagyon remélem, hogy nem... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#88) Shyciii


Shyciii
veterán

Össze kellene gyúrni a Xiaomi Mi Mix 2-vel, és akkor jó lenne. Xiaominak gyenge a kamerája, a Oneplus mérete meg nagy lett, mikor a Xiaomi ezt érezhetően kisebbe meg tudta oldani. Az 5T még a Oneplus One-al is nagyobb, pedig annak aztán nagy kávája van. El vagyok szomorodva.

(#89) #16820480 válasza Winner_hun (#86) üzenetére


#16820480
törölt tag

+1, én is kikapcsolt kijelzővel használom, hangutasítások alapján. Néha viszont kell a kép, ilyenkor elég hozzáérni az ujjlenyomat olvasóhoz az előlapon, egy pillantás, és már látom merre kell menni, aztán kijelző kikapcsol. Így kb nem kell tölteni sem a telefont, mert 1-2 órás navigációs sem fogyaszt 10%-nál többet.

(#90) Edge válasza Shyciii (#88) üzenetére


Edge
veterán

de a képernyő is nagyobb :)

mi mix 2 OS-e is elég gáz a kamera mellett itt legalább stock közeli OS van.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91) Shyciii válasza Edge (#90) üzenetére


Shyciii
veterán

Az oké, hogy a szoftver jobb, de hiába nagyobb a kijelző, mikor a teló is nagyobb lett, pedig ezt más gyártó meg tudta oldani, hogy kisebb is legyen. Ez így már túl nagy nekem. Ráadásul ahogy most nézem a hands on reviewt a gsmarena-n, a képek eléggé rosszak lettek. Főleg ha a Huawei P9-emhez hasonlítom. Így akkor már pláne nem éri meg váltanom :(

(#92) #06658560 válasza Depression (#81) üzenetére


#06658560
törölt tag

Böngészni, olvasni személy szerint állítva olvasok, teljesen jó, hasznos a több hely úgy. Videót állítva nézni ellenben elég érdekes gondolat.

(#93) sagesz93


sagesz93
addikt

Valaki olvasta valahol, hogy milyen színekben lesz kapható?

(#94) Edge válasza Shyciii (#91) üzenetére


Edge
veterán

végül annyit törpölsz hogy mégis v30ad lesz :DDD

nekem bejön a nagyobb méret, már jobban tetszik mint a v30 külsőre is.
jövőhét kedden már nyomom is a buy-t egy 1+5t mindnight black 8/128-asra :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#95) *Mukeey* válasza Edge (#80) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez azért eléggé elfogult válasz volt😏
Egy dolgot nem tudnék mondani,amiben jobb a 1+5t.Ezzel nem azt akarom írni,hogy rossz lenne,csak ebben az ársávban az S8 objektívan egy sokkal jobb ajánlat.
-vízálló
-jobb kamera
-dex lehetősége
-kinézet(szubjektív)
-kijelző(másik dimenzió,ha tetszik ha nem)
-vezeték nélküli töltés opció
-tartozékok a dobozban(Akg füles,usb otg stb.)
Hogy csak pár dolgot említsek....

Kinézetre is próbálják utánozni,érdekes,hirtelen ez az arányú kijelző lett...

No offense,csak személyes véleményem🤗

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#96) Shyciii válasza Edge (#94) üzenetére


Shyciii
veterán

Az a baj a v30-al, hogy drága,akárcsak a Mate 10 Pro :)

(#97) Edge válasza *Mukeey* (#95) üzenetére


Edge
veterán

Tied nem az? ;)
de amúgy megmondom a tutit: semmi értelme ide irogatnod hogy te bizony akkor és ott de jól döntöttél hogy s8-at vettél, légy vele boldog, de senkit se érdekel itt...

Shyciii: akkor még várj 1 évet lehet akkor lesz olyan teló a piacon ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#98) jacis válasza Shyciii (#96) üzenetére


jacis
nagyúr

A nagyobb baj hogy nem is kapható.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#99) Menthirist válasza *Mukeey* (#95) üzenetére


Menthirist
veterán

Teljes több éves gyári garival S8-at én csak jóval 200-220+ ezer felett láttam idehaza. Az barátok között is jó ötvenessel több mint ez.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#100) batai15 válasza Menthirist (#99) üzenetére


batai15
félisten

Tud is annyival többet hogy meg érje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.